UC Sampdoria Itálie - UC Sampdoria - Zprávy

Další články

Pirlo před novou výzvou, má vrátit Sampdorii do Serie A

Mistr světa z roku 2006 Andrea Pirlo se podle italských médií stal novým trenérem Sampdorie Janov. Bývalý záložník s druholigovým klubem podepsal smlouvu na dva roky s opcí.

Neapol zakončila sezonu výhrou nad Sampdorií

Výsledek, který se očekával. Neapol udělala za mistrovskou sezonou vítěznou tečku, zatímco Sampdoria opouští nejvyšší soutěž po další porážce. Obě branky padly až ve druhém poločase a postarali se o ně Victor Osimhen a Giovanni Simeone.

Neapol uvádí souboj dvou emotivních loučení. Dorazí sestupující Doria

Neapol se doma před vlastními fanoušky loučí s úspěšnou sezonou, ale bude to loučení trochu hořkosladké. Končí totiž éra trenéra Luciana Spallettiho a možná i několika opor jeho týmu. I proto chtějí Partenopei na závěr ročníku uspět se Sampdorií.

Sampdoria se rozloučila s domácími fanoušky remízou se Sassuolem

Ani v posledním domácím zápase této sezony se Sampdoria nedočkala vítězství a se Sassuolem jenom remizovala 2:2. Po divokém začátku, ve kterém padly celkem tři branky, se hra uklidnila a konečnou dělbu bodů zajistila vlastní branka Erliće dvanáct minut před koncem.

Doria chce dohrát sezonu s úctou, Sassuolo čeká na výhru už čtyři zápasy

Nejen v Itálii jedeme do finiše a čeká nás předposlední kolo. To už v pátek večer rozehrají týmy, kterým vlastně o nic nejde. Poslední Sampdoria už zůstane poslední, Sassuolo už zase dávno vzdalo snahu o poháry, záchranu má ale jistou.

AC Milán si spravil chuť na rezignované Sampdorii

Jednoznačný průběh mělo večerní utkání mezi Milánem a Sampdorií. Loňský šampion zvítězil vysoko 5:1, a i po tomto kole tak zůstane na pátém místě. O všechny branky se postaral ofenzivní trojzubec Leão, Díaz a Giroud, který dokonce nastřílel hattrick. Jediný zásah janovského celku zařídil veterán Quagliarella.

Nejvyšší čas zabrat. AC Milán hostí poslední Sampdorii

Sobotní program italské nejvyšší soutěže nabídne souboj milánského AC se Sampdorií. Slavný gigant se herně i výsledkově trápí a úterním vypadnutím z Ligy mistrů krizi ještě prohloubil. Tři kola před koncem Serie A pak Rossoneri nemají jisté umístění v první čtyřce a co víc, nemají to už ani ve vlastních rukách.

Sampdoria v nastavení přišla o výhru nad Empoli

Je to zvláštní, ale sotva dostala Sampdoria jistotu sestupu, jako by z ní veškerá tíha spadla. Nyní sahala po třech bodech! Nakonec však opět potvrdila svou žalostnou formu a v nastaveném čase nechala Empoli, aby srovnalo na konečných 1:1.

Empoli může v Janově stvrdit záchranu

Definitivní jistotu příštího ročníku Serie A může mít Empoli, pokud uspěje na hřišti Sampdorie. Hosté jsou záchraně blízko a utkání na Luigi Ferraris je svým zpsůobem prvním "mečbolem". Pokud jde o Námořníky, jejich osud byl zpečetěn již v minulém kole.

Quagliarella je připraven pomoci Sampdorii, dostane vůbec šanci?

Janov se po fotbalové stránce dlouhodobě dělí na dvě poloviny a ty se nyní liší jako den a noc. Zatímco CFC si před několika dny zajistilo návrat do Serie A, Sampdoria má po posledním utkání jistý sestup o patro níže. Klub je v kritické situaci, pomocnou ruku mu nabízí například Fabio Quagliarella.

Sampdoria se nevzchopila a je prvním sestupujícím

Do Serie B už s jistotou míří Sampdoria Janov. "Námořníci" znovu prohráli, když v prvním poločase inkasovali z kopaček Roberta Pereyry a Adama Masiny. Udinese pak stačilo utkání kontrolovat a dovést do vítězného konce.

Sampdoria má zřejmě poslední šanci se ještě vzchopit

Sestupová propast do Serie B se Sampdorii postupně rozevírá, ale pokud existuje šance to zastavit, musí se o to Námořníci pokusit. Janovský celek čeká tentokrát cesta na půdu Udinese, kde není snadné získávat body.

Poslední Sampdoria podlehla i Turínu

Další porážku má na svém kontě Sampdoria. Janovský celek podlehl Turínu 0:2 a na jeho posledním místě tabulky se nic nezmění. Ve 31. minutě poslal Granata do vedení Buongiorno a až v nastaveném čase pojistil vítězství Pellegri.

Doria doufá v brzký konec trápení. Opačné plány má Turín

Turín by se moc rád oklepal z poslední porážky, kdy se na jeho účet bavila Atalanta. A má k tomu ideálního soupeře, protože los mu poslal do cesty Sampdorii. Nejhůř hrající celek celé ligy, z jehož potápějící se paluby se pokusí utéct skoro každý.