Kevin-Prince Boateng (US Sassuolo)

Celé jméno:Kevin-Prince Boateng
Národnost: Ghana Německo
Datum narození:06.03.1987
Výška:185 cmVáha:86 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:27
Klub:US Sassuolo (ITA)
Aktuální statistiky v klubu US Sassuolo (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Serie A 2018/2019107534200100
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Ghana127572000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Chceme skončit co nejvýše, prohlásil Boateng

Hodně úspěšnou sezónu prožívá Eintracht Frankfurt. Hesenský celek má po čtyřech letech namířeno do pohárové Evropy, na čemž má velký podíl Kevin-Prince Boateng, jenž svými výkony "Orly" táhne...  
15.03. | Aktuality | 12 komentářů
 

Boateng se vrací na bundesligové trávníky, posílil Frankfurt

Ghanský záložník Kevin-Prince Boateng se dle očekávání na tři roky upsal Eintrachtu Frankfurt poté, co z osobních důvodů předčasně ukončil spolupráci se španělským Las Palmas. Německá kolbiště takto rodák z Berlína bude brázdit poprvé od roku 2015, jehož koncem byl vyvázán ze smlouvy se Schalke...  
18.08.2017 | Aktuality | 27 komentářů
 

Boateng z osobních důvodů končí angažmá v Las Palmas

Kevin-Prince Boateng loni prožil povedenou sezonu v Las Palmas a s vedením celku z Kanárských ostrovů se nakonec dohodl na tříleté smlouvě. Ghanský záložník hledal především dlouhodobou jistotu, přesto se už tři měsíce od podpisu kontraktu s klubem loučí...  
16.08.2017 | Aktuality | 36 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
05.07. Sassuolo dotáhlo příchod Boatenga
Kevin-Prince Boateng v minulosti hrával za AC Milán a do italské ligy se vrací, dnes byl dotažen jeho přestup do Sassuola, ghanský záložník přichází z Frankfurtu. (football-italia.net)
03.07. Boateng prý chystá návrat do Itálie
Kevin-Prince Boateng údajně chystá další stěhování. Ghanský záložník loni odešel z Las Palmas do Frankfurtu a v německém klubu má smlouvu ještě na dva roky, podle některých zpráv se ovšem už dohodl na tříleté spolupráci se Sassuolem. Fotbalista italskou ligu dobře zná díky angažmá v AC Milán. (football-italia.net)
03.05. Betis zvažuje příchod Boatenga
Kevin Prince Boateng v průběhu letošní sezony odešel z Las Palmas do Frankfurtu a v létě by se do španělské ligy mohl vrátit, jeho angažování zvažuje Betis. Ghanský záložník má v německém klubu smlouvu do června 2020, Eintracht mu ovšem podle médií v případném odchodu nebude bránit. (football-espana.net)
19.04. Frankfurt čeká na zprávy o Boatengovi
Frankfurt včera vyhrál na půdě Schalke a postoupil do finále Německého poháru, přišel ovšem o jednoho hráče. Záložník Kevin-Prince Boateng utrpěl zranění a čeká na zprávy od lékařů, ohrožen je každopádně jeho start v bundesligovém duelu s Herthou. (sport1.de)
16.08.2017 Boateng má prý namířeno do Frankfurtu
Kevin-Prince Boateng se má stát novou posilou Eintrachtu Frankfurt. Ghanský záložník je volným hráčem poté, co se z osobních důvodů dohodl na ukončení smlouvy s Las Palmas, kde přitom před třemi měsíci podepisoval nový tříletý kontrakt. (football-espana.net)
16.08.2017 Boateng se loučí s Las Palmas
Kevin-Prince Boateng odchází z Las Palmas. Ghanský záložník ve španělském klubu před třemi měsíci uzavřel víceletý kontrakt, z osobních důvodů se ale s vedením nyní dohodl na rozvázání spolupráce. (marca.com)
18.05.2017 Boateng se dohodl na novém kontraktu
Kevin-Prince Boateng ukončil spekulace o své další budoucnosti. Ghanský záložník stráví i další část kariéry v Las Palmas, s jehož vedením se dohodl na podmínkách nové tříleté smlouvy, španělský klub to oznámil na svých internetových stránkách. (udlaspalmas.es)
30.04.2017 Boateng prý bude pokračovat v Las Palmas
Kevin-Prince Boateng má podle některých zpráv jasno o své další budoucnosti. Ghanský záložník se loni v létě upsal na jeden rok Las Palmas a ve španělském klubu by měl pokračovat, s vedením se údajně dohodl na podmínkách kontraktu platného do června 2020. (lequipe.fr)
19.04.2017 Las Palmas má prodloužit s Boatengem
Kevin-Prince Boateng by měl i během nadcházející sezóny hrát za Las Palmas. Obě strany sice mají kontrakt pouze do konce této sezóny, ten by však měly co nevidět prodloužit do roku 2018. (transfermarketweb.com)
14.04.2017 Boateng by mohl podepsat s Valencií
Kevin-Prince Boateng podává za Las Palmas dobré výkony, což by mu mohlo vynést lukrativnější angažmá. Podle listu Superdeporte by ghanský záložník mohl v létě zamířit do Valencie, která by navíc za třicetiletého hráče nemusela platit ani euro, protože má na Gran Canarii končí smlouva. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy