Téma: Přestupové spekulace

 

O Součka s Králem usiloval Spartak Moskva, Slavia prodej odmítla

O záložníky Slavie Tomáše Součka s Alexem Králem měl zájem Spartak Moskva. Pražané ale prodej reprezentačních záložníků a svých opor podle předsedy představenstva Jaroslava Tvrdíka odmítli a s pátým týmem uplynulé sezony ruské ligy ani nezačali jednat.  
08.08. | Aktuality | 62 komentářů
 

Brazilský stoper Luiz odchází z Chelsea do Arsenalu

Brazilský obránce David Luiz odchází podruhé v kariéře z Chelsea a bude hrát za jejího londýnského rivala Arsenal. "Kanonýři" podle BBC zaplatí za dvaatřicetiletého stopera osm milionů liber (224 milionů korun).  
08.08. | Aktuality | 604 komentářů
 

Lukaku míří z Manchesteru United do Interu Milán

Belgický útočník Romelu Lukaku míří z Manchesteru United do Interu Milán. Italský klub se podle médií dohodl s anglickým protějškem na tom, že za šestadvacetiletého rodáka z Antverp zaplatí 65 milionů eur (1,67 miliardy korun). Případné bonusy mohou částku navýšit o dalších deset milionů eur.  
08.08. | Aktuality | 624 komentářů
 

Falcao zvažuje odchod z Monaka, má několik dobrých nabídek

Tento týden začíná nový ročník francouzské nejvyšší soutěže a není vyloučeno, že součástí sezony 2019/2020 už nebude Radamel Falcao. Kolumbijský útočník patří AS Monaco a vážně uvažuje o změně dresu, na stole už má několik zajímavých nabídek...  
05.08. | Aktuality | 15 komentářů
 

Brankář Koubek by mohl zamířit za Suchým do Augsburgu

Brankář Tomáš Koubek by po skončení angažmá v Rennes mohl zamířit do Augsburgu, kde by se sešel s reprezentačním spoluhráčem Markem Suchým. Patnáctý tým uplynulé bundesligové sezony hledá jedničku mezi tyče a podle listu Augsburger Allgemeine má o šestadvacetiletého královehradeckého rodáka zájem.  
04.08. | Aktuality | 170 komentářů
 

Brankář Koubek po dvou letech končí v Rennes

Gólman Tomáš Koubek po dvou letech končí ve francouzském Rennes. Šestadvacetiletý český reprezentant o tom podle deníku L'Équipe informoval po dnešním utkání francouzského Superpoháru, ve kterém jeho tým v Číně podlehl Paris St. Germain 1:2. O brankářově novém působišti zatím není jasno.  
03.08. | Aktuality | 249 komentářů
 

Manchester United udělá z Maguirea nejdražšího obránce historie

Podle britských médií udělá vedení Manchesteru United z Harryho Maguirea nejdražšího obránce historie. "Rudí ďáblové" se s Leicesterem dohodli, že za šestadvacetiletého anglického reprezentanta zaplatí 80 milionů liber (zhruba 2,25 miliardy korun). Překonají tak dosavadní rekord Liverpoolu, který v lednu 2018 vyplatil Southamptonu za stopera Virgila van Dijka o pět milionů liber méně.  
02.08. | Aktuality | 268 komentářů
 

Van de Beek potvrdil zájem Realu Madrid. Přestup se ale snaží neřešit

Záložník Ajaxu Amsterdam Donny van de Beek potvrdil, že se o něj zajímá slavný Real Madrid. Zájem Bílého baletu se ale jedna z hvězd jarního tažení Ajaxu do semifinále Ligy mistrů snaží zatím neřešit.  
02.08. | Aktuality | 131 komentářů
 

Zmrhal má ze Slavie namířeno do Brescie

Tým pražské Slavie může opustit také záložník Jaromír Zmrhal. Podle serveru iDNES.cz dostal hráč, který v pátek oslaví 26. narozeniny, od vedení mistrovského klubu svolení jednat s nováčkem italské ligy Brescií.  
01.08. | Aktuality | 440 komentářů
 

Vitolo se spekulacemi nezabývá, chce splatit dluh vůči Atléticu

V kádru madridského Atlética je velká konkurence a na tu doplácí například Vitolo. Křídelník začátkem listopadu oslaví jubilejní třicáté narozeniny a tou dobou by chtěl být důležitou součástí klubu z hlavního města, skutečnost ovšem může být jiná a osud může španělského fotbalistu poslat i jinam...  
31.07. | Aktuality | 70 komentářů
17:56 Casemiro odehrál jubilejní zápas za Real
Hned dva důvody k oslavám měl včera večer Casemiro. Jeho Real Madrid vyhrál v Seville a brazilský záložník si na své konto připsal jubilejní 200. start v dresu španělského klubu. Do této chvíle dal devatenáct branek a svým dílem přispěl ke 138 výhrám. (abola.pt)
17:45 PSG si chce pojistit Meuniera
Thomas Meunier má v PSG smlouvu jen do konce sezony, v týmu by ale mohl pokračovat. Francouzský mistr s belgickým obráncem počítá a v dohledné době by mohl zahájit jednání o prodloužení spolupráce. (transfermarketweb.com)
17:29 Cúpera střídá v Uzbekistánu Avramov
Novým trenérem reprezentace Uzbekistánu byl jmenován Vadim Avramov. Ten nahradil zkušeného Argentince Héctora Cúpera, který byl o několik hodin dříve odvolán. (lequipe.fr)
17:18 Levante se musí obejít bez Bardhiho
Levante bude do poloviny října chybět Enis Bardhi, záložník španělského klubu si natrhl stehenní sval a bez fotbalu bude tři týdny. (marca.com)
16:57 Düsseldorf uplatnil opci na Kownackiho
Dawid Kownacki v lednu odešel ze Sampdorie na hostování do Düsseldorfu a německý celek nyní uplatnil opci na trvalý přestup za 7,5 milionu eur. Polský útočník dal loni v deseti bundesligových zápasech čtyři góly, letos zatím na první zápis do listiny střelců čeká. (football-italia.net)
16:48 Laliga - ideální sestava
Ideální sestava 5. kola španělské ligy: Joel (Betis) - Capa (Athletic), Germán (Granada), Aidoo (Celta), Mendy (Real) - Odegaard (Real Sociedad), Azeez (Granada), Cazorla (Villarreal), Cucu (Getafe) - Willian José (Real Sociedad), Benzema (Real Madrid). (marca.com)
16:30 Dinamo Moskva nepřijalo rezignaci Chochlova
Dmitrij Chochlov zůstává trenérem Dinama Moskva - kouč podal rezignaci, vedení jí ale nepřijalo a počítá s tím, že kormidelník u týmu zůstane minimálně do konce podzimu. Dinamo zatím vyhrálo jen dva zápasy, z deseti duelů vydolovalo deset bodů. (sport-express.ru)
16:11 Gayá je na marodce Valencie
Valencii v nadcházejících minimálně dvou týdnech nepomůže José Luis Gayá, španělský obránce si včera přivodil svalové zranění. (marca.com)
15:51 Saint-Étienne zřejmě vymění trenéra
Saint-Étienne se v úvodu sezony vůbec nedaří a není vyloučeno, že o práci přijde jeho trenér Ghislain Printant. Vedení francouzského klubu vážně zvažuje změnu a na jeho lavičku by se mohl vrátit starý známý - Jean-Louis Gasset, ASSE se této možnosti nebrání. (transfermarketweb.com)
15:35 Ramos vyhrál s Realem už 400 zápasů
Sergio Ramos se včera vrátil do sestavy Realu Madrid a přispěl k výhře 1:0 na půdě Sevilly. Španělský obránce měl ještě jeden důvod k radosti, jednalo se o jeho jubilejní 400. výhru v dresu Bílého baletu. (abola.pt)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
22.09.
Madagaskar - Namibie
1:0
22.09.
Etiopie - Rwanda
0:1
22.09.
Zimbabwe - Lesotho
3:1
22.09.
Rovníková Guinea - Kongo
2:2
22.09.
Niger - Pobřeží slonoviny
2:0
22.09.
Středoafrická rep. - DR Kongo
0:2
22.09.
eSwatini - Zambie
0:1
22.09.
Ghana - Burkina Faso
0:1
22.09.
Tanzanie - Súdán
0:1
22.09.
Togo - Nigérie
4:1
Kompletní výsledky
22.09.
Švýcarsko - Rumunsko
8:0
22.09.
Turecko - Moldavsko
4:2
22.09.
Dánsko - Severní Makedonie
11:0
22.09.
Wales - Rusko
0:2
Kompletní výsledky
22.09.
Crystal Palace - Wolverhampton
1:1
22.09.
West Ham United - Man. Utd
2:0
22.09.
Arsenal FC - Aston Villa
3:2
22.09.
Chelsea FC - Liverpool FC
1:2
24.09.
Watford FC - Swansea City
info
24.09.
Colchester United - Tottenham
info
24.09.
Portsmouth FC - Southampton FC
info
24.09.
Preston North End - Manchester City
info
24.09.
Luton Town - Leicester City
info
24.09.
Sheffield Wednesday - Everton FC
info
24.09.
Arsenal FC - Nottingham Forest
info
24.09.
Crawley Town - Stoke City
info
22.09.
W. B. A. - Huddersfield Town
4:2
24.09.
Aldershot Town - Yeovil Town
info
24.09.
Boreham Wood - Notts County
info
24.09.
Bromley FC - Woking FC
info
24.09.
Chorley FC - Barrow AFC
info
24.09.
Ebbsfleet United - Barnet FC
info
24.09.
Halifax Town - Harrogate Town
info
24.09.
Hartlepool United - Chesterfield FC
info
24.09.
Maidenhead United - Dover Athletic
info
24.09.
Solihull Moors - Stockport County
info
24.09.
Sutton United - Dag & Red
info
24.09.
Torquay United - Eastleigh FC
info
24.09.
AFC Fylde - Wrexham FC
info
Kompletní výsledky
22.09.
Getafe CF - RCD Mallorca
4:2
22.09.
Espanyol - Real Sociedad
1:3
22.09.
Valencia CF - CD Leganés
1:1
22.09.
Athletic Bilbao - Alavés
2:0
22.09.
Sevilla FC - Real Madrid
0:1
24.09.
Real Valladolid - Granada CF
info
24.09.
Real Betis - Levante UD
info
24.09.
FC Barcelona - Villarreal CF
info
22.09.
SD Ponferradina - Real Oviedo
2:1
22.09.
Girona FC - UD Las Palmas
1:0
22.09.
CD Numancia - Elche CF
1:1
22.09.
Sporting Gijón - Racing Santander
1:1
22.09.
Extremadura UD - SD Huesca
0:1
22.09.
CD Tenerife - CF Fuenlabrada
0:1
22.09.
Peña Deportiva - Celta Vigo B
3:4
22.09.
Pontevedra CF - Atlético Baleares
0:1
22.09.
S.S. Reyes - Real Oviedo B
2:3
22.09.
Rayo Majadahonda - Atl. Madrid B
1:0
22.09.
Marino Luanco - UD Melilla
0:0
22.09.
Internacional de Madrid - Las Rozas
2:1
22.09.
UD Las Palmas B - RM Castilla
0:0
22.09.
Racing Ferrol - Sporting Gijón B
0:0
22.09.
Deportivo Alavés B - CD Izarra
4:0
22.09.
CD Tudelano - Athletic Bilbao B
0:3
22.09.
CF Salmantino - UD Logroñés
0:2
22.09.
Haro Deportivo - CD Guijuelo
1:0
22.09.
Real Valladolid B - Barakaldo CF
3:1
22.09.
CD Calahorra - Unionistas
1:1
22.09.
Real Sociedad B - SD Leioa
4:3
22.09.
Arenas Club - SD Amorebieta
1:1
22.09.
CD Leonesa - Burgos CF
4:0
22.09.
AE Prat - FC Andorra
0:1
22.09.
SD Ejea - CD Ebro
1:1
22.09.
Gimnàstic Tarragona - UE Cornellà
2:2
22.09.
Badalona CF - Lleida Esportiu
1:1
22.09.
UE Olot - Valencia CF B
1:0
22.09.
CE Sabadell FC - CF La Nucía
1:0
22.09.
Espanyol B - CD Castellón
0:0
22.09.
Hércules CF - Orihuela CF
1:3
22.09.
CP Villarrobledo - Villarrubia CF
2:1
22.09.
Atl. Sanluqueño - Real Linense
1:0
22.09.
Mérida AD - Recreativo Huelva
0:1
22.09.
CD San Fernando - Yeclano Deportivo
1:0
22.09.
CD Don Benito - UD Marbella
1:1
22.09.
Talavera CF - Real Murcia
1:2
22.09.
Algeciras CF - Sevilla FC B
3:0
22.09.
FC Cartagena - Cádiz CF B
1:0
Kompletní výsledky
22.09.
US Sassuolo - SPAL 2013
3:0
22.09.
UC Sampdoria - Turín FC
1:0
22.09.
US Lecce - SSC Neapol
1:4
22.09.
Bologna FC - AS Řím
1:2
22.09.
Atalanta - ACF Fiorentina
2:2
22.09.
SS Lazio - Parma Calcio
2:0
24.09.
Hellas Verona - Udinese Calcio
info
24.09.
Brescia Calcio - Juventus FC
info
22.09.
Trapani Calcio - Salernitana Calcio
0:1
24.09.
Ascoli Calcio - Spezia Calcio
info
24.09.
AS Cittadella - Delfino Pescara
info
24.09.
Cosenza Calcio - AS Livorno
info
24.09.
FC Crotone - SS Juve Stabia
info
24.09.
Perugia Calcio - Frosinone Calcio
info
24.09.
AC Pisa 1909 - Empoli FC
info
24.09.
Pordenone Calcio - Benevento Calcio
info
24.09.
Virtus Entella - Venezia FC
info
22.09.
AC Arezzo - UC AlbinoLeffe
0:1
22.09.
US Pianese ASD - Alessandria Calcio
0:1
22.09.
AC Renate - Olbia Calcio
2:0
22.09.
Robur Siena - Pro Patria Calcio
0:1
22.09.
Juventus U23 - US Pontedera
1:1
22.09.
Calcio Lecco - AC Monza Brianza
0:3
22.09.
Novara Calcio - US Pergolettese
0:0
18:00
Giana Erminio - Carrarese Calcio
info
22.09.
US Fermana - Sambenedettese Calcio
1:1
22.09.
AS Gubbio - L.R. Vicenza Virtus
0:3
22.09.
VV Verona - US Triestina
3:2
22.09.
Vis Pesaro - Calcio Padova
0:2
22.09.
Alma Fano - AC Reggiana
0:0
22.09.
Liberty Monopoli - Calcio Catania
4:2
22.09.
AZ Picerno - US Casertana
1:1
22.09.
FC Rieti - Potenza SC
1:1
22.09.
Sicula Leonzio - Ternana Calcio
1:2
22.09.
AS Viterbese - FC Catanzaro
2:1
22.09.
US Avellino - Bisceglie Calcio
0:1
22.09.
Urbs Reggina 1914 - US Vibonese
2:0
22.09.
Virtus Francavilla - SSC Bari
1:0
22.09.
SS Cavese - Paganese Calcio
1:0
Kompletní výsledky
22.09.
Mönchengladbach - Düsseldorf
2:1
22.09.
E. Frankfurt - Dortmund
2:2
20:30
VfL Wolfsburg - TSG Hoffenheim
info
22.09.
Hamburger SV - Erzgebirge Aue
4:0
22.09.
Drážďany - Jahn Regensburg
2:1
22.09.
VfL Osnabrück - FC St. Pauli
1:1
22.09.
Hansa Rostock - FSV Zwickau
1:1
22.09.
Bayern M. II - FC Ingolstadt 04
2:1
19:00
KFC Uerdingen - SV Waldhof Mannheim
info
22.09.
Norderstedt - Hamburger SV II
0:2
22.09.
Lüneburg - KSV Holstein Kiel II
2:1
22.09.
Droch. / Assel - Weiche Flensburg
1:2
22.09.
Altona - VfL Wolfsburg II
4:1
20:15
VfB Lübeck - VfB Oldenburg
info
22.09.
BFC Dynamo - Lokomotive Lipsko
0:0
22.09.
ZFC Meuselwitz - VfB Auerbach
5:1
22.09.
Fürstenwalde - Germ. Halberstadt
3:0
22.09.
Düsseldorf II - M'gladbach II
1:3
24.09.
SC Verl - Bergisch Gladbach
info
24.09.
SV Rödinghausen - VfB Homberg
info
24.09.
Bonner SC - Sportfreunde Lotte
info
24.09.
SV Lippstadt 08 - Wuppertaler SV
info
22.09.
SC Freiburg II - Astoria Walldorf
2:2
22.09.
SSV Ulm 1846 - 1. FSV Mainz 05 II
0:1
Kompletní výsledky
22.09.
Ml. Boleslav - Baník Ostrava
2:0
22.09.
Sparta Praha - Slavia Praha
0:3
18:00
FK Jablonec - Sigma Olomouc
info
24.09.
Baník Sokolov - SFC Opava
info
24.09.
SK Benešov - 1. FC Slovácko
info
24.09.
FK Varnsdorf - Fastav Zlín
info
22.09.
1. FK Příbram B - FC Písek
2:3p
22.09.
1. FC Karlovy Vary - Slavia Praha B
1:2
22.09.
MAS Táborsko - FK Štěchovice
3:2
22.09.
Sokol Hostouň - SK Rakovník
4:0
22.09.
Hradec Králové B - FK Pardubice B
0:1p
22.09.
Slovan Liberec B - FK Přepeře
1:4
22.09.
Chlumec nad Cidlinou - SK Zápy
1:2
22.09.
FK Teplice B - Bohemians 1905 B
1:6
22.09.
Sokol Brozany - FK Zbuzany
1:2
22.09.
Sigma Olomouc B - MFK Vyškov
1:1
22.09.
1. FC Slovácko B - 1. SC Znojmo FK
2:3
22.09.
Vel. Mez. - Fastav Zlín B
1:0
22.09.
Tatran Sedlčany - J. Hradec
4:1
22.09.
Meteor Praha - Neratovice-Byškov.
3:1
22.09.
FK Louny - Olympie Březová
1:2
22.09.
Dvůr Králové - Sokol Libiš
1:2
22.09.
SK Benátky nad Jizerou - FK Kolín
1:3
22.09.
Polaban Nymburk - Horky nad Jizerou
4:3
22.09.
SK Poříčany - FK Čáslav
0:2
22.09.
Polná - Zbrojovka Brno B
0:3
22.09.
Žďár n/S - AFC Humpolec
3:4
22.09.
Velká Bíteš - Sokol Lanžhot
1:1
22.09.
Ždírec n/D - Havlíčkův Brod
2:0
22.09.
FK Šumperk - FC Vsetín
0:1
22.09.
FK Kozlovice - Viktorie Přerov
4:0
22.09.
Tatran Všechovice - FC Strání
0:3
22.09.
Fotbal Třinec B - Val. Mez.
3:0
22.09.
MFK Karviná B - TJ Nový Jičín
2:0
22.09.
SFC Opava B - TJ Heřmanice
4:0
22.09.
Bruntál - Frýdlant n. O.
1:2
22.09.
Frenštát - SK Dětmarovice
3:1
22.09.
FK SK Polanka - MFK Havířov
5:1
22.09.
Dukla Praha - Viktoria Plzeň
0:1
22.09.
1. FC Slovácko - Slavia Praha
1:7
Kompletní výsledky
22.09.
AS Trenčín - Slovan Bratis.
2:4
24.09.
FK Rakytovce - FK Pohronie
info
Kompletní výsledky
22.09.
Stade Rennes - Lille OSC
1:1
22.09.
Angers SCO - AS Saint-Étienne
4:1
22.09.
Olympique Lyon - Paris SG
0:1
24.09.
Dijon FCO - Olympique Marseille
info
24.09.
AS Monaco - OGC Nice
info
20:45
FC Lorient - Rodez AF
info
Kompletní výsledky
22.09.
FK Orenburg - Lokomotiv Moskva
2:3
22.09.
Dinamo Moskva - PFC Soči
2:3
22.09.
Arsenal Tula - Ural
1:1
22.09.
CSKA Moskva - FK Krasnodar
3:2
Kompletní výsledky
22.09.
Gil Vicente FC - Boavista FC
0:0
22.09.
CD Tondela - Vitória SC
1:3
22.09.
Vitória FC - Portimonense SC
0:0
22.09.
FC Porto - CD Santa Clara
2:0
20:00
SC Braga - CS Marítimo
info
22:00
Sporting CP - FC Famalicão
info
22.09.
Leixões SC - SL Benfica B
1:0
22.09.
Cova Piedade - Casa Pia AC
0:1
22.09.
CD Mafra - Varzim SC
1:1
22.09.
Académica Coimbra - CD Feirense
1:1
22.09.
UD Vilafranquense - Estoril Praia
1:4
Kompletní výsledky
22.09.
St. Johnstone FC - Rangers FC
0:4
22.09.
Celtic FC - Kilmarnock FC
3:1
22.09.
Hibernian FC - Heart of Midlothian
1:2
Kompletní výsledky
22.09.
SC Heerenveen - FC Utrecht
1:1
22.09.
FC Emmen - Feyenoord Rotterdam
3:3
22.09.
ADO Den Haag - AZ Alkmaar
0:1
22.09.
PSV Eindhoven - AFC Ajax
1:1
24.09.
KVV Quick Boys - VV Katwijk
info
24.09.
Achilles Veen - HHC Hardenberg
info
24.09.
VVOG Harderwijk - AFC Ajax amateurs
info
24.09.
GVVV Veenendaal - Kozakken Boys
info
24.09.
ASWH Hendrik-Ido-Ambacht - SV TEC
info
24.09.
SVV Scheveningen - Harkemase Boys
info
24.09.
ODIN '59 - BVV Barendrecht
info
24.09.
VV Noordwijk - Rijnsburgse Boys
info
20:00
Jong PSV Eindhoven - Cambuur
info
Kompletní výsledky
22.09.
Standard Lutych - KAS Eupen
3:0
22.09.
Club Bruggy - RSC Anderlecht
2:1
22.09.
SV Zulte Waregem - KAA Gent
2:2
24.09.
Cercle Bruggy - RUS Rebecq
info
24.09.
Waasland-Beveren - KVC Westerlo
info
22.09.
Oud-Heverlee Leuven - Lommel SK
1:0
Kompletní výsledky
22.09.
Rizespor - Gaz. Gaziantep
1:2
22.09.
G'birliği - Alanyaspor
1:1
22.09.
Y. Malatyaspor - Galatasaray
1:1
19:00
Sivasspor - Trabzonspor
info
19:00
Beşiktaş JK - Istanbul B.
info
24.09.
Çorum Belediyespor - Kasimpaşa SK
info
24.09.
Payasspor - Boluspor
info
24.09.
Mardin BB - Altay SK
info
24.09.
Karacabey Birl. - Ümraniyespor
info
24.09.
Muğlaspor - Bursaspor
info
24.09.
1877 Alemdağspor - Sancaktepe B.
info
24.09.
Edirnespor Gençlik - Erzurum BB
info
24.09.
Kas. Erokspor - Utas Uşakspor
info
24.09.
Somaspor - Keçiörengücü
info
24.09.
Altinordu SK - 1922 Konyaspor
info
24.09.
Şanliurfaspor - 24Erzincanspor
info
24.09.
Balikesirspor - Van BB
info
24.09.
Adanaspor - Fethiyespor
info
24.09.
Osmanlispor - İçel İdmanyurd
info
24.09.
Amed SK - Ağrı 1970 Spor
info
24.09.
Kocaelispor - Sivas DEB
info
22.09.
Giresunspor - Fatih Karagümrük
1:1
22.09.
Eskişehirspor - Menemen B.
3:0
22.09.
Akhisar Belediyespor - Hatayspor
3:1
Kompletní výsledky
22.09.
AE Larisa - Xanthi FC
3:0
22.09.
PAOK Soluň - Aris Soluň
2:2
22.09.
PAS Lamia 1964 - Panionios FC
1:1
22.09.
Panathinaikos FC - Olympiakos
1:1
Kompletní výsledky
22.09.
Austria Vídeň - SCR Altach
2:0
22.09.
TSV Hartberg - Wolfsberger AC
0:2
22.09.
LASK Linz - Red Bull Salzburg
2:2
24.09.
Austria Lustenau - Floridsdorfer AC
info
24.09.
Grazer AK - Wacker Innsbruck
info
24.09.
ASK Ebreichsdorf - Admira
info
24.09.
Union Gurten - SV Horn
info
24.09.
FC Gleisdorf 09 - FC Juniors OÖ
info
24.09.
USV St. Anna - FC Dornbirn
info
24.09.
Marchfeld Mannsdorf - SV Kapfenberg
info
24.09.
SKU Amstetten - Blau Weiß Linz
info
24.09.
SKN Sankt Pölten - SV Mattersburg
info
22.09.
Vorwärts Steyr - Austria Am.
0:0
Kompletní výsledky
22.09.
FC Lugano - FC Luzern
1:1
22.09.
BSC Young Boys - FC Basilej
1:1
22.09.
FC Curych - FC Thun
2:0
22.09.
FC Vaduz - Lausanne Sport
1:2
24.09.
FC Chiasso - FC Winterthur
info
24.09.
FC Aarau - Stade Lausanne Ouchy
info
24.09.
FC Schaffhausen - SC Kriens
info
Kompletní výsledky
22.09.
Desna Černihiv - Šachtar Doněck
0:1
22.09.
Vorskla Poltava - Dynamo Kyjev
0:5
22.09.
Kolos Kovalivka - PFK Oleksandrija
1:1
Kompletní výsledky
22.09.
Wisła Płock - Wisła Kraków
2:1
22.09.
Pogoń S. - Górnik Zabrze
1:1
22.09.
KS Cracovia - Legia Varšava
1:2
24.09.
Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk
info
24.09.
Stal Brzeg - Olimpia Elbląg
info
24.09.
Zagłębie II - Miedź Legnica
info
24.09.
Gorzów Wielk. - Olimpia Zambrów
info
24.09.
Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
info
24.09.
Legia Varšava II - Wigry Suwałki
info
24.09.
Chrobry Głogów - Lech Poznań
info
24.09.
Ostrowiec Ś. - Sandecja Nowy Sącz
info
24.09.
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
info
24.09.
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
info
22.09.
Podbeskidzie - GKS Tychy
2:2
22.09.
Olimpia Grudziądz - Niepołomice
1:1
Kompletní výsledky
22.09.
FC Botoşani - Chindia T.
0:3
22.09.
FCSB - CFR Cluj
0:0
19:30
Viitorul C. - Politehnica Iaşi
info
24.09.
ACS Flacăra Horezu - Astra Giurgiu
info
24.09.
Metalul Buzău - Miercurea Ciuc
info
Kompletní výsledky
22.09.
Zalaegerszegi TE - Ferencvárosi TC
1:2
22.09.
Szabadkikötő - Tiszakécske FC
0:1
22.09.
Nádasd KSE - Soroksári SC
0:9
22.09.
Svábhegy - Kazincbarcikai SC
0:6
22.09.
Úrkút SK - Vasas Budapešť
0:1
22.09.
Pilisi LK - Kisvárda FC
0:1
22.09.
ESMTK Budapešť - Győri ETO FC
1:3
22.09.
Taksony SE - Nyíregyháza
0:2
22.09.
Törökszentmiklós - Budafoki LC
0:5
22.09.
Gyöngyösi AK - Haladás
0:3
22.09.
Szarvas IFC - Thermál Spa Siklós
8:2
22.09.
ASR Gázgyár - Makói FC
1:0
22.09.
Vasvár VSE - Mosonmagyaróvári TE
1:9
22.09.
Gönyű SE - BKV Előre SC
0:2
22.09.
Monor SE - Komáromi VSE
2:0
22.09.
Sényö - Jászberényi SE
3:2
22.09.
Sárisápi B. - Rákosmenti KSK
0:5
22.09.
Viadukt SE - Dunaújváros PASE
0:1
22.09.
Olajmunkás SE - Sárbogárd SE
1:5
Kompletní výsledky
22.09.
Hajduk Split - Inter Zaprešić
3:1
22.09.
NK Istra 1961 - NK Rijeka
0:3
24.09.
NK Karlovac - Dinamo Záhřeb
info
24.09.
NK Hrvace - Slaven Belupo
info
24.09.
Vuteks Sloga - NK Osijek
info
24.09.
Oriolik Oriovac - L. Záhřeb
info
Kompletní výsledky
22.09.
FK Partizan - FK Crvena Zvezda
2:0
Kompletní výsledky
22.09.
Rudar Velenje - NK Domžale
2:3
22.09.
Triglav Kranj - NK Maribor
1:3
22.09.
NŠ Mura - NK Celje
1:0
22.09.
Olimpija Lublaň - NK Bravo
3:1
Kompletní výsledky
22.09.
Lokomotiv Plovdiv - Beroe
3:0
22.09.
Ludogorec Razgrad - Arda Kardžali
2:0
16:30
Etar - Vitoša Bistrica
info
24.09.
Kariana Erden - Carsko Selo Sofia
info
24.09.
Botev Ihtiman - Černo More Varna
info
24.09.
Lokomotiv GO - CSKA Sofia
info
Kompletní výsledky
22.09.
Hobro IK - SønderjyskE
1:1
22.09.
FC Nordsjaelland - Aalborg BK
2:1
22.09