Recreativo Huelva Španělsko - Recreativo Huelva - Zprávy

Další články

Ujfaluši se po porážce omluvil fanouškům Atlétika za vyloučení

Český obránce Tomáš Ujfaluši z Atlétika Madrid byl vyloučen už v 21. minutě utkání středečního osmifinále Španělského poháru na hřišti fotbalistů druholigové Huelvy. Klub z hlavního města oslabení nezvládl a po ostudné prohře 0:3 se hráči včetně Ujfalušiho omlouvali fanouškům.

Sporting Gijón - Recreativo Huelva 2:1

Sporting Gijón je zachráněn, ale byly to pěkné nervy. Famózní a srdcervoucí závěr letošního ročníku fotbalové La Ligy si na fanoušky připravil pěknou estrádu, když se během 90 minut souběžně probíhajících zápasů vystřídaly na posledním sestupovém místě hned tři kluby.

Preview: Sporting Gijón - Recreativo Huelva

Utkání pravdy. I tak lze bez okolků označit toto fotbalové klání mezi výběry Sportingu Gijón a Recreativa Huelva. Tři body znamenají pro domácí záchranu, hosté mají černého Petra jistého.

Recreativo Huelva - Racing Santander 0:1

Huelva si definitivně podepsala ortel a po úspěšných sezónách padá zcela jasně do nižší soutěže, zřejmě skončí také na úplně posledním místě. V důležitém střetnutí se Santaderem nevstřelila ani jednu branku a týmu ze středu tabulky nechala všechny body po inkasované brance dvanáct minut před koncem od srbského kanonýra Nikola Žigiče. Duel byl delší dobu vyrovnaný, jenže s přibývajícím časem otevřeli domácí obranu a "po zásluze" na to doplatili.

Preview: Recreativo Huelva - Racing Santander

Recreativo Huelva prožívá smutnou domácí derniéru, neboť se Nuevo Colombino minimálně na rok loučí s La Ligou. Málokdo ještě věří v zázrak, jímž by udržení se byl. Nestane-li se něco fantastického, co fotbalové Španělsko ještě nezažilo, Decano dá La Lize vale.

CD Numancia - Recreativo Huelva 1:0

Numancia dokázala urvat všechny tři body ve veledůležitém střetnutí s Recreativem Huelva a stále ve skrytu duše živí naději na udržení se. S ohledem na další zápas, ve kterém se Pachedovi muži střetnou s madridským Getafe, které dělí od Numancie právě tříbodová propast, není možnost záchrany snem či iluzí, nýbrž možným vyústěním celé zápletky. Pro bojovníky z Numancie by to bylo velké zadostiučinění

Preview: CD Numancia - Recreativo Huelva

Pro oba týmy dost možná poslední šance na udržení se ve španělské nejvyšší soutěži. Případný tříbodový zisk bude mít sladkou příchuť a vnese do nadějí toho či onoho týmu velkou naději. Remíza je nic neřešícím rozuzlením, přestřelka se však neočekává.

Recreativo Huelva - Deportivo La Coruña 1:2

Deportivo popáté v řadě neprohrálo, když vyhrálo na hřišti zachraňující se Huelvy. V tabulce to znamená posun La Coruňi na páté místo, naopak Huelva zůstává předposlední.

Preview: Recreativo Huelva - Deportivo La Coruña

V dalším duelu pětatřicátého kola se na stadionu Nuevo Colombino utká domácí Huelva s Deportivem La Coruňa.

CA Osasuna - Recreativo Huelva 1:2

Osasuna v poslední minutě nastavení ztratila naději na remízu a počtvrté v řadě nevyhrála. Naopak Huelva oživila své naděje na udržení, když po osmi zápasech dokázala konečně vyhrát.

Preview: CA Osasuna - Recreativo Huelva

Ve 34. kole Primera Division se na stadionu Reyno de Navarro utká domácí Osasuna s hostujícím Recreativem Huelva.

Recreativo Huelva - RCD Mallorca 2:4

Huelva prohrála i šesté utkání v řadě a záchrana se pomalu vzdaluje. Nuevo Colombino dnes čtyřmi brankami vyloupila Mallorka, která se naopak pravděpodobně definitivně vzdálila sestupovým vodám, ačkoliv matematicky ještě udržení jisté nemá.

Preview: Recreativo Huelva - RCD Mallorca

Recreativo Huelva pomalu ztrácí naděje na záchranu v nejvyšší španělské soutěži a pokud chce ve hře o udržení zůstat, neměla by zaváhat v domácím prostředí s Mallorcou.

Villarreal CF - Recreativo Huelva 2:1

Ve 32. kole Primera Division dokázal trápící se Villarreal doma porazit předposlední Huelvu těsně 2:1 a udržel si tak krok v souboji o Ligu mistrů. Na čtvrtou Valencii ztrácí stále tři body. Huelva zůstává předposlední. Vítězný gól vstřelil v 67. minutě Cani.