Branislav Fodrek (DAC Dunajská Streda)

Celé jméno:Branislav Fodrek
Národnost: Slovensko
Datum narození:05.02.1981
Výška:185 cmVáha:82 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:DAC Dunajská Streda (SVK)
Aktuální statistiky v klubu DAC Dunajská Streda (SVK)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Corgoň liga 2013/201464901000300
Kariéra hráče
 

Fodrek sa dal na trénování

Říká, že kauza Dunajská Streda a dluhy je zatím, nechce se k tomu vracet. Nastavil si nové mety a kromě poctivého tréninku se dal na trenérskou dráhu. Hráč se zkušenosti z Ligy mistrů či ruské ligy Branislav Fodrek se ujal týmu do sedmnácti let v SFM Senec.  
10.02.2014 | Aktuality | žádný komentář
Další hráči klubu
Soupiska klubu
29.08.2013 Čtyřem hráčům DACu došla trpělivost
Branislav Fodrek, Stanislav Velický, Branislav Obžera a Andrej Fišan nenastoupili za Dunajskou Stredu ke včerejšímu pohárovému utkání proti FK Pohronie. Vedení FK DAC totiž hráčům dluží peníze a jmenované kvarteto už za jihoslovenský klub odmítá hrát.
27.03.2012 Fodrek trénuje s Dunajskou Stredou
Branislav Fodrek trénuje s Dunajskou Stredou a není vyloučeno, že se v jejím dresu brzy objeví na hřišti. 31letý ofenzivní záložník má zkušenosti ze slovenské reprezentace a během své kariéry hrával za Slovan Bratislava, Artmedii a Saturn, naposledy byl hráčem maďarského Haladase.
01.08.2011 Fodrek má nabídku z Polska
Bývalý hráč slavné party v Artmedii Bratislava Branislav Fodrek ještě neví, kde bude pokračovat ve své kariéře. Současný zaměstnavatel Szombathely Haladás s ním jedná o případné budoucnosti, ale výkonný ředitel klubu oznámil, že o Fodreka je zájem z Polska. "S Poláky se ovšem nedohodnul, a tak jsem mu nabídl novou smlouvu. Uvidíme, co se stane," uvedl Miklós Tóth. (denniksport.sk)
Další expres zprávy