Tipy pro sázkaře: Kdo vyhraje letošní Africký pohár?

28.01.2017 12:40 - Tipy a analýzy
 
Letošní Africký pohár národů vstupuje do své rozhodující fáze a s ní je nevyhnutelně spojené predikování celkového vítěze turnaje, ale i nějaké to více či méně relaxační sázení. Redaktoři EuroFotbalu si proto rovněž zahráli na prognostiky a dle svého nejlepšího úsudku seřadili všechny týmy podle jejich šancí na úspěch...

Rozhodování o tom, komu věříme nejvíce, bylo samozřejmě složité. V zásadě si oba redaktoři dovedou představit, že kdokoliv vzejde vítězně z posledního čtvrtfinále mezi Egyptem a Marokem (kde se vyloženě nabízí penaltové rozuzlení), bude se dát favorizovat na celkový triumf.

Krom toho se DR Kongo střetne s Ghanou, která nejspíš nebude moci využít zraněný talisman Asamoaha Gyana. Překvapivý vítěz skupiny A Burkina Faso vyzve Tunisko. A na suverénní Senegal si brousí zuby Kamerun.

My favorizujeme Cúperův velezkušený Egypt, ačkoliv šarm i um Hervého Renarda bezesporu nelze podceňovat. U sázkových kanceláří celkem jasně vítězí Senegal tažený Sadiem Maném, zatímco Tunisko s Ghanou se při kurzech 7,00 zdají být opodstatněnými risky.

Tolik ale k předmluvě, teď si na všechny čtvrtfinalisty pojďme posvítit zevrubněji...

1. Egypt

Kurz na celkový triumf u Tipsportu a Fortuny: 6,50

Proč si vsadit na výhru:

Většinu posledních šesti let strávili Egypťané lamentováním nad tím, že Wael "Skála" Gomaa spolu s Hanym Saidem nenachází v kdysi úspěšné zemi své zdatné nástupce v srdci obrany. Taková optika je už dávno tatam. Na svém prvním APN ve třiceti letech dominuje Ali Gabr, vedle něhož zezadu utěšeně tvoří hru někdejší italský legionář Ahmed Hegazy. Oba navíc z pravé strany podporuje Ahmed Fathy, který vzhledem ke svým zkušenostem ze středu pole udržuje defenzivní linii kompaktní a v případě potřeby úzce stavěnou. Při nutnosti roztáhnout hru může na pravém beku naskočit křídelník Elmohamady - jako proti Ghaně, kdy dokonalá egyptská struktura nijak neutrpěla, ba naopak Fathy nalevo pro změnu vynuloval do té doby nezastavitelného Atsua.

Právě tahle flexibilní skálopevnost obranné hráze Cúperova mančaftu, navíc doplněná o zjevně dědičnou mentalitu vítězů (Egypťané na APN neprohráli už 22krát v řadě, sám Cúper už dvakrát převezl Ghanu Avrama Granta, předloňské finalisty...) a občasný záblesk geniality ze strany Moma Salaha, nás vede k pasování Faraonů do role absolutních favoritů šampionátu.

Shehatův suverénní Egypt sice disponoval větší kvalitou vepředu, ale neměli bychom zapomínat, že také on sázel v první řadě na pevnou defenzívu; v žádném z devíti vyřazovacích soubojů ony zlaté výběry neinkasovaly více než jednou a dohromady obdržely jen pět branek. Tenhle stavební kámen by tu pořád byl, zdánlivě nepoškozený.

Proč si nevsázet na výhru:

Když si dnes Egypťan vzpomene na rozdílového střelce Geda, který roku 2010 rozhodl čtvrtfinále i bitvu o zlato, musí si postesknout. Takového bombarďáka prostě Héctor Cúper nemá ve zbytku turnaje šanci vykouzlit. Marwan Mohsen má nulové instinkty predátora a Ahmed "Koka" Hassan se možná ke smůle celého Egypta netěší koučově důvěře.

Oba dosavadní góly Egypta vznikly jen a pouze díky pohotovosti, respektive jedinečné technice Mohameda Salaha; a krom toho byl vpředu schopný jakousi jiskru vykřesat akorát teenager Ramadan Sobhi. Jinak Faraoni v podstatě nemají kudy, a to by lecjakého racionálně uvažujícího sázkaře určitě mohlo odradit. My vás za to soudit nebudeme.

(td)

2. Senegal

Kurzy na celkový triumf u Tipsportu a Fortuny: 3,20 / 3,25

Proč si vsadit na výhru:

Senegalci prostě na první pohled vypadají jako šampioni. Jako jediný tým na turnaji se v každém vystoupení prezentovali dvěma vstřelenými brankami, ačkoliv proti Alžírsku nastoupili kompletně bez opor. Sadio Mané s Keitou Baldém jsou šikovnými, agilními křídly, které poletují po celé šíři hřiště a dovedou se doplnit i navzájem - což je opět výchozí bod, který u žádného jiného čtvrtfinalisty nenacházíme. Cheikh Kouyaté nabízí zde rovněž unikátní profil silového box-to-box záložníka, jenž nezřídka zvládá suplovat pravé křídlo. A defenzívu suverénně vede Kalidou Koulibaly, obletovaná opora Neapole, která proti Tunisku zdánlivě nevyhnutelnému kolapsu zčásti zabránila na vlastní pěst.

A ta šíře kádru - oh! Moussa Sow s jeho jmenovcem Konatém mohou být povoláni k oživení jediného povadlého postu hrotového útočníka, teprve 18letý pravý křídelník Ismaïla Sarr už dvakrát z lavičky naočkoval odpadávající senegalskou útočnou vozbu potřebnou energií i závratnou rychlostí, a Momo Diamé už má sice nejlepší léta za sebou, ale jeho dlouhé nohy pořád dokážou divy. Tenhle mančaft zkrátka nemá slabinu, posty jsou povětšinou slušně zdvojené, Mané je při chuti, a vše navíc z lavičky ukázkově tmelí člen slavného souboru z mistrovství světa 2002 s visáží rastafariána, Aliou Cissé. What’s not to like?

Proč si nevsázet na výhru:

Senegal má slabinu tak trochu v tom, že okatou slabinu nemá. Kdejaký turnaj přece pozná takového jasného favorita, kterého potom v klíčovém okamžiku hrubě zradí koncovka, a on se v mžiku poroučí. Senegalci v čele s nerozehraným hroťákem Mame Dioufem už jednou ukázali, že toho schopní jsou - jenom Zimbabwe vzhledem k propastnému kvalitativnímu rozdílu tak jako tak bez problémů dali. Ovšem ve čtvrtfinále, natož dál, žádné Zimbabwe nebude. A Senegal klidně může pykat.

Nehledě na to, že double pivot Kouyaté - Gueyé už letos jednou vypadal nebezpečně rozlítaně (v druhé půli zápasu s Tuniskem), a že jakkoliv se to na výkonu Senegalu příliš nepodepsalo, deset pošetřených členů základu v sobě ukrývá nebezpečí ztraceného rytmu. Cissého parta by pro všechnu tu soudržnost a takřka hmatatelný týmový duch mohla paradoxně dojet na to, že vypadá být až moc v klidu, nedotknutelná.

(td)

3. Tunisko

Kurz na celkový triumf u Tipsportu a Fortuny: 7,00

Proč si vsadit na výhru:

Orli z Kartága jsou ze všech tří arabských čtvrtfinalistů nejofenzivnější - trochu překvapivě vzhledem k tomu, že je vede starý pragmatik Henryk Kasperczak. Mohou za to vděčit své záložní trojici, která zatím představuje asi nejlépe fungující střed na celém turnaji: štítový maršál Ben Amor obstarává černou práci, šikovný Ferjani Sassi září v roli deep-lying playmakera, a ofenzivní záložníci (či křídelníci) Khazri, Msakni a Sliti tak mohou těžit z pravidelného přísunu kvalitních balonů. Samotná turnajová forma Khazriho s Msaknim je vynikající, takže Tunisané mají vepředu hned dva rozdílové hráče. A protože Kasperczak ví, jak poskládat funkční defenzivu, je výsledkem vyvážený, individuálně silný tým v parádní formě. Proč vlastně není Tunisko častěji tipováno na celkový triumf?

Proč si nevsázet na výhru:

Bude to mít něco společného s tím, že tento tým je pověstně labilní - ať už v červenobílém dresu hraje kdokoliv, smutnou konstantou poslední dekády je, že se Orli pod tlakem jako celek hroutí. Může to být individuální hrubka gólmana, festival zahozených šancí, nečekaná červená karta, hádky přímo na hřišti; všechny tyto scénáře jsme (v různých obměnách) viděli až příliš často. Tunisané jsou zkrátka zafixovaní v myslích fanoušků jako tým, který má tendenci vyřazovat sám sebe, aniž by jej soupeř musel nutně přehrát. Tato psychická bariéra může v play-off sehrát velkou roli.

A pak je tu také pozice hrotového útočníka - stejně jako Senegal, Kamerun nebo Egypt čerpá i Tunisko svoji ofenzivní sílu zatím takřka výhradně z křídel. To nemusí být nutně špatně; Khazri i Msakni jsou skvělí, i mladík Sliti ukázal, že ví, kde je branka. Jenže se klidně může stát, že tíha rozhodujícího okamžiku spadne na bedra paliče Akaïchiho či nezkušeného Khenissiho. A tomu by se asi všichni rádi vyhnuli.

(dz)

4. Maroko

Kurzy na celkový triumf u Tipsportu a Fortuny: 8,50 / 9,00

Proč si vsadit na výhru:

Protože kurzy obou sázkových kanceláří očividně podceňují "faktor Renard"? Manuel Da Costa je přece druhý Stoppila Sunzu a systém se třemi obránci praktikovaný předloni má opět velký potenciál být příliš tvrdým oříškem pro ortodoxně stavěné soupeře.

Zatímco u Slonů se Renard opíral hlavně o křídelní prostory, tady má těžiště hry jinde; a přesto můžeme hledat paralelu v nevýrazném, leč stěžejním středu pole s famózním štítem Karimem El Ahmadim. Ono je totiž celkem výmluvné, že Pobřeží Slonoviny konečně ovládlo Africký pohár právě tehdy, když Yaya Touré zažíval po individuální stránce docela určitě svůj nejslabší turnaj. Renard se dlouhodobě specializuje na potlačení ega a v tomhle ohledu mu možná absence leckdy náladového Belhandy spíš ulehčuje práci než naopak.

Maroko zde v Gabonu zkrátka táhne za jeden provaz, má oběma směry spolehlivé a talentované křídelní beky, neúnavně presuje tu na útočné, tu na obranné polovině, a vrchem přidává nejfunkčnější standardní situace. Fayçal Fajr už svými centry dva góly zařídil, přičemž jednu svou střelu napřel do břevna. A i kdyby se mu snad něco stalo, Carcela s Boussoufou již svou expertízu rovněž prokázali.

Proč si nevsázet na výhru:

Z pozoruhodně obdobného důvodu jako u Egypta: také Maroko se může pochlubit svým budižkničemou na hrotu (Bouhaddouzem) a trestuhodně nevyužívanou alternativou v záloze (zkušeným El-Arabim). To, že Renard se svými forvardy neumí ideálně pracovat, s bolestnou zřetelností odhalil hnedka první zápas s DR Kongo, kdy zkušený stratég v záchvatu paniky a za nepříznivého stavu 0:1 prostě jen kupil všechny své útočníky na sebe, aniž by cokoliv změnil k lepšímu.

To je přitom velký a předvídatelný problém především z jednoho důvodu: ony totiž nejenže všechny dostupné alternativy nemají valnou kvalitu, ony si jsou zároveň tuze podobné, a nikdy se proto nebudou adekvátně doplňovat. Až příliš často - a vlastně příliš nevyhnutelné - tudíž Maroko vpředu vypadá být odkázáno na Fajrovy standardky a sporadický Boussoufův míč za obranu. Aspoň že ten běhavý dlouhán Youssef En-Nesyri se zdá být způsobilý sem tam vyvolat nějaký ten vzruch...

(td)

5. Ghana

Kurzy na celkový triumf u Tipsportu a Fortuny: 6,50 / 7,00

Proč si vsadit na výhru:

Budeme se opakovat, ale není zbytí - Černé hvězdy jsou naprosto typickou volbou "na jistotu", týmem, u kterého vždy existuje reálný důvod předpokládat, že dojde na turnaji hodně daleko. Tým Avrama Granta je postavený na silných, zkušených oporách; v Andrém Ayewovi a Christianu Atsuovi má k dispozici jednu z nejlepších křídelních dvojic na turnaji, navíc mu nad očekávání dobře funguje střed obrany. Největší devizou Ghany je ale prostá historická zkušenost: toto je tým, který ve čtvrtfinále zkrátka nevypadává. Od roku 2008 mezi nejlepší čtyřku proplul pětkrát za sebou, posledně byl stříbrný...

Proč si nevsázet na výhru:

... jenže také nikdy nevyhrál, a to i přesto, že je turnaj od turnaje zkušenější. Černé hvězdy jsou takovou "semifinálovou konstantou" - týmem, se kterým všichni unisono počítají jako s kandidátem na zlato, ale nikdo si neumí moc představit, že by zlato skutečně získal. Avram Grant je špatný taktik, neumí ovládnout střed pole, neumí nastavit funkční modely pressingu a re-pressingu, nezvládá reagovat na vývoj zápasu... a k tomu se mu v posledním zápase zranil životně důležitý kapitán Asamoah Gyan (který čtvrtfinále proti Kongu na 90% nestihne). Navíc vezměme v potaz, že Ghaňané přehrávali svého soupeře pouze ve dvou z dosavadních šesti poločasů - takto potenciální mistr zkrátka nevypadá.

(dz)

6. DR Kongo

Kurzy na celkový triumf u Tipsportu a Fortuny: 15,00 / 9,00

Proč si vsadit na výhru:

DR Kongo má hodně věcí společných se Senegalem: oba týmy přijely do Gabonu v roli černých koňů (ať už to znamená, co chce), mají lokální trenéry, vyznávají ofenzivní styl hry ve vysokém tempu, vyhrály svoje skupiny a před play-off mají ohromné sebevědomí. Rozdíl je v tom, že zatímco Senegal už v tuto chvíli platí za největšího favorita turnaje a všichni si na něj dají extrémní pozor, s Kongem se pořád tak nějak nepočítá. To může hrát Florentu Ibengému do noty.

Pro Leopardy totiž neexistuje nic lepšího než střet s týmem, který ve své blahosklonnosti ignoruje nebezpečí, jež se v nich skrývá. Ibengé je rozhodně neortodoxní trenér, jeho hráči ale vepředu dokážou úžasné věci, střílí spoustu gólů a naprosto postrádají jakýkoliv komplex méněcennosti či přílišný respekt ze soupeře. Kabananga, Mubele a další hrají fotbal tak, jak je to baví - a to může být ve střetu s rigorózními, takticky svázanými soupeři výhoda.

Proč si nevsázet na výhru:

Může to samozřejmě být i průšvih, protože s entuziasmem kráčí ruku v ruce naivita, a konžská obrana rozhodně nepůsobí neprostupným dojmem. Ne snad že by ve skupinové fázi Tisserand a spol. nějak kiksovali, ale chybí jim pevnější defenzivní systém a strukturální "síť", schopná zachytávat soupeřovy útoky bez spoléhání na individuální výkony jednotlivých zadáků. Když řekneme, že je Kongo těžko k poražení, myslíme tím, že je těžko k uběhání - tým, který se Leopardům vyrovná v pohybu a intenzitě, bude mít velkou šanci odhalit Ibengého taktické slabiny.

(dz)

7. Burkina Faso

Kurzy na celkový triumf u Tipsportu a Fortuny: 11,00 / 13,00

Proč si vsadit na výhru:

Každá linie má svůj referenční bod, svou oporu - někoho, kdo zdánlivě nikdy nezklame a prostě drží. Teprve dvacetiletý Hervé Koffi je technicky snad nejpřesvědčivějším brankářem tohoto šampionátu. Bakary Koné možná dříve býval náchylný k občasným blikancům, za přizvukování (paradoxně mladšího) Issoufoua Daya však působí srovnaný jako nikdy dřív. Charles Kaboré je zkrátka Charles Kaboré; tichý, nenápadný, ale extrémně spolehlivý generál záložní řady. A Bertrand Traoré podle všeho dorostl do zlobivé, vesměs konzistentní útočné zbraně, jakou jeho starší bratr Alain mohl být, měl být, ale stále není. S takovou kostrou se Burkina Faso může směle měřit se Senegalem, Ghanou i Tuniskem...

Proč si nevsázet na výhru:

... otázkou ovšem je, jaká kvalita onu kostru obaluje. Ať už se dosud prezentovala jakkoliv přesvědčivě, obranná pětice je vyjma Bakaryho Koného prostě a jednoduše nezkušená. Na turnaji mimoto nedebutuje už akorát Steeve Yago, který nastoupil teprve proti outsiderovi z Guiney-Bissau. A tohle se klidně může projevit jako zásadní limit; ono mládí je krásná věc, ale turnaje vám nevyhrává. Nigérie 2013 se jen tak opakovat nebude. A že její obranná řada zrovna nesestávala z vyslanců burkinské, marocké a egyptské ligy.

Další věc - obsazení útoku. Paulo Duarte bezpochyby zaslouží absolutorium za to, jak v rámci možností zamaskoval úrazy dvou plánovaných tahounů Pitroipy a Zonga. Jenže ačkoliv se sám sebe evidentně snaží přesvědčit o opaku, jeho aktuální nabídka - potažmo pahýl - zkrátka nebudí patřičný respekt. Duarte na tiskové konferenci před čtvrtfinále vykládal, jak ho povzbuzuje, že nikdo netuší, koho postaví. Může prý vsadit na statického Bancého, ale i pohyblivějšího Diawaru. Jenže měl by se někdo při tomto zjištění ve vší vážnosti třást, když si zároveň musí uvědomovat, že na tuto úroveň oba tak úplně nemají?

(td)

8. Kamerun

Kurzy na celkový triumf u Tipsportu a Fortuny: 11,00 / 10,00

Proč si vsadit na výhru:

V kamerunský prospěch hraje několik drobností, které by ovšem ve správný čas na správném místě mohly znamenat důležitý rozdíl. Ve Fabrice Ondoovi mají Nepřemožitelní Lvi dosud zřejmě nejpřesvědčivějšího gólmana na turnaji; kouč Hugo Broos také ve svém systému 4-4-2 hodně zvýrazňuje křídelní hru, což by ve čtvrtfinále proti Senegalu rozhodně mohlo platit více než snažit se prosadit středem. V play-off se také často "probouzí" absolutní kvalita a zkušenosti klíčových hráčů, kterým se třeba ve skupinách tolik nedařilo; kamerunští fanoušci proto doufají, že něco podobného potká i Vincenta Aboubakara (který je přece jen mnohem lepší rozdílovou devítkou než kterýkoliv Senegalec). Od případného semifinále dál už by ale Lvi museli sázet hlavně na faktor překvapení a s ním spojenou nepředvídatelnost.

Proč si nevsázet na výhru:

Broosův tým je z postupové osmičky papírově i herně nejslabší. Specifikem letošního Poháru je to, že do play-off opravdu proklouzly ty nejlepší týmy; kdo si výsledky zasloužil, ten je také dostal, takže Kamerunci se v boji o zlato stávají poměrně jasnými outsidery. Jsou sice stále neokoukaní, Broosův systém funguje obstojně a z hráčů sálá týmový duch (což dříve rozhodně nebylo samozřejmostí), jenže na této úrovni už podobné věci přestávají stačit.

Že se Lvi nehádají mezi sebou jako na mistrovství světa 2014, že umí "zapnout" a předvést kvalitní týmovou souhru, to nejsou nějaké rozhodující výhody, jako spíš za normálních okolností samozřejmost. Na druhou stranu to, že Kamerun ve skupině nedokázal přesvědčivě přehrát ani Guineu-Bissau a navzdory své neporaženosti působí tak trochu dojmem, že na něj čtvrtfinále vlastně jen "zbylo", to už je poměrně jasně artikulovaná nevýhoda.

(dz)
Autor: Tomáš Daníček, Dominik Zezula
Počet zobrazení: 9770
Komentáře (338 / 0 nových)
REPLIKATOR
28.01.2017 12:46
#
Egypt
oli9
28.01.2017 13:32
#
Taky si to myslím
Jackalman
28.01.2017 12:46
#
Ghana, DKR, Kamerun
cink
28.01.2017 12:49
#
Senegal s prstem v nose
cink
29.01.2017 01:59
#
Frantszek
28.01.2017 12:51
#
Salahova banda
fantomas
28.01.2017 12:52
#
Egypt měl ještě včera večer u obou sázkovek kurz 7 - doporučuju to radši naložit hned
Frantszek
28.01.2017 12:53
#
Btw vyborne rozbory pro a proti
smazaný uživatel
28.01.2017 12:56
#
Milion na to, že nevyhraje Senegal
Paul Anka
28.01.2017 13:05
#
čistý gambling
Wat
28.01.2017 13:09
#
Supr článek. Burkina a Kongo do semifinále!
fantomas
28.01.2017 13:17
#
Wow, sestava Tuniska potvrzená. Mathlouthi bude v pořádku, ale Kasperczak posadí skvělýho Maaloula a na levýho beka posune Abdennoura ve snaze neutralizovat Bertranda. Aby to ještě nedosral...
Liquid
28.01.2017 13:31
#
Burkina Faso - Tunisko 0:2
Egypt - Maroko 0:0 na penalty postup Maroko
Senegal - Kamerun 2:0
DR Congo - Ghana 1:1 na penalty postup DR Congo
--------------------
Tunisko - Maroko 1:3
Senegal - DR Congo 1:2
--------------------
Tunisko - Senegal 1:1 na penalty Senegal
--------------------
Maroko - DR Congo 1:0
Renard vstupuje do Africké síně slávy
fantomas
28.01.2017 13:36
#
To by bylo hodně hipster finále ale jako nepředstavitelný to neni no.
Pospovič
28.01.2017 13:32
#
Kdyz dnes Senegal vypadne, bude hrát Mane proti Chelsea?
oli9
28.01.2017 13:33
#
Serte na to ,sázejte tu na remízy
Blues&Milanista
28.01.2017 13:50
#
Nevím proč, ale věřím Renardovi, Maroko má hroznou výhodu v tom, že hráči chápou co chce trenér + individuální kvalita tam je také. Na druhou stranu, pokud Senegal si udrží formu a psychicky to zvládne, tak je pro mě vítěz.
Liquid
28.01.2017 14:04
#
a Mbark Boussoufa by mohl něco vymyslet
nani92
28.01.2017 13:53
#
SPOILER

Ak chcete vyhrať, tipujte vždy opačne

SPOILER
db18
28.01.2017 14:38
#
SPOILER: když chcete vyhrát, tak sázejte na remízu (pokud nejse FCSL)
FCSL
28.01.2017 17:09
#
Liquid
28.01.2017 13:58
#
El Hadary start číslo 150 a upevnil si pozici třetího nejvytíženějšího reprezentanta své země. Všude jinde by byl nepřekonatelně první . Ale 44 let klobouk dolů.
Liquid
28.01.2017 14:01
#
Kamerun pro mě nejslabší kádr co kdy u něj pamatuju....
haiv
28.01.2017 22:47
#
když nevezmou ani Kweukeho
Rarášek
28.01.2017 14:14
#
Kamerun!!!
opat
28.01.2017 14:24
#
Finále Senegal - Ghana 2:1.
opat
28.01.2017 14:25
#
Tak ne, tak semifinále. Ale celková výhra Senegalu zůstává.
Jackalman
28.01.2017 14:24
#
Škoda že už na APN moc nepostupuje Angola, té js vždy přál.
luismiksak
28.01.2017 14:36
#
KAMERUN
Shevchenko
28.01.2017 14:39
#
Tunisko-Burkina i Maroko-Egypt podle mě jistota, že to dojde do prodloužení.
valloire
28.01.2017 14:54
#
Německo.
popltak
28.01.2017 15:26
#
Hi hi hi.
tom-fcb
28.01.2017 14:55
#
Egyptu vůbec nevěřím, naopak věřím Senegalu a DR Kongo.
Semifinále:Tunisko, Senegal, Maroko, DR Kongo
Liquid
28.01.2017 15:30
#
to mám stejně
Taiger
28.01.2017 15:00
#
fantomas
28.01.2017 15:05
#
Ve čtvrtfinále je to snad tutovka. Ale já bych se toho bál, zbytečně nízkej kurz.
Přitom ted koukám, že už tam na ně je čistá dvojka...
Taiger
28.01.2017 15:10
#
Ono to je na postup ten Senegal.

Jako obecně co jsem koukal, tak ty kurzy jsou tam nějak podivně nízký. Mně právě nepřijde žádnej zápas tutovka, co se týká postupu. Vidíš to jinak?
domingo
28.01.2017 15:13
#
Za me Tunisko, jinak bych si asi netroufl. Senegal je tak vyraznej favorit, ze to smrdi, a ty druhy dva zapasy jsou netipovatelny..
Taiger
28.01.2017 15:20
#
Ajajaj, že jsem se nezeptal dřív, než jsem to hodil na tiket. Nad Tuniskem jsem přemýšlel, ale trošku mě vyděsilo to 1. místo BF no.
domingo
28.01.2017 15:22
#
Tak acko bylo fakt slaby. Jako Senegal vyjde, jsou mnohem lepsi, ale jestli je v nejakym zapase ve zbytku turnaje sance na nejaky velky prekvapeni, tak je to uz jenom tenhle
Taiger
28.01.2017 15:33
#
Jako, já si tím tiketem byl fakt jistej, po tom článku. Ale ty mě fakt děsíš, tu přemýšlím, že tu radši pojistím.
Taiger
28.01.2017 15:39
#
to**
Liquid
28.01.2017 15:39
#
já třeba úplně nesouhlasím s tím, že Senegal nemá žádnou okatou slabinu, resp. gólman pro mě určitě není žádnej top gólman, ale neříkám zas, že by to měl být kiksař, v předchozích letech Sloni, Ghana měli určitě kvalitativně silnější týmy a pohořeli, co se týče gólmana, nevím jak je na tom s chytáním penalt, to takovej El-Hadary myslím ovládal skvěle, kádr mají silnej, ale kdyby padli v semifinále, vůbec by mě to nepřekvapilo
fantomas
28.01.2017 15:40
#
Neni top, ale neni ani slabina per se.
Taiger
28.01.2017 15:45
#
Já to bral spíš jen vzhledem k ČF, v semi se může stát cokoliv, to jo, ale ty kurzy v ČF se musí střílet, a i ten postup na Senegal a Tunisko je hodně solidní, pokud to ještě zkombinuješ. Uvidíme no.
Taiger
28.01.2017 15:48
#
čárka před a
fantomas
28.01.2017 21:24
#
No vida, nebejt něho teďka...
fantomas
28.01.2017 22:13
#
A zase...
Nr.Nobody
28.01.2017 19:02
#
Odbornik jak prase
DeformFCB
29.01.2017 10:35
#
Pěkná trefa
Nihilister
29.01.2017 11:15
#
rct-toulon
28.01.2017 15:35
#
Dekuji za solidni clanky. Doted kvalita. Ale na prognozy a tipy se vyserte radsi. Vyhraje to Maroko, nic jine nepripada v uvahu. Maji dalsiho Mustaphu Haghiho a diky tomu. Zbytek sou simulantsky negri, kteri se umi valet ale nemaji mysleni na kolmicku na nic.
Stamby
28.01.2017 18:47
#
zajímavý...
DeformFCB
29.01.2017 10:36
#
Moravský výběr opět na scéně.
KingMaster13
28.01.2017 15:41
#
Vítěz zápasu Kamerun vs Senegal
ZB 07
28.01.2017 15:55
#
Lorcan
28.01.2017 17:20
#
fandím Congu ten jejich neotřelej styl mě baví
fantomas
28.01.2017 17:24
#
Oooohhh Bertrand
bulawaio
28.01.2017 17:37
#
Kongo to dá...
Jackalman
28.01.2017 17:40
#
Hlavně ne Egypt a Tunisko!
smazaný uživatel
28.01.2017 17:46
#
Tunisko sa mi zatiaľ veľmi páči, škoda len, že vo finálke nie sú rozvážnejší.
fantomas
28.01.2017 17:50
#
Už ale zase nerví. To je potopí.
smazaný uživatel
28.01.2017 17:57
#
Dúfam, že nie. Sú naozaj kombinačne skvelí, podobnú hru som čakal skôr od Alžírska.
uff
28.01.2017 17:50
#
Tá Burkina je hnusný súper. Tých nemožno podceniť. Podla mňa vyradia Tunisko.
Liquid
28.01.2017 17:53
#
3 žlutý pro Tunisany, věštím červenou, teď jsem koukal, kde je vlastně konec Tijany Belaidovi a před 10 dny podepsal smlouvu s týmem z Řecký první ligy...
Le Gunner
28.01.2017 18:19
#
Tipuju Ghanu, myslím si Egypt, ale doufám v nějakou ,,senzaci".
smazaný uživatel
28.01.2017 18:36
#
Ako to, že Bancé je v Burkine taký mega populárny?
smazaný uživatel
28.01.2017 18:39
#
To je legenda
fantomas
28.01.2017 18:44
#
Nejen v Burkině podle všeho hroznej sympaťák.

Každopádně tohle je uplně dokonalý: http://aristide-bance.com/
smazaný uživatel
28.01.2017 18:50
#
Burkinská verzia Will Grigg's on fire o dva roky v Rusku
andrew96
31.01.2017 13:42
#
parádní
ZB 07
28.01.2017 18:40
#
Bancé
Coutinho10
28.01.2017 18:40
#
Burkina to je uder v pravej cas
fantomas
28.01.2017 18:41
#
Banceeeeee, to je bůh
db18
28.01.2017 18:41
#
Bance!
Coutinho10
28.01.2017 18:41
#
a malem 2:0
ZB 07
28.01.2017 18:41
#
A mohlo být 2:0
ZB 07
28.01.2017 18:43
#
Hm, a hotovo...Tunisko zas vypadne ve čtvrtfinále
smazaný uživatel
28.01.2017 18:43
#
Zdrvujúci finiš
Coutinho10
28.01.2017 18:44
#
brankar
domingo
28.01.2017 18:49
#
smazaný uživatel
28.01.2017 18:52
#
Coutinho10
28.01.2017 18:58
#
neni o čem
Liquid
28.01.2017 18:56
#
v 60.minutě jsem říkal, přijde Bancé a rozhodne..... krásnej gól a zasloužený postup, přitom jsem je ve skupině viděl na poslední místo a vůbec od nich nečekal
Nr.Nobody
28.01.2017 18:58
#
Krasny rady, treti favorit podle nich a uz je out
domingo
28.01.2017 18:59
#
Nevotravuj.
Nr.Nobody
28.01.2017 19:04
#
Radsi jeste par lidem porad, at vsadi na Tunisko.
fantomas
28.01.2017 19:10
#
Anebo budem doufat, že lidi běžně nesázej na třetího doporučenýho v pořadí?
Nr.Nobody
28.01.2017 19:40
#

domingo28.01.2017 15:13#
Za me Tunisko, jinak bych si asi netroufl. Senegal je tak vyraznej favorit, ze to smrdi, a ty druhy dva zapasy jsou netipovatelny..
fantomas
28.01.2017 19:41
#
Nr.Nobody28.01.2017 18:58#
Krasny rady, treti favorit podle nich a uz je out
Nr.Nobody
28.01.2017 19:47
#
domingo28.01.2017 15:13#
Za me Tunisko, jinak bych si asi netroufl. Senegal je tak vyraznej favorit, ze to smrdi, a ty druhy dva zapasy jsou netipovatelny..
fantomas
28.01.2017 18:59
#
No na tebe sme se přesně těšili.
Cukroušek
28.01.2017 20:59
#
Stamby
28.01.2017 19:00
#
Koně! FDF může slavit!
domingo
28.01.2017 19:04
#
Presne jak jsem psal no, tohle je tunisky prokleti proste. Potrebujou asi poradnyho trenera, kterej by je fakt semknul a trochu nahecoval, tahle rozsypanost je hrozna.

Po pulhodine hry ma tri ze ctyr obrancu zlutou Hrozny nervozy, skoda.
Liquid
28.01.2017 19:09
#
jsou to muslimové vzpomeň na Zidana, za ten atak na gólmana mohl jít Tunisan klidně i do sprch, ale žlutá odpovídala, ale když maj 2 kolegové z obranné řady žlutou tak takto reaguje jen hlupák
fantomas
28.01.2017 19:11
#
"jsou to muslimové"
domingo
28.01.2017 19:38
#
Ty vole...
Coutinho10
28.01.2017 19:12
#
tak Mane vs Ngadeu (LFC vs SKS)..na to se hodne tesim
https://pbs.twimg.com/media/C3RryRTXAAAMpg6.jpg
Taiger
28.01.2017 19:16
#
Senegal musí!
Coutinho10
28.01.2017 19:21
#
vic asi budu prat kvuli situaci v LFC Slonum, protoze Mané hodne chybi...zatimco Slavka bude ve Spanelsku, kde se klidne Ngadeu muze pripojit pozdejs v priprave...liga je az v pulce unora, takze tomu bych pral nejakej vetsi uspech Manemu taky, ale toho potrebujeme vic
Taiger
28.01.2017 19:24
#
To jako chápu no, Senegal ale z mýho pohledu hlavně musí, páč na něho mám vsazeno trocha. viz tiket vejš a začínám z toho mít celkem obavy
Coutinho10
28.01.2017 19:26
#
jo uz vidim...tak to zcela chapu tak drzim palce, kdyz si to dal za tolik snad to v LFC vydrzime teda bez Maneho
Taiger
28.01.2017 19:33
#
Stačí ČF a pak můžou vypadnout v SF. Hlavně dneska se musí Mané ukázat.
Coutinho10
28.01.2017 19:40
#
to už by byla škoda....no uvidime bude to stat za to
Taiger
28.01.2017 19:47
#
Hoď nějaký střelce Senegalu, to už mi to pak vyjde tuplovaně.
Coutinho10
28.01.2017 19:51
#
tady si to netroufnu
Coutinho10
28.01.2017 19:25
#
*prat Kamerunu (uz si pletu tymy Simona a Michaela)
Liquid
28.01.2017 19:18
#
dneska rozhodl v Turecku Kweuke a taky se nedostal, na druhý straně byl Nounkeu, v dalším zápase 2 góly rozhodl Etoo a hrál i Etame a jen na lavici byl Makoun, koukám že dnes v sestavě není ani Aboubakar, fakt čumím, toto je tak D tým Kamerunu, ale přesto postoupili
Taiger
28.01.2017 19:17
#
No, tak to Tunisko tak jasný nebylo, jak říkal domingo. Snad to zachrání Senegal.
sk333
28.01.2017 19:31
#
Ja by som redaktorom vôbec nevyčítal, že skôr favorizovali Tunisko. Možno v skupinách vyzeralo Tunisko lepšie, ale mohlo sa aj očakávať, že ak mu zápas nevyjde, tak vypadne. Senegal je tiež favoritom v druhom zápase, ale rozdiely medzi mužstvami nie sú priepastne, aby nakoniec nemohol postúpiť aj Kamerun. Uvidíme. Rozhodne sa na ihrisku.
ZB 07
28.01.2017 19:57
#
Dva nejsympatičtější týmy proti sobě, chjo
sk333
28.01.2017 20:02
#
Za Kamerun dnes v základe Tambe z Trnavy
Taiger
28.01.2017 20:49
#
Sleduje to něko, jak ten Senegal zatím vypadá?
ZB 07
28.01.2017 20:52
#
Zatím lehce lepší, ale moc šancí si nevytvořili. Kamerun brání skvěle, to stejný ale i na straně Senegalu...a ještě bych vyzdvihnul Keitu s Maném, ti kluci jsou na tom technicky fakt výborně
Taiger
28.01.2017 20:53
#
Díky. Streamek nemáš čirou náhodou?
Taiger
28.01.2017 20:54
#
Jinej frajer! Dík.
Taiger
28.01.2017 20:52
#
někdo*
Coutinho10
28.01.2017 20:55
#
zatim nic moc zapas...snad bude 2. pule lepsi
Taiger
28.01.2017 20:56
#
Už začínám mít mírnější nervy.
Coutinho10
28.01.2017 21:06
#
bud rad, ze to mas na postup a ne na vyhru po 90. minutach
Taiger
28.01.2017 21:10
#
Ono to nakonec může bejt jedno.
Coutinho10
28.01.2017 21:12
#
ted si byl celkem blizko ...velka sance
Taiger
28.01.2017 21:15
#
Koukám na to.
sk333
28.01.2017 20:55
#
No Senegal zatiaľ nič moc. Síce väčšinou sú v držaní lopty, ale zatiaľ málo prekvapivé. Možno 3 náznaky šancí, ale ani neviem, či to nazvať pološance. Aj Kamerun sa postupne osmelil. Dobrý prienik mal Moukandjo.
Taiger
28.01.2017 21:12
#
Ten kamerunskej brankář taky nic nepustí.
fantomas
28.01.2017 21:15
#
Je výbornej. Neskutečný jak jemu a Koffimu ty rukavice ve vzduchu lepí oproti starší gardě.
Taiger
28.01.2017 21:22
#
Už by mohl něco pustit ale.
smazaný uživatel
28.01.2017 21:18
#
Pošlete mi někdo stream na ty bubáky prosím, díky.
Taiger
28.01.2017 21:21
#
ZB 07
28.01.2017 21:21
#
smazaný uživatel
28.01.2017 21:22
#
Podle nazvu bych ani nevěděl, že jde o tohle.
Coutinho10
28.01.2017 21:25
#
Moukandjo celkem velka sance
opat
28.01.2017 21:26
#
Ale i ofsajd, ne?
Coutinho10
28.01.2017 21:36
#
myslim ze nebyl...tezko rict
Taiger
28.01.2017 21:25
#
Skvělej brankář i na druhý straně.
Taiger
28.01.2017 21:30
#
Kamerun se začíná nadechovat, to se mi vůbec nelíbí.
Coutinho10
28.01.2017 21:37
#
ted kdyby to dal pod sebe misto strely do bocni site, tak uz aai vedli
Taiger
28.01.2017 21:41
#
Nepřivolávej to.
Coutinho10
28.01.2017 21:43
#
neprivolavam jediny stesti, ze to jsou sobci
ZB 07
28.01.2017 21:38
#
Teda ale musím říct, že jsem příjemně překvapenej návštěvou...jak to ze začátku vypadalo až nedůstojně, tak na nakonec se stadion zaplnil velmi pěkně...a atmosféra je taky fajn
Coutinho10
28.01.2017 21:45
#
twl...tak ted to mohl Senegal rozlousknout jako Burkina
Taiger
28.01.2017 21:48
#
Dávej to ale.
Coutinho10
28.01.2017 21:49
#
jo btw. mam spatnou zpravu pro ty, co taky koukaj pres Sport365, protoze jakmile bude prodlouzeni, tak se ten stream skonci kvuli casovymu ohraniceni, ktery je pro fotbalovy zapasy 2 hodiny...takze budeme pak muset hledat neco jinyho
Coutinho10
28.01.2017 21:51
#
ok diky
ZB 07
28.01.2017 21:52
#
Taiger
28.01.2017 21:55
#
Taiger
28.01.2017 21:50
#
Senegal by mohl rozhodnout, aby žádný prodloužení nebylo.
Coutinho10
28.01.2017 21:52
#
jojo taky varianta
fantomas
28.01.2017 21:51
#
Kamerun to vyhraje na penalty. To je uplně jasný. Kurva fakt...
Taiger
28.01.2017 21:51
#
Přestaň.
smazaný uživatel
28.01.2017 21:52
#
Snad jo.
Coutinho10
28.01.2017 21:54
#
ani by me to neprekvapilo
Taiger
28.01.2017 21:54
#
Taky přestaň.
Coutinho10
28.01.2017 22:04
#
je to fifty fifty no, takze to muze i vyjit
mastakillah
28.01.2017 22:32
#
Taky si myslim
sk333
28.01.2017 22:00
#
Inak veľká vyrovnanosť toto. Ani hráči ako Balde, alebo Mane sa až tak veľmi nepresadzujú.
fantomas
28.01.2017 22:01
#
Vždyť si chodí pro žlutý jedna radost. Fai se klidně mohl vykartovat už po 25 minutách.
fantomas
28.01.2017 22:01
#
* Oyongo, ne Fai
Taiger
28.01.2017 22:03
#
Mané jak mrknul.
Coutinho10
28.01.2017 22:06
#
hezky to Mane potahnul ...skoda koncovky proTaigera
Taiger
28.01.2017 22:07
#
Začíná to bejt dost na hovno, co si budem.
fantomas
28.01.2017 22:09
#
Proč tam doprdele nedá Diamého?
Taiger
28.01.2017 22:12
#
Ty vole, uf.
Coutinho10
28.01.2017 22:14
#
ted cejtim, ze tohle bude Kamerun pri penaltach hodne mrzet
Taiger
28.01.2017 22:14
#
To je přístup.
Coutinho10
28.01.2017 22:16
#
Coutinho10
28.01.2017 22:12
#
twl tak to byla mega sance
smazaný uživatel
28.01.2017 22:14
#
nooo Taiger zatim v pohodě ještě, že to Zoua nedal
Taiger
28.01.2017 22:16
#
Nejsem moc v pohodě.
smazaný uživatel
28.01.2017 22:17
#
Kamerun začíná víc a víc kousat v tom prodloužení
Taiger
28.01.2017 22:19
#
Ať už jsou penalty.
smazaný uživatel
28.01.2017 22:21
#
já bejt tebou je radši moc nechci minimálěn si jdi před nima na čouda na nervy
Taiger
28.01.2017 22:24
#
Nekouřím, ale dík za radu.
smazaný uživatel
28.01.2017 22:26
#
to já rozhodně půjdu, taky mám Senegal
Taiger
28.01.2017 22:27
#
Ukaž tiket.
smazaný uživatel
28.01.2017 22:29
#
tvl tak ne, jen blbnu já měl akovku u Tipáče s Tuniskem ted mi to došlo a já měl za to, že jsem napálil je po jednom
smazaný uživatel
28.01.2017 22:29
#
zejtra to vidim na AKU DRC s Marokem
Taiger
28.01.2017 22:32
#
Já to už asi na nic nevidím.
sk333
28.01.2017 22:16
#
Kamerun mi začína byť sympatický. Aboubakar je čerstvý a môže byť žolíkom.
Taiger
28.01.2017 22:21
#
Dělají si ze mě prdel?
Coutinho10
28.01.2017 22:21
#
jinak nemuzu
Coutinho10
28.01.2017 22:27
#
Ngadeu dobrej souboj
Taiger
28.01.2017 22:29
#
Já už ho tam viděl.
Taiger
28.01.2017 22:32
#
Proč nestřílíš Mané, proč.
Coutinho10
28.01.2017 22:33
#
dal to dobre jenom Sow se do toho mel polozit
Coutinho10
28.01.2017 22:32
#
kdyby tam sel Sow skluzem, tak byl asi gol ne ?
Taiger
28.01.2017 22:33
#
Nech toho.
Coutinho10
28.01.2017 22:34
#
ale zase bysme prisli o drama
ZB 07
28.01.2017 22:32
#
Penaltičky
Coutinho10
28.01.2017 22:36
#
Taiger
28.01.2017 22:33
#
Mané bude kopat poslední, všichni před ním dají a bude to na něm, aby se rozhodlo, nedá, aby mohl zpátky do Anglie a já pudu spát.
Coutinho10
28.01.2017 22:34
#
smazaný uživatel
28.01.2017 22:35
#
domingo
28.01.2017 22:46
#
Kucka
28.01.2017 22:46
#
opat
28.01.2017 22:46
#
sorry, ale...
Alan_Shearer
28.01.2017 22:46
#
B3n
28.01.2017 22:47
#
Na to sis měl vsadit, vole.
ZB 07
28.01.2017 22:48
#
ZB 07
28.01.2017 22:48
#
smazaný uživatel
28.01.2017 22:48
#
Jestli sis na to vsadil, tak to je tvoje první povedená sázka.
Nr.Nobody
28.01.2017 22:49
#
db18
28.01.2017 22:49
#
Fabregas@ole
28.01.2017 22:49
#
KnoxXx
28.01.2017 22:51
#
Pospovič
28.01.2017 23:28
#
spaceq
29.01.2017 00:08
#
mickey mouse
29.01.2017 00:14
#
bbbauch
29.01.2017 01:51
#
fenixLFC
29.01.2017 01:57
#
KingMaster13
29.01.2017 03:04
#
Bayernista18
29.01.2017 09:21
#
Kily
29.01.2017 10:49
#
Nihilister
29.01.2017 11:22
#
Coutinho10
28.01.2017 22:38
#
takze zacina Senegal..psychologicka vyhoda
Coutinho10
28.01.2017 22:40
#
tak ted celkem luck pro Senegal
smazaný uživatel
28.01.2017 22:44
#
Čas pro Maného rozhodnout
Coutinho10
28.01.2017 22:46
#
taky rozhodl...
smazaný uživatel
28.01.2017 22:47
#
smazaný uživatel
28.01.2017 22:47
#
Coutinho10
28.01.2017 22:45
#
twl sem myslel, ze to uz po tom zpomaleni neda
Coutinho10
28.01.2017 22:45
#
Taigere..mas ho tady twl si to odhadl
smazaný uživatel
28.01.2017 22:45
#
ZB 07
28.01.2017 22:47
#
Taiger Kameruuuuuuuuuuun
Taiger
28.01.2017 22:49
#
Taiger
28.01.2017 22:47
#
:(
fantomas
28.01.2017 22:48
#
Prostě výsměch. Klasickej Afcon.
smazaný uživatel
28.01.2017 22:48
#
dobrej odhad na Maného alespon plus pro LFC ale Aboubakar hezky, rozhodující do šibky
Nr.Nobody
28.01.2017 22:48
#
Vynikajici tipy pro sazkare, fakt ze jo, myslim, ze by svoje tipy melo to levicacky duo prodavat
Alan_Shearer
28.01.2017 22:50
#
ZB 07
28.01.2017 22:51
#
Liquid
28.01.2017 22:51
#
věděl jsem že přijdeš
Nr.Nobody
28.01.2017 22:53
#
fantomas
28.01.2017 22:52
#
Obě "Proč si nevsázet na výhru" se v podstatě do puntíku potvrdily. Kašpárku
Nr.Nobody
28.01.2017 22:56
#
Ty srandisto, nazvete sekci "tipy pro sazkare" a dva vasi favorite ze dvou jsou venku. Takze tip pro sazkare byl nic nesazet, kdyz mate po ld kazdym tymem "proc ho nevsadit"?
db18
28.01.2017 22:58
#
Egypt vypadl?
Nr.Nobody
28.01.2017 23:01
#
Egypt uz hral? Hrali se dva zapasy a dva jejich tipy na sazku jsou proherni. 100% uspesnost.
Nr.Nobody
28.01.2017 23:04
#
*hraly
db18
28.01.2017 23:05
#
Tak vyhrát může jen jeden... a jejich tip na výhru je Egypt...
domingo
28.01.2017 23:09
#
My se vicemene shodli na tom, ze favorit vzejde ze zapasu EGY - MOR, zbytek ty tabulky jsou normalni power rankings vychazejici z vykonu ve skupinach. Kdo ty skupiny fakt sledoval, radil to +- stejne
Nr.Nobody
28.01.2017 23:15
#
Ja jim neberu, ze na tu ptakovinu cumi a bavi je to, to je jejoch vec a at si sem klidne podobny clanky pisou, kdyz to nekoho bavi cist, ale proc se proboha srat do "tipu na sazeni"? Kdyby to byl stejny clanek, jen nazvany jinak a bez ty trapny reklamy na fortunu a tipsport, tak bych nerekl ani slovo.
fantomas
28.01.2017 23:16
#
Manny
29.01.2017 00:29
#
nn
Nr.Nobody
28.01.2017 23:18
#
A nehlede na to, ze diskuzi tu dneska radil vsadit Tunisko.
fantomas
28.01.2017 22:59
#
Achjo, ty seš takovej hlupák...
Nihilister
29.01.2017 11:26
#
Že jste ho ještě neposlali do háje ....
smazaný uživatel
28.01.2017 22:53
#
Nihilister
29.01.2017 11:26
#
Šašku jen si kopnout, když to jde vid? Od Tebe jsem tady neviděl žádnou alalýzu nebo vůbec něco co by nebyla sračka ... tak drž hubu a běž fandit mouřenínoj a měň s nim kabát jak kurvička ty ubožáku
Coutinho10
28.01.2017 22:49
#
Taigere tak to je pech...ale parada Micheal Ngadeu je v 1/2 finale
Taiger
28.01.2017 22:49
#
ZB 07
28.01.2017 22:49
#
Heh příchod Dolara za 3...2...1...
ZB 07
28.01.2017 22:49
#
pozdě
Manny
29.01.2017 00:06
#
Taiger
28.01.2017 22:49
#
Jako, furt jsem za tenhle tejden v plusu, ale asi trocha pauzička od sázení no.
Coutinho10
28.01.2017 22:50
#
v utery to pri strelcich PL napravime
Taiger
28.01.2017 22:51
#
Tak jo, ale budu muset teď bejt o rohlících a majce.
Liquid
28.01.2017 22:52
#
přijď sem ještě zítra a pozítří už nemáš barák
smazaný uživatel
28.01.2017 22:53
#
Taiger
28.01.2017 22:54
#
Už sem žádný nerozhodnutý tikety dávat nebudu.
Nr.Nobody
28.01.2017 22:56
#
Si nech poradit od fantomase s domingem a mas to hned zpatky
oddy
29.01.2017 14:51
#
Ty to slušně neunášíš.
db18
28.01.2017 22:55
#
Máš dávat remízy.
fantomas
29.01.2017 01:52
#
Já ji dal na Tunisko
db18
29.01.2017 08:13
#
Máš jí dávat na vše... (a sólo tikety), všude máš kurs cca. 3, takže se to vyplatí...
ZB 07
28.01.2017 22:55
#
Jak už tady někdo poznamenal, sázet na APN je jistota, akorát musíš dát přesnej opak toho, co myslíš
Alan_Shearer
28.01.2017 22:49
#
Sazet na africky tymy se nikdy nevyplatilo
Pipo123
28.01.2017 22:50
#
Ešte že je tam ten Mane, takto sa aspoň Keita vráti do Lazia, potrebujeme ho ako soľ
Nr.Nobody
28.01.2017 22:52
#
Jeste to nazvat "tipy pro sazkare"
1. FC Koln
28.01.2017 22:53
#
Senegal
smazaný uživatel
28.01.2017 22:53
#
Řekl bych, že Klopp a spol. budou na letišti čekat na jeho návrat jako na přícho Ježíše.
Coutinho10
28.01.2017 22:57
#
to si pis i Mane se asi tesi
Taiger
28.01.2017 22:56
#
Kdo že jsou favoriti příští ČF? Abych si na ně mohl vsadit a zařídit jim zas nepostup.
smazaný uživatel
28.01.2017 22:57
#
Ghana a Egypt, pokud vsadíš, v Římě ti určitě poděkují.
domingo
28.01.2017 22:57
#
Tam uz prave zadni moc nejsou
smazaný uživatel
28.01.2017 22:58
#
Vsaď Ghanu a Egypt a budu spokojenej s postupem DRC a Maroka
Liquid
28.01.2017 23:00
#
domingo
28.01.2017 22:57
#
Tak ty negativni duvody jsme trefili presne
Nihilister
29.01.2017 11:29
#
Od toho ten rozbor je . Rozebrat tipy z obou stránek . To , že to nevýjde je 50/50 a to , že jsem příjde nějakej dollar Vaší práci hanit je jen příjemnej bonus a důkaz toho . že je pitomej
Liquid
28.01.2017 22:59
#
nejvíc se stejně směje Renard
Nr.Nobody
28.01.2017 23:02
#
Tomu to preju. A ja se smeju s nim.
Liquid
28.01.2017 23:04
#
největší outsider podle sázkovek před čtvrtfinále Doktoři s 15 na vítězství, no hádám, že už to upravili nebo kompletně stáhli
fantomas
28.01.2017 23:04
#
Ty záběry Maného po zápase sou fakt drsný. Chudák kluk, předved toho víc než všechny další hvězdy dohromady...
db18
28.01.2017 23:06
#
A to ještě asi neví, do čeho se vrací.
fantomas
28.01.2017 23:09
#
db18
28.01.2017 23:13
#
Mne se k tomu vždy vybaví tenhle tweet:
https://twitter.com/NOT_MOTD/status/824375553386053632
fantomas
28.01.2017 23:16
#
Nihilister
29.01.2017 12:02
#
Pipo123
28.01.2017 23:23
#
Borec je to, som si zapol APN pri penaltách a modlil sa aby to Senegal posral, Mane je pánko
fantomas
29.01.2017 01:52
#
Rarášek
28.01.2017 23:35
#
KAMERUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUN
smazaný uživatel
28.01.2017 23:36
#
Skoda, ze APN brzy skonci, budou fuc tyhle bravurni clanky ohledne APN o Africkej fotbal se zajimam dost .. skoda, ze nehrozi treba nejake clanky o CAF Champions League ci CAF Confederation Cup nebo o tech nejznamejsich africkych ligach (Egypt, Jar, Maroko, atd) .. vim, ze streamy a poradne infa snad ani nikde nejsou nebo jsem je vubec nenasel a fo jsem je hledal snad vsude (max na skupinovy faze Ligy mistru) ... byla by to bomba, ale nerealne
domingo
28.01.2017 23:38
#
To je bohuzel nerealny, jednak nemame cas sledovat tyhle ligy detailne (a ostatne ani moc neni jak), jednak to nezajima tolik lidi, aby se to vyplatilo financovat a tak. Nicmene pokud umis anglicky, sleduj SandalsForGoalposts, to je asi nejlepsi blog o africkym a asijskym fotbale, Tom tam i prispiva
smazaný uživatel
28.01.2017 23:56
#
Ja vim, ze nerealny, diky moc, mrknu na tu stranku rozhodne, treba tam budou hazet I ruzny sestrihy atak
fantomas
29.01.2017 00:04
#
Oni teda kluci moc Ligu mistrů nepokrývaj, to spíš o vybraných zápasech budou live-tweetovat. Ale tak furt se tomu v nějaký ucelený formě věnujou nejvíc.

Čistě na JAR: https://twitter.com/YesWeCrann
Čistě na Egypt: https://twitter.com/King_Fut
Na sever Afriky (hlavně Alžírsko): https://twitter.com/MezahiMaher
smazaný uživatel
29.01.2017 00:25
#
Super, diky :) Asi jsem blbe koukal, ale ted jsem nasel na cafonline webovy stranky temer na vsechny svazy (a LM by se tam mmohli dost venovat) a treba priklad u Slonu tam jsou tabulky a vysledky vsech moznych poharu. Vetsina tam ma twitter ci vlastni YT kanaly (ale maj takovy nazvy, ze na ne je nemozny jen tak narazit )
smazaný uživatel
29.01.2017 08:28
#
To je snad prvne, co si pamatuju, kdy je hrac oslavovan za nepromeneni penalty.
sk333
29.01.2017 08:46
#
Dominantný pred štvrťfínále sa zdal možno Senegal, ale ani to už neplatí.Každopádne Burkina i Kamerun si zaslúžia pochvalu. Burkina za postup aj bez Pitroipu a Zonga a Kamerun za tú bojovnosť proti favoritovi turnaja. Inak turnaj je veľmi vyrovnaný. Skôr prevláda sila a pevné obrany. Ani výborný jednotlivci napr Senegalu Balde a Mane sa včera nedokázali presadiť. Chýba mi u mužstiev nejaká šikovná kombinácia vo finálnej fáze. Trúfam si aj napísať, že mužstvá ktoré sa na turnaj nedostali ako: Zambia, Nigéria, Guinea, JAR, Kapverdy, či Angola, by pri trocha šťastia mohli pomýšľať aj na semifinále na tomto turnaji. Nigéria kľudne aj na víťazstvo.
ZB 07
29.01.2017 17:08
#
Mbokani
Coutinho10
29.01.2017 17:08
#
Ghana ma teda mega kliku po ty hrubce
fantomas
29.01.2017 21:57
#
Dolare?
db18
29.01.2017 22:01
#
Co vás vůbec vede k tomu, že si myslíte, že máte právo správně tipnout postupující, když jde o favority a ještě to nazvat "tipy pro sázkaře"?
Nr.Nobody
30.01.2017 07:53
#
Parada, trefili jste dva favority, kloboucek
fantomas
30.01.2017 08:20
#
Ne, postoupil nám největší favorit, blbečku.
Nr.Nobody
30.01.2017 08:47
#
To je super, ze z 5 tipu na viteze mate po prvnich zapasech jeste jedno zelizko v ohni
fantomas
30.01.2017 08:56
#
?? Hlavní tip na vítěze je jen jeden. Boha
Nr.Nobody
30.01.2017 09:15
#
Jj tak ja jsem ted zvedavej, jak vam to vyjde.
Mustang™
30.01.2017 09:56
#
To jsi vážně tak tupej nebo to jen děláš?
Nr.Nobody
30.01.2017 10:17
#
Copak zase nechapes?
Mustang™
30.01.2017 10:28
#
Oni napsali, že vyhraje Egypt. Postoupil? Ano. Takže jim to zatím vychází.
Nr.Nobody
30.01.2017 10:49
#
A ja jsem zvedavej, jak jim to vyjde, kdyz jejich jini spolufavoriti a to konkretne 2., 3. a 4. jsou uz venku. Zas tak tezky na pochopeni to neni.
Mustang™
30.01.2017 10:54
#
to je úplně jedno, koho napsali na 2.,3.,4. místo. tipuje se jen vítěz. Nebo ty snad tipuješ kdo skončí na 4.místě?
Nr.Nobody
30.01.2017 11:23
#
Nj, ale kdyz jim vypadne jejich "rada na sazeni", tak se da aspon rict, ze aspon ten druhej/ treti jejich favorit to vyhral.. Ovsem az vypadne Egypt, tak by meli vlezt do kanalu a dlouho nevylejzat.
Mustang™
30.01.2017 11:54
#
Jestli to Egypt nevyhraje, tak můžeš napsat, že jim to nevyšlo. Ale zatím je na to hodně brzy. A kdybys to napsal jednou, tak by to stačilo. Ale ty to musíš srát několikrát do té diskuze. Vysmívat se a kritizovat práci ostatních. Ubohost.
Nr.Nobody
30.01.2017 11:55
#
fantomas
29.01.2017 21:57 #
Dolare?

Mam dojem, ze jsem byl vylozene vyzvan k tomu, abych se vyjadril. Ovsem ono je tezke, kdyz nekoho nesnasis, byt alespon trochu objektivni.
Mustang™
30.01.2017 12:01
#
Však jo, vyjádři svůj názor. Proti tomu nic nemám. Ale ne 10x to stejný. Zbytečnej spam a akorát ze sebe děláš vola.
Nr.Nobody
30.01.2017 12:25
#
Zas a znova, Psal jsem tu jeden den, dneska jsem byl oslovenej primo od vyrobcu. Srovnej si pojmy.
Mustang™
31.01.2017 06:38
#
ok, jeden

Nr.Nobody28.01.2017 19:02#
Odbornik jak prase

Nr.Nobody28.01.2017 18:58#
Krasny rady, treti favorit podle nich a uz je out

Nr.Nobody28.01.2017 22:48#
Vynikajici tipy pro sazkare, fakt ze jo, myslim, ze by svoje tipy melo to levicacky duo prodavat

Nr.Nobody28.01.2017 22:52#
Jeste to nazvat "tipy pro sazkare"

Nr.Nobody30.01.2017 07:53#
Parada, trefili jste dva favority, kloboucek

Nr.Nobody30.01.2017 07:54#
Jako furt maj jeste jednicku na hajeni, ale az vypadne jednicka, tak by meli zalezt do kanalu.
Nr.Nobody
31.01.2017 06:50
#
ty jsi retard, nebo neumis cist? Psal jsem sem jeden den a dneska jsem reagoval na vyrobce,vzdyt to vidis i z toho datumu.
Mustang™
31.01.2017 06:58
#
psal si jeden den 4x významově stejnej příspěvek...zbytečnost
fantomas
30.01.2017 11:04
#
Další dokumentace tvý tuposti: 1. a 4. naráz ani postoupit nemohli.
Nr.Nobody
30.01.2017 11:22
#

Neboj, ja se ti prijdu vysmat, az Egypt padne.
db18
29.01.2017 22:01
#
Egypt
Doni77
30.01.2017 06:37
#
Takže 2, 3, 4 už vypadli
fantomas
30.01.2017 07:27
#
A 6! Skandalni
Doni77
30.01.2017 12:56
#
Zkusit si tipnout vítěze Af. poháru národů po skupinové fázi znamená pustit se na hodně tenký led. Každopádně jednička stále zůstává, tak uvidíme Nebo koho tipuješ přes SF na vítěze?
fantomas
30.01.2017 13:06
#
Teď už Egypt určitě musí jít do finále. A i proti Ghaně je budu favorizovat.
Nr.Nobody
30.01.2017 07:54
#
Jako furt maj jeste jednicku na hajeni, ale az vypadne jednicka, tak by meli zalezt do kanalu.
domingo
30.01.2017 08:21
#
Kily, uz je tady zas
Liquid
30.01.2017 08:46
#
toho šaška co si banuje dle sympatií vůbec nevolej, navíc tu $ nedělá nic špatnýho, jen si chtěl rejpnout
Nr.Nobody
30.01.2017 09:15
#
Navic me jeden z tech dovu sasulu vyzval, abych to okomentoval. Ale tak tohle je udavac, nejde se nicemu divit.
Kily
30.01.2017 11:12
#
ajaj, o víkendu jsi zjistil, že tě tady za kašpara má mnohem víc lidí, než sis byl schopen připustit, tak přitápíš pod kotlem a snažíš se zajistit si alespoň sympatie odpadu jako dolar?
Nr.Nobody
30.01.2017 11:21
#
Kily
30.01.2017 11:13
#
když se podíváš na sortu uživatelů, kteří dostávají bany, tak jsou to vyložení dementi, není moje chyba, že jsi jedním z nich
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.