La Liga souhrn - 8. kolo

21.10.2007, 01:39, aktualizováno 21.10.2007, 23:38
Komentáře a souhrny
Real Madrid sice prohrál na hřišti Espanyolu, ale na jeho postavení v čele tabulky to nic nemění. Barcelona totiž prohrála ve Villarrealu a ten se tak dostal na druhé místo bod za Real, Barcu ještě po vítězství v La Coruňi přeskočila Valencia. Zabrala Sevilla, vyhrála na hřišti posledního Levante, Atlético si čtyřmi góly smlslo na Zaragoze.
Levante UD - Sevilla FC 0:2
Branky: 7. Clemente Luis Fabiano, 14. Clemente Luis Fabiano (pen.)
Dva rychlé góly Brazilce Luise Fabiana znechutily debut na lavičce domácího Levante trenérovi De Biasimu. Naopak Sevilla se zaslouženě dočkala prvního vítězství po čtyřech prohrách.

Sevilla šla do vedení už v šesté minutě. Daviel Alves pěkně prostrčil na Luise Fabiana a ten si se Storatim v brance poradil - 0:1. Netrvalo dlouho a bylo to o dva góly. Domácí Descarga zahrál ve vápně rukou, k penaltě se postavil Fabiano a znovu byl úspěšný - 2:0.

Bylo prakticky hotovo, domácími fotbalisty dva rychlé góly hodně otřásly. Ve 27. minutě mohl už na 3:0 zvýšit Koné, ale sám před Storarim selhal, netrefil branku. Až pak se domácí trochu probudili, Riganó v dobré pozici váhal se střelou, až o míč přišel, Viqueira z přímého kopu těsně minul.

I druhému poločasu vládli hosté. Duda minul, Fabiano pohrdl hattickem, když z malého vápna přestřelil, s Adrianovým pokusem si poradil Storari. Na druhé straně se v ojedinělé šanci ocitl Riganó, ale mizérii domácích dokumentoval podklouznutím. Další šance hostí nevyužili Renato a Fazio, ale to Sevillu mrzet nemusí. Po čtyřech porážkách zabrala naplno a vyhoupla se na 11. míst, Levante zůstává s jediným bodem beznadějně poslední už se čtyřbodovou ztrátou na dva týmy před sebou.
více informací
Deportivo La Coruňa - Valencia CF 2:4
Branky: 29. Francisco Jiménez Tejada, 88. Rodolfo Bodipo - 9. Sanchez Joaquin (pen.), 16. Ruben Baraja, 38. Fernando Morientes, 74. Fernando Morientes
Valencie přesvědčivě zvítězila nad Deportivem a posunula se v tabulce na třetí pozici před Barcelonu, která překvapivě prohrála ve Villarrealu. La Coruňa se propadla v tabulce na patnácté místo.

V brance Valencie dostal překvapivě přednost Canizares před Hildebrandem, ovšem utkání se mu příliš nevydařilo. Debut v základní sestavě v této sezoně si odbyl Jaime Gavilán, jenž se vrátil po zranění. Talentovaného levého záložníka zastínil svým výkonem druhý krajní záložník Valencie – Joaquin, jenž podal výborný výkon vyšperkovaný brankou a gólovou nahrávkou.

Valencie vstoupila do utkání na výbornou, už v desáté minutě fauloval Coloccini v pokutovém území Joaquina, rozhodčí neváhal a správně ukázal na penaltový puntík, sám postižený Joaquin se postavil k penaltě a nekopromisní střelou poslal hostující mužstvo do vedení. V 16. minutě už to bylo 0:2, po ideální přihrávce Silvy na Gavilána odcentroval krajní záložník Valencie před branku, kde se smolař večera Coloccini zamotal do míče, jenž se odrazil k Barajovi a ten měl již snadnou práci.

V pětadvacáté minutě měli velkou smůlu domácí, Canizaresovi prošel centr z levé strany pod tělem, míč doputoval do tyče, a z brankové čáry vykopl míč do bezpečí Albiol. V 28. minutě se už fanoušci Deporu gólu dočkali, po dalším zaváhaní Canizarese doklepával centr z pravé strany do prázdné branky útočník Xisco. V 38. minutě však už hosté znovu vedli o dva góly. Prostor na pravé straně dostal Joaquin, bývalý záložník Betisu našel skvělým centrem Morientese, který hlavičkou z malého vápna prostřelil bezmocného Aouateho – 1:3.

Druhý poločas probíhal v poklidném tempu, Valencie se hlídala výsledek a nikam se bezhlavě nehrnula. Galícijci se sice snažili, měli míč více na svých kopačkách, ovšem do žádné vyložené příležitosti se nedostali. V 74. minutě z ojedinělé akce rozhodli Valencijští o výsledku, Silva si krásně pohrál s obráncem Deportiva, odcentroval přesně na hlavu Morientese, jenž neměl problém vstřelit svůj dnešní druhý gól. Deset minut před koncem si alespoň trochu spravil chuť brankář Canizares, který vychytal Lopéze.

V 88. minutě snížil na 2:4 střídající útočník Bodipo, který se prosadil po velké hrubce Baraji. V nastaveném čase dostal druhou žlutou kartu po faulu na Bodipa stoper Ivan Helguera, z následného přímého kopu mířil Riki do tyče Canizaresovy branky.
více informací
Villarreal CF - FC Barcelona 3:1
Branky: 3. Gonzalez Santi Cazorla, 13. Marcos Senna (pen.), 35. Marcos Senna (pen.) - 25. Bojan Krkič
Unavená Barcelona nestačila na výborně hrající Villarreal a přestože byly v její neprospěch zapískány dvě sporné penalty, prohrála naprosto zaslouženě. Kataláncům se navíc na měsíc zranil Deco, a tak pro ně jediným světlým bodem byla trefa Bojana Krkiče, který se překonáním Viery stal nejmladším ligovým střelcem v celé historii klubu...

Žlutá ponorka začala svá torpéda střílet do Barcelony, oslabené o Zambrottu, Márqueze, Edmílsona, Tourého, Ronaldinha a Eto‘oa, od první minuty. Už v té třetí se fantastickou přihrávkou na Santi Cazorlu prezentoval Guillermo Franco a první jmenovaný střelou do levého horního růžku nezaváhal. Za Barcu se snažil kontrovat hlavně Thierry Henry, nicméně do pořádné šance se nedostal.

Narozdíl od Roberta Pirése v barvách domácích. Bývalý Henryho spoluhráč z Arsenalu unikl po pravé straně, upadl po kontaktu s Ericem Abidalem a rozhodčí nařídil pokutový kop. Senna s proměněním penalty žádné problémy neměl a už krátce po úvodu bylo El Madrigal zaděláno na překvapení. První a jediná chvíle nadšení pro všechny Los Culés přišla ve 25. minutě. Akci dvou odchovanců klubů a supertalentů světového fotbalu zároveň zakončil po Messiho skvělé přihrávce mladičký debutant v základní sestavě Bojan Krkič. Katalánský útočník teprve nedávno dovršil sedmnáct let a svým zásahem se dostal na první místo historické statistiky nejmladších střelců klubu v ligovém zápase. V celé španělské lize je pak třetí.

Radost hostů však velmi rychle vyprchala, po dalším úniku se Pirés opět velmi ochotně skácel k zemi, tentokráte k tomu francouzský záložník využil kontakt s Gabrielem Militem, a pocit deja vu umocnil trefou ze značky pokutového kopu Senna. Barca sice ještě předtím zahrozila střelou Xaviho, ale jinak se k šancím už vůbec nedostala. A když Sennův pokus zlikvidoval Valdés, šlo se do kabin za stavu 3:1.

Těžko posoudit, kde je chyba, jisté je však jedno. Pokud po přestávce nasadíte dalšího útočníka namísto obránce (Giovani Dos Santos nahradil Oleguera), hrajete tedy prakticky s šesti až sedmi čistě ofenzivními hráči a přesto nejste schopni si za 45 minut hry vypracovat větší gólové příležitosti, někde ta chyba určitě je. Stejně tak po zranění Deca už asi jen málokdo věří tomu, že by se snad jednalo pouze o náhodu.

Ale vraťme se zpátky k tomu, co fotbalového se událo na El Madrigal. Jak už bylo řečeno, Rijkaard vsadil na rozestavení 3-4-3, avšak to v konečném důsledku vedlo akorát k velkému množství soupeřových brejků. V jednom z nich unikl Pirés, ale doplatil na přílišnou snahu o efeknost a celá akce byla po jeho patičce zkažena. Na druhé straně střílel Deco, ale výsledkem bylo akorát zranění a pět týdnů absence. Matías Fernández Valdése nepřekonal, nově příchozí Eidur Gudjohnsen ani Sylvinho střeleckou mušku nenalezli, a Villarreal se tak dostal zpátky na druhou pozici, Barca je až čtvrtá.
více informací
Espanyol Barcelona - Real Madrid 2:1
Branky: 2. Albert Riera, 53. Raul Tamudo - 90. Garcia Sergio Ramos
V posledním sobotním zápase 8. kola španělské ligy se střetl barcelonský Espaňol s madridským Realem. Domácí, kteří se v posledních kolech zaskvěli výhrami na hřišti Sevilly a Valencie, si odnesli zaslouženou výhru 2:1 a posunuli se v tabulce za svého městského rivala FC Barcelona.

Real Madrid postrádal Robbena, Heinzeho, Robinha a Pepeho, na opačné straně jen na lavičce zůstal špílmachr De la Peňa, který se zotavil z dlouhodobého zranění. A mohl hned ve druhé minutě aplaudovat akci svých spoluhráčů. Na roh Luíse Garcíi si naskočil Albert Riera, kterého nepokryli Ramos ani Diarra, a tvrdou hlavičkou překazil Casillasovi šanci překonat vlastní rekord v neprůstřelnosti.

Domácí hráli velice soustředěně v obraně, kreativní záložníky dobře pokrývali či zdvojovali, takže dvojice Raúl – Van Nistelrooy nedostávala žádné vhodné míče k zakončení. Paradoxně to tak byl Espaňol, kdo si vypracoval do půle více šancí, které nevyužili postupně Riera, Tamudo a Luís García. V řadách Realu vynikl pouze Sergio Ramos, po jehož výpadech po pravé straně hrozil domácím aspoň náznak nebezpečí. Dokladem nemohoucnosti Bílého baletu budiž střelecká statistika, kde po poločase svítila v kolonce střel mezi tyče čistá nula.

Po přestávce se obraz hry příliš neměnil, Espaňol stále umně kouskoval hru a Real do ničeho nepouštěl. A tak v 53.minutě udeřilo na druhé straně: Valdo prostrčil středem na naprosto volného Tamuda, k němuž nepřistoupil včas Metzelder, a kapitán domácích krásným obloučkem přehodil Casillase.

I další průběh hry nepřinesl nic nového. Sneijdera vystřídal Drenthe a první minuty v dresu Realu odehrál Soldado, nicméně záloha Realu byla bezzubá, takže ani tři útočníci nepřispěli ke snížení nepříznivého stavu. Nebezpečné byly proto hlavně protiútoky domácích, když pojistkou pohrdl v 77. minutě po centru Luíse Garcíi nejprve Tamudo, kterému ve skórování reflexivně zabránil Casillas. O tři minuty později přestřelil v jasné šanci Valdo.

Hru pak zbrzdila řada faulů a střídání. Real se nakonec zmohl v 90. minutě pouze na snížení. Po rohu Gutiho skóroval karatistickým kopem nejlepší hráč hostí Sergio Ramos, ale to bylo ze strany Bílého baletu vše. I přes prohru se Real udržel na čele tabulky o bod před Villarrealem a Valencií, Espaňol poskočil na páté místo.
více informací
Real Valladolid - Athletic Bilbao 1:2
Branky: 70. Víctor Manuel Fernández Gutiérez (pen.) - 9. Aritz Aduritz, 32. Aritz Aduritz
Valladolid počtvrté v řadě nezískal ani bod a v tabulce se po slušném začátku propadá směrem dolů. Athletic se díky výhře vyhoupl na třináctou pozici.

Bilbau se výborně povedl vstup do utkání, už v deváté minutě se prosadil Aritz Aduriz, který dostal ideální přhrávku od záložníka Gabilda a umístěnou střelou nedal šanci Ludovicu Butellemu. Valladolid se pokusil o rychlou odpověď, ovšem Alvara Roblese vychytal Gorka Iraizoz. Domácí se snažili o vyrovnání, avšak chyběla finální přihrávka. Athletic byl velice produktivní, ve 32. minutě se po centru Davida Lópeze prosadil přesnou hlavičkou znovu Aduriz.

Druhé dějství začalo střelou Capdevily, kterou vyrazil Iraizoz na roh. Domácím se podařilo zdramatizovat utkání dvacet minut před koncem, když se po faulu Koikiliho na Ogbecheho prosadil z penalty Víctor Manuel Fernández Gutiérez. Vstřelit další branku se v závěrečných minutách svěřencům trenéra Mendilibara nepovedlo, a tak si Baskové odvezli z Valladolidu tři důležité body.
více informací
Real Betis - Racing Santander 1:1
Branky: 62. Munoz Xisco - 87. Jorge López Montaña
Betis v závěru utkání se Santanderem ztratil tři body a v tabulce se propadl na sedmnáctou pozici, Racing je na průběžném sedmém místě. V prvním poločase nenabídli hráči ani jednoho klubu příliš mnoho fotbalových okamžiků divákům na stadionu Manuela Ruíze de Lopery, mírnou převahu měli hosté, gól se jim však vsítit nepodařilo.

V o poznání zajímavějším druhém dějstvím začaly padat i branky, v 62. minutě se dostal k dlouhému a od obránce Racingu prodlouženému autu domácí útočník Munoz Xisco, jenž pohotovu střelou překonal Tona v brance Santanderu.

Hosté po inkasovaném gólu ještě přidali na aktivitě a to se jim vyplatilo v 76. minutě, kdy pronikajícího útočníka Smolarka hrubě zfauloval stoper Moreno, uviděl druhou žlutou kartu a musel předčasně ze hřiště. Navíc měli hráči Racingu k dispozici pokutový kop, který však neměl být, Smolarek byl faulován ještě před velkým vápnem. Že existuje spravedlonosti se ukázalo hned poté, Jorge Lopéz penaltu neproměnil, když poslal svoji střelu jen do tyče. Santander se zaslouženého vyrovnání dočkal tři minuty před koncem základní hrací doby, Jorgé Lopéz se prosadil střelou z deseti metrů a upravil konečné skóre na 1:1.
více informací
Getafe CF - Real Murcia 2:0
Branky: 55. Blanco Kepa, 60. Javi Casquero
Trápící se Getafe konečně zvítězilo, když si poradilo v osmém kole s nováčkem z Murcie. A to je před cestou na Tottenham k zápasu Poháru UEFA povzbudivé. Prezident Angel Torres v týdnu řekl, že pokud jeho tým konečně nevyhraje, vezme do Londýna juniorku. Naštěstí ale nemusí svému slibu dostát.

Výhra se ale nerodila snadno, mnoho šancí si domácí nevypracovali. Naopak ve 14. minutě hlavičkoval po rohu těsně vedle hostující Iván Alonso. Na druhé straně mířil mimo přízemním trestným kopem Cata Díaz. Iván Alonso se pak dostal i do další šance hlavou a Abbondanzieri musel předvést výborný reflex. To bylo z první půle ale všechno a domácí vyprovázel do kabin pískot.

