Nová posila Benficy Núñez je nejdražším hráčem portugalské ligy

Benfica koupila z druholigové španělské Almeríe uruguayského útočníka Darwina Núñeze za 24 milionů eur (635 milionů korun). Jednadvacetiletý fotbalista se tak stal nejdražší posilou v historii portugalské ligy. S Benficou podepsal pětiletou smlouvu, v níž je výstupní klauzule ve výši 150 milionů eur.
05.09. | Aktuality | 27 komentářů

UD Almería - Valencia CF 2:3

Valencia zvládla klíčový duel s domácí Almeríou lépe a slaví alespoň předkolo Ligy mistrů. Domácí hráli poměrně ofenzivně, ale nakonec se po gólu Alcacera loučí s La Ligou.
23.05.2015 | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: UD Almería - Valencia CF

Valencia se ještě chce pokusit o třetí místo v La Lize. Čeká ji poslední možnost, jak dosáhnout svého cíle a kvalifikovat se do Ligy mistrů automaticky. Proti Almeríi ale nemá osdu ve svých rukou. Musí svého soupeře porazit a ještě doufat v porážku Atlética Madrid. Almería je v tuto chvíli předposlední.
22.05.2015 | Previews | 1 komentář

Sevilla FC - UD Almería 2:1

Sevilla sice začala utkání s Almeríou špatně, ale nakonec si dokázala poradit. Ve výtečné střelecké formě se nacházel především útočník Vicente Iborra, který se dnes trefil dvakrát.
17.05.2015 | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: Sevilla FC - UD Almería

Sevilla splnila úkol a zvládla zápas v Itálii. Nyní se musí vrátit opět do bojů ve španělské nejvyšší soutěži. Za sebe se sice příliš dívat nemusí, ale ráda by se ještě pokusila uzmout čtvrtou příčku jejímu dosavadnímu majiteli - Valencii. Almería se trápí na předposledním místě a k záchraně jí stále schází dva body.
15.05.2015 | Previews | 2 komentáře

UD Almería - Málaga CF 1:2

Malaga jasně ukázala svým soupeřům v boji o pohárové příčky, zač je toho loket, když ukořistila těsnou výhru 2:1 na půdě Almérie. Ta si naopak prohrou v lokálním andaluském derby ještě více zkomplikovala závěr sezony spojený s ostrým bojem o sestup.
11.05.2015 | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: UD Almería - Málaga CF

I když má před sebou Primera División jen tři ligová kola, valná většina týmů má stále o co hrát. To ostatně platí i pro celky ze španělského jihu Almérii s Malagou, které se v andaluském derby utkají s rozličnými ambicemi. Zatímco hosté nadále usilují o možnou kvalifikaci do Evropské ligy, Almería má stále plnou hlavu starostí se záchranou.
10.05.2015 | Previews | 1 komentář

UD Almería - Celta Vigo 2:2

Almería vybojovala s Celtou remízu 2:2, přestože v poločase prohrávala o dva góly. Náskok Vigu v první půli vystřelili Nolito a Santi Mina, po změně stran se však trefili Bifouma a Zongo. V utkání padly i dvě červené karty. V 54. minutě byl vyloučen hostující Cabral a na druhé straně se v 74. minutě poroučel do sprch Dos Santos. Almería má stále šanci na záchranu, Célticos jsou devátí.
05.05.2015 | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: UD Almería - Celta Vigo

Pondělní dohrávku pětatřicátého kola La Ligy obstará souboj osmnácté Almeríe s devátým Vigem. Domácí drží naděje na záchranu především díky zápasům na vlastním hřišti, ovšem Celta poslední dobou šlape a na půdě Andalusanů bude chtít tři body.
03.05.2015 | Previews | 1 komentář

Real Madrid - UD Almería 3:0

Real si bez potíží poradil se zachraňující se Almeríí a nadále ztrácí na vedoucí Barcelonu dva body. O vítězství Los Blancos se v prvním poločase přičinil Rodríguez a nedlouho po změně stran si dal nešťastně vlastí gól Dos Santos. Gólovou tečku udělal za zápasem v 84. minutě Arbeola.
30.04.2015 | Komentáře a souhrny | 18 komentářů
01.12. Almería postrádá útočníka Villara
Almería vyhrála šest zápasů v řadě a nyní se dostavila jedna nepříjemnost. Mimo hru je Juan Villar, útočník druholigového španělského klubu měl pozitivní test na koronavirus a musel do karantény. (marca.com)
03.10. Centelles nebude bojovat o místo ve Valencii
Álex Centelles odchází z Valencie, aniž by dostal šanci v prvním týmu. Mladý obránce loni hostoval v portugalském Famalicãu, nyní ho bez nutnosti platit odstupné získala druholigová španělská Almería. (transfermarkt.de)
26.09. O Peybernese stojí také Levante
Už druhého prvoligového španělského nápadníka má Mathieu Peybernes. Francouzský obránce je hráčem Almeríe a sleduje ho Getafe, k němuž se nyní přidalo Levante. (marca.com)
23.09. Peybernes do Getafe?
Španělské Getafe by mělo získat na hostování z Almeríe francouzského obránce Mathieu Peybernese. Součástí dohody má být i opce na trvalý přestup platná příští léto. (marca.com)
17.09. Almería na hostování získala Mendese
Pedro Mendes stráví letošní sezónu ve Španělsku. Jednadvacetiletý útočník Sportingu Lisabon zamířil na hostování do druholigové Almeríe, která disponuje rovněž opcí. (abola.pt)
13.09. Almería koupila Juana Villara
Juan Villar letos podruhé a tentokráte definitivně odchází z Osasuny. Ofenzivně laděný fotbalista na jaře hostoval v Rayu, nyní ho na přestup získala Almería. (transfermarkt.de)
13.09. Makaridze vyměnil Setúbal za Almeríi
Georgi Makaridze opustil Setúbal a nově bude chytat druhou španělskou ligu, gruzínského brankáře získala zdarma Almería. (transfermarkt.de)