Levante UD Španělsko - Levante UD - Zprávy

Další články

Villarreal potvrdil příchod zkušeného útočníka Moralese

Hned dvě hodně citelné ztráty utrpělo v průběhu několika týdnů Levante. Valencijský celek sestoupil ze španělské nejvyšší soutěže, vedle toho přišel o svého nejlepšího hráče. V LaLize chtěl pokračovat kapitán José Luis Morales, který přestoupil do Villarrealu...

Levante se s první ligou rozloučilo gólovou podívanou v Madridu

Vallecano doma v posledním kole nejvyšší španělské soutěže padlo se sestupujícím Levante 2:4. O úspěšné rozlučce hostů s LaLigou se rozhodlo už v první půli, kdy padly hned tři jejich branky. Skóre sice v 18. minutě otevřel domácí Álvaro García, ve 26. minutě už však bylo vyrovnáno. Čestné tři body pak klubu z Valencie přinesla vítězná trefa Gonzala Melera ze závěru poločasu.

Levante se loučí s první ligou na půdě Raya Vallecano

Rayo Vallecano vyhrálo naposledy nad Barcelonou a pak nedokázalo na tenhle úspěch navázat. Jeho sezona ale vychází nad očekávání dobře a zakončit ji budou chtít svěřenci trenéra Andoniho Iraoly vítězstvím nad již sestupujícím Levante.

Levante obralo Alavés o všechny body a stáhlo ho s sebou do druhé ligy

Už jistě sestupující Levante v předposledním kole LaLigy otočilo zápas s Alavésem a po výhře 3:1 rozhodlo o pádu svého soupeře do nižší soutěže. Z výhry se domácí mohli radovat díky povedené druhé půli, kdy nejprve v 53. minutě vyrovnal Óscar Duarte a čtvrt hodiny před koncem obrat dokonal Roger Martí. Deportivo se tak se španělskou elitou po šesti sezonách loučí.

Sestupující Levante hostí předposlední Alavés

Levante má jako první celek v tomto ročníku jisté, že na jeho zápasy v příští sezoně budou fanoušci chodit do druhé ligy. V neděli večer by se s nimi aspoň rádo rozloučilo výhrou. Jenže proti nim stojí Deportivo Alavés, které má jen o dva body víc a bije na poplach.

Real Madrid rozebral Levante šesti zásahy a zpečetil jeho osud

Real Madrid naprosto bez milosti sežehl Levante šesti góly a zpečetil jeho osud. Levante po vysoké prohře už nemá šanci se zachránit a stává se prvním týmem se smutnou jistotou. Gólové představení v barvách Bílého baletu řídil Vinícius Júnior, kterému se povedlo vstřelit do sítě brankáře Cárdenase hattrick.

Real Madrid chce proti Levante napravit porážku z derby

Real Madrid o víkendu prohrál městské derby s Atléticem a druhou porážku v řadě nehodlá dopustit. Letošní finalista Ligy mistrů přivítá předposlední Levante, proti němuž se očekávají tři body. Hosté jsou v těžké pozici, na Santiago Bernabéu potřebují nejlépe zvítězit, aby si udrželi naději na záchranu. V opačném případě bude při triumfu Cádizu sestup zpečetěn.

Levante překvapilo Real Sociedad a porazilo ho gólem z devadesáté minuty

Levante ještě žije! Dnes to s ním vypadalo všelijak a proti La Realu rozhodně nebylo favoritem, ale přesto dokázalo dostat do sítě soupeře míč dvakrát, takže momentálně vyrovnávací trefa Davida Silvy už nic nezměnila. Levante bojovalo až do konce a rozhodující trefu zaznamenalo v 90. minutě.

Páteční předehrávka nabízí naději pro domácí Levante

Levante pomalu přichází o naději na záchranu, ale ještě neřeklo poslední slovo. Další šanci na body vidí v domácím utkání proti Realu Sociedad, byť hosté jdou do pátečního střetu jako jasný favorit. Ve Valencii se jim ale historicky zas tak moc nedaří.

Vypjaté valencijské derby skončilo nerozhodně. Levante se přiblížilo sestupu

Sobotní "Derbi de Valencia" vítěze nenašlo. Dlouholetí rivalové z Valencie si v utkání nic nedarovali, zápas přinesl spoustu tvrdých zákroků a také jednu červenou kartu. Domácí favorité šli do vedení v 27. minutě zásluhou Huga Dura, hosté dokázali využít téměř hodinové přesilovky a osm minut před koncem srovnal Duarte.

Valencii rozdělí derby mezi Netopýry a Levante

Valencia musela překousnout těžkou ztrátu, když padla ve finále Copa del Rey s Realem Betis. Poté, co si musela nechat zajít chuť na trofej, se bude naplno soustředit na ligovou scénu. A v ní ji čeká nejdřív domácí duel s Levante.

Sevilla se po vítězné přestřelce v Levante vrátila na druhé místo

Pětigólové drama se šťastným koncem pro Rojiblancos bylo k vidění na Ciutat de Valéncia v Levante. Sevilla zareagovala na předchozí zaváhání Barcelony i Atlética a výhrou 3:2 se minimálně na pár hodin vrátila na druhé místo a zároveň si pojistila umístění v první čtyřce. Naopak v problémem zůstává Levante, které je předposlední.

Sevilla se ve Valencii pokusí odrazit konkurenci

Na Estadi Ciutat de València se ve čtvrtek večer střetnou dva týmy, které nutně potřebují bodovat, byť každý z úplně odlišných důvodů. Domácí Levante se snaží za každou cenu vydrápat z pásma sestupu, Sevilla zase hájí příčky Ligy mistrů před dotírající konkurencí.

Morales zdeptal obranu Granady a pořádně zamotal záchranářskou zápletku

Fotbalisté Levante ve 32. kole LaLigy zvládli stěžejní duel pro oživení jejich nadějí na záchranu a na půdě Granady vyhráli 4:1. Klíčovou postavou zápasu byl José Luis Morales, jenž si už v 17. minutě připsal krásnou asistenci u úvodní branky a po změně stran proměnil penaltu, kterou sám vybojoval. Za předcházející zákrok byl po druhé žluté kartě vyloučen Germán Sánchez.