Téma: Přestupové spekulace

 

Jsem připravený na další posun, prohlásil De Paul

Rodrigo de Paul svými výkony táhne Udinese, to už by ale nemuselo platit dlouho. Ofenzivní argentinský hráč chce hrát Ligu mistrů a potvrdil, že je připravený na odchod...  
13.07. | Aktuality | 49 komentářů
 

Slavia nabízí Ngadeuovi novou smlouvu, hledá i případnou náhradu

Slavia Praha po odchodu Simona Deliho věří, že udrží aspoň druhého afrického stopera Michaela Ngadeua a nabízí mu prodloužení smlouvy. Pro případ hráčova odchodu vyhlíží případnou náhradu, neusiluje však o africké zadáky Yayu Bananu ani Isaacka Donkora, jak se v minulých dnech spekulovalo.  
12.07. | Aktuality | 78 komentářů
 

Inter Milán se dohodl s Cagliari na přestupu Barelly

Nicoló Barella by se měl během nadcházejících dnů stát posilou Interu. Milánský velkoklub podle italských médií konečně našel společnou řeč s Cagliari Calcio, které vyinkasuje 45 milionů eur...  
11.07. | Aktuality | 225 komentářů
 

Koscielny odmítl odcestovat s Arsenalem do USA

Obránce Laurent Koscielny odmítl odcestovat s fotbalisty Arsenalu na přípravné turné v USA. Londýnský celek o tom bez bližších detailů informoval na svém webu. Podle médií se stoper už několik týdnů neúspěšně snažil s klubem domluvit na předčasném ukončení smlouvy, aby se mohl vrátit do francouzské ligy.  
11.07. | Aktuality | 412 komentářů
 

Moje budoucnost je v Ajaxu, reaguje na spekulace Neres

David Neres loni podobně jako spousta dalších hráčů Ajaxu zažil životní sezonu a rovněž v jeho případě se spekuluje o přestupu do bohatšího klubu. Brazilské reprezentační křídlo s odchodem z Amsterdamu ovšem nepočítá, přestože zájem o něho je...  
11.07. | Aktuality | 37 komentářů
 

České Budějovice stále věří, že se jim podaří získat Sivoka

Bez Tomáše Sivoka, který se mužstvem stále trénuje, zřejmě zahájí prvoligovou sezonu fotbalisté Českých Budějovic. Dynamo se do nejvyšší soutěže vrací po čtyřech letech a v neděli začne domácím duelem s Opavou. Jihočeši věří, že Sivok, jenž si ještě nechává prostor na případnou nabídku ze zahraničí, nakonec tým posílí.  
10.07. | Aktuality | 29 komentářů
 

Mladá Boleslav cílí na šestku, počítá ale s odchodem Komličenka

Mladá Boleslav vstoupí do nové ligové sezony s cílem pohybovat se v první šestce, která zaručuje účast ve skupině o titul. Možná se ale bude muset obejít bez nejlepšího střelce uplynulého ročníku Nikolaje Komličenka, s jehož odchodem klub počítá.  
10.07. | Aktuality | 44 komentářů
 

Slavia ztratí oporu, stoper Deli odchází do FC Bruggy

Obránce Simon Deli míří z pražské Slavie do FC Bruggy. Belgický vicemistr by měl za sedmadvacetiletého reprezentanta Pobřeží slonoviny zaplatit podle deníku Sport zhruba 2,5 milionu eur (64 milionů korun), což je výstupní klauzule v hráčově smlouvě. Deli má v Edenu kontrakt ještě na jeden rok.  
10.07. | Aktuality | 526 komentářů
 

Leonardo: Neymar může odejít, ale PSG žádnou nabídku nedostal

Brazilský útočník Neymar může odejít z Paris St. Germain, pokud klub dostane odpovídající nabídku. Prohlásil to sportovní ředitel francouzského mistra Leonardo, podle nějž se však žádná jednání o odchodu hvězdného kanonýra nevedou. Rozhovory o možném návratu nejdražšího hráče světa do Barcelony označil Leonardo za povrchní.  
09.07. | Aktuality | 165 komentářů
 

Nguyen přesně neví, na čem přestup z Liberce do Slavie ztroskotal

Přestože v letní přestávce se o něj zajímala mistrovská Slavia a podle spekulací iSport.cz byl jeho přestup do Edenu hotovou věcí, zůstal nakonec brankář Filip Nguyen v Liberci. Šestadvacetiletý fotbalista přesně neví, na čem transfer ztroskotal, ale nyní už se soustředí jen na Slovan.  
09.07. | Aktuality | 91 komentářů
17:29 Cúpera střídá v Uzbekistánu Avramov
Novým trenérem reprezentace Uzbekistánu byl jmenován Vadim Avramov. Ten nahradil zkušeného Argentince Héctora Cúpera, který byl o několik hodin dříve odvolán. (lequipe.fr)
17:18 Levante se musí obejít bez Bardhiho
Levante bude do poloviny října chybět Enis Bardhi, záložník španělského klubu si natrhl stehenní sval a bez fotbalu bude tři týdny. (marca.com)
16:57 Düsseldorf uplatnil opci na Kownackiho
Dawid Kownacki v lednu odešel ze Sampdorie na hostování do Düsseldorfu a německý celek nyní uplatnil opci na trvalý přestup za 7,5 milionu eur. Polský útočník dal loni v deseti bundesligových zápasech čtyři góly, letos zatím na první zápis do listiny střelců čeká. (football-italia.net)
16:48 Laliga - ideální sestava
Ideální sestava 5. kola španělské ligy: Joel (Betis) - Capa (Athletic), Germán (Granada), Aidoo (Celta), Mendy (Real) - Odegaard (Real Sociedad), Azeez (Granada), Cazorla (Villarreal), Cucu (Getafe) - Willian José (Real Sociedad), Benzema (Real Madrid). (marca.com)
16:30 Dinamo Moskva nepřijalo rezignaci Chochlova
Dmitrij Chochlov zůstává trenérem Dinama Moskva - kouč podal rezignaci, vedení jí ale nepřijalo a počítá s tím, že kormidelník u týmu zůstane minimálně do konce podzimu. Dinamo zatím vyhrálo jen dva zápasy, z deseti duelů vydolovalo deset bodů. (sport-express.ru)
16:11 Gayá je na marodce Valencie
Valencii v nadcházejících minimálně dvou týdnech nepomůže José Luis Gayá, španělský obránce si včera přivodil svalové zranění. (marca.com)
15:51 Saint-Étienne zřejmě vymění trenéra
Saint-Étienne se v úvodu sezony vůbec nedaří a není vyloučeno, že o práci přijde jeho trenér Ghislain Printant. Vedení francouzského klubu vážně zvažuje změnu a na jeho lavičku by se mohl vrátit starý známý - Jean-Louis Gasset, ASSE se této možnosti nebrání. (transfermarketweb.com)
15:35 Ramos vyhrál s Realem už 400 zápasů
Sergio Ramos se včera vrátil do sestavy Realu Madrid a přispěl k výhře 1:0 na půdě Sevilly. Španělský obránce měl ještě jeden důvod k radosti, jednalo se o jeho jubilejní 400. výhru v dresu Bílého baletu. (abola.pt)
15:26 Ronaldův start proti Brescii je v ohrožení
Bez své největší hvězdy se v zápase s Brescií možná bude muset obejít Juventus, Cristiana Ronalda trápí svalové zranění a nad jeho úterním startem se vznášejí otazníky. (lequipe.fr)
15:04 Program 13. kola první ligy
Program 13. kola první ligy:
Sobota 19. října:
14:30 Liberec - Jablonec (ČT sport),
16:30 Olomouc - České Budějovice, Zlín - Mladá Boleslav (oba O2 TV Fotbal),
19:00 Slavia Praha - Příbram (O2 TV Sport).
Neděle 20. října:
15:30 Bohemians 1905 - Opava, Karviná - Slovácko (oba O2 TV Fotbal), Plzeň - Ostrava, 18:00 Teplice - Sparta (oba O2 TV Sport). (ČTK)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
22.09.
Madagaskar - Namibie
1:0
22.09.
Etiopie - Rwanda
0:1
22.09.
Zimbabwe - Lesotho
3:1
22.09.
Rovníková Guinea - Kongo
2:2
22.09.
Niger - Pobřeží slonoviny
2:0
22.09.
Středoafrická rep. - DR Kongo
0:2
22.09.
eSwatini - Zambie
0:1
22.09.
Ghana - Burkina Faso
0:1
22.09.
Tanzanie - Súdán
0:1
22.09.
Togo - Nigérie
4:1
Kompletní výsledky
22.09.
Švýcarsko - Rumunsko
8:0
22.09.
Turecko - Moldavsko
4:2
22.09.
Dánsko - Severní Makedonie
11:0
22.09.
Wales - Rusko
0:2
Kompletní výsledky
22.09.
Crystal Palace - Wolverhampton
1:1
22.09.
West Ham United - Man. Utd
2:0
22.09.
Arsenal FC - Aston Villa
3:2
22.09.
Chelsea FC - Liverpool FC
1:2
24.09.
Watford FC - Swansea City
info
24.09.
Colchester United - Tottenham
info
24.09.
Portsmouth FC - Southampton FC
info
24.09.
Preston North End - Manchester City
info
24.09.
Luton Town - Leicester City
info
24.09.
Sheffield Wednesday - Everton FC
info
24.09.
Arsenal FC - Nottingham Forest
info
24.09.
Crawley Town - Stoke City
info
22.09.
W. B. A. - Huddersfield Town
4:2
24.09.
Aldershot Town - Yeovil Town
info
24.09.
Boreham Wood - Notts County
info
24.09.
Bromley FC - Woking FC
info
24.09.
Chorley FC - Barrow AFC
info
24.09.
Ebbsfleet United - Barnet FC
info
24.09.
Halifax Town - Harrogate Town
info
24.09.
Hartlepool United - Chesterfield FC
info
24.09.
Maidenhead United - Dover Athletic
info
24.09.
Solihull Moors - Stockport County
info
24.09.
Sutton United - Dag & Red
info
24.09.
Torquay United - Eastleigh FC
info
24.09.
AFC Fylde - Wrexham FC
info
Kompletní výsledky
22.09.
Getafe CF - RCD Mallorca
4:2
22.09.
Espanyol - Real Sociedad
1:3
22.09.
Valencia CF - CD Leganés
1:1
22.09.
Athletic Bilbao - Alavés
2:0
22.09.
Sevilla FC - Real Madrid
0:1
24.09.
Real Valladolid - Granada CF
info
24.09.
Real Betis - Levante UD
info
24.09.
FC Barcelona - Villarreal CF
info
22.09.
SD Ponferradina - Real Oviedo
2:1
22.09.
Girona FC - UD Las Palmas
1:0
22.09.
CD Numancia - Elche CF
1:1
22.09.
Sporting Gijón - Racing Santander
1:1
22.09.
Extremadura UD - SD Huesca
0:1
22.09.
CD Tenerife - CF Fuenlabrada
0:1
22.09.
Peña Deportiva - Celta Vigo B
3:4
22.09.
Pontevedra CF - Atlético Baleares
0:1
22.09.
S.S. Reyes - Real Oviedo B
2:3
22.09.
Rayo Majadahonda - Atl. Madrid B
1:0
22.09.
Marino Luanco - UD Melilla
0:0
22.09.
Internacional de Madrid - Las Rozas
2:1
22.09.
UD Las Palmas B - RM Castilla
0:0
22.09.
Racing Ferrol - Sporting Gijón B
0:0
22.09.
Deportivo Alavés B - CD Izarra
4:0
22.09.
CD Tudelano - Athletic Bilbao B
0:3
22.09.
CF Salmantino - UD Logroñés
0:2
22.09.
Haro Deportivo - CD Guijuelo
1:0
22.09.
Real Valladolid B - Barakaldo CF
3:1
22.09.
CD Calahorra - Unionistas
1:1
22.09.
Real Sociedad B - SD Leioa
4:3
22.09.
Arenas Club - SD Amorebieta
1:1
22.09.
CD Leonesa - Burgos CF
4:0
22.09.
AE Prat - FC Andorra
0:1
22.09.
SD Ejea - CD Ebro
1:1
22.09.
Gimnàstic Tarragona - UE Cornellà
2:2
22.09.
Badalona CF - Lleida Esportiu
1:1
22.09.
UE Olot - Valencia CF B
1:0
22.09.
CE Sabadell FC - CF La Nucía
1:0
22.09.
Espanyol B - CD Castellón
0:0
22.09.
Hércules CF - Orihuela CF
1:3
22.09.
CP Villarrobledo - Villarrubia CF
2:1
22.09.
Atl. Sanluqueño - Real Linense
1:0
22.09.
Mérida AD - Recreativo Huelva
0:1
22.09.
CD San Fernando - Yeclano Deportivo
1:0
22.09.
CD Don Benito - UD Marbella
1:1
22.09.
Talavera CF - Real Murcia
1:2
22.09.
Algeciras CF - Sevilla FC B
3:0
22.09.
FC Cartagena - Cádiz CF B
1:0
Kompletní výsledky
22.09.
US Sassuolo - SPAL 2013
3:0
22.09.
UC Sampdoria - Turín FC
1:0
22.09.
US Lecce - SSC Neapol
1:4
22.09.
Bologna FC - AS Řím
1:2
22.09.
Atalanta - ACF Fiorentina
2:2
22.09.
SS Lazio - Parma Calcio
2:0
24.09.
Hellas Verona - Udinese Calcio
info
24.09.
Brescia Calcio - Juventus FC
info
22.09.
Trapani Calcio - Salernitana Calcio
0:1
24.09.
Ascoli Calcio - Spezia Calcio
info
24.09.
AS Cittadella - Delfino Pescara
info
24.09.
Cosenza Calcio - AS Livorno
info
24.09.
FC Crotone - SS Juve Stabia
info
24.09.
Perugia Calcio - Frosinone Calcio
info
24.09.
AC Pisa 1909 - Empoli FC
info
24.09.
Pordenone Calcio - Benevento Calcio
info
24.09.
Virtus Entella - Venezia FC
info
22.09.
AC Arezzo - UC AlbinoLeffe
0:1
22.09.
US Pianese ASD - Alessandria Calcio
0:1
22.09.
AC Renate - Olbia Calcio
2:0
22.09.
Robur Siena - Pro Patria Calcio
0:1
22.09.
Juventus U23 - US Pontedera
1:1
22.09.
Calcio Lecco - AC Monza Brianza
0:3
22.09.
Novara Calcio - US Pergolettese
0:0
18:00
Giana Erminio - Carrarese Calcio
info
22.09.
US Fermana - Sambenedettese Calcio
1:1
22.09.
AS Gubbio - L.R. Vicenza Virtus
0:3
22.09.
VV Verona - US Triestina
3:2
22.09.
Vis Pesaro - Calcio Padova
0:2
22.09.
Alma Fano - AC Reggiana
0:0
22.09.
Liberty Monopoli - Calcio Catania
4:2
22.09.
AZ Picerno - US Casertana
1:1
22.09.
FC Rieti - Potenza SC
1:1
22.09.
Sicula Leonzio - Ternana Calcio
1:2
22.09.
AS Viterbese - FC Catanzaro
2:1
22.09.
US Avellino - Bisceglie Calcio
0:1
22.09.
Urbs Reggina 1914 - US Vibonese
2:0
22.09.
Virtus Francavilla - SSC Bari
1:0
22.09.
SS Cavese - Paganese Calcio
1:0
Kompletní výsledky
22.09.
Mönchengladbach - Düsseldorf
2:1
22.09.
E. Frankfurt - Dortmund
2:2
20:30
VfL Wolfsburg - TSG Hoffenheim
info
22.09.
Hamburger SV - Erzgebirge Aue
4:0
22.09.
Drážďany - Jahn Regensburg
2:1
22.09.
VfL Osnabrück - FC St. Pauli
1:1
22.09.
Hansa Rostock - FSV Zwickau
1:1
22.09.
Bayern M. II - FC Ingolstadt 04
2:1
19:00
KFC Uerdingen - SV Waldhof Mannheim
info
22.09.
Norderstedt - Hamburger SV II
0:2
22.09.
Lüneburg - KSV Holstein Kiel II
2:1
22.09.
Droch. / Assel - Weiche Flensburg
1:2
22.09.
Altona - VfL Wolfsburg II
4:1
20:15
VfB Lübeck - VfB Oldenburg
info
22.09.
BFC Dynamo - Lokomotive Lipsko
0:0
22.09.
ZFC Meuselwitz - VfB Auerbach
5:1
22.09.
Fürstenwalde - Germ. Halberstadt
3:0
22.09.
Düsseldorf II - M'gladbach II
1:3
24.09.
SC Verl - Bergisch Gladbach
info
24.09.
SV Rödinghausen - VfB Homberg
info
24.09.
Bonner SC - Sportfreunde Lotte
info
24.09.
SV Lippstadt 08 - Wuppertaler SV
info
22.09.
SC Freiburg II - Astoria Walldorf
2:2
22.09.
SSV Ulm 1846 - 1. FSV Mainz 05 II
0:1
Kompletní výsledky
22.09.
Ml. Boleslav - Baník Ostrava
2:0
22.09.
Sparta Praha - Slavia Praha
0:3
18:00
FK Jablonec - Sigma Olomouc
info
24.09.
Baník Sokolov - SFC Opava
info
24.09.
SK Benešov - 1. FC Slovácko
info
24.09.
FK Varnsdorf - Fastav Zlín
info
22.09.
1. FK Příbram B - FC Písek
2:3p
22.09.
1. FC Karlovy Vary - Slavia Praha B
1:2
22.09.
MAS Táborsko - FK Štěchovice
3:2
22.09.
Sokol Hostouň - SK Rakovník
4:0
22.09.
Hradec Králové B - FK Pardubice B
0:1p
22.09.
Slovan Liberec B - FK Přepeře
1:4
22.09.
Chlumec nad Cidlinou - SK Zápy
1:2
22.09.
FK Teplice B - Bohemians 1905 B
1:6
22.09.
Sokol Brozany - FK Zbuzany
1:2
22.09.
Sigma Olomouc B - MFK Vyškov
1:1
22.09.
1. FC Slovácko B - 1. SC Znojmo FK
2:3
22.09.
Vel. Mez. - Fastav Zlín B
1:0
22.09.
Tatran Sedlčany - J. Hradec
4:1
22.09.
Meteor Praha - Neratovice-Byškov.
3:1
22.09.
FK Louny - Olympie Březová
1:2
22.09.
Dvůr Králové - Sokol Libiš
1:2
22.09.
SK Benátky nad Jizerou - FK Kolín
1:3
22.09.
Polaban Nymburk - Horky nad Jizerou
4:3
22.09.
SK Poříčany - FK Čáslav
0:2
22.09.
Polná - Zbrojovka Brno B
0:3
22.09.
Žďár n/S - AFC Humpolec
3:4
22.09.
Velká Bíteš - Sokol Lanžhot
1:1
22.09.
Ždírec n/D - Havlíčkův Brod
2:0
22.09.
FK Šumperk - FC Vsetín
0:1
22.09.
FK Kozlovice - Viktorie Přerov
4:0
22.09.
Tatran Všechovice - FC Strání
0:3
22.09.
Fotbal Třinec B - Val. Mez.
3:0
22.09.
MFK Karviná B - TJ Nový Jičín
2:0
22.09.
SFC Opava B - TJ Heřmanice
4:0
22.09.
Bruntál - Frýdlant n. O.
1:2
22.09.
Frenštát - SK Dětmarovice
3:1
22.09.
FK SK Polanka - MFK Havířov
5:1
22.09.
Dukla Praha - Viktoria Plzeň
0:1
22.09.
1. FC Slovácko - Slavia Praha
1:7
Kompletní výsledky
22.09.
AS Trenčín - Slovan Bratis.
2:4
24.09.
FK Rakytovce - FK Pohronie
info
Kompletní výsledky
22.09.
Stade Rennes - Lille OSC
1:1
22.09.
Angers SCO - AS Saint-Étienne
4:1
22.09.
Olympique Lyon - Paris SG
0:1
24.09.
Dijon FCO - Olympique Marseille
info
24.09.
AS Monaco - OGC Nice
info
20:45
FC Lorient - Rodez AF
info
Kompletní výsledky
22.09.
FK Orenburg - Lokomotiv Moskva
2:3
22.09.
Dinamo Moskva - PFC Soči
2:3
22.09.
Arsenal Tula - Ural
1:1
22.09.
CSKA Moskva - FK Krasnodar
3:2
Kompletní výsledky
22.09.
Gil Vicente FC - Boavista FC
0:0
22.09.
CD Tondela - Vitória SC
1:3
22.09.
Vitória FC - Portimonense SC
0:0
22.09.
FC Porto - CD Santa Clara
2:0
20:00
SC Braga - CS Marítimo
info
22:00
Sporting CP - FC Famalicão
info
22.09.
Leixões SC - SL Benfica B
1:0
22.09.
Cova Piedade - Casa Pia AC
0:1
22.09.
CD Mafra - Varzim SC
1:1
22.09.
Académica Coimbra - CD Feirense
1:1
22.09.
UD Vilafranquense - Estoril Praia
1:4
Kompletní výsledky
22.09.
St. Johnstone FC - Rangers FC
0:4
22.09.
Celtic FC - Kilmarnock FC
3:1
22.09.
Hibernian FC - Heart of Midlothian
1:2
Kompletní výsledky
22.09.
SC Heerenveen - FC Utrecht
1:1
22.09.
FC Emmen - Feyenoord Rotterdam
3:3
22.09.
ADO Den Haag - AZ Alkmaar
0:1
22.09.
PSV Eindhoven - AFC Ajax
1:1
24.09.
KVV Quick Boys - VV Katwijk
info
24.09.
Achilles Veen - HHC Hardenberg
info
24.09.
VVOG Harderwijk - AFC Ajax amateurs
info
24.09.
GVVV Veenendaal - Kozakken Boys
info
24.09.
ASWH Hendrik-Ido-Ambacht - SV TEC
info
24.09.
SVV Scheveningen - Harkemase Boys
info
24.09.
ODIN '59 - BVV Barendrecht
info
24.09.
VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys
info
20:00
Jong PSV Eindhoven - Cambuur
info
Kompletní výsledky
22.09.
Standard Lutych - KAS Eupen
3:0
22.09.
Club Bruggy - RSC Anderlecht
2:1
22.09.
SV Zulte Waregem - KAA Gent
2:2
24.09.
Cercle Bruggy - RUS Rebecq
info
24.09.
Waasland-Beveren - KVC Westerlo
info
22.09.
Oud-Heverlee Leuven - Lommel SK
1:0
Kompletní výsledky
22.09.
Rizespor - Gaz. Gaziantep
1:2
22.09.
G'birliği - Alanyaspor
1:1
22.09.
Y. Malatyaspor - Galatasaray
1:1
19:00
Sivasspor - Trabzonspor
info
19:00
Beşiktaş JK - Istanbul B.
info
24.09.
Çorum Belediyespor - Kasimpaşa SK
info
24.09.
Payasspor - Boluspor
info
24.09.
Mardin BB - Altay SK
info
24.09.
Karacabey Birl. - Ümraniyespor
info
24.09.
Muğlaspor - Bursaspor
info
24.09.
1877 Alemdağspor - Sancaktepe B.
info
24.09.
Edirnespor Gençlik - Erzurum BB
info
24.09.
Kas. Erokspor - Utas Uşakspor
info
24.09.
Somaspor - Keçiörengücü
info
24.09.
Altinordu SK - 1922 Konyaspor
info
24.09.
Şanliurfaspor - 24Erzincanspor
info
24.09.
Balikesirspor - Van BB
info
24.09.
Adanaspor - Fethiyespor
info
24.09.
Osmanlispor - İçel İdmanyurd
info
24.09.
Amed SK - Ağrı 1970 Spor
info
24.09.
Kocaelispor - Sivas DEB
info
22.09.
Giresunspor - Fatih Karagümrük
1:1
22.09.
Eskişehirspor - Menemen B.
3:0
22.09.
Akhisar Belediyespor - Hatayspor
3:1
Kompletní výsledky
22.09.
AE Larisa - Xanthi FC
3:0
22.09.
PAOK Soluň - Aris Soluň
2:2
22.09.
PAS Lamia 1964 - Panionios FC
1:1
22.09.
Panathinaikos FC - Olympiakos
1:1
Kompletní výsledky
22.09.
Austria Vídeň - SCR Altach
2:0
22.09.
TSV Hartberg - Wolfsberger AC
0:2
22.09.
LASK Linz - Red Bull Salzburg
2:2
24.09.
Austria Lustenau - Floridsdorfer AC
info
24.09.
Grazer AK - Wacker Innsbruck
info
24.09.
ASK Ebreichsdorf - Admira
info
24.09.
Union Gurten - SV Horn
info
24.09.
FC Gleisdorf 09 - FC Juniors OÖ
info
24.09.
USV St. Anna - FC Dornbirn
info
24.09.
Marchfeld Mannsdorf - SV Kapfenberg
info
24.09.
SKU Amstetten - Blau Weiß Linz
info
24.09.
SKN Sankt Pölten - SV Mattersburg
info
22.09.
Vorwärts Steyr - Austria Am.
0:0
Kompletní výsledky
22.09.
FC Lugano - FC Luzern
1:1
22.09.
BSC Young Boys - FC Basilej
1:1
22.09.
FC Curych - FC Thun
2:0
22.09.
FC Vaduz - Lausanne Sport
1:2
24.09.
FC Chiasso - FC Winterthur
info
24.09.
FC Aarau - Stade Lausanne Ouchy
info
24.09.
FC Schaffhausen - SC Kriens
info
Kompletní výsledky
22.09.
Desna Černihiv - Šachtar Doněck
0:1
22.09.
Vorskla Poltava - Dynamo Kyjev
0:5
22.09.
Kolos Kovalivka - PFK Oleksandrija
1:1
Kompletní výsledky
22.09.
Wisła Płock - Wisła Kraków
2:1
22.09.
Pogoń S. - Górnik Zabrze
1:1
22.09.
KS Cracovia - Legia Varšava
1:2
24.09.
Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk
info
24.09.
Stal Brzeg - Olimpia Elbląg
info
24.09.
Zagłębie II - Miedź Legnica
info
24.09.
Gorzów Wielk. - Olimpia Zambrów
info
24.09.
Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
info
24.09.
Legia Varšava II - Wigry Suwałki
info
24.09.
Chrobry Głogów - Lech Poznań
info
24.09.
Ostrowiec Ś. - Sandecja Nowy Sącz
info
24.09.
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
info
24.09.
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
info
22.09.
Podbeskidzie - GKS Tychy
2:2
22.09.
Olimpia Grudziądz - Niepołomice
1:1
Kompletní výsledky
22.09.
FC Botoşani - Chindia T.
0:3
22.09.
FCSB - CFR Cluj
0:0
19:30
Viitorul C. - Politehnica Iaşi
info
24.09.
ACS Flacăra Horezu - Astra Giurgiu
info
24.09.
Metalul Buzău - Miercurea Ciuc
info
Kompletní výsledky
22.09.
Zalaegerszegi TE - Ferencvárosi TC
1:2
22.09.
Szabadkikötő - Tiszakécske FC
0:1
22.09.
Nádasd KSE - Soroksári SC
0:9
22.09.
Svábhegy - Kazincbarcikai SC
0:6
22.09.
Úrkút SK - Vasas Budapešť
0:1
22.09.
Pilisi LK - Kisvárda FC
0:1
22.09.
ESMTK Budapešť - Győri ETO FC
1:3
22.09.
Taksony SE - Nyíregyháza
0:2
22.09.
Törökszentmiklós - Budafoki LC
0:5
22.09.
Gyöngyösi AK - Haladás
0:3
22.09.
Szarvas IFC - Thermál Spa Siklós
8:2
22.09.
ASR Gázgyár - Makói FC
1:0
22.09.
Vasvár VSE - Mosonmagyaróvári TE
1:9
22.09.
Gönyű SE - BKV Előre SC
0:2
22.09.
Monor SE - Komáromi VSE
2:0
22.09.
Sényö - Jászberényi SE
3:2
22.09.
Sárisápi B. - Rákosmenti KSK
0:5
22.09.
Viadukt SE - Dunaújváros PASE
0:1
22.09.
Olajmunkás SE - Sárbogárd SE
1:5
Kompletní výsledky
22.09.
Hajduk Split - Inter Zaprešić
3:1
22.09.
NK Istra 1961 - NK Rijeka
0:3
24.09.
NK Karlovac - Dinamo Záhřeb
info
24.09.
NK Hrvace - Slaven Belupo
info
24.09.
Vuteks Sloga - NK Osijek
info
24.09.
Oriolik Oriovac - L. Záhřeb
info
Kompletní výsledky
22.09.
FK Partizan - FK Crvena Zvezda
2:0
Kompletní výsledky
22.09.
Rudar Velenje - NK Domžale
2:3
22.09.
Triglav Kranj - NK Maribor
1:3
22.09.
NŠ Mura - NK Celje
1:0
22.09.
Olimpija Lublaň - NK Bravo
3:1
Kompletní výsledky
22.09.
Lokomotiv Plovdiv - Beroe
3:0
22.09.
Ludogorec Razgrad - Arda Kardžali
2:0
16:30
Etar - Vitoša Bistrica
info
24.09.
Kariana Erden - Carsko Selo Sofia
info
24.09.
Botev Ihtiman - Černo More Varna
info
24.09.
Lokomotiv GO - CSKA Sofia
info
Kompletní výsledky
22.09.
Hobro IK - SønderjyskE
1:1
22.09.
FC Nordsjaelland - Aalborg BK
2:1
22.09.
Silkeborg IF - Lyngby BK
2:3
22.09.
Esbjerg fB - Brøndby IF
3:1
22.09.
FC Kodaň - FC Midtjylland
0:0
19:00
Randers FC - AC Horsens
info
24.09.
Otterup B&IK - Odense Boldklub
info
22.09.
Naestved BK - Viborg FF
2:2
22.09.
Nykøbing FC - Vendsyssel FF
0:3
22.09.
FC Fredericia - Fremad Amager
1:2
22.09.
Kolding IF - Skive IK
4:2
Kompletní výsledky
22.09.
Hammarby IF - AIK Solna
2:1
22.09.
Helsingborg - AFC Eskilstuna
2:1
22.09.
IF Elfsborg - Malmö FF
0:3
24.09.
Kalmar FF - GIF Sundsvall
info
24.09.
Djurgårdens IF - Falkenbergs FF
info
22.09.
Västerås SK - Degerfors IF
1:0
22.09.
Mjällby AIF - IF Brommapojkarna
0:2
22.09.
Halmstads BK - Trelleborgs FF
3:0
24.09.
GAIS Göteborg - Örgryte IS
info
24.09.
Varbergs BoIS - J-Södra
info
Kompletní výsledky
22.09.
Vålerenga IF - Viking FK
0:4
22.09.
Ranheim - FK Bodø/Glimt
1:1
22.09.
Odds BK - Sarpsborg 08 FF
3:0
22.09.
Tromsø IL - Strømsgodset IF
0:1
22.09.
Lillestrøm SK - Kristiansund
1:1
22.09.
Mjøndalen IF - Rosenborg BK
1:2
19:00
Stabaek Fotball - Molde FK
info
22.09.
Strømmen IF - Sogndal Fotball
2:0
22.09.
KFUM Oslo - Sandefjord Fotball
3:3
22.09.
Nest-Sotra Fotball - Skeid Fotball
2:1
22.09.
FK Jerv - Tromsdalen UIL
1:0
22.09.
Ham-Kam Fotball - IK Start
4:0
22.09.
Sandnes Ulf - Raufoss IL
3:1
22.09.
Aalesunds FK - Notodden FK
3:1
Kompletní výsledky
22.09.
IFK Mariehamn - KuPS Kuopio
0:1
22.09.
Ilves Tampere - Inter Turku
1:0
Kompletní výsledky
22.09.
Anorthosis Famagusta - Pafos FC
2:0
22.09.
Ethnikos Achnas - Nea Salamis FC
2:0
18:00
Enosis NP - APOEL Nikósie
info
Kompletní výsledky
22.09.
Hapoel Ra'anana - FC Ashdod
1:1
22.09.
Hapoel Haifa - Hapoel Eran Hadera
1:2
19:15
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Tel-Aviv
info
24.09.
Maccabi Tel-Aviv - Beitar J.
info
Kompletní výsledky
20:20
Dundalk FC - Shamrock Rovers
info
Kompletní výsledky
20:45
Carrick Rangers - Linfield FC
info
Kompletní výsledky
22.09.
Barry Town - Cefn Druids
1:0
24.09.
Bangor City - The New Saints FC
info
Kompletní výsledky
22.09.
Energetik-BGU Minsk - Isloč Minsk
1:2
22.09.
FK Gomel - Dinamo Minsk
0:1
Kompletní výsledky
24.09.
FK Panevėžys - Sūduva
info
Kompletní výsledky
22.09.
METTA/LU - FK Ventspils
3:3
22.09.
FK Valmiera - Riga FC
0:1
Kompletní výsledky
22.09.
FC Kuressaare - Maardu Linnam.
1:0
22.09.
Tammeka Tartu - Flora Tallinn
1:6
24.09.
Kalev Tallinn - Nõmme Kalju
info
Kompletní výsledky
24.09.
Zimbru Kišiněv - Petroclub Hîn.
info
24.09.
Milsami Orhei - Sfîntul Gheorghe
info
Kompletní výsledky
22.09.
FK Zvijezda 09 - Velež Mostar
1:2
22.09.
Zrinjski Mostar - Čelik Zenica
3:0
Kompletní výsledky
22.09.
Makedonija GP Skopje - FK Renova
0:1
22.09.
FA Pandev - FK Shkupi
0:0
22.09.
Vardar Skopje - Sileks Kratovo
3:0
22.09.
FK Škendija - FK Struga Trim-Lum
2:0
Kompletní výsledky
22.09.
Iskra Danilovgrad - Bud. Podg.
2:2
22.09.
Rudar Pljevlja - OFK Petrovac
4:0
22.09.
Mladost L. - Kom Podgorica
4:2
22.09.
Sutjeska Nikšić - Grbalj R.
5:0
22.09.
OFK Titograd - Zeta Golubovci
0:1
Kompletní výsledky
22.09.
HK Kópavogur - ÍA Akranes
1:1
22.09.
Víkingur Reykjavík - KA Akureyri
2:3
22.09.
KR Reykjavík - FH Hafnarfjördur
3:2
22.09.
Grindavík - Valur Reykjavík
2:2
22.09.
Fylkir Reykjavík - Stjarnan FC
1:4
22.09.
ÍBV Vestm. - Breidablik UBK
1:1
Kompletní výsledky
22.09.
Vllaznia Skadar - Luftëtari
0:0
22.09.
Flamurtari Vlora - KF Laçi
3:3
Kompletní výsledky
22.09.
Lori FC - Ararat Jerevan
1:4
22.09.
Pyunik Jerevan - FC Noah
1:2
24.09.
FC Ararat-Armenia - Alashkert FC
info
Kompletní výsledky
22.09.
Neftçi Baku - Keşlə FK
0:0
17:00
Zirä FK - Qarabağ Ağdam
info
Kompletní výsledky
24.09.
Merani Martvili - L. Tbilisi
info
24.09.
Merani Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
info
Kompletní výsledky
22.09.
Šachtër K. - Tobol Kostanaj
0:1
22.09.
Žetisu Taldykorgan - FC Astana
2:1
22.09.
Ordabasy Šymkent - FK Aktobe
4:1
Kompletní výsledky
22.09.
St. Lucia FC - Tarxien Rainbows
2:1
22.09.
Floriana FC - Gzira United
0:0
Kompletní výsledky
22.09.
P./Rédange - Jeunesse Junglinster
1:5
22.09.
Green Boys H/T - US Esch
2:4e
22.09.
Union Remich/Bous - Progrès N.
0:2
22.09.
Berdenia Berbourg - FC Wiltz
2:3
22.09.
Minerva Lintgen - Jeunesse Canach
0:6
22.09.
Avenir Beggen - Etzella Ettelbrück
0:1
22.09.
Belvaux - Swift Hesperange
0:6
22.09.
K. Wormel. - UN Käerjéng 97
1:4
22.09.
Vinesca Ehnen - T. Pétange
0:7
22.09.
CS Grevenmacher - Fola Esch
1:2
22.09.
FC Noertzange - Jeunesse Esch
0:4
22.09.
FC Munsbach - Blue Boys Muhlenbach
3:6
22.09.
SC Steinfort - YB Weiler
2:1
22.09.
SC Ell - FC Mondercange
0:3
22.09.
Tricolore Gasperich - FC Rodange 91
0:3
22.09.
FC 47 Bastendorf - US Rumelange
0:2
22.09.
AS Luxembourg Porto - Racing FC
0:7
22.09.
Walferdange - Hamm Benfica
0:7
22.09.
Jeunesse Schieren - Mertert/W.
1:2
22.09.
Minière L. - Victoria Rosport
1:6
22.09.
Red Boys Aspelt - UNA Strassen
1:3
22.09.
Red-Black-Egalité - US Hostert
1:4
22.09.
Red Star Merl-Belair - US Mondorf
0:4
22.09.
US Sandweiler - FC Mamer
0:4
22.09.
Schengen - Blô-Weiss Medernach
4:5e
22.09.
FC Kehlen - CS Sanem
2:1e
22.09.
Rupensia L. - Blo Weiss Itzig
2:5
22.09.
SC Bettembourg - Kayl-Tétange
3:2e
22.09.
FF Norden 02 - Alisontia Steinsel
0:4
22.09.
Daring Echternach - F91 Dudelange
1:6
22.09.
Berdorf/Consdorf - FC Lorentzweiler
2:3
Kompletní výsledky
22.09.
B36 Tórshavn - ÍF Fuglafjørdur
7:2
22.09.
TB Tvøroyri - NSÍ Runavík
1:4
22.09.
AB Argir - KÍ Klaksvík
0:2
Kompletní výsledky
22.09.
UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
2:2
22.09.
UE Sant Julià - Inter E.
0:0
22.09.
Atlétic E. - UE Engordany
2:0
22.09.
CE Carroi - FC Ordino
1:1
Kompletní výsledky
22.09.
SP Tre Penne - SS Virtus
1:0
22.09.
AC Libertas - SS San Giovanni
2:0
Kompletní výsledky
22.09.
Europa Point - Glacis United
0:3
22.09.
Mons Calpe - Lions Gibraltar
1:1
Kompletní výsledky
22.09.
KF Drita - KF Trepça '89
1:1
22.09.
KF Dukagjini - KF Feronikeli
0:2
22.09.
KF Priština - KF Gjilani
2:1
15:00
KF Ballkani - KF Vushtrria
5:2
15:00
KF Flamurtari - KF Llapi
1:5
15:00
KF Ferizaj - KF Drenica
0:1
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
 
přestup
 
20,000,000 €
 
Všechny přestupy
15:45
LaLiga (Sevilla - Real Madrid)
16:15
Bundesliga (Brémy - RB Lipsko)
16:30
LASK - Red Bull Salzburg (Záznam zo 7. kola rakúskej Tipico Bundesligy)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne zápas Česko - Anglie?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!