24.10.200722:40

Výsledky dnešních zápasů Ligy mistrů

Konečné výsledky středečních zápasů Ligy mistrů: AC Milán - Šachtar 4:1, Benfica - Celtic 1:0, Besiktas - Liverpool 2:1, Chelsea - Schalke 2:0, Marseille - Porto 1:1, Real Madrid - Olympiakos 4:2, Rosenborg - Valencia 2:0, Brémy - Lazio 2:1.

24.10.200721:42

Liga mistrů o poločase

Poločasové výsledky dnešních utkání Ligy mistrů: AC Milán - Šachtar 2:0, Benfica - Celtic 0:0, Besiktas - Liverpool 1:0, Chelsea - Schalke 1:0, Marseille - Porto 0:0, Real Madrid - Olympiakos 1:1, Rosenborg - Valencia 0:0, Brémy - Lazio 1:0.

24.10.200714:46

Kalač je na Šachtar připraven

Mezi třemi tyčemi milánského AC se v dnešním utkání se Šachtarem Doněck objeví Željko Kalač. Australský brankář nahradí Didu, který si odpykává jednozápasový trest za své vystoupení v utkání se Celticem Glasgow. "Jsem na takovou situaci zvyklý. Během posledního roku jsem se zlepšil, jsem klidný a věřím si," řekl Kalač.

24.10.200713:44

Figo patří mezi stovkaře

Luis Figo měl včera hned dva důvody k oslavám, jeho Inter Milán vyhrál na hřišti CSKA Moskva a portugalský záložník odehrál své sté utkání v Lize mistrů.

24.10.200713:31

Scholes čeká na výsledky vyšetření

V Manchesteru United netrpělivě očekávají výsledky vyšetření Paula Scholese. Anglický záložník kvůli problémům s kolenem přišel o včerejší zápas s Dynamem Kyjev a podle prvních zpráv by mohl být mimo hru i několik měsíců.

24.10.200712:49

Albelda očekává těžký zápas

Valencia bude v dnešním utkání na hřišti Rosenborgu velkým favoritem, její kapitán David Albelda ovšem žádné snadné utkání neočekává. "Budeme ze sebe muset vydat to nejlepší," prohlásil Albelda.

24.10.200711:57

Toulalan si nezahraje dva týdny

Zhruba dva týdny by měl na marodce strávit Jeremy Toulalan, záložník Lyonu si poranil koleno a vynechal včerejší utkání Ligy mistrů se Stuttgartem.

24.10.200709:52

Veh: Nemůžeme s nimi soupeřit

Hodně odevzdaný je trenér Stuttgartu Armin Veh. Jeho tým včera podlehl doma Lyonu a šance VfB na postup ze skupiny jsou pouze teoretické. "V tuto chvíli nemůžeme soupeřit s nejlepšími týmy Evropy, to je jasné. Lyon byl lepší, disciplinovanější a zasloužil si vyhrát. Hodně mě to bolí, protože jsem se na Ligu mistrů velice těšil, nyní se musíme soustředit na Bundesligu," prohlásil Veh.

24.10.200708:16

Lucarelli by rád pokořil obranu AC

Cristiano Lucarelli se dnes vrátí do Itálie. Bývalý útočník Livorna zavítá se svým Šachtarem Doněck k utkání Ligy mistrů na hřiště AC Milán a věří, že se mu podaří skórovat. "Proti Milánu jsem již dal hodně branek a snad budu v této tradici pokračovat," řekl 32letý útočník.

23.10.200722:34

Slavia utrpěla debakl

Pražská Slavia nebude na utkání Ligy mistrů na hřišti Arsenalu vzpomínat vůbec v dobrém, prohrála totiž rozdílem několika tříd. Pod výsledkem 7:0 se gólově podepsali dvakrát Fabregas a Walcott, po jedné brance přidali Hleb a Bendtner, další gól si Slávisté, jmenovitě Hubáček, dali sami

23.10.200721:37

Poločasové stavy zápasů Ligy mistrů

Průběžné výsledky dnešních zápasů Ligy mistrů po prvním poločase: Eindhoven - Fenerbahce 0:0, Sevilla - Steaua 2:0, Arsenal - Slavia 3:0, Stuttgart - Lyon 0:0, Rangers - Barcelona 0:0, Dynamo Kyjev - Manchester United 1:3, AS Řím - Sporting 1:1. Utkání CSKA - Inter se hrálo již od 18:30, Inter vyhrál 2:1.

23.10.200721:33

Slavia po poločase prohrává už 0:3

Pražské Slavii se vůbec nevydařil první poločas utkání Ligy mistrů na hřišti Arsenalu a prohrává už 0:3. Skóre otevřel už v páté minutě po skvělé práci Hleba Fabregas, ve 24. minutě si dal nešťastný vlastní gól Hubáček a čtyři minuty před přestávkou zvýšil na 3:0 po hrubce Vaniaka Theo Walcott.

23.10.200720:22

LM: CSKA - Inter 1:2

Inter Milán v dnešním prvním utkání Ligy mistrů otočil zápas v Moskvě a odváží si tři body. CSKA - Inter 1:2 (32. Jo - 52. Crespo, 80. Samuel).

23.10.200720:00

Sestava Slavie na Arsenal

Slávisté vyběhnou k zápasu Ligy mistrů na hřišti Arsenalu v této sestavě: Vaniak - Krajčík, Suchý, Hubáček, Pudil - Šenkeřík, Tavares, Kalivoda, Švec, Ivana - Vlček.

23.10.200718:38

Lehmann se cítí ponížený

Brankářskou jedničkou londýnského Arsenalu je nyní Španěl Almunia. To vůbec není po chutí Němci Lehmannovi, který začíná ztrácet nervy. V rozhovoru pro televizi Premiere prohlásil, že ho jednání klubového manažera Wengera ponižuje a že jeho konkurenti zdaleka nejsou tak dobří, jako on.

23.10.200717:46

Milán proti Doněcku možná bez Kaká

Milánskému AC by mohl v zítřejším utkání Ligy mistrů doma se Šachtarem Doněck chybět záložník Kaká, trápí jej totiž poraněné koleno. "Ještě máme jeden den, uvidíme, jestli se stačí dát do pořádku," prozradil na dnešní tiskové konferenci kouč Carlo Ancelotti.

23.10.200717:22

Real bez Cannavara a Diarry

Realu Madrid budou v zítřejším utkání Ligy mistrů s Olympiakosem Pireus zřejmě chybět dva hráči základní sestavy - lahká zranění kolena na hřiště nepustí stopera Fabia Cannavara a záložník Mahamadoua Diarru. Na marodku se přidají k trojici Robben, Henize a Pepe.

23.10.200715:28

United bude chybět Scholes

Manchesteru United bude v utkání Ligy mistrů na půdě Dynama Kyjev chybět Paul Scholes, zkušeného záložníka na hřiště nepustí poraněné koleno.

23.10.200715:23

Almeida a Fritz s otazníkem

Útočník Werderu Brémy Hugo Almeida má žaludeční problémy a možná nenastoupí k utkání proti Laziu. Nejistý je rovněž start obránce Clemense Fritze, jehož trápí bolavý kotník.