17.06.
Liga mistrů - los 2. předkola
Los 2. předkola Ligy mistrů (první utkání 21. a 22. července, odvety 28. a 29. července):
Mistrovská část:
Mjällby - Lincoln Red Imps (Gibr.)/Inter Escaldes (And.),
Tre Fiori (San Mar.)/Larne (Sev. Ir.) - Crvena zvezda Bělehrad,
Sabah (Ázerb.)/The New Saints (Wal.) - Vardar Skopje/Kuopio,
KÍ Klaksvík/Atert Bissen (Luc.) - Kauno Žalgiris/Drita,
Aarhus - Lech Poznaň,
Ararat-Armenia/FC Riga - Floriana (Mal.)/Shamrock Rovers,
Borac Banja Luka/Levski Sofia - Vitebsk (Běl.)/Universitatea Craiova,
Omonia Nikósie - Kajrat Almaty/Sutjeska Nikšič (Č. Hora),
Thun - Dinamo Záhřeb,
Víkingur Reykjavík/Györ - Hapoel Beer Ševa,
Flora Tallinn/Iberia Tbilisi - Slovan Bratislava,
Petrocub (Mold.)/Egnatia (Alb.) - Celje.
Nemistrovská část:
Fenerbahce Istanbul - Górnik Zabrze,
Štýrský Hradec - Hearts.
ČTK
Komentáře (103)
Přidat komentářjuventus petrzalku prejede 4:0
Taky si myslím, že ti bude pro Artmedii debakl. Navíc Juventus je určitě natěšený, že zase po dvou letech si zahraje v pohárové evropě.
2:0
budu držet Artmedii všechny palce, ale myslím že prohraje tak 3:0
Juventus má formu..jednoznačná věc! 5:1 (Amauri Hatt-rick)
juventus- artmedia 6:0
bych ti tu hlavu najradsej rozkrapal...
zas tak daleko od toho nebyl...
1-0
0-0........................... a v bratislave 0-0......4-3 na penalty(pre artmediu pochopitelne)
Moj tip je 3:0, ale co viete mozno sa stane take perkvapenie ako pred par rokmi, no kto tipoval vyhru artmedie 5:0 nad Celticom, urcite nikto. Ale aj tak si myslim ze artmedia sa zajtra na vela nezmoze.
0:1
15:0
tipujem 4:0
rekl bych tak 12:0... ale treba juve prekvapi a da vic
par primaku a Del Piero nemuze zklamat... Trezeguet jich da par do polocasu a pak az ho vystrida Amauri tak ten da nejakejch 5 goliku... pak z rohu by moh chiellini hlavickovat a nakonec iaquinta vystrida Del Piera a da hattrick
7:0 (Amauri 3,Del Piero 2,Iaquinta 1,Sissoko 1)
4:0
Prajem remízu Artmedii ale juventus ich asi přejede 4:0
ja radsej vysledok tipovat nechcem, ale snad to tam nejako ukopu
ale strelit golik by nebolo zle
a hlavne dufam, aby Kamenar chytil zivotnu formu, lebo inac
já nechápu jedinou věc. Proč je na juventus tak nízkej kurs, zas tak moc jasné to neni
tak to skus vyuzit
8:0. Nástupci Púchova.
3:0 bych řek
no no ved petrzalka uz raz prekvapila v lige majstrov tak preco by nemohla aj teraz?ja tipujem tak 2-1 ak by bolo ma velku sancu postupit :)
ach jo, škoda, že to hold bude tak jednoznačný, snad aspoň Artmedie nezklame....3:0
4:1
Pro Juventus povinnost uhrát výsledek, kterým si zajístí postup 4:0
-artmedie se po dnesnim zapase prejmenuje na petrzalka08
9:0
Treza 5
Amauri 2
Del Piero 2
Buffon 1
sa pozri na tu tvoju pojebkanu slavijku...pepik pojebany...este teraz maju v trenckach a v gackoch nasrate...fiora si zasluzila vyhrat najmenej 5:0
Mohla, ale nevyhrála a navíc, co sem taháš Slávii? Tvoje reakce je přehnaná, před zápasem je možné říct jakýkoliv výsledek, tak pomlč
0:1 ... Kozak, 94 minuta (11 m)
CAMORANESI!