Po změně stran se Getafe zlepšilo, ve 49. minutě pálil vedle zdálky Manu del Moral. Před opačnou brankou byl také zdálky nepřesný Alonso. V 55. minutě šli Madriďané přece jen do vedení. Střídající de la Red zacentroval a za Notariova záda poslal hlavičkou míč Kepa Blanco, muž, jenž strávil minulou sezonu na hostování ve West Hamu. O pět minut později bylo definitivně rozhodnuto, když druhý gól přidal zblízka nekrytý Casquero. V 67. minutě šel předčasně do sprch za zákrok na Mejíu právě hrdina zápasu Kepa a hosté ještě zkoušeli korigovat stav. Ve velké šanci byl Regueiro, ale trefil tyč.
více informací
Recreativo Huelva - Real Mallorca 0:2
Branky: 3. Daniel Guiza, 79. Adrover Tuni
Mallorca předvedla jeden z nejlepších výkonů v sezóně, svému soupeři nedala šanci od první minuty a získala první letošní vítězství mimo Son Moix. Huelva doplatila na špatný start a rychle inkasovaný gól, na který po celý zápas nedokázala najít odpověď.

Jak už bylo řečeno, ostrované začali skvěle, už v první minutě otevřel gólový účet zápasu Dani Guiza, když zužitkoval geniální akci Ariela Ibagazy. Svěřenci Gregoria Manzana těžili z dobře rozjetého úvodu po celý první poločas. Byli lepší, kontrolovali hru a vytvářeli si i další šance.

Tu největší zmařil tváří v tvář brankáři Sorrentinovi Ibagaza, následně nadvakrát nepřidal druhý zásah ani Dani Guiza. A jelikož svěřenci Víctora Muňoze měli ke golovým šancím daleko, skončila úvodní pětačtyřicetiminutovka zaslouženým vedením hostů.

Po návratu z kabin se Recreativo, se dvěma změnami v sestavě, pokusilo zakousnout do svého soupeře a konečně pořádně ohrozit branku hostí. To se nicméně začalo dařit až s postupem doby, kdy Mallorce jakoby začaly docházet síly. Blízko vyrovnání byli domácí čtvrt hodiny před koncem, ale Sinama Pongolle zasáhl jen brankovou konstrukci, a tak se trestalo. Uběhly tři minuty, z brejku unikl Tuni a tvrdou ranou z poza šestnáctky rozhodl. "Recre" už nemělo sílu na zvrat, z další šance neuspěl Sinma Pongolle a Mallorca si v poklidu počkala na závěrečný hvizd znamenající zisk tří bodů.
více informací
UD Almería - Osasuna Pamplona 2:0
Branky: 52. De Carvalho Felipe Melo (pen.), 70. Álvaro Negredo Sánchez
Almería slaví domácí výhru nad Osasunou Pamplona a posunula se na devátou příčku průběžné tabulky. V domácím dresu dostal netradičně důvěru forward Natalio, na levé straně hostující zálohy hrál opět Jaroslav Plašil, v útoku od začátku místo Pandianiho Dady.

Pamplona, která v posledním zápase porazila Villareal začala aktivně. Ve třetí minutě fauloval Pulido Juanfrana, ale Javi García trefil po rychlé rozehrávce trestného kopu jen zeď. Domácí se osmělili střelou Mela, ale Elía si s ní poradil. Almería neustále útočila, Maného pokus zblokoval Juanfran, střela Negreda šla mimo.

I do druhé půle vstoupila lépe Almería a brzo se měnilo skóre. Hostující gólman Elía šel v 51. minutě do souboje o míč s Negredem pěstmi, útočníka trefil a sudí Francisco Ontanaya López mu ukázal červenou kartu. Do branky tak šel náhradní gólman Andrés Fernandes, když dolů šel Portillo. Penaltu proměnil Felipe Melo a domácí vedli. Na druhé straně poslal do pokutového území zprava roh Plašil, hlavičkoval Javi García, ale Cobeňo na vzdálenější tyči míč chytil. V 71. minutě přidala Almería druhý gól, když se Negredo trefil elegantním obloučkem. Změnit skóre mohl ještě dvakrát střídající hostující Margairaz, ale skóre 2:0 už zůstalo.
více informací
Atlético Madrid - Real Zaragoza 4:0
Branky: 10. Sanz Luis Garcia, 35. Diego Forlan, 64. Maxi Rodriquez (pen.), 90. Maxi Rodriquez
Atlético zdolalo vysokým rozdílem Zaragozu a poskočilo na šestou příčku tabulky, zatímco hostující celek je nyní desátý. Domácí tým nastoupil na křídlech s Maxi Rodríguezem a Luisem Garcíou, Zaragoza opět s Gabim v záložní formaci. Po slabším rozjezdu se tak Atlético dostává do dobré formy a prohra na Barceloně byla spíše slabším dnem.

Do první šance se hnal Aguero, ale na poslední chvíli ho zablokoval Ayala. V 5. minutě už ale šli domácí do vedení. Skvělý míč mezi obránce do prostoru poslal Forlán a Luis García překonal Césara střelou na vzdálenější tyč. Trochu smůlu měl v tomto zápase naopak Diego Milito, který mohl brzo srovnat, ale jeho pokus byl sražen na rohový kop. V šanci byl i Oliveira, ale proti němu zasáhl Leo Franco. Místo toho dali domácí druhý gól. Přesný centr poslal Maxi Rodríguez a Forlán přeloboval Césara.

O chvilku později se Forlán pokoušel o podobný kousek, ale tentokrát mu lišácký pokus gólman Zaragozy zneškodnil. V 39. minutě otestoval Césara Aguero, na opačné straně střílel Aimar jen do Lea Franca. Atlético bylo aktivní i po výměně stran, po centru Aguera málem přidal další gól Forlán, ale byl z toho jen roh. V 63. minutě pak ve vápně fauloval Sergio Maxi Rodrígueze a sám postižený zvýšil náskok domácích z pokutového kopu. Zaragoza, která zatím letos podává nevyrovnané výkony a vypadla i z Poháru UEFA, se už nezvedla. Naopak z nastaveném čase druhé půle přidal čtvrtý gól svého týmu Maxi Rodríguez. Luis García mu dal chytrý pas do běhu a Maxi přízemní střelou překonal Césara.
více informací
Tabulka
 týmzápasyvýhryremízyporážkyskórebody
1.Real Madrid861117:519
2.Villarreal CF860214:918
3.Valencia CF860214:1118
4.FC Barcelona852117:717
5.Espanyol Barcelona851212:916
6.Atlético Madrid842215:714
7.Real Mallorca842215:1014
8.Racing Santander83326:812
9.UD Almería832310:811
10.Real Zaragoza832311:1311
11.Sevilla FC730413:109
12.Real Murcia82337:89
13.Athletic Bilbao82337:109
14.Osasuna Pamplona72238:98
15.Recreativo Huelva82247:128
16.Deportivo La Coruňa82246:128
17.Real Betis81438:97
18.Getafe CF81257:135
19.Real Valladolid81259:175
20.Levante UD80173:191

Autor: EuroFotbal.cz

Komentáře (25)

Přidat komentář
smazaný uživatel

Valencia

Reagovat
HOST*ad

podívejte se na kamikazeslavia.blog.cz

Reagovat
HOST*ital

V komentáři k zápasu Realu chybí neodpískaná penalta na Ruuda.Jinak rozhodčí strašný,stejně jako komentátor.Zasloužená výhra Espanyolu.

Reagovat
HOST*Tomas

Real Madrid a Barca su najlepsí ostatní kluby su siti

Reagovat
smazaný uživatel

Reagovat
HOST*

lol ty ses chytrej koukam a kolikata je barca?? lolku

Reagovat
HOST*Alex

Presne tak,rozhodca bol totalny k.kot..a likvidacny faul negra diaru na zabaletu?A bolo tam toho viac......A komentar tak isto hrozny....nadavam na Slepicku,ale aj Plasil vcera "exceloval"

Reagovat
smazaný uživatel

S komentátorem souhlasím, ta pencle tam moc jasná nebyla, ač teda padnul Ruud dost zvláštně...

Reagovat
smazaný uživatel

Ak si to pozeral na Sport 1 tak si zvykni. tam sú komentátori tradičné svetoví

Reagovat
smazaný uživatel

tak Sevilla překvapila Valencia zkušeně Barca to měla těžké bez ronald.a Real ostuda

Reagovat
-Kopy-

názor jak stehno

Reagovat
HOST*Joe

Nj Sevilla proti poslednímu hmmm to mě teda překvapila jinak Berca... no jako fanda Realu nebudu komentovat a neviděl sem, ale je mi líto Deca protože zranění na 5 měsíců je hnus. Real : bylo vidět že není v pohodě ale 1. poločas nebyl špatný. Dostal rychlý gol a to mu určitě nepomohlo. 2. poločas na něj padla deka a byl jednoznačně horším týmem, ale jinak věřím že se kluci zvednou a dotáhnem to do vítězného konce.

Reagovat
smazaný uživatel

Je překvapivý, že si vedení La ligy nechává takhle poškozovat dobrý jméno ligy - společnosti se perou o vysílací práva a trpí tím divák a kluby, tzn. liga. Proč s tím něco nedělají?

Jinak mě připadá, že kdykoliv Barcu nedávají, tak ztratí body. Asi to bude tím, že se předemnou bojej a makaj a jak je nemůžu vidět, tak na to serou ... Je to bordel

Reagovat
HOST*-Kopy-

Aspoň že šla Valencia

Reagovat
smazaný uživatel

Tak ja som mal konečne cez víkend voľno tak som sa tešil že uvidím Barcelonu a Chelsea v telke a ono nič . A ako si to myslel s tou prvou vetou, som to nepochopil

Reagovat
smazaný uživatel

Myslel jsem to tak, že když nejdou nejlepší zápasy v TV, tak tím trpí: 1. diváci a fandové, 2. kluby, který nemůžou propagovat svůj produkt (fotbal) a přicházejí o sponzorský peníze a o potenciální fandy. A jelikož kluby tvořej ligu, tak se tím, že se nedávají zápasy v TV, poškozuje celá liga

Reagovat
smazaný uživatel

Aha........ tak to teda súhlasím. Inak nechápem prečo Barcelonu nedávali. Síce je pravda že to asi bola výnimka lebo väčšinou dávajú aj Barcu aj Real ale takto nechápem. Inak myslím že im v španielsku je jedno či to nejaká tv v čechách dáva alebo nie.

Reagovat
smazaný uživatel

dávat to nemohli, páč se tam přou společnosti o vlastnictví TV práv

Reagovat
HOST*Stump

Já su tak šťastné

Reagovat
smazaný uživatel

Atlético je nej paráda jejich prodej Torrese sice přinesl hodně smutku u fandů ale zato mnoho peněz a jde vidět že jejich posily sou fakt dobré paráda

Reagovat
Nazgúl

Přesně tak, konečně už to tam začíná pravidelně padat i Forlanovi.

Reagovat
HOST*

valencia skvěle jen tak dál.

Reagovat
smazaný uživatel

Jiri fcb-neviem si predstavit ze by daval sport1 spanielsku ligu bez barcy a realu, a to nie som ich fanusik. Ostatne timy tam stoja za h.

Reagovat
smazaný uživatel

To je hodně povrchní názor.

Reagovat
HOST*

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele