Česko "21"64822000100
Česko3019873000400
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: Přikryl s Pospíšilem řádili v Polsku. Wágner skolil Čechy na Kypru

Martin Pospíšil a Tomáš Přikryl řádili v zápase polské Jagiellonie Bialystok proti Plocku, dohromady nasbírali gól a čtyři asistence. Jaroslav Navrátil se rozjel v maďarské lize, v krátké době přidal český záložník za Kisvárdu druhou branku. Gólovou radost si prožil i Tomáš Wágner na Kypru, jeho Nea Salamína navíc díky tomu porazila silnou Omonii Nikósie. Asistenci bezprostředně po nástupu na hřiště zapsal Michael Krmenčík v barvách belgických Brugg.
24.11. | Aktuality | 66 komentářů

Jankto: Postup Skotů mě překvapil, aspoň se jim můžeme pomstít

Záložníka Jakuba Jankta překvapilo, že Skotové ve finále play off o mistrovství Evropy přešli přes Srbsko a na šampionátu tak budou prvním soupeřem českého týmu. Ofenzivní hráč Sampdorie doufá, že reprezentace ostrovnímu celku oplatí dvě porážky z probíhající Ligy národů.
13.11. | Aktuality | 16 komentářů

Češi v zahraničí: Souček rozhodl o výhře West Hamu, Barák se trefil proti AC Milán

Tomáš Souček vstřelil vítěznou branku za West Ham proti Fulhamu, v italské lize se znovu prosadil Antonín Barák na půdě AC Milán. V dobrých výkonech pokračuje v Nizozemsku Václav Černý, jenž znovu asistoval u vítězství Twente. Trefili se i záložník Jaroslav Navrátil v maďarské lize a Tomáš Chorý v belgické.
10.11. | Aktuality | 326 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
01.11. Jankto podruhé v řadě skóroval za Sampdorii
Sampdoria hraje ve druhém poločase nerozhodně s Janovem CFC, na čemž má velký podíl Jakub Jankto. Český reprezentant ve 23. minutě otevřel skóre Blucerchiati, načež se prosadil ve druhém po sobě jdoucím zápase Serie A.
24.10. Jankto se podílel na výhře Sampdorie
Sampdoria překvapila, v Bergamu vyhrála 3:1 a velký podíl na tom měl Jakub Jankto. Český záložník jednu branku připravil, v nastavení pak dal výsledku konečnou podobu.
15.07. Jankto přispěl k výhře dvěma góly
Český záložník Jakub Jankto pomohl v utkání 33. kola italské fotbalové ligy dvěma gólovými asistencemi k vítězství Sampdorie 3:0 nad Cagliari. První gól připravil Jankto po osmi minutách hry, kdy sklepnul přetažený centr hlavou na malé vápno zakončujícímu Manolu Gabbiadinimu. Sampdoria zvýšila na 2:0 před přestávkou díky Federicu Bonazzolimu. Stejný hráč uzavřel skóre po přestávce, když akrobaticky uklidil centr českého reprezentanta k zadní tyči. (ČTK)
12.01. Jankto poprvé zavěsil
K dnešní výhře Sampdorie nad Brescií svým prvním gólem v sezoně přispěl také Jakub Jankto, český záložník otáčel na 2:1.
28.09.2019 Jankto rozvlnil síť Interu Milán
Jakub Jankto si na své konto připsal první branku v letošní sezoně. Záložník Sampdorie v 55. minutě zápasu s Interem snižoval na 1:2, jeho tým ale o několik minut později znovu inkasoval, krátce před koncem je stav 1:3.
04.01.2019 Sampdoria údajně odmítla nabídku za Jankta
Jakub Jankto dohraje letošní sezonu v Sampdorii. O českého záložníka se zajímá Inter Milán a do Janova dokonce zaslal nabídku, vedení Dorie ovšem odmítlo s tím, že našeho reprezentanta v lednu nikam neuvolní. (football-italia.net)
04.12.2018 Jankto pomohl k postupu Sampdorie
Sampdoria postoupila do dalšího kola Coppa Italia a velký podíl na tom měl Jakub Jankto. Český reprezentant dvěma asistencemi pomohl k vítězství 2:1 nad SPALem.
12.08.2018 Jankto pomohl k postupu Sampdorie
Český reprezentant Jakub Jankto se hned v prvním soutěžním utkání za Sampdorii Janov blýskl vítězným gólem, kterým svému novému týmu zařídil postup v poháru přes třetiligové Viterbese. Jankto se po přestupu z Udine prosadil dvakrát už v přípravě a střeleckou formu si přenesl i do soutěžní sezony. Zápas sice začal na lavičce, ale Sampdoria se s outsiderem trápila a do druhé půle tak šel i český záložník. V 75. minutě pak Jankto svou levačkou zlomil odpor Viterbese a zařídil těsnou výhru. (ČTK)