Ascoli Calcio Itálie - Ascoli Calcio - Zprávy

Další články

Hable se Ascoli upsal na čtyři a půl roku

Odchod Jana Hableho z Fiorentiny do druholigového italského klubu Ascoli Calcio byl uzavřen. Jednadvacetiletý defenzivní záložník nakonec do dvanáctého celku Serie B zamířil na přestup a podle svého manažera v klubu podepsal smlouvu na čtyři a půl roku.

Hable míří v Itálii do druholigového Ascoli

Jan Hable putuje v Itálii z Fiorentiny na hostování do druholigového Ascoli. Dohoda obou klubů definitivně vstoupí v platnost poté, co jednadvacetiletý defenzivní záložník projde ve dvanáctém celku Serie B zdravotními testy.

Hráči v Serii B nechali soupeře v duchu fair play vyrovnat

V sobotním utkání druhé italské ligy mezi domácím Ascoli a Regginou byli diváci svědky málokdy vídaného činu v duchu fair play. Hráči Ascoli nejprve dosáhli nefér branky a po dohodě se soupeřem přestali po následné rozehrávce hrát a nechali hosty srovnat skóre.

SERIE A: OHLÉDNUTÍ ZA SEZÓNOU 2006/2007

Serie A má za sebou další dramatický ročník. Bodový odečet postihl hned pětici týmů, takže se začalo závodit nečekaně brzy. Neporazitelný Inter o svém prvenství rozhodl už po dvou třetinách soutěže, tudíž hlavní pozornost budila bitva o evropské poháry a zejména pak o záchranu. Ale bohužel to nebylo to jediné, s čím se musela milovaná soutěž hrdých Italů vypořádat...

JAROLÍM PŘESTOUPIL DO SIENY

Ve Slavii se rozpadl rodinný klan Jarolímů, záložník a kapitán týmu Lukáš se totiž rozhodl zkusit znovu štěstí v zahraničí a přestoupil do Sieny. Třicetiletý záložník se ve svém novém působišti úspěšně podrobil vstupní lékařské prohlídce a podepsal dvouletou smlouvu...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele