Česko "21"64822000100
Česko2617213000400
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Škoda v klubu kanonýrů, Vaněček se trefil dvakrát

Milan Škoda vstoupil gólem z penalty za Rizespor do Klubu ligových kanonýrů. Šlo o jeho 100. branku v kariéře. V turecké lize se střelecky prosadil také obránce Filip Novák za Tranbzonspor. David Vaněček se dvakrát trefil v maďarské lize za Puskás Akademii. Na Slovensku se blýskl za Pohronie obránce Petr Pavlík.
22.06. | Aktuality | 34 komentářů

Jankto je dva měsíce zavřený doma, jeho spoluhráči se uzdravili

Jakub Jankto je už skoro dva měsíce s přítelkyní a malým synem v přísné karanténě v Itálii, která patří k nejpostiženějším zemím pandemií koronaviru. Nemocí covid-19 se nakazilo i několik jeho spoluhráčů a další lidé z klubu, všichni už se ale vyléčili. Jankto se cítí zdravotně v pořádku. Český reprezentant musí být stále zavřený doma a až v posledních dnech si mohl jít ven aspoň zaběhat.
03.05. | Aktuality | 1 komentář

Češi v zahraničí: Ondrášek zase zářil, Pospíšil rozhodl z penalty

Zdeněk Ondrášek začala v dresu Dallasu v zámořské Major League Soccer ve velkém stylu. Po střeleckém úspěchu v prvním kole se trefil i tentokrát proti Montrealu, navíc si připsal i asistenci. V polské lize zase rozhodl o vítězství Jagiellonie Bialystok proměněnou penaltou záložník Martin Pospíšil.
10.03. | Aktuality | 10 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
15.07. Jankto přispěl k výhře dvěma góly
Český záložník Jakub Jankto pomohl v utkání 33. kola italské fotbalové ligy dvěma gólovými asistencemi k vítězství Sampdorie 3:0 nad Cagliari. První gól připravil Jankto po osmi minutách hry, kdy sklepnul přetažený centr hlavou na malé vápno zakončujícímu Manolu Gabbiadinimu. Sampdoria zvýšila na 2:0 před přestávkou díky Federicu Bonazzolimu. Stejný hráč uzavřel skóre po přestávce, když akrobaticky uklidil centr českého reprezentanta k zadní tyči. (ČTK)
12.01. Jankto poprvé zavěsil
K dnešní výhře Sampdorie nad Brescií svým prvním gólem v sezoně přispěl také Jakub Jankto, český záložník otáčel na 2:1.
28.09.2019 Jankto rozvlnil síť Interu Milán
Jakub Jankto si na své konto připsal první branku v letošní sezoně. Záložník Sampdorie v 55. minutě zápasu s Interem snižoval na 1:2, jeho tým ale o několik minut později znovu inkasoval, krátce před koncem je stav 1:3.
04.01.2019 Sampdoria údajně odmítla nabídku za Jankta
Jakub Jankto dohraje letošní sezonu v Sampdorii. O českého záložníka se zajímá Inter Milán a do Janova dokonce zaslal nabídku, vedení Dorie ovšem odmítlo s tím, že našeho reprezentanta v lednu nikam neuvolní. (football-italia.net)
04.12.2018 Jankto pomohl k postupu Sampdorie
Sampdoria postoupila do dalšího kola Coppa Italia a velký podíl na tom měl Jakub Jankto. Český reprezentant dvěma asistencemi pomohl k vítězství 2:1 nad SPALem.
12.08.2018 Jankto pomohl k postupu Sampdorie
Český reprezentant Jakub Jankto se hned v prvním soutěžním utkání za Sampdorii Janov blýskl vítězným gólem, kterým svému novému týmu zařídil postup v poháru přes třetiligové Viterbese. Jankto se po přestupu z Udine prosadil dvakrát už v přípravě a střeleckou formu si přenesl i do soutěžní sezony. Zápas sice začal na lavičce, ale Sampdoria se s outsiderem trápila a do druhé půle tak šel i český záložník. V 75. minutě pak Jankto svou levačkou zlomil odpor Viterbese a zařídil těsnou výhru. (ČTK)