Real Valladolid doma vyzkouší přemožitel Barcelony

LaLiga spěchá k dalšímu kolu, které se tentokrát odehraje už v týdnu. Jako první přijde na řadu duel mezi domácím Realem Valladolid a hosty z Granady. Té Granady, která naposledy šokovala výhrou nad Barcelonou a bude chtít potvrdit, že to nebyla náhoda.
DNES | Previews | žádný komentář

Villarreal dvěma góly po poločase sestřelil Valladolid a poprvé doma vyhrál

Dlouho to trvalo, než se Villarreal doma proti Valladolidu prosadil, ale nakonec to stálo za to. Žlutá ponorka poprvé v sezoně vyhrála na vlastním stadionu, díky penaltě třináct minut před koncem v podání Santiho Cazorly. Výsledek pak pojistil v poslední minutě Javier Ontiveros, mimochodem stejný mu, který pro Cazorlu vybojoval i pokutový kop.
21.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Valladolid se po dlouhé době opět pokusí vyloupit Villarreal

Sobotní poledne zavede fanoušky závislé na LaLize na Estadio de la Cerámica, který je domovem Villarrealu. "Žlutá ponorka" v minulém kole jasně vyhrála a ukázala, že její forma má stoupající tendenci. Valladolid, který bude hostem, prožívá úplný opak.
20.09. | Previews | 1 komentář

Osasuna drží neporazitelnost, ve Valladolidu vybojovala remízu

Body se dělily i ve Valladolidu, kam v rámci 4. kola zavítal nováček Osasuna Pamplona. Hosté dosud neprohráli a platí to i po vystoupení na stadionu Josého Zorrilly. Přitom první porážka po návratu do LaLigy byla blízko, protože domácí vedli po trefě Hervíase, nicméně devět minut před konce odpověděl Ibáňez.
16.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Barcelona měla s Osasunou problémy. Co na to Valladolid?

Osasuna v minulém kole překvapila, když si dokázala rozdělit body s Barcelonou. V neděli odpoledne by to ráda zopakovala na Estadio José Zorrilla. Domácí Real Valladolid ale už ukázal, že má pro strach uděláno.
13.09. | Previews | 1 komentář

Levante v závěru strhlo vedení na svojí stranu a Valladolid porazilo

Druhý domácí zápas a druhé vítězství. Souboj Levante s Valladolidem dlouho vypadal na bezbrankovou remízu, když v tom sedm minut před koncem udeřil Sergio León a krátce po něm pojistil výsledek José Luis Morales.
31.08. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Levante má doma solidní formu a teď očekává Valladolid

Real Valladolid v minulém kole překvapil parádním výsledkem proti slavnému Realu Madrid a v sobotu odpoledne bude chtít svým fanouškům ukázat, že se nejednalo o ojedinělou radost. Proti bude domácí Levante, jemuž se vstup do nového ročníku zatím moc nepovedl.
30.08. | Previews | 1 komentář

Guardiola obral Real Madrid o dva body

Real Madrid nedokázal navázat na první kolo dalšími třemi body, o což se postarali hosté z Valladolidu. Dlouho se ani jeden z týmů nepřiblížil k prvnímu gólu, ale v posledních pěti minutách padly hned dva - oba na každé straně.
25.08. | Komentáře a souhrny | 11 komentářů

Ronaldo by s Valladolidem rád překvapil staré známé

Až odbije sedmá hodina, na stadionu Santiago Bernabéu zapíská hlavní sudí Pablo González Fuertes do píšťalky. A pak začne pekelných 90 minut. Real Madrid by rád zopakoval úspěšné první kolo i proti týmu, který vlastní jeho někdejší legenda.
23.08. | Previews | 11 komentářů

Betis doma v oslabení podlehl Valladolidu

S novými posilami i trenérem vstoupil do nové sezony Real Betis, ale hned na úvod musel skousnout nepříjemnou porážku od Valladolidu. Betis sice nebyl horší, ale doplatil na brzké vyloučení brankáře Roblese, který uviděl červenou kartu už po pouhých osmi minutách. I celý zápas v oslabení se Béticos drželi, jenomže minutu před koncem definitivně rozhodl výsledek Óscar Plano a Valladolid zvítězil 2:1.
19.08. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
15.08. Kubo odmítl hostování ve Valladolidu
Takefusa Kubo před dvěma měsíci přestoupil do Realu Madrid a v uplynulých dnech o jeho hostování jednal Valladolid, ze stěhování ovšem nic nebude. Mladý japonský záložník tuto možnost podle posledních zpráv zavrhl a rozhodl se sbírat zkušenosti v mládežnických týmech Bílého baletu. (football-espana.net)
13.08. Lunin bude chytat za Valladolid
Ukrajinský brankář Andrij Lunin bude podle očekávání chytat za Valladolid. Mladý gólman, který patří Realu Madrid, bude v klubu hostovat do konce právě začínající sezony. (football-espana.net)
12.08. Lunin se chystá do Valladolidu
Andrij Lunin chystá další odchod z Realu Madrid. Mladý ukrajinský brankář loni hostoval v Leganésu, nyní hostování dolaďuje Valladolid. (football-espana.net)
09.08. Espanyol potvrdil přestup Calera
Fernando Calero oficiálně přestoupil z Valladolidu do Espanyolu. Ten za obránce zaplatil osm milionů eur a podepsal s ním pětiletý kontrakt. (marca.com)
08.08. Porro přestoupil do Manchesteru City
Pedro Porro přestoupil z Girony do Manchesteru City, který za něho zaplatil dvanáct milionů eur. Mladý španělský záložník se ale v Anglii dlouho nezdrží, obratem bude odeslán na hostování do Valladolidu. (football-espana.net)
08.08. Kubo zřejmě bude hostovat ve Valladolidu
Takefusa Kubo před dvěma měsíci přestoupil do Realu Madrid, letos by ale mnoho šancí nedostal a podle očekávání odejde jinam. Španělská média informují o tom, že mladý japonský záložník odejde hostovat do Valladolidu. (football-espana.net)
07.08. Espanyol dojednává příchod Calera
O jednoho člena základní sestavy zřejmě přijde Valladolid. Na odchodu je obránce Fernando Calero, o toho hodně stojí Espanyol a jednání mezi oběma kluby jsou v pokročilé fázi. (marca.com)
22.07. O Lunina má zájem Valladolid
Ukrajinský brankář Andrej Lunin by mohl hostovat z Realu Madrid v Realu Valladolid. Talentovaný Lunin, který s Ukrajinou letos v létě vyhrál mistrovství světa do 20 let, by byl v Madridu až brankářem číslo 3. Na hostování by měl přece jen větší šanci dostat se na hřiště. (football-espana.net)