Debakl Slavi na půdě Arsenalu odnesl mladý záložník Tijany Belaid. Kouč sešívaných Karel Jarolím je údajně již delší dobu nespokojen s přístupem tuniského reprezentanta, proto jej vyřadil z A mužstva. Belaid se však do prvního týmu může kdykoliv vrátit zpět.

Terryho pauza se protáhne

John Terry se na trávník jen tak nevrátí. Kapitán Chelsea měl být vinou poraněného kolene mimo hru ještě dva týdny, nyní ale přišlo další zranění a anglický reprezentant si zahraje nejdříve za měsíc.

25.10.200720:18

LM: čtyřzápasový trest pro Adda

Plivnutí na soupeře bude dlouho mrzet obránce PSV Eindhoven Erika Adda. Ghanský reprezentant v utkání Ligy mistrů proti Fenerbahce plivl na Semiha Sentürka a vysloužil si za to čtyřzápasový trest. Rozhodčí Howard Webb incident nepostřehl, kamerám a následně očím disciplinární komise UEFA však neunikl.

25.10.200720:13

Vítězové pohárů v LM nebudou

Šéf UEFA Michel Platini zdá se upustí od svého plánu otevřít Ligu mistrů i pro vítěze národních pohárů. Proti tomuto záměru se ozvaly především velké evropské kluby a Platini zřejmě jejich kritiku vyslyší.

25.10.200718:17

Ideální sestava 3. zápasů LM

Ideální sestava 3. kola základních skupin Ligy mistrů podle serveru goal.com: Hakan Arikan (Besiktas) - Alan Hutton (Rangers), Bjorn Tore Kvarme (Rosenborg), Sebastian Squillaci (Lyon), Carlos Cuellar (Rangers) - Cesc Fabregas (Arsenal), Anderson (Manchester United), Clarence Seedorf (AC Milán) - Robinho (Real Madrid), Alberto Gilardino (AC Milán), Theo Walcott (Arsenal).

25.10.200712:01

Addo před disciplinárku

Eric Addo se bude zpovídat před disciplinární komisí. UEFA si fotbalistu PSV Eindhoven pozvala za to, že v utkání s Fenerbahce plivl na jednoho z protihráčů.

24.10.200722:40

Výsledky dnešních zápasů Ligy mistrů

Konečné výsledky středečních zápasů Ligy mistrů: AC Milán - Šachtar 4:1, Benfica - Celtic 1:0, Besiktas - Liverpool 2:1, Chelsea - Schalke 2:0, Marseille - Porto 1:1, Real Madrid - Olympiakos 4:2, Rosenborg - Valencia 2:0, Brémy - Lazio 2:1.

24.10.200721:42

Liga mistrů o poločase

Poločasové výsledky dnešních utkání Ligy mistrů: AC Milán - Šachtar 2:0, Benfica - Celtic 0:0, Besiktas - Liverpool 1:0, Chelsea - Schalke 1:0, Marseille - Porto 0:0, Real Madrid - Olympiakos 1:1, Rosenborg - Valencia 0:0, Brémy - Lazio 1:0.

24.10.200714:46

Kalač je na Šachtar připraven

Mezi třemi tyčemi milánského AC se v dnešním utkání se Šachtarem Doněck objeví Željko Kalač. Australský brankář nahradí Didu, který si odpykává jednozápasový trest za své vystoupení v utkání se Celticem Glasgow. "Jsem na takovou situaci zvyklý. Během posledního roku jsem se zlepšil, jsem klidný a věřím si," řekl Kalač.

24.10.200713:44

Figo patří mezi stovkaře

Luis Figo měl včera hned dva důvody k oslavám, jeho Inter Milán vyhrál na hřišti CSKA Moskva a portugalský záložník odehrál své sté utkání v Lize mistrů.

24.10.200713:31

Scholes čeká na výsledky vyšetření

V Manchesteru United netrpělivě očekávají výsledky vyšetření Paula Scholese. Anglický záložník kvůli problémům s kolenem přišel o včerejší zápas s Dynamem Kyjev a podle prvních zpráv by mohl být mimo hru i několik měsíců.

24.10.200712:49

Albelda očekává těžký zápas

Valencia bude v dnešním utkání na hřišti Rosenborgu velkým favoritem, její kapitán David Albelda ovšem žádné snadné utkání neočekává. "Budeme ze sebe muset vydat to nejlepší," prohlásil Albelda.

24.10.200711:57

Toulalan si nezahraje dva týdny

Zhruba dva týdny by měl na marodce strávit Jeremy Toulalan, záložník Lyonu si poranil koleno a vynechal včerejší utkání Ligy mistrů se Stuttgartem.

24.10.200709:52

Veh: Nemůžeme s nimi soupeřit

Hodně odevzdaný je trenér Stuttgartu Armin Veh. Jeho tým včera podlehl doma Lyonu a šance VfB na postup ze skupiny jsou pouze teoretické. "V tuto chvíli nemůžeme soupeřit s nejlepšími týmy Evropy, to je jasné. Lyon byl lepší, disciplinovanější a zasloužil si vyhrát. Hodně mě to bolí, protože jsem se na Ligu mistrů velice těšil, nyní se musíme soustředit na Bundesligu," prohlásil Veh.

24.10.200708:16

Lucarelli by rád pokořil obranu AC

Cristiano Lucarelli se dnes vrátí do Itálie. Bývalý útočník Livorna zavítá se svým Šachtarem Doněck k utkání Ligy mistrů na hřiště AC Milán a věří, že se mu podaří skórovat. "Proti Milánu jsem již dal hodně branek a snad budu v této tradici pokračovat," řekl 32letý útočník.

23.10.200722:34

Slavia utrpěla debakl

Pražská Slavia nebude na utkání Ligy mistrů na hřišti Arsenalu vzpomínat vůbec v dobrém, prohrála totiž rozdílem několika tříd. Pod výsledkem 7:0 se gólově podepsali dvakrát Fabregas a Walcott, po jedné brance přidali Hleb a Bendtner, další gól si Slávisté, jmenovitě Hubáček, dali sami

23.10.200721:37

Poločasové stavy zápasů Ligy mistrů

Průběžné výsledky dnešních zápasů Ligy mistrů po prvním poločase: Eindhoven - Fenerbahce 0:0, Sevilla - Steaua 2:0, Arsenal - Slavia 3:0, Stuttgart - Lyon 0:0, Rangers - Barcelona 0:0, Dynamo Kyjev - Manchester United 1:3, AS Řím - Sporting 1:1. Utkání CSKA - Inter se hrálo již od 18:30, Inter vyhrál 2:1.

23.10.200721:33

Slavia po poločase prohrává už 0:3

Pražské Slavii se vůbec nevydařil první poločas utkání Ligy mistrů na hřišti Arsenalu a prohrává už 0:3. Skóre otevřel už v páté minutě po skvělé práci Hleba Fabregas, ve 24. minutě si dal nešťastný vlastní gól Hubáček a čtyři minuty před přestávkou zvýšil na 3:0 po hrubce Vaniaka Theo Walcott.

23.10.200720:22

LM: CSKA - Inter 1:2

Inter Milán v dnešním prvním utkání Ligy mistrů otočil zápas v Moskvě a odváží si tři body. CSKA - Inter 1:2 (32. Jo - 52. Crespo, 80. Samuel).

23.10.200720:00

Sestava Slavie na Arsenal

Slávisté vyběhnou k zápasu Ligy mistrů na hřišti Arsenalu v této sestavě: Vaniak - Krajčík, Suchý, Hubáček, Pudil - Šenkeřík, Tavares, Kalivoda, Švec, Ivana - Vlček.