Bologna otočila duel s Dorií a bere tři body

Bologna dokázala otočit utkání v Janově. Domácí Sampdorii dostal do vedení celkem rychle Morten Thorsby, jenže Bologna se nevzdala. Díky vlastní brance Reginiho a gólu Orsoliniho nakonec bere tři body.
22.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Bologna nad Dorií vyhrála už třikrát v řadě. Zlomí domácí smůlu?

Bologna na hřišti Sampdorie nemá dvakrát dobré statistiky a vylepšit se je pokusí v neděli odpoledne. Na stadionu Marassi se střetnou dva týmy, kterým se před reprezentační pauzou moc nedařilo.
20.11. | Previews | žádný komentář

Cagliari doma opět vítězné, Doria tentokrát zklamala

Cagliari doma opět dokázalo zvítězit a trenér Di Francesco může pracovat zase s o trochu větším klidem. Poslední duel před reprezentační přestávkou sardinský celek zvládl, když si rozdílem dvou branek poradil se Sampdorií.
07.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Cagliari nemá formu, ale proti Dorii spoléhá na domácí prostředí

Cagliari zatím neprožívá zrovna povedenou sezonu a trenér Di Francesco ví, že jeho celek má na víc. V sobotu odpoledne by mohl mít aspoň morální šanci uspět, protože v duelu se Sampdorií se velmi často raduje spíš domácí celek.
06.11. | Previews | žádný komentář

Janovské derby skončilo remízou, trefil se Jankto

Derby della Lanterna, čili janovské derby mezi Sampdorií a CFC skončilo remízou 1:1. Obě branky padly do poločasu a tu do sítě Grifonů měl na svědomí Jakub Jankto. Sampdoria se z vedení radovala krátce, o pět minut později vyrovnal Gianluca Scamacca.
02.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Město Janov opět prožije ostře sledované derby della Lanterna

Je to velký svátek nejen pro přístavní město Janov, ale také pro celý Apeninský poloostrov. Janovské derby přezdívané jako derby della Lanterna patří k nejprestižnější zápasům a v neděli večer bude ozdobou tamního kola. Kdo bude úspěšnější? Sampdoria, nebo CFC Janov?
01.11. | Previews | 1 komentář

Atalanta v lize podruhé prohrála, všechny body veze z Bergama Sampdoria

Poměrně velké překvapení se v sobotu zrodilo v Bergamu na stadionu Atleti Azzurri. Orobici po kanonádě v Lize mistrů nečekaně prohráli se Sampdorií 1:3. Zkázu Atalanty řídil český záložník Jakub Jankto, který zaznamenal jednu přihrávku a jednu vstřelenou branku. Po jeho akci se také kopala penalta, kterou ale Fabio Quagliarella neproměnil.
24.10. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Probouzející se Sampdorii čeká velký test. Jede do Bergama

Atalanta se pokusí znovu načerpat co nejvíc sil v co nejkratší možném čase, protože po dalekém výletu do Dánska ji čeká domácí utkání se Sampdorií. A to nesmí podcenit, jelikož po špatném startu se Doria probudila a šplhá tabulkou.
23.10. | Previews | 2 komentáře

Sampdoria překvapivě nasázela tři branky bezzubému Laziu

Ani velmi dobrý výkon brankáře Strakoshy neodvrátil překvapení. Sampdoria si totiž smlsla na totálně bezzubém Laziu, pro nějž se absence Immobileho ukázala jako zlomová.
17.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Ranieriho čeká soukromé derby, přijede totiž Lazio

Velmi oslabené Lazio se v sobotu v podvečer pokusí vrátit na vítěznou vlnu, kterou nedávno opustilo. Čerpá ale optimismus z toho, že právě proti Sampdorii se mu dlouhodobě daří. Janovský celek naopak delší dobu strádá.
16.10. | Previews | žádný komentář
25.11. Dyhr v hledáčku Sampdorie
Italská Sampdoria Janov si vyhlédla posilu v Dánsku. Podle listu Il Secolo XIX sleduje devatenáctiletého křídelníka Nikolase Dyhra z Midtjyllandu. (transfermarketweb.com)
21.11. Ekdal je na marodce Sampdorie
Sampdorii čeká souboj s Bolognou a jenom doma zůstane Albin Ekdal, švédský záložník laboruje se svalovým zraněním. (football-italia.net)
20.11. Sampdoria si pojistí Augella
Tommaso Augello letos načal druhou a zřejmě rozhodně ne polední sezonu v Sampdorii. Janovský klub úspěšně pracuje na nové smlouvě, obránce by v dohledné době měl prodloužit kontrakt do června 2025. (transfermarketweb.com)
12.11. Doria jedná o nové smlouvě s Ramírezem
Sampdoria znovu zahájila jednání o nové smlouvě s Gastónem Ramírezem. Uruguayský záložník má kontrakt do konce sezony a v létě se o něho zajímal Hellas Verona, v uplynulých týdnech bylo ve hře stěhování do brazilského Grémia. (transfermarketweb.com)
01.11. Jankto podruhé v řadě skóroval za Sampdorii
Sampdoria hraje ve druhém poločase nerozhodně s Janovem CFC, na čemž má velký podíl Jakub Jankto. Český reprezentant ve 23. minutě otevřel skóre Blucerchiati, načež se prosadil ve druhém po sobě jdoucím zápase Serie A.
24.10. Jankto se podílel na výhře Sampdorie
Sampdoria překvapila, v Bergamu vyhrála 3:1 a velký podíl na tom měl Jakub Jankto. Český záložník jednu branku připravil, v nastavení pak dal výsledku konečnou podobu.
23.10. Candrevu trápí stehenní sval
Se zraněním stehenního svalu laboruje Antonio Candreva, záložník Sampdorie tak dost možná přijde o duel s Atalantou. (football-italia.net)
16.10. Sampdoria má tři nakažené koronavirem
Tři pozitivní testy na koronavirus hlásí Sampdoria. Ani v jednom případě se však nejedná o hráče Blucerchiati. (football-italia.net)
11.10. Sampdoria jedná s Asamoahem
Kwadwo Asamoah jedná o angažmá v Sampdorii, které by mu mohlo vynést jeden milion eur. Obránce či záložník je volným hráčem, nedávno s ním ukončil smlouvu Inter Milán. (football-italia.net)
05.10. Sampdoria koupila brankáře Leticu
Karlo Letica znovu opouští Club Bruggy a vydává se do Itálie. Chorvatský brankář loni hostoval ve SPALu, nyní přestoupil do Sampdorie. (transfermarkt.de)