01.07.2019Udinese Calcio (ITA) => UC Sampdoria (ITA)přestup15,000,000 €
Další hráči klubu
Soupiska klubu
04.01. Sampdoria údajně odmítla nabídku za Jankta
Jakub Jankto dohraje letošní sezonu v Sampdorii. O českého záložníka se zajímá Inter Milán a do Janova dokonce zaslal nabídku, vedení Dorie ovšem odmítlo s tím, že našeho reprezentanta v lednu nikam neuvolní. (football-italia.net)
04.12.2018 Jankto pomohl k postupu Sampdorie
Sampdoria postoupila do dalšího kola Coppa Italia a velký podíl na tom měl Jakub Jankto. Český reprezentant dvěma asistencemi pomohl k vítězství 2:1 nad SPALem.
12.08.2018 Jankto pomohl k postupu Sampdorie
Český reprezentant Jakub Jankto se hned v prvním soutěžním utkání za Sampdorii Janov blýskl vítězným gólem, kterým svému novému týmu zařídil postup v poháru přes třetiligové Viterbese. Jankto se po přestupu z Udine prosadil dvakrát už v přípravě a střeleckou formu si přenesl i do soutěžní sezony. Zápas sice začal na lavičce, ale Sampdoria se s outsiderem trápila a do druhé půle tak šel i český záložník. V 75. minutě pak Jankto svou levačkou zlomil odpor Viterbese a zařídil těsnou výhru. (ČTK)
06.07.2018 Jankto dorazil na zdravotní prohlídku
Jakub Jankto dorazil do Janova a podrobuje se zdravotní prohlídce v Sampdorii. Český záložník přijde na přestup z Udinese, které dostane odstupné patnáct milionů eur. (football-italia.net)
05.07.2018 Jankta čeká zdravotní prohlídka v Janově
Jakub Jankto se stal objektem zájmu Sampdorie a ta dojednala přestup záložníka z Udinese za patnáct milionů eur, českého reprezentanta v nejbližší době čeká zdravotní prohlídka. (football-italia.net)
01.07.2018 Jankto by mohl odejít do Sampdorie
Český reprezentant Jakub Jankto by se mohl letos v létě stěhovat z Udine do Sampdorie Janov. Podle televizní stanice Sportitalia je už na světě dohoda. Sampdoria má zaplatit 15 milionů eur. (calciomercato.com)
21.06.2018 Udinese se poptávalo na Musacchia
Posilou italského Udinese by se letos v létě mohl stát argentinský obránce Mateo Musacchio z AC Milán. V srpnu 28letý stoper se dobře zná s trenérem Udine Velazquézem z působení ve Villarrealu. Navíc by mohl posloužit také jako protiváha při přestupu českého záložníka Jakuba Jankta, o kterého prý AC stojí. (football-italia.net)
12.06.2018 Jankta sleduje Lazio
Podle italského deníku Corriere dello Sport se římské Lazio velmi živě zajímá o českého reprezentačního záložníka Jakuba Jankta z Udine. "Zebry" podle italského listu ovšem požadují odstupné ve výši 15 milionů eur. (transfermarketweb.com)
24.04.2018 Jankto vynechá příští duel Udine
Jakub Jankto z Udine dostal od italské disciplinární komise trest na jedno utkání za žluté karty a vynechá příští duel svého klubu v Beneventu. Vedle českého reprezentanta byli potrestáni kvůli žlutým kartám jednozápasovým distancem Claud Adjapong ze Sassuola s turínským Cristianem Ansaldim a Cheick Diabate z Beneventa s Bryan Dabem z Fiorentiny, kteří byli vyloučeni. (football-italia.net)
18.04.2018 Jankto se prosadil proti Neapoli
Záložník Jakub Jankto se trefil za Udine v zápase na půdě Neapole. Byla to pro něj třetí branka v sezóně. V 41. minutě poslal svůj tým do vedení 1:0. Domácí však ještě do poločasu srovnali.