Ve spodku tabulky na sebe vyrukují Valladolid a Alavés

Krátce po nedělním poledni změří své síly Valladolid a Alavés. S oběma celky se spíše počítá do bojů o záchranu, koneckonců aktuálně to potvrzuje i devatenáctá respektive osmnáctá pozice. Domácí pak ještě nevyhráli, v šesti kolech uhráli jen tři remízy.
DNES | Previews | žádný komentář

Huesca plichtila s Valladolidem, oba celky zůstávají nadále bez výhry

V duelu dvou týmů, které dosud nevyhrály sice padly čtyři branky, ale ani jeden z účastníků svůj cíl poprvé vyhrát nenaplnil. Výrazně blíže k němu byli hosté, kteří vedli v průběhu zápasu už o dva góly. Huesca se ale zmátořila a vyrovnal na konečných 2:2.
18.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Huesca a Valladolid jsou bez výhry, komu se podaří zvítězit?

V letošní sezoně existují už jen dva týmy, které ještě nedokázaly v LaLize vyhrát a právě ty se utkají v neděli v podvečer na El Alcorazu. Domácí Huesca čtyři zápasy z pěti zremizovala a je na tom přeci jenom o trochu lépe, než Valladolid. Pucelanos jsou totiž po pěti kolech na posledním místě.
17.10. | Previews | žádný komentář

Real Valladolid doma padl, těsně nestačil na Eibar

Eibar se dočkal tří bodů a nutno říct, že zaslouženě. První půle ještě skončila smírem, protože i domácí Real Valladolid dokázal skórovat, ale v 90. minutě spasil hostující celek Kévin Rodrigues. A to přesto, že hosté dohrávali v početním oslabení.
03.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Real se pokusí konečně vyhrát, přijede trápící se Eibar

Vložené kolo skončilo teprve ve čtvrtek večer, ale další kolo nepočká. Už páté kolo začne v sobotu utkáním mezi Realem Valladolid a Eibarem. Oba týmy jsou sousedy v tabulce a v horší pozici je trochu překvapivě jednoznačně Eibar.
02.10. | Previews | žádný komentář

Real Madrid porazil Valladolid nejtěsnějším rozdílem

Nic světoborného to nebylo, ale důležité jsou v tomto případě tři body. Real Madrid sehrál s Valladolidem těžké utkání, které nakonec rozhodla jediná branka Viníciuse Júniora v 65. minutě. Po třech zápasech jsou v Madridu bez porážky, s dvěma výhrami a jednou remízou.
01.10. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Real Madrid v dohrávce kola přivítá Valladolid

Real Madrid v prvním kole nehrál a nyní je čas se k odloženému utkání vrátit. V následujících dvou duelech získal čtyři body, ale doma proti Valladolidu chce být stoprocentní. Jakby také ne, když s Pucelanos prohrál naposledy v roce 2008.
29.09. | Previews | 3 komentáře

Valladolid i Celta Vigo si připsaly bod za remízu 1:1

Nedělní utkání mezi Valladolidem a Celtou Vigo opět nabídlo remízu, ovšem tentokrát 1:1. Celtu Vigo poslal do vedení na sklonku prvního poločasu ve formě hrající Iago Aspas, ale konečné slovo učinil ve druhé půli z pokutového kopu Sergio Guardiola.
28.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Valladolid proti Celtě, dočkáme se gólů?

Na Estadio José Zorrilla se utkají Valladolid a Celta Vigo, dva týmy, které spolu poslední dva zápasy sehrály bez branek. Valladolid bude hájit domácí prostředí, Celta je po dvou kolech ve slušné formě a ještě neprohrála.
26.09. | Previews | žádný komentář

Betis zvládl i druhý zápas, Valladolid porazil 2:0

Správnou nohou vykročil do nové sezony Real Betis. Po výhře na hřišti Alavésu si poradil v domácím prostředí s Valladolidem a s plným počtem bodů se posadil do čela LaLigy. Utkání na stadionu Benita Villamarín bylo rozhodnuto po čtvrthodině hry, kdy se prosadili z pokutového kopu Nabil Fekir a William Carvalho.
20.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
06.10. Moyano už nebude hrát za Valladolid
Javi Moyano bude mít po pěti letech nového chlebodárce. Zkušený obránce už není na soupisce Valladolidu, španělský klub se s ním dohodl na ukončení spolupráce. (transfermarkt.de)
05.10. Valladolid angažoval záložníka Mesu
Roque Mesa ukončil smlouvu se Sevillou a španělskou ligu bude hrát za jiný klub, záložník se jako volný hráč dohodl na angažmá ve Valladolidu. (marca.com)
05.10. Jota oblékne dres Valladolidu
Španělskou ligu bude letos hrát Jota, portugalský záložník opustil Benfiku a zamířil na hostování do Valladolidu. (abola.pt)
01.10. Janko znovu opouští FC Porto
Saidy Janko si ani letos nezahraje za FC Porto. Švýcarský obránce za sebou má hostování v Nottinghamu a domovském Young Boys, nyní ho získal španělský Valladolid. (transfermarkt.de)
27.09. Panathinaikos angažoval Antoñita
Posilu na pravý okraj obrany má Panathinaikos. Smlouvu s řeckým klubem podepsal Antoñito, ten přichází zdarma z Valladolidu. (transfermarkt.de)
25.09. El Yamiq oficiálně posílil Valladolid
Příchod očekávané posily do obrany ohlásil Valladolid. Z Janova přišel stoper Jawad El Yamiq, marocký fotbalista se španělským klubem uzavřel čtyřletý kontrakt. (marca.com)
23.09. Valladolid přišel o Fernándeze a Moyana
Joaquín Fernández a Javi Moyano budou zhruba měsíc chybět Realu Valladolid. Ani jeden z fotbalistů nedohrál poslední zápas proti Betisu. Fernández má natažený stehenní sval, Moyana trápí potáže s přitahovačem. Oba přijdou o zápasy s Celtou Vigo, Eibarem, Huescou a Realem Madrid. (marca.com)
22.09. El Yamiq nakonec posílí Valladolid
Jawad El Yamiq odchází z Janova a stěhuje se do Španělska, nebude to ovšem do Getafe, jak se původně zdálo - marocký obránce v nejbližších hodinách podepíše smlouvu s Valladolidem. (marca.com)
17.09. Masip měl pozitivní test na koronavirus
Bez své brankářské jedničky se bude muset obejít Valladolid. Do domácí karantény byl umístěn Jordi Masip, gólman měl pozitivní test na koronavirus. (marca.com)
31.08. Weissman oficiálně posilou Valladolidu
Real Valladolid dotáhl do úspěšného konce příchod Shona Weissmana. Čtyřiadvacetiletý útočník, který byl v minulé sezóně ve Wolfsbergeru s 30 brankami nejlepším střelcem rakouské Bundesligy, podepsal ve svém novém působišti čtyřletý kontrakt. (transfermarkt.de)