Valencia se těší na Mallorcu. Ta má druhou nejhorší obranu ligy

Mallorca se zoufale snaží udržet mimo pásmo sestupu, ale poslední dobou se jí to moc nedaří. Po dvou ligových porážkách v řadě navíc narazí na velmi nebezpečného soupeře. Na stadion Iberostar totiž v neděli v poledne zavítá Valencia.
VČERA | Previews | žádný komentář

Real Madrid porazil Valencii a postoupil do finále Supercopy

Semifinále španělské Supercopy hrané v saúdskoarabské Džiddě vyznělo jednoznačně pro Real Madrid, který porazil Valencii díky brankám Kroose, Isca a Modriće 3:1. Jedinou branku "Netopýrů" vstřelil v nastavení z pokutového kopu Dani Parejo. Svěřenci Zinédina Zidana si zahrají finále proti úspěšnějšímu z dvojice Barcelona - Atlético Madrid.
08.01. | Komentáře a souhrny | 8 komentářů

Zraněními decimovaný Real Madrid bojuje o finále s Valencií

Real Madrid cítí šanci na první trofej nového roku. Dosáhnout na ni ale bude těžší, než kdy dřív, protože tentokrát se o španělský Superpohár poperou hned čtyři týmy. Prvním soupeřem Bílého baletu bude odhodlaná Valencia.
07.01. | Previews | 8 komentářů

Valencia si zahrávala, ale těsné vedení nad Eibarem udržela

Valencia si nejtěsnějším možným rozdílem poradila s Eibarem a bere tři body. Stačila jí k tomu jediná branka, o kterou se ve 27. minutě postaral Maxi Gómez. Stejný hráč skóroval ještě jednou, ale tento zásah mu sudí pro ofsajd neuznal.
04.01. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Valencia se pokusí zlomit prokletí Eibaru

Je to asi hodně překvapivé, ale v posledních měsících a letech se Valencii v boji proti Eibaru vůbec nedaří. Netopýři se pokusí vylepšit vzájemnou bilanci už v sobotu odpoledne, kdy se Eibar dostaví na Mestallu.
03.01. | Previews | 3 komentáře

Valladolid sahal po vítězství, remízu Valencii zajistil až ve čtvrté minutě nastavení Vallejo

Valencia veze z Valladolidu bod a to ještě může být ráda, neboť jako první inkasovala šest minut před koncem z kopačky Sergiho Guardioly. Netopýři ale stihli vyrovnat, ve čtvrté minutě nastavení je spasil Manuel Vallejo. Konečná remíza 1:1 je i tak pro hosty spíše ztrátou, zatímco pro domácí ziskem.
22.12.2019 | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Nefungující útok Realu Valladolid hledá lék proti Valencii

Ještě nedávno to byl hodně smutný pohled, když se člověk díval na tabulku LaLigy a přitom fandil Valencii. V posledních týdnech se ale výsledky rapidně zlepšily a Valencia může opět směle pomýšlet na poháry. Real Valladolid, který ji doma přivítá, ale body potřebuje ještě víc.
20.12.2019 | Previews | 1 komentář

Jsem velmi, velmi šťastný, řekl Soler po podpisu nové smlouvy

Valencia před týdnem postoupila do osmifinále Ligy mistrů a důvod k radosti svým fanouškům zavdala také včera. Nový kontrakt se španělským klubem podepsal Carlos Soler, dvaadvacetiletý záložník se Netopýrům upsal do června 2023 a díky vysoké výstupní klauzuli minimálně na několik měsíců ukončil spekulace o možném odchodu z Mestally...
18.12.2019 | Aktuality | 29 komentářů

Real v dramatickém závěru remizoval s Valencií

Od zápasu Valencie s Realem Madrid asi každý divák právem očekával gólovou smršť. Ta se sice nekonala, ale o dramatické chvíle rozhodně nebyla nouze. Domácí šli do vedení v 78. minutě a vypadalo to, že Real už se nedostane ke slovu. Nakonec se ale poslední akcí zápasu povedlo hostům srovnat.
16.12.2019 | Komentáře a souhrny | 7 komentářů

Valencia i Real Madrid chtějí na Mestalle tři body

Nejsledovanější duel šestnáctého kola se odehraje bezpochyby v neděli večer na Mestalle ve Valencii, kam zavítá Real Madrid. Netopýři napříč všemi soutěžemi připomínají pomalé a nenápadné plížení k cíli, stoupají tabulkou v LaLize a postoupili i do osmifinále Ligy mistrů. Proti Realu mohou učinit další krok k vyšším metám, avšak hosté si nemohou dovolit zaváhat a z Valencie chtějí tři body.
14.12.2019 | Previews | 7 komentářů
14.01. Guedes začne s kompletním tréninkem
Gonçalo Guedes se v nejbližších dnech zapojí do plného tréninku se spoluhráči z Valencie. Portugalské křídlo konečně doléčuje zranění kotníku, s tím marodí už tři měsíce. (abola.pt)
09.01. Valencia prodlouží smlouvu s Garayem
Ezequiel Garay by měl rovněž v příští sezoně hrát za Valencii. Argentinský obránce má kontrakt jen do konce června a vedení s ním zahájilo jednání o prodloužení spolupráce, podle posledních zpráv jsou jednání v hodně pokročilé fázi. (abola.pt)
08.01. Supercopa - výsledek
Výsledek úvodního semifinále Superpoháru ve Španělsku: Valencia - Real Madrid 1:3 (90+2. z penalty Parejo - 15. Kroos, 39. Isco, 65. Modrić).
05.01. Valencia se musí obejít bez Rodriga
Valencii čeká turnaj o Španělský superpohár a do Saúdské Arábie s ní neodcestuje Rodrigo, útočník si poranil koleno a mimo hru bude minimálně dva týdny. (marca.com)
02.01. Guedes začíná s lehkým tréninkem
Gonçalo Guedes začal vyklusávat a blíží se tak k návratu do sestavy Valencie. Portugalský křídelník je mimo hru od poloviny října, tehdy si poranil kotník. (marca.com)
30.12.2019 Manuel Vallejo má zdravotní problémy
Hráči Valencie se po vánoční dovolené zapojili do tréninku a chyběl mezi nimi Manuel Vallejo. Mladý útočník má zdravotní problémy, trápí ho levá holeň. (marca.com)
26.12.2019 Lato dohraje sezonu v Osasuně
Toni Lato ukončí své nepovedené hostování v PSV Eindhoven, ve Valencii se ale dlouho nezdrží - mladého obránce čeká další stěhování, na světě je jeho dohoda o dočasném působení v Osasuně. (marca.com)
25.12.2019 Cancelo se do Valencie vracet nebude
João Cancelo dohraje letošní sezonu v Manchesteru City. O portugalského obránce se zajímala Valencia a už kontaktovala anglickou stranu, jejíž manažer Pep Guardiola s hráčem počítá a v zimě ho odejít nenechá. (abola.pt)
24.12.2019 Valencia bude jednat s Garayem
Ezequiel Garay si bude moci protáhnout angažmá ve Valencii. Argentinský obránce má smlouvu jen do konce sezony a zájem o něho má například Lyon, španělský klub o něho ale přijít nechce a plánuje jednání o novém kontraktu. (football-espana.net)
23.12.2019 Valencie si myslí na Florenziho
Španělská Valencia by už v zimě ráda ulovila posilu na místo pravého obránce. Jedním z vyhlédnutých hráčů je pravý bek AS Řím Alessandro Florenzi. (marca.com)