Previews

 

PREVIEW: ANGLIE - EKVÁDOR

V roli jasného favorita nastupují do osmifinálového zápasu s Ekvádorem Angličané. Trenér Eriksson naznačil, že při zranění Owena se svého debutu na mistrovství možná dočká mladý Theo Walcott.  
25.06.2006 | Previews | 33 komentářů
 

NĚMECKO - ŠVÉDSKO: OHLASY

Německý kouč Jürgen Klinsmann se po vítězství nad Švédskem nešetřil nadšením. "Nevzpomínám si, kdy naposledy německý tým takhle hrál," rozplýval se Klinsmann. "Jsme velmi spokojení a pyšní na všechny hráče. Sledovat tento tým bylo opravdu skvělé, zvlášť v prvních 30 minutách."  
25.06.2006 | Previews | 109 komentářů
 

PREVIEW: ARGENTINA - MEXIKO

Možná nejlepší fotbal na mistrovství dosud předváděla Argentina, proto je v osmifinále proti Mexiku jasným favoritem. Zatímco modrobílí si postup zajistilo už po dvou zápasech, svěřenci trenéra Lavolpeho porazili jen Írán a remizovali s Angolou.  
24.06.2006 | Previews | 18 komentářů
 

PREVIEW: NĚMECKO - ŠVÉDSKO

Němci celý turnaj začali a zahájí také vyřazovací boje. Střetnou se se Švédskem, druhým celkem skupiny B, a fanoušci neberou nic jiného než výhru. Vždyť Německo nechybělo ve čtvrtfinále MS od roku 1982.  
24.06.2006 | Previews | 109 komentářů
 

SAÚDSKÁ ARÁBIE - ŠPANĚLSKO: OHLASY

Španělé ve skupině H potvrdili roli favorita a bez ztráty bodu postupují do osmifinále. Kouč Luis Aragonés však krotí nadšení. "Máme devět bodů a turnaj začíná. Jsme šťastní, ale ne příliš sebejistí," tvrdí zkušený trenér.  
24.06.2006 | Previews | 12 komentářů
 

TOGO - FRANCIE: OHLASY

"Věděli jsme, že to nebude lehké a oni nám to ještě ztížili, stejně jako před tím Švýcarům a Korejcům. Musí to pro ně být po vyřazení hodně těžké," uznal kvality Toga trenér Francie Raymond Domenech. Fotbalisté galského kohouta porazili africký tým 2:0, po osmi letech okusili na světovém šampionátu chuť vítězství a postoupili do osmifinále.  
24.06.2006 | Previews | 7 komentářů
 

ŠVÝCARSKO - KOREJSKÁ REPUBLIKA: OHLASY

Švýcarský trenér Kobi Kuhn poděkoval štěstí, které prý jeho týmu několikrát v utkání s Koreou pomohlo. Zároveň vyzdvihl obranu, která ve skupině ani jednou neinkasovala. Kouč Koreje Dick Advocaat vinu za porážku svalil na nezkušenost svých hráčů.  
24.06.2006 | Previews | 3 komentáře
 

UKRAJINA - TUNISKO: OHLASY

Ukrajina si poradila s Tuniskem a zajistila si postup do osmifinále, což kouč Oleg Blochin označil za splněný cíl. Jeho protějšek Roger Lemerre označil vyřazení za zklamání, postěžoval si na úzký kádr.  
24.06.2006 | Previews | 2 komentáře
 

PREVIEW: ŠVÝCARSKO - KOREJSKÁ REP.

Pokud v zápase proti Togu Francie nevyhraje, postoupí do osmifinále oba týmy. Jelikož mají Švýcaři lepší skóre než Korea, stačí jim k jistotě postupu remíza. Aby se Korejci nemuseli ohlížet na Francii, potřebují tři body.  
23.06.2006 | Previews | 3 komentáře
 

PREVIEW: TOGO - FRANCIE

Fotbalisté Francie určitě nečekali, že budou v posledním utkání ve skupině bojovat o samotný postup. Mají jen dva body a aby se nemuseli ohlížet na výsledek druhého střetnutí, musí Togo porazit o dva góly.  
23.06.2006 | Previews | 7 komentářů
 

JAPONSKO - BRAZíLIE: OHLASY

Brazílie v druhé půli zlepšila svou střeleckou mušku a s přehledem si poradila s Japonskem. Útočník Ronaldo dal dvě branky a vyrovnal legendární rekord Gerda Mullera v počtu branek vstřelených na Mistrovstvbí světa. Oba jich nyní mají 14.  
23.06.2006 | Previews | 105 komentářů
 

PREVIEW: UKRAJINA - TUNISKO

Ukrajinci si to s Tuniskem v přímém souboji rozdají o postup ze skupiny H. Svěřencům Olega Blochina by měla stačit remíza, jelikož se nedá čekat vysoká výhra Saúdské Arábie nad Španělskem.  
23.06.2006 | Previews | 2 komentáře
 

PREVIEW: SAÚDSKÁ ARÁBIE - ŠPANĚLSKO

Teoretickou šanci na postup ze skupiny má pořád Saúdská Arábie. V posledním zápase by však vícebrankovým rozdílem musela porazit Španělsko, které má už účast v osmifinále zajištěnou a nasadí několik náhradníků.  
23.06.2006 | Previews | 12 komentářů
 

CHORVATSKO - AUSTRÁLIE: OHLASY

Brazílii doprovodí do osmifinále ze skupiny F Austrálie. Rozhodl o tom včerejší zápas s Chorvatskem, ve kterém stačila Australanům i remíza, kterou nakonec opravdu vybojovali. Reakce obou táborů ničím nepřekvapují - na jedné straně radost, na druhé smutek...  
23.06.2006 | Previews | 15 komentářů
 

GHANA - SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ: OHLASY

"Dokázali jsme to a jsme šťastní," radoval se po vítězném utkání nad USA trenér Ghany Ratomir Dujkovič. "Teď nás čeká Brazílie, mistři, ti nejlepší na svědě. Jsme hrdí, že s nimi můžeme hrát," těší se na asi největší zápas v ghanské historii.  
23.06.2006 | Previews | 9 komentářů
19.09. Eduardo Kau si přetrhl kolenní vazy
O většinu ze zbytku sezony přijde Eduardo Kau, obránce ve službách portugalského celku Belenenses si přetrhl kolenní vazy a mimo hru bude minimálně půl roku. (abola.pt)
19.09. FK Krasnodar utrpěl rekordní porážku
FK Krasnodar prohrál v Basileji 0:5 a jedná se o jeho nejvyšší porážku v evropských pohárech. V případě ruského celku se jedná i o vyrovnání nejvyššího debaklu v historii klubu, stejný debakl schytal jenom před osmi lety a uštědřil mu ho Zenit Petrohrad. (sport-express.ru)
19.09. Evropská liga - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: AS Řím - Basaksehir 4:0 (42. vlastní Caicara, 58. Džeko, 71. Zaniolo, 90+3. Kluivert), Espanyol - Ferencváros 1:1 (60. Vargas - 10. vlastní J. Lopez), FC Porto - Young Boys 2:1 (8. a 29. Soares - 15. Nsame z penalty), Gent - Saint-Étienne 3:2 (2. a 43. David, 41. Ngadeu - 38. Khazri, 75. vlastní Kaminski), Ludogorec - CSKA Moskva 5:1 (48. Wanderson, 50. Lukoki, 52., 68. a 73. z penalty Keseru - 11. Divejev), Manchester United - Astana 1:0 (73. Greenwood), Mönchengladbach - Wolfsberger 0:4 (13. Weissman, 31. a 68. Leigteb, 41. Ritzmaier), Partizan - Alkmaar 2:2 (42. z penalty a 61. Natcho - 13. Stengs, 67. Boadu), Rangers - Feyenoord 1:0 (24. Ojo), Slovan - Besiktas 4:2 (14. a 58. Šporar, 90+3. Ljubičić, 90+4. Moha - 29. Ljajić z penalty, 45. vlastní Božikov), Wolfsburg - Oleksandria 3:1 (20. Arnold, 24. Mehmedi, 67. Brekalo - 66. Banada), Wolverhampton - Braga 0:1 (71. R. Horta).
19.09. Argentinský svaz bojuje za Messiho
Argentinská fotbalová asociace se odvolala proti trestu na tři měsíce, který po letošním jihoamerickém šampionátu dostal kapitán její reprezentace Lionel Messi. Ten dostal stopku společně s pokutou 50 tisíc eur za to, že jihoamerickou konfederaci obvinil z korupce, pokud by bylo odvolání úspěšné, mohl by Messi v první polovině října nastoupit k přátelským zápasům proti Německu a Ekvádoru. (espnfc.com)
19.09. Norwich prodloužil smlouvu s Webberem
Stuart Webber je od roku 2017 sportovním ředitelem Norwiche a tuto funkci bude vykonávat i nadále, funkcionář se s anglickým klubem dohodl na nové tříleté smlouvě. (sport-express.ru)
19.09. Coupe de la Ligue - los třetího kola
Los třetího kola Coupe de la Ligue: Nantes - Paris FC, FC Metz - Brest, AS Monaco - Marseille, Reims - Bourg-en-Bresse, Montpellier - Nancy, Le Mans - Nice, Nîmes - Lens, Bordeaux - Dijon, Amiens - Angers, Niort - Toulouse. (lequipe.fr)
19.09. Defenzívu Levante nebude trápit Enrich
Zdravotní problémy má Sergio Enrich, útočník Eibaru si poranil stehenní sval a přijde minimálně o duel španělské ligy proti Levante. (marca.com)
19.09. Barceloně se uzdravil Dembélé
Na dnešním tréninku Barcelony se objevil i Ousmane Dembélé. Francouzský křídelník doléčuje zranění stehenního svalu a má šanci, že zasáhne už do víkendového utkání s Granadou. (football-espana.net)
19.09. Granada bude postrádat obránce Quiniho
Ze sestavy Granady na několik týdnů vypadne Quini, obránce španělského klubu si poranil kolenní vazy a znovu fit bude až po říjnové reprezentační přestávce. (marca.com)
19.09. Evropská liga - výsledky (1)
Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: APOEL Nikósie - Dudelange 3:4 (54. a 58. Pavlović, 56. De Vincenti z penalty - 36. a 82. Sinani, 51. Bernier, 72. Stolz), Basilej - FK Krasnodar 5:0 (9. a 40. Bua, 52. Zuffi, 55. vlastní Vilhena, 79. Okafor), CFR Kluž - Lazio 2:1 (41. Deac z penalty, 75. Omrani - 25. Bastos), Dynamo Kyjev - Malmö 1:0 (84. Bujalskyj), FC Kodaň - Lugano 1:0 (50. Santos), Frankfurt - Arsenal 0:3 (38. Willock, 85. Saka, 88. Aubameyang), Getafe - Trabzonspor 1:0 (18. Ángel), Karabach - Sevilla 0:3 (62. Chicharito, 78. Munir, 85. Torres), LASK Linz - Rosenborg 1:0 (45+3. Holland), PSV Eindhoven - Sporting 3:2 (19. Malen, 25. vlastní Coates, 48. Baumgartl - 38. Fernandes z penalty, 82. Mendes), Rennes - Celtic 1:1 (38. Niang z penalty - 59. Christie z penalty), Standard Lutych - Guimaraes 2:0 (66. vlastní Hanin, 90. M'Poku).
Další expres zprávy
Výsledkový servis
?
Tanzanie - Súdán
info
?
Sv. Tomáš a P. o. - Kamerun
info
?
Rovníková Guinea - Kongo
info
?
Niger - Pobřeží slonoviny
info
?
Ghana - Burkina Faso
info
?
Alžírsko - Maroko
info
?
Tunisko - Libye
info
?
Středoafrická rep. - DR Kongo
info
?
Mauritánie - Mali
info
?
Senegal - Guinea
info
?
Togo - Nigérie
info
?
Burundi - Uganda
info
?
Etiopie - Rwanda
info
?
eSwatini - Zambie
info
?
Madagaskar - Namibie
info
?
Zimbabwe - Lesotho
info
Kompletní výsledky
19.09.
E. Frankfurt - Arsenal FC
0:3
19.09.
Standard Lutych - Vitória SC
2:0
19.09.
PSV Eindhoven - Sporting CP
3:2
19.09.
LASK Linz - Rosenborg BK
1:0
19.09.
APOEL Nikósie - F91 Dudelange
3:4
19.09.
Qarabağ Ağdam - Sevilla FC
0:3
19.09.
Dynamo Kyjev - Malmö FF
1:0
19.09.
FC Kodaň - FC Lugano
1:0
19.09.
FC Basilej - FK Krasnodar
5:0
19.09.
Getafe CF - Trabzonspor
1:0
19.09.
Stade Rennes - Celtic FC
1:1
19.09.
CFR Cluj - SS Lazio
2:1
19.09.
L. Razgrad - CSKA Moskva
5:1
19.09.
Espanyol - Ferencvárosi TC
1:1
19.09.
Manchester United - FC Astana
1:0
19.09.
FK Partizan - AZ Alkmaar
2:2
19.09.
FC Porto - BSC Young Boys
2:1
19.09.
Rangers FC - Feyenoord
1:0
19.09.
VfL Wolfsburg - Oleksandrija
3:1
19.09.
KAA Gent - AS Saint-Étienne
3:2
19.09.
AS Řím - Istanbul B.
4:0
19.09.
M'gladbach - Wolfsberger AC
0:4
19.09.
Wolverhampton - SC Braga
0:1
19.09.
Slovan Bratis. - Beşiktaş JK
4:2
Kompletní výsledky
19.09.
Švýcarsko - Moldavsko
12:0
19.09.
Rumunsko - Turecko
4:4
21.09.
Island - Francie
info
21.09.
Malta - Bělorusko
info
Kompletní výsledky
19.09.
SC Corinthians - Independiente d.V.
0:2
02:30
CA Colón - Atlético Mineiro
info
Kompletní výsledky
21:00
Southampton FC - AFC Bournemouth
info
21.09.
Leicester City - Tottenham Hotspur
info
21.09.
Burnley FC - Norwich City
info
21.09.
Everton FC - Sheffield United
info
21.09.
Manchester City - Watford FC
info
21.09.
Newcastle United - Brighton
info
21.09.
Leeds United - Derby County
info
21.09.
Birmingham City - Preston North End
info
21.09.
Brentford FC - Stoke City
info
21.09.
Luton Town - Hull City
info
21.09.
Millwall FC - Queens Park Rangers
info
21.09.
Nottingham Forest - Barnsley FC
info
21.09.
Reading FC - Blackburn Rovers
info
21.09.
Sheffield Wednesday - Fulham FC
info
21.09.
Wigan Athletic - Charlton Athletic
info
21.09.
Bristol City - Swansea City
info
21.09.
Cardiff City - Middlesbrough FC
info
21.09.
Accrington Stanley - Blackpool FC
info
21.09.
AFC Wimbledon - Bristol Rovers
info
21.09.
Bolton Wanderers - Sunderland AFC
info
21.09.
Bury FC - Coventry City
neh.
21.09.
Doncaster Rovers - Peterbor.
info
21.09.
Fleetwood Town - Rochdale AFC
info
21.09.
Gillingham FC - Ipswich Town
info
21.09.
Lincoln City - Oxford United
info
21.09.
Milton - Southend United
info
21.09.
Rotherham United - Shrewsbury Town
info
21.09.
Tranmere Rovers - Burton Albion
info
21.09.
Wycombe Wanderers - Portsmouth FC
info
21.09.
Bradford City - Carlisle United
info
21.09.
Cambridge United - Swindon Town
info
21.09.
Colchester United - Leyton Orient
info
21.09.
Crewe Alexandra - Salford City
info
21.09.
Forest Green Rovers - Stevenage FC
info
21.09.
Grimsby Town - Macclesfield Town
info
21.09.
Northampton Town - Crawley Town
info
21.09.
Oldham Athletic - Morecambe FC
info
21.09.
Plymouth Argyle - Cheltenham Town
info
21.09.
Port Vale - Mansfield Town
info
21.09.
Walsall FC - Scunthorpe United
info
21.09.
Newport County - Exeter City
info
21.09.
Boreham Wood - Stockport County
info
21.09.
Bromley FC - Notts County
info
21.09.
Chorley FC - Woking FC
info
21.09.
Ebbsfleet United - Barrow AFC
info
21.09.
Halifax Town - Barnet FC
info
21.09.
Hartlepool United - Dover Athletic
info
21.09.
Maidenhead United - Harrogate Town
info
21.09.
Solihull Moors - Yeovil Town
info
21.09.
Sutton United - Chesterfield FC
info
21.09.
Torquay United - Dag & Red
info
21.09.
Aldershot Town - Wrexham FC
info
21.09.
AFC Fylde - Eastleigh FC
info
Kompletní výsledky
21:00
CA Osasuna - Real Betis
info
21.09.
Villarreal CF - Real Valladolid
info
21.09.
Levante UD - SD Eibar
info
21.09.
Atlético Madrid - Celta Vigo
info
21.09.
Granada CF - FC Barcelona
info
19.09.
Elche CF - CD Tenerife
1:1
19.09.
Real Oviedo - Extremadura UD
1:1
19.09.
UD Las Palmas - Sporting Gijón
1:0
21:00
CD Mirandés - AD Alcorcón
info
21.09.
Cádiz CF - Deportivo La Coruña
info
21.09.
Real Zaragoza - CD Lugo
info
21.09.
Rayo Vallecano - UD Almería
info
21.09.
Albacete Balompié - Málaga CF
info
21.09.
UP Langreo - Getafe CF B
info
21.09.
CA Osasuna B - Real Unión Club
info
21.09.
Villarreal CF B - FC Barcelona B
info
21.09.
Levante UD B - UE Llagostera
info
21.09.
UCAM Murcia - Granada CF B
info
21.09.
Córdoba CF - CD Badajoz
info
Kompletní výsledky
20:45
Cagliari Calcio - Janov CFC
info
21.09.
Udinese Calcio - Brescia Calcio
info
21.09.
Juventus FC - Hellas Verona
info
21.09.
AC Milán - Inter Milán
info
21:00
Frosinone Calcio - Venezia FC
info
21.09.
Benevento Calcio - Cosenza Calcio
info
21.09.
US Cremonese - FC Crotone
info
21.09.
Empoli FC - AS Cittadella
info
21.09.
SS Juve Stabia - Ascoli Calcio
info
21.09.
AS Livorno - Pordenone Calcio
info
21.09.
Delfino Pescara - Virtus Entella
info
21.09.
Spezia Calcio - Perugia Calcio
info
21.09.
Chievo Verona - AC Pisa 1909
info
21.09.
US Pro Vercelli - A.C. Gozzano
info
21.09.
AC Pistoiese - Calcio Como
info
21.09.
ASD Union ArzignanoChiampo - Südtirol
info
21.09.
Carpi FC - Rimini Calcio
info
21.09.
Ravenna Calcio - AC Imolese
info
21.09.
AC Cesena - Piacenza Calcio
info
21.09.
Modena FC - AC FeralpiSalò
info
21.09.
Rende Calcio - Teramo Calcio
info
Kompletní výsledky
20:30
Schalke 04 - 1. FSV Mainz 05
info
21.09.
Hertha BSC - SC Paderborn
info
21.09.
SC Freiburg - FC Augsburg
info
21.09.
Bayern Mnichov - 1. FC Köln
info
21.09.
Bayer Leverkusen - Union Berlín
info
21.09.
Werder Brémy - RB Lipsko
info
18:30
Holstein Kiel - Hannover 96
info
18:30
1. FC Heidenheim - SV Darmstadt
info
21.09.
SV Sandhausen - VfL Bochum
info
21.09.
1. FC Norimberk - Karlsruher SC
info
21.09.
Wehen Wiesbaden - Arminia Bielefeld
info
21.09.
VfB Stuttgart - Greuther Fürth
info
19:00
Würzburger Kickers - SV Meppen
info
21.09.
Chemnitzer FC - Carl Zeiss Jena
info
21.09.
Kaiserslautern - 1. FC Magdeburg
info
21.09.
MSV Duisburg - TSV Mnichov 1860
info
21.09.
SpVgg Unterhaching - Großaspach
info
21.09.
Hallescher FC - Preußen Münster
info
21.09.
Viktoria Köln - Braunschweig
info
19:00
TSV Havelse - Werder Brémy II
info
19:00
Hannover 96 II - SW Rehden
info
21.09.
Heider SV - FC St. Pauli II
info
21.09.
SSV Jeddeloh - Hannoverscher SC
info
17:00
Berlín AK 07 - Energie Cottbus
info
18:00
Nordhausen - Rot-Weiß Erfurt
info
19:00
SV Babelsberg 03 - VSG Altglienicke
info
21.09.
BFC Viktoria 1889 - Optik Rathenow
info
21.09.
Bischofswerdaer FV 08 - Lichten.
info
21.09.
Chemie Lipsko - Hertha BSC II
info
18:00
Bergisch Gladbach - Schalke 04 II
info
19:30
Rot-Weiß Essen - Bonner SC
info
19:30
Fortuna Köln - SC Verl
info
21.09.
Sp. Lotte - SV Lippstadt 08
info
21.09.
VfB Homberg - 1. FC Köln II
info
21.09.
Dortmund II - SV Rödinghausen
info
21.09.
TuS Haltern - SG Wattenscheid
info
21.09.
Alemannia Aachen - Oberhausen
info
19:00
FC 08 Homburg - FK Pirmasens
info
21.09.
Teutonia - 1. FC Saarbrücken
info
21.09.
Bayern Alzenau - TSG Hoffenheim II
info
21.09.
SV Elversberg - TSV Steinbach
info
21.09.
Kickers Offenbach - RW Koblenz
info
21.09.
Bahlinger SC - FSV Frankfurt
info
21.09.
VfR Aalen - TSG Balingen
info
19:00
Wacker Burghausen - Norimberk II
info
21.09.
Greuther Fürth II - SpVgg Bayreuth
info
21.09.
Aubstadt - SV Türkgücü-Ataspor München
info
21.09.
VfB Eichstätt - TSV 1860 Rosenheim
info
21.09.
Aschaffenburg - VfR Garching
info
21.09.
SV Schalding-Heining - FC Memmingen
info
21.09.
SV Heimstetten - TSV Buchbach
info
21.09.
1. FC Schweinfurt - FC Augsburg II
info
21.09.
TSV Rain am Lech - FV Illertissen
info
Kompletní výsledky
18:00
Bohemians Praha 1905 - Fastav Zlín
info
21.09.
1. FC Slovácko - FK Teplice
info
21.09.
SFC Opava - Slovan Liberec
info
21.09.
1. FK Příbram - MFK Karviná
info
21.09.
Č. Budějovice - Viktoria Plzeň
info
17:00
MFK Vítkovice - Baník Sokolov
info
18:00
Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno
info
21.09.
Fotbal Třinec - Viktoria Žižkov
info
21.09.
Dukla Praha - FK Ústí nad Labem
info
21.09.
MFK Chrudim - Vlašim
info
21.09.
FK Varnsdorf - FK Pardubice
info
21.09.
SK Líšeň - 1. SK Prostějov
info
21.09.
Hradec Králové - Slavoj Vyšehrad
info
17:00
FK Králův Dvůr - Loko Vltavín
info
21.09.
SK Benešov - Admira Praha
info
21.09.
Motorlet Praha - Sparta Praha B
info
21.09.
Jiskra Domažlice - Plzeň B
info
21.09.
FK Jablonec B - Ml. Boleslav B
info
21.09.
Ústí n. Orl. - Sokol Živanice
info
21.09.
Slovan Velvary - Dukla Praha B
info
16:00
Otrokovice - FC Dolní Benešov
info
16:30
Kroměříž - Baník Ostrava B
info
21.09.
Odra Petřkovice - SK Uničov
info
21.09.
FC Hlučín - SFK Vrchovina
info
21.09.
Frýdek-Místek - Uh. Brod
info
21.09.
Slovan Rosice - FK Blansko
info
21.09.
Petřín Plzeň - Otava Katovice
info
21.09.
FK Hořovicko - SK Klatovy
info
21.09.
SK Doubravka - Sokol Čížová
info
21.09.
FC Rokycany - České Budějovice B
info
21.09.
ČLU Beroun - Mariánské Lázně
info
21.09.
Spartak Soběslav - Slavoj Mýto
info
21.09.
Hvězda Cheb - TJ Přeštice
info
21.09.
Tatran Rakovník - Česká Lípa
info
21.09.
SK Kladno - FC Chomutov
info
21.09.
FK Ostrov - Aritma Praha
info
21.09.
SK Slaný - SK Štětí
info
21.09.
FK Souš - MFK Dobříš
info
21.09.
Sparta Kutná Hora - MFK Trutnov
info
21.09.
FK Náchod - FK Velké Hamry
info
21.09.
SS Ostrá - FC Hlinsko
info
21.09.
SK Vysoké Mýto - FK Letohrad
info
21.09.
Jihlava B - FSC Stará Říše
info
21.09.
MSK Břeclav - Bystřice nad Pern.
info
21.09.
Start Brno - Sokol Tasovice
info
21.09.
Slovan Bzenec - RSM Hodonín
info
21.09.
SK Hranice - FC Brumov
info
21.09.
1. HFK Olomouc - FC Slavičín
info
21.09.
TJ Skaštice - Nové Sady Olomouc
info
21.09.
FK Bospor Bohumín - Rýmařov
info
21.09.
Slovan Liberec - SK DFO Pardubice
info
21.09.
Lokomotiva Brno - Sparta Praha
info
Kompletní výsledky
21.09.
Dunajská Streda - MFK Ružomberok
info
21.09.
ŠKF Sereď - FC Zlaté Moravce
info
21.09.
AS Trenčín - Slovan Bratislava
info
21.09.
FC Nitra - Zemplín Michalovce
info
16:00
FC Košice - MFK Ružomberok B
info
17:00
Podbrezová - Partizán Bardejov
info
18:00
FK Poprad - Slavoj Trebišov
info
19:00
MFK Skalica - FC Petržalka
info
21.09.
MŠK Púchov - ŠTK 1914 Šamorín
info
21.09.
Liptovský Mikuláš - MFK Dubnica
info
21.09.
KFC Komárno - Banská Bystrica
info
21.09.
Slovan Brat. B - MŠK Žilina B
info
Kompletní výsledky
20:45
Racing Strasbourg - FC Nantes
info
21.09.
Marseille - Montpellier HSC
info
21.09.
Stade Reims - AS Monaco
info
21.09.
FC Metz - Amiens SC
info
21.09.
Girondins Bordeaux - Stade Brestois
info
21.09.
Nîmes Olympique - Toulouse FC
info
21.09.
OGC Nice - Dijon FCO
info
20:00
Valenciennes FC - Chamois Niortais
info
20:00
US Orléans - Le Havre AC
info
20:00
Paris FC - Clermont Foot
info
20:00
AJ Auxerre - ES Troyes
info
20:00
FC Sochaux - EA Guingamp
info
20:00
Le Mans FC - AC Ajaccio
info
20:00
LB Châteauroux - Grenoble Foot 38
info
20:00
AS Nancy-Lorraine - FC Chambly
info
21.09.
SM Caen - RC Lens
info
18:00
Sporting Toulon - Stade Lavallois
info
20:00
AS Béziers - US Concarneau
info
20:00
Bourg Péronnas - FC Villefranche
info
20:00
GFCO Ajaccio - US Boulogne
info
20:00
AS Lyon-Duchère - Bastia-Borgo
info
20:00
US Quevilly-Rouen - US Avranches
info
20:00
Red Star FC - US Créteil
info
20:00
SO Cholet - Le Puy Foot 43 Auvergne
info
20:00
USL Dunkerque - Pau FC
info
Kompletní výsledky
16:30
FK Ufa - Spartak Moskva
info
21.09.
Achmat Groznyj - Křídla Sovětů
info
21.09.
Zenit Petrohrad - Rubin Kazaň
info
21.09.
FK Tambov - FK Rostov
info
11:00
SKA Chabarovsk - Krasnojar.
info
21.09.
Nižnij Novgorod - Avangard Kursk
info
21.09.
Spartak Moskva II - Neftechimik
info
21.09.
Mordovija Saransk - T. Ivanovo
info
21.09.
FK Čajka - FK Krasnodar II
info
21.09.
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
info
21.09.
FK Armavir - Luč-Energija
info
21.09.
Baltika K. - Rotor Volgograd
info
21.09.
Fakel Voroněž - FK Chimki
info
21.09.
Čertanovo Moskva - Jaroslavl
info
Kompletní výsledky
21:30
Paços Ferreira - CD Aves
info
21.09.
CF Os Belenenses - Rio Ave FC
info
21.09.
Moreirense FC - SL Benfica
info
Kompletní výsledky
21.09.
Livingston FC - Aberdeen FC
info
21.09.
Motherwell FC - Ross County
info
21.09.
St. Mirren FC - Hamilton Academical
info
20:05
Kelty Hearts - Auchinleck Talbot
info
21.09.
Broxburn Athletic - East St.
info
21.09.
Buckie Thistle - Civil Service
info
21.09.
Caledonian Braves FC - Rothes FC
info
21.09.
Cumbernauld Colts - Penicuik
info
21.09.
Dalbeattie Star - Gala Fairydean
info
21.09.
Edinburgh U. - Lochee United
info
21.09.
Forres Mechanics - Banks O' Dee FC
info
21.09.
Fort William - Vale of Leithen FC
info
21.09.
Fraserburgh FC - Bonnyrigg
info
21.09.
Gretna 2008 - Hill Of Beath
info
21.09.
Inverurie Loco Works - Wick Academy
info
21.09.
Linlithgow Rose - Huntly FC
info
21.09.
Keith FC - Stirling University
info
21.09.
Nairn County - Clachnacuddin FC
info
21.09.
Spartans FC - Deveronvale FC
info
21.09.
Strathspey Thistle - Lossiemouth FC
info
21.09.
Turriff United - Formartine United
info
21.09.
Alloa Athletic - Ayr United
info
21.09.
Dundee United - Arbroath FC
info
21.09.
Inverness CT - Queen S.
info
21.09.
Greenock Morton - Dundee FC
info
21.09.
Partick Thistle - Dunfermli.
info
21.09.
Airdrieonians FC - Raith Rovers
info
21.09.
East Fife FC - Dumbarton FC
info
21.09.
Forfar Athletic - Montrose FC
info
21.09.
Peterhead FC - Clyde FC
info
21.09.
Stranraer FC - Falkirk FC
info
21.09.
Albion Rovers - Edinburgh City
info
21.09.
Annan Athletic - Stirling Albion
info
21.09.
Elgin City - Cove Rangers
info
21.09.
Queen's Park FC - Cowdenbeath FC
info
21.09.
Stenhousemuir FC - Brechin City
info
Kompletní výsledky
20:00
FC Twente - Heracles Almelo
info
21.09.
Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk
info
21.09.
Willem II - VVV Venlo
info
21.09.
FC Groningen - PEC Zwolle
info
21.09.
SBV Vitesse - Fortuna Sittard
info
20:00
FC Dordrecht - NEC Nijmegen
info
20:00
NAC Breda - SBV Excelsior
info
20:00
Go Ahead Eagles - Jong AFC Ajax
info
20:00
FC Den Bosch - MVV Maastricht
info
20:00
BV De Graafschap - FC Eindhoven
info
20:00
Roda JC - Jong Utrecht
info
20:00
Almere City - Jong AZ Alkmaar
info
20:00
SC Telstar - FC Volendam
info
21.09.
Helmond Sport - TOP Oss
info
Kompletní výsledky
20:30
KV Kortrijk - KV Mechelen
info
21.09.
Charleroi - Sint-Truidense VV
info
21.09.
Royal Antverpy FC - Cercle Bruggy
info
21.09.
Waasland-Beveren - Excel Mouscron
info
21.09.
KRC Genk - KV Oostende
info
20:30
KSC Lokeren - KSV Roeselare
info
21.09.
Excelsior Virton - Beer. Wilrijk
info
21.09.
KVC Westerlo - RU Saint-Gilloise
info
Kompletní výsledky
19:30
Göztepe SK - Konyaspor
info
21.09.
Kasimpaşa SK - Antalyaspor
info
21.09.
Kayserispor - Denizlispor
info
21.09.
Fenerbahçe SK - MKE Ankaragücü
info
18:00
Istanbulspor - Balikesirspor
info
18:00
Erzurum BB - Adanaspor
info
21.09.
Ümraniyespor - Boluspor
info
21.09.
Altay SK - Keçiörengücü
info
21.09.
Osmanlispor - Altinordu SK
info
21.09.
Adana Demirspor - Bursaspor
info
Kompletní výsledky
21.09.
Volos NFC - OFI Kréta
info
21.09.
Asteras Tripolis - Atromitos FC
info
21.09.
Panetolikos FC - AEK Atény
info
Kompletní výsledky
21.09.
SV Mattersburg - SK Sturm Graz
info
21.09.
Admira - SKN Sankt Pölten
info
21.09.
WSG Wattens - Rapid Vídeň
info
19:10
SV Ried - FC Juniors OÖ
info
19:10
Austria Lustenau - Blau Weiß Linz
info
19:10
SV Kapfenberg - SKU Amstetten
info
19:10
SV Lafnitz - SV Horn
info
19:10
Grazer AK - Austria Klagenfurt
info
21.09.
FC Liefering - Wacker Innsbruck
info
21.09.
Floridsdorfer AC - FC Dornbirn
info
Kompletní výsledky
21.09.
Neuchâtel Xamax - FC Sion
info
21.09.
FC St. Gallen - Servette Ženeva
info
20:00
SC Kriens - Grasshopper Curych
info
21.09.
Stade Lausanne Ouchy - FC Chiasso
info
21.09.
FC Winterthur - FC Wil
info
21.09.
FC Aarau - FC Schaffhausen
info
Kompletní výsledky
18:00
SK Dnipro-1 - Karpaty Lvov
info
21.09.
FK Lvov - Olimpik Doněck
info
21.09.
Zarja Luhansk - Illičivec Mariupol
info
Kompletní výsledky
18:00
Piast Gliwice - Raków Częstochowa
info
20:30
Lech Poznań - Jagiellonia
info
21.09.
ŁKS Łódź - Arka Gdynia
info
21.09.
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
info
21.09.
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
info
19:47
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
info
21.09.
Stal Mielec - GKS Bełchatów
info
