DC Comics si opět stěžují na Valencii kvůli netopýřímu logu

Společnost DC Comics, jež vlastní práva na postavu Batmana, si opět stěžuje na fotbalovou Valencii kvůli jejímu netopýřímu logu. Podle Američanů se současná verze klubového znaku až příliš blíží logu známé komiksové postavy.
21.03. | Aktuality | 292 komentářů

Bitva o čtvrté místo ve Valencii branku nepřinesla

Ve Valencii na stadionu Mestalla už poněkolikáté v letošní sezoně branka nepadla a spokojenější budou v tomto případě hráči Getafe, kteří nadále drží klíčovou čtvrtou příčku tabulku. Přímý souboj o Ligu mistrů některé šance nabídl, ovšem bez gólového vyjádření. V největší šanci zápasu orazítkoval Rodrigo brankovou konstrukci.
18.03. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Na stadion Mestalla přijíždí Getafe

Atraktivní a vyrovnané utkání slibuje duel mezi domácí Valencií a hosty z Getafe. Hosté patří letos k největším překvapením LaLigy a v současnosti okupují pozice zaručující start v příštím ročníku LM. Los Che se pomalu ale jistě drápají vzhůru tabulkou a na pohárové příčky aktuálně ztrácejí pouhý bod.
16.03. | Previews | 1 komentář

Strhující finále ovládla Valencia, Krasnodar končí

Krasnodar málem dokázal porazit Valencii a ještě v 90. minutě by postupoval. Jenže Netopýři v samém závěru zapnuli a z posledních sil dokázali srovnat! Konečná remíza jim díky domácí výhře nakonec stačí na těsný postup.
14.03. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Krasnodar doma musí Valencii porazit, aby postoupil

Valencia našla správný rytmus a opět se jí začalo dařit. Dobrou formu z ligy bude chtít přenést také do pohárů, kde ji čeká náročný výjezd do Ruska. Stadion FK Krasnodar totiž požene své miláčky, aby umazali jednogólové manko z prvního utkání.
13.03. | Previews | 6 komentářů

Valencia v poslední minutě vydřela výhru nad Gironou

Hráči Valencie dokázali zvrátit nepřízeň osudu a v dramatickém utkání na půdě Girony zvítězit 3:2. Los Che si připsali tři body se štěstím, vítěznou branku totiž vstřelili až v poslední minutě utkání a navíc v početní nevýhodě.
10.03. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Zlepšující se Girona prověří pohárového účastníka z Valencie

Valencia se dostává do formy a kromě pohárové Evropy se jí daří také v LaLize. Další tři body na cestě k pohárům bude chtít přidat v Gironě. Ta však dokázala porazit mnohem větší favority a její forma jde strmě nahoru, takže Marcelinovy svěřence nečeká nic snadného.
08.03. | Previews | žádný komentář

Valencia porazila Krasnodar, odveta však bude otevřená

Nepříliš přesvědčivým vítězstvím domácí Valencie skončilo utkání Evropské ligy mezi celkem z Mestally a hosty z Krasnodaru. V první půli se dvakrát prosadil Rodrigo, zhruba po hodině hry snížil na konečných 1:2 Claesson.
08.03. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Krasnodar plánuje po Leverkusenu získat skalp Valencie

Valencii se začalo opět poměrně dařit a snaží se klestit si cestu vzhůru tabulkou v LaLize. Kromě toho se ale její hlavní pozornost teď upírá k Evropské lize. Osmifinálové boje totiž přivedou na Mestallu ruský Krasnodar, který se dá jen těžko předvídat.
06.03. | Previews | 6 komentářů

Valencia drží po výhře nad Bilbaem naději na Ligu mistrů

Valencia zvládla velmi důležité domácí utkání s Bilbaem a po výhře 2:0 může stále pomýšlet na Ligu mistrů pro příští sezonu. Los Che to s Bilbaem neměli jednoduché, Baskové především v prvním poločase vyvinuli velký tlak, jenomže střelecky se za devadesát minut prosadit nedokázali. Výhru Netopýrům vystřelili Rodrigo a Kevin Gameiro.
04.03. | Komentáře a souhrny | 1 komentář
22.03. O Soumarého je v Evropě zájem
Boubakary Soumaré nastupuje jenom sporadicky v Lille, přesto by se mohl dočkat velkého přestupu. Mladý záložník má hned tři zajímavé nápadníky, jeho výkony sledují Juventus, Valencia a Tottenham. (sport-express.ru)
21.03. Monaco a Valencia se zajímají o Silvu
André Silva hostuje z AC Milán v Seville, odkud se má vrátit, přesto nouzi o zájemce rozhodně nemá. Podle italských médií se o mladého útočníka zajímají Monaco a Valencia. (transfermarketweb.com)
20.03. Inter Milán uvažuje o nákupu Rodriga
Inter Milán už hledá posily na příští sezonu a v jeho hledáčku uvízl Rodrigo. Španělský reprezentační útočník působí ve Valencii a jeho transfer by se mohl řádně prodražit, jeho výstupní klauzule je totiž nastavena na 120 milionů eur. (marca.com)
20.03. Hráči Valencie dostali dlouhé volno
Valencia před sebou má náročný závěr sezony, ve hře je totiž stále ve třech soutěžích a na to zareagoval trenér Marcelino. Ten se rozhodl dát svým svěřencům, kteří se nerozutekli na reprezentační srazy, hned pětidenní volno. (football-espana.net)
17.03. Valencia se dnes obejde bez Neta
Valencia dnes hostí Getafe a nebude se přitom moci spolehnout na Neta, brazilský brankář má problémy se zády. (marca.com)
13.03. Murillo se v létě vrátí do Valencie
Jeison Murillo se nestane kmenovým hráčem Barcelony. Ta si stopera Valencie vypůjčila v zimě na hostování a zajistila si rovněž opci na přestup za 25 milionů eur, kterou vedení dle informací deníku Sport nemá v plánu aktivovat. (transfermarketweb.com)