Ninja Ninja Ninja
Ou na Zdeňka byl bodiček jako v hokeji
jejda chudák Zdenda
Ajaj... no nevadí Petržalka poďme nevzdávejte to!
Bomba di Del Piero, Gooool
Ten byl brutální
Ježiš to ne
Ale jj
Chiellini
Mě se líbí salihamidzic... No je to pro kluky slovenský kruté... Ale aspoň se pokouší hrát fotbal...
Pokusí se hrát a dostanou ještě více
Jj, Brazza je super
No vidš už měli i šanci
Nevíš jak se jmenuje ten tmavý petržalský středopolař?
To netuším
Ale taky mě zaujalo, že tam mají i takové
Pedro Anderson
Přesně tak
Hráč Juve s číslem 34 a zelenými kopačky, není to Pasquato, pokud se nemýlím, mohl by to být on
nevim kukam na netu tam neni nic napsane
POONDIATA PETRZKA SYCACI POSUKANY KIS KIS HAMBA SMRADI LEN SI DONESTE PORIADNY VYLAGOS SER TO JE VAM TREBA
jejdamane... odhlas se prosím
Kolko máš rokov prosím Ta?
Alex těsně nad
Trezeguet
už bylo za
Hm, nebavia ma tak rýchlo rozhodnuté zápasy, inak na tú odvetu na Tehelnom poli radšej ani nepôjdem, pozerať sa na náhradníkov nemám záujem aj ked vidieť Mannigera, Amauriho atd. v akcii tiež nie je najhoršie.
Super zápas
Hm...
Kdyby dali gol, tak by byl za 2 a já se u toho zápasu dobře bavím, ne jako nuda včera u Fiorentiny
Ja sa u takýchto zápasov teda nebavím, už nemá ani význam ho pozerať....
Ty jo a to fadníš Juve?
JJ ale nebaví ma pozerať zápasy, ktoré sú ozhodnuté po prvom polčase, či už hrá ktokolvek.
Navyše v tomto zápase ani neviem komu fandím, ale to jedno, Juventus už je v LM, snad sa Artmedia presadí v Uefe.
Na napínáky budeš mít skupinu, teď je to o tom dát jim nářez
Nie je pre mna lahké pozorovať ako slovenský tím dostáva debakel.
Vid o Artmedii jsi mluvil vždy,že podplácí
JJ na Slovensku jej nefandím, ale v Europe ano, v Europe fandím každému slovenskému tímu, teda Dunajskej Strede by som nefandil.
hej podplaca, ale Juve by asi nepreplatila
Udržať a nedostať päťku !!!
Ale druhý polčas hraju dobre
Slôr sa Juve šetrí.
Heh přímák bude
Přepnul jsem na Liverpool... Standart
. Líbí se mi!
kde?
BetFair.com
Doslova přepnul.
Já se dívám na Barcelona: WISLA, zatím 2:0
proč ten smutný smail? Sis myslel, že Barca nebude v LM?
Nebo se zajímám o Polskou ligu a Wisly je mi líto
Nebo
Nicola Legrotaglie!
jaj
Teď dělil lutyšského hráče metr od gólu... Pepe nezvládl situaci... Myslím že ten Liverpool bude mít problémy postoupit.
Alex hodil dres, štastný člověk, který ho chytil
patojda 07.08.2008 18:56
juventus petrzalku prejede 4:0
Dobré
Petrzalka muze slavit, pred timto zapasem temer nikdo neveril, ze rozdil celkoveho skore z obou zapasu bude mensi nez 10.
To je tak, ked im v lige majstrov neodpiskavaju v 90tych minutach penalty
petržalka ale dostala nářez
Petrzalka sice dostala...Juve je jasne o niekolko tried lepsi...
Neviem ako v tv...no na vlastne oci ten zapas nemal xybu...
atmosfera nenormalna...Urco sa oplati prist kuknut aj na odvetu...
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele