01.11.2011 18:00 CET
1 : 1
(0:1)

BATE oloupilo AC Milán a získalo cenný bod

BATE Borisov doma dokázalo oloupit o body AC Milán a v boji o třetí místo s Plzní si výrazně polepšilo. Rossoneri přitom vedli a měli i další šance, ale z velmi přísného pokutového kopu vyrovnal na konečných 1:1 Renan.

Milán se vrhl do zápasu po svém a měl více ze hry. Už po pěti minutách zahrozil obávaný Ibrahimovič, po akci s Robinhem nechal vyniknout brankáře Gutora. Na druhé straně utnul Skavyšovo sólo Abbiati. Hned dvakrát se do více než solidní přiležitosti dostal Alberto Aquilani, jeho hlavička i střela skončily vedle.

Tlak AC sílil. Ibrahimovič prudkou ranou z přímého kopu donutil ke skoku brankáře Gutora. O dvě minuty později už se mohl švédský útočník radovat. BATE vyrobilo sérii chyb, tu poslední a nejvážnější Šimič, Robinho zatáhl míč a Ibrahimovič sám ve vápně nezaváhal - 0:1 pro AC Milán.

Tím aktivita hostů neskončila. Ve 39. minutě mohl jít Milán do dvounásobného vedení. Robinho pelášil sám na Gutora, obešel ho, ale nedokázal trefit prázdnou branku, trefil jen tyčku! Později se ukázalo, že to byl klíčový okamžik celého zápasu.

Po změně stran zahrozil jako první Baga, jeho volej Abbiati zneškodnil. V 55. minutě přišel další osudový okamžik celého zápasu, v pokutovém území Milána došlo ke kontaktu mezi Abatem a Koncevojem a hlavní sudí nařídil velice přísný pokutový kop. Renan ho v klidu proměnil a zajistil vyrovnání na 1:1.

Milán se s výsledkem nehodlal smířit a znovu na hřišti dominoval. Největší šance na vyrovnání přišla čtvrthodiny před koncem a měl jí Boateng, po překonání ofsajdové pasti zasáhl jako několikrát v zápase Gutor. Milán se snažil, ale BATE výsledek za každou cenu udrželo a připsalo si velice cenný bod.

vanGomm

Tip HX tj. výhra AC Milan o gól.Pro Borisov a stejně tak pro Plzeň bude na 99 % rozhodující jejich vzájemný duel o tom,kdo půjde do EL.Myslím,že se proto oba soustředí na zápas Borisov-Plzeň.Ten,kdo v Borisovu prohraje končí.Takže jejich případný bodový zisk s favoritama nic neznamená.

-Pato-

a nebo v Borisově bude remíza a každý ten bod navíc bude dobrý

Těsné vítězství AC Milán,je pravda,že kdyby AC neotočilo zápas s Lecce tak bych tu asi tipnul remízu.

A měl jsem tipnout remízu,smůla pro Plzeň,remíza na BATE nestačí a tak budou muset doma proti AC Milán hrát jako nikdy!

Spíš budou muset v Rusku hrát jako nikdy :)

0:2

v kolik hrajou?? tu je ve 20:45 a na livesportu od 18:00...???

Slejdy

ted v 6

jj uz vim diky ;)

Tsigi

BATE BORISOV: Gutor, Yurevich, Radkov, Simic, Bordachev, Volodko, Likhtarovic, Kontsevoi, Bressan, Baga, Skavysh.

MILAN: Abbiati, Abate, Nesta, Thiago Silva, Taiwo, Aquilani, Ambrosini, Nocerino, Boateng, Ibrahimovic, Robinho.

Taiwo!!!!

Můj tip :

0:3

tak to tu maj asi blbe hrjou v 18:00 maj tu chybu ...

1:2

Yanek

zdravím chlapi, můžu poprosit o nějakej link na live stream? na jazyku komentáře nezáleží. díkec

Tsigi

Zatím dobré. Hlavě vyhrát a nezranit se

Shevchenko

Do piče proč se to hraje od 6?

Shevchenko

Hlavně že proti Barce mohli hrát od 20:45, chuji.

Yanek

Dobrý výklus, Bate je zralé tak na deset... chce to góly a normálního postranního. FORZA MILAN!

Zatial pohoda toto musime zvladnut este aspon 2 goly FORZA MILAN!!!

Yanek

Penalta? Pane rozhodčí...

Hm,super,tak snad AC jeste prida par fiku,jinak me bude strasne stvat ten RObinho,kdyz sel sam na golmana.

Co je to za člověka ten rozhodčí??? Píská ofsajdy co nejsou, penaltu kterou by mu neuvěřilo ani tříletý dítě, neuvěřitelný. No nic prostě musíme dát ještě gól, šance byly jsou a snad i budou. Forza ACM!

šance na postup Plzně alespoň do EL jsou ztraceny

ale houby, stačí uhrát remízu s BATE a AC doma (když to zvládlo BATE, proč ne Plzeň, navíc AC 6.12. už o nic nepujde) a nedostat dneska debakl od FCB

0-3 Milan ( 15. Ibrahimovič, 55. Bonera, 72. Prince - Boateng

ty nestavkuj nikdy chlape

maras93

Tady to neni jako v ProEvu, že dáš Restart a hraješ znova

škoda pro plzeň ale jako

Yanek

Je mi špatně z toho amatéra, kterému svěřili dnešní zápas. Něco neuvěřitelné, co odpískal v prvním poločase a penalta, kterou by nefoukli ani v přeboru. Nemám sil na nějaké hodnocení, půjdeme z druhého místa a zápas s Barcou, který měl být oslavou fotbalu bude o x levelů míň prestižnější, tak hrozně jsem se těšil. Důsledky se z toho asi vyvozovat nebudou, nicméně v druhém poločase to byla docela tragédie, jsem zvědavý na Maxovo vyjádření.

FORZA MILAN.

ani bych neřek, že bude míň prestižnější, o to víc budeme chtít vyhrát a tim pádem snad i líp hrát. Na 1. místo když bych počítal s remízou proti barce by nám stejně asi ani dnešní výhra nestačila

Hlavně porazit doma Barcu není nemožné. Tvrdím, že v naší současné formě a plné polní jsme schopni ji porazit. Dnešní ztráta je opět další "mamvpičistickej" výkon z naší strany.

Yanek

Já měl zato, že kdybychom dnes vyhráli a s Barcou remizovali 1:1 nebo 0:0, tak jdem z prvního. Nevím, jestli se to vyhodnocuje o skóre nebo vzájemný zápas. Každopádně teď musíme vyhrát proti Barce, neříkám, že je to něco nadpozemského, ale to je sakra velký oříšek. Zbytečně.

Taiwo ku.va, probuď se!

Ukázkový podcenění soupeře, dobře nám tak. V 1.poločase měli dostat nejmíň trojku, v 2. sme je nechali nepochopitelně hrát a když se k tomu přidá dobrej výkon soupeřova brankáře, přísná penalta a možná i nepísknutá penalta pro nás, je z toho tohle. Robinha by měl někdo profackovat zleva zprava, další jeho typicky zahozená tutovka kdy de sám na bránu nám dost možná vzala 2 body.

fantomas

Tak to je trošku podpásovka pro Plzeň..

nemyslím si..o prvních dvou místech je už prakticky rozhodnuto a za dané konstalace do plzně AC přijede na výlet a šance na dobrý výsledek bude velká.

fantomas

No pochybuju, že se AC jen tak lehko vzdá myšlenky na první místo. Kór když poprvý s Barcou remizovalo.

Pokud doma Barcu porazíme, tak samozřejmě situace bude jiná. Na světě ale neexistuje moc týmů, který by na zápasy s outsidery srali více, nežli my. Dnešek toho byl zdárný příklad.

Yanek

Já při takových zápasech fakt trpím.

fantomas

Ok no.

Naopak to nejlepší, co se mohlo stát. Pokud AC neporazí Barcelonu, má Plzeň třetí místo jistý (samozřejmě za předpokladu, že v Bělorusku neprohraje).

Co je to za dobu kdy si AC Milán musí ztěžovat na rozhodčího s nějakým Baťou z Borisova?

Yanek

Kdo neviděl, neví...

ale hovno, pencle byla přísná, ale písknutelná. posrali sme si to sami.

Yanek

Nemyslím si. Mj. bylo to připískávání pana rozhodčího hráčům BATE podle mě dost znatelný. A ještě jedna věc, rozhodčí (nebo spíš postranní) minimálně dvakrát v prvním poločase zamávali offside, který nebyl.

Kluci -nehádat se mi tu to je moje filozofické vlákno

To je sice hezké, že to rozhodčí kazil (a já s tím souhlasím), nicméně BATE bychom měli porazit ikdyby hráli v 13..ta kvalita byla velmi výrazně na naší straně a jedna pencle + pár upísknutí by nemělo vyrovnávat misky vah.

Yanek

To rozhodně. Výkon v druhém poločase byl tragédie, to co Robinho spálil a Boateng potom nedal. Kdyby nám jen trochu přálo štěstí, tak vyhrajeme. Nemělo se to vypustit, ale na druhou stranu jsme si hráli svoje a vyhráli bychom s přehledem, kdyby ten idiot nepískl pentli. Potom jsme začali panikařit a šlo to do prdele, k tomu ten Nesta...

panca

jasne ocekavatelnej vysledek. Italove maji tyhle zapasy v tehle situaci tezce na haku

panca

A milan je v tomhle specialista

Infi

Vůbec jsem je neměl na lístku "udělej mi z piva čtyři".

fantomas

Miluju tyhlety lístky...

Infi

To AC je marne to je strasne toto nieco

Soustřed´ se na Inter jo?

Shevchenko

Jupí postupujem. Tak se holt porazí doma Barca, no.

vodka

kozohorský ten sestřih komentuje? toje na

panca

ted jsem videl sestrih a robinho zase potvrdiil

Shevchenko

Neskutečně odporný amatérismus ze strany ČT, to by blil Milane.

Massimiliano Ambrosini,Jerome Boateng

Shevchenko

Alberto Abate a tak dále... Dělají to do prdele schválně? A ještě si myslí, že AC nemá jistý postup, když má náskok na BATE 6 bodů a lepší vzájemné zápasy. Ani počítat ti zkurvysyni neumí.

Asi se moc dívaj na sport na nově a vědí jenom o Barce a Realu Ale nejhorší je že maj vysokou blbečci.

Jim napíšu na mail asi

Možná ještě něco vědí o Čechově Chelsea a Rosického Arsenalu, ale tím jejich fotbalový rozhled končí, psát jim na mail je naprosto zbytečné (sám jsem tak několikrát učinil - zbytečně ) Když komentují nějaké Italské mužstvo, nebo i sestřihy s ním, už raději vypínám zvuk

Mě stačilo jak o poločase Kozohorský na základě výsledku z Borisova začal s tim jeho, AC Milan je asi lepší mužstvo než Plzeň a Borisov, ale za Barcelonou zaostává, hm? Přitom hráli dobře, určitě se na to dívá líp než co hrála Barcelona a 1:1 to skončilo jenom kuli nesmyslný penaltě. Toho si ovšem Kozohorský nevšiml, že ta penalta byla minimálně divná. Komentátoři čt tomu nerozumí, furt dokola opakujou to samý včetně Bosáka a znaj jenom Barcelonu a Plzeň v celým fotbalovým světě.

vodka

Pinturicchio

Na STV2 tiež nič moc; Massimo Allegrini, nekomentovanie spornej penalty, na tú nastrelenú ruku od Boatenga jeden nič nehovoriaci záber. Ja som si už zvykol.

čLOVĚK SE MUSÍ ROZČILOVAT FURT, I KDYŽ SI ŘÍKÁ, ŽE UŽ TO NEMÁ ZAPOTŘEBÍ A PŘÍŠTĚ HO TO NEROZHODÍ.