21.09.
Chrobry Głogów - Odra Opole
info
21.09.
Sosnowiec - GKS Jastrzębie
info
21.09.
Chojnice - Radomiak Radom
info
21.09.
Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań
info
21.09.
Nieciecza - Miedź Legnica
info
Kompletní výsledky
19:30
Gaz Metan Mediaş - CSU Craiova
info
21.09.
FC Voluntari - Academica Clinceni
info
21.09.
Sepsi OSK - FC Hermannstadt
info
21.09.
Astra Giurgiu - Dinamo Bukurešť
info
Kompletní výsledky
21.09.
Egri FC - MOL Fehérvár FC
info
21.09.
Érdi VSE - Diósgyőri VTK
info
21.09.
Putnok VSE - Paksi SE
info
21.09.
Hódmezővásárhely - Budaörsi SC
info
21.09.
Dunaharaszti MTK - Honvéd
info
21.09.
Kelen SC - Vác FC
info
21.09.
Újfehértó - Ajka FC
info
21.09.
Sárvári FC - Debreceni VSC
info
21.09.
Bonyhád VLC - Puskás FC
info
21.09.
Velence SE - Szeged 2011 FC
info
21.09.
Edelényi FC - BFC Siófok
info
21.09.
Körösladány - Békéscsaba
info
21.09.
Salgótar. BTC - Szolnoki MÁV FC
info
21.09.
Balassagyarmat SE - Dorogi FC
info
21.09.
Hévíz FC - Mezőkövesdi SE
info
21.09.
FC Hatvan - Újpest FC
info
21.09.
Szentlőrinc SE - Gyirmót SE
info
21.09.
Soltvadkerti TE - Kaposvár
info
21.09.
Berettyóújfalui SE - Szajol KLK
info
21.09.
Hevesi LSC - Füzesgyarmati SK
info
21.09.
Ceglédi VSE - Pápai Perutz
info
21.09.
Nagykanizsa ULE - Veszprém FC
info
21.09.
Tamási 2009 FC - Tihany FC
info
21.09.
Balatonlelle SE - FC Dabas
info
21.09.
SC Šoproň - Kecskéd KSK
info
21.09.
Csornai SE - FC Tatabánya
info
21.09.
Villány TC - Tiszaújvárosi TC
info
21.09.
Pétervására SE - Ménfőcsanak
info
21.09.
RSE Nagyecsed - Nagybajomi AC
info
21.09.
Balatoni Vasas - Kecskeméti LC
info
21.09.
Kinizsi SK - Dabas-Gyón FC
info
21.09.
Szekszárdi UFC - Lipot SK
info
21.09.
Ajka Padragkút - Balkányi SE
info
21.09.
Berkenye SE - Ózdi FC
info
21.09.
Egerszalók SE - Pécsi MFC
info
21.09.
Bogács KSK - TUE UPE
info
21.09.
Maglódi TC - Miskolci VSC
info
21.09.
FC Szeged - Bicskei TC
info
21.09.
Andráshida LSC - Kecskeméti TE
info
21.09.
Hajdúszoboszlói SE - Vép VSE
info
21.09.
Mori SE - Kozármisleny SE
info
21.09.
Unione FC - MTK Budapešť
info
21.09.
Debreceni EAC - Csákvári TK
info
Kompletní výsledky
18:00
Lokomotiva Záhřeb - NK Osijek
info
21.09.
Slaven Belupo - HNK Gorica
info
21.09.
NK Varaždin - Dinamo Záhřeb
info
Kompletní výsledky
21.09.
FK Inđija - Radnički Niš
info
21.09.
Spartak Subotica - Javor Ivanjica
info
21.09.
FK Čukarički - Mladost Lučani
info
21.09.
Napredak K. - TSC Bačka Topola
info
21.09.
FK Rad - Radnik Surdulica
info
21.09.
Vojvodina Novi Sad - FK Voždovac
info
21.09.
Mačva Šabac - Proleter Novi Sad
info
Kompletní výsledky
21.09.
NK Aluminij - Tabor Sežana
info
19.09.
Olimpija Lublaň - Rudar Velenje
0:1
Kompletní výsledky
16:30
Černo More Varna - Botev Plovdiv
info
19:00
CSKA Sofia - Carsko Selo Sofia
info
21.09.
Botev Vraca - Dunav Ruse
info
21.09.
Slavia Sofia - Levski Sofia
info
Kompletní výsledky
19:00
Odense Boldklub - AGF Aarhus
info
19.09.
Vejle Boldklub - FC Roskilde
2:0
19.09.
Viborg FF - Vendsyssel FF
1:1
18:30
Hvidovre IF - HB Køge
info
Kompletní výsledky
19:00
GIF Sundsvall - Djurgårdens IF
info
21.09.
Falkenbergs FF - Östersunds FK
info
21.09.
IFK Norrköping - Örebro SK
info
21.09.
Kalmar FF - BK Häcken
info
21.09.
IFK Göteborg - IK Sirius
info
19:00
Örgryte IS - IK Brage
info
19:00
IK Frej - GAIS Göteborg
info
21.09.
Varbergs BoIS - Syrianska FC
info
21.09.
Jönköpings Södra IF - Norrby IF
info
21.09.
Dalkurd FF - Östers IF
info
Kompletní výsledky
21.09.
SK Brann - FK Haugesund
info
21.09.
Kongsvinger IL - Ullensaker/Kisa IL
info
Kompletní výsledky
17:30
VPS Vaasa - FC Lahti
info
21.09.
FC Honka - HJK Helsinky
info
21.09.
KPV Kokkola - RoPS Rovaniemi
info
21.09.
HIFK Helsinky - SJK Seinäjoki
info
19.09.
FC Haka - TPS Turku
1:2
21.09.
FF Jaro - TPV Tampere
info
21.09.
Myllykosken Pallo-47 - KTP Kotka
info
21.09.
Musan Salama - AC Oulu
info
21.09.
AC Kajaani - Ekenäs IF
info
Kompletní výsledky
18:00
Olympiakos Nikósie - AEK Larnaka
info
21.09.
Omonia Nikósie - Apollon Limassol
info
21.09.
AEL Limassol - Doxa Katokopia
info
Kompletní výsledky
21.09.
Maccabi Netanya - Hapoel Kfar-Saba
info
21.09.
Sektzia Nes Tziona - Bn. Yehuda
info
21.09.
Kiryat Shmona - Beitar Jeruzalém
info
21.09.
Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Haifa
info
Kompletní výsledky
20:45
Cork City - Finn Harps
info
20:45
UC Dublin - Sligo Rovers
info
20:45
Waterford United - Dundalk FC
info
20:45
Derry City - Bohemians Dublin
info
21:00
Shamrock Rovers - St. Pat's
info
21.09.
Athlone Town - Galway United
info
21.09.
Bray Wanderers - Drogheda United
info
21.09.
Cobh Ramblers - Longford Town
info
21.09.
Shelbourne FC - Limerick FC
info
21.09.
Wexford Youths - Cabinteely FC
info
Kompletní výsledky
21.09.
Cliftonville FC - Institute FC
info
21.09.
Coleraine FC - Crusaders FC
info
21.09.
Glenavon FC - Ballymena United
info
21.09.
Glentoran FC - Warrenpoint Town
info
21.09.
Larne FC - Dungannon Swifts
info
Kompletní výsledky
20:45
Aberystwyth Town - Caernarfon Town
info
21.09.
Bala Town - Cardiff MU
info
21.09.
Carmarthen Town - The New Saints FC
info
21.09.
Newtown AFC - Connah's Quay Nomads
info
21.09.
PenyBont FC - Airbus UK FC
info
Kompletní výsledky
17:00
FK Minsk - Slavia Mozyr
info
18:45
FK Gorodeja - Dinamo Brest
info
21.09.
Energetik-BGU Minsk - Isloč Minsk
info
21.09.
FK Sluck - Torpedo Žodino
info
21.09.
Neman Grodno - Dněpr Mogilev
info
21.09.
Torpedo Minsk - BATE Borisov
0:3k
21.09.
Šachtër Soligorsk - FK Vitebsk
info
Kompletní výsledky
21.09.
FK Riteriai - Žalgiris Vilnius
info
21.09.
Kauno Žalgiris - Sūduva
info
21.09.
FK Atlantas - Stumbras Kaunas
3:0k
Kompletní výsledky
21.09.
FK Jelgava - Rīgas Futbola skola
info
21.09.
FK Spartaks - FK Liepāja
info
Kompletní výsledky
21.09.
Nõmme Kalju - Kalev Tallinn
info
21.09.
Paide Linnam. - Tulevik Viljandi
info
21.09.
Levadia Tallinn - Trans Narva
info
Kompletní výsledky
15:00
Sfîntul Gheorghe - Milsami Orhei
info
18:00
Petroclub Hîn. - Zimbru Kišiněv
info
21.09.
Codru Lozova - Dinamo-Auto Tiraspol
info
21.09.
S. Nisporeni - Sheriff Tiraspol
info
Kompletní výsledky
21.09.
FK Tuzla City - FK Sarajevo
info
21.09.
Mladost D.-K. - Sloboda Tuzla
info
21.09.
Borac Banja Luka - Široki Brijeg
info
21.09.
Željezničar - Radnik Bijeljina
info
Kompletní výsledky
21.09.
Skënderbeu Korça - Teuta Durrës
info
21.09.
FK Kukësi - KF Tirana
info
21.09.
Partizani Tirana - Bylis Ballshi
info
Kompletní výsledky
21.09.
FC Jerevan - FC Urartu
info
21.09.
Alashkert FC - Gandzasar Kapan
info
21.09.
Shirak Gyumri - FC Ararat-Armenia
info
Kompletní výsledky
21.09.
PFK Sumqayit - Sabah FK
info
21.09.
Säbail FK - FK Qäbälä
info
Kompletní výsledky
14:00
Sioni Bolnisi - Torpedo Kutaisi
info
16:00
Metalurgi Rustavi - L. Tbilisi
info
18:00
Dinamo Batumi - Saburtalo Tbilisi
info
21.09.
Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbilisi
info
21.09.
WIT Georgia - Dila Gori
info
Kompletní výsledky
21.09.
Ordabasy Šymkent - FK Aktobe
info
21.09.
Kaisar Kyzylorda - Kairat Almaty
info
21.09.
FK Taraz - FK Atyrau
info
21.09.
Okžetpes - Irtyš Pavlodar
info
21.09.
Šachtër K. - Tobol Kostanaj
info
21.09.
Žetisu Taldykorgan - FC Astana
info
Kompletní výsledky
19:00
Mosta FC - Birkirkara FC
info
21.09.
Hibernians FC - Senglea Athletics
info
21.09.
Hamrun Spartans - Sirens FC
info
21.09.
Balzan Youths - Valletta FC
info
21.09.
Sliema Wanderers - Gudja United
info
Kompletní výsledky
21.09.
Víkingur Gøta - HB Tórshavn
info
Kompletní výsledky
21.09.
SS Pennarossa - AC Juvenes
info
21.09.
SP Tre Penne - SS Virtus
info
21.09.
SS Folgore - SP La Fiorita
info
21.09.
AC Libertas - SS San Giovanni
info
21.09.
SP Cailungo - FC Fiorentino
info
21.09.
SP Tre Fiori - SC Faetano
info
21.09.
SP Domagnano - SS Murata
info
Kompletní výsledky
19.09.
Lincoln Red Imps - College 1975 FC
9:0
19.09.
Boca Juniors - Lynx FC
1:3
20:30
Magpies FC - Europa FC
info
Kompletní výsledky
19.09.
KF Vushtrria - KF Drenica
2:2
19.09.
KF Feronikeli - KF Flamurtari
2:1
19.09.
KF Dukagjini - KF Ferizaj
0:1
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
 
přestup
 
20,000,000 €
 
Všechny přestupy
23:10
LaLiga (Deportivo Alavés - Sevilla)
23:15
LaLiga (Eibar - Espanyol)
04:55
Studio fotbal - Extra (Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA: LIGY)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne zápas Česko - Anglie?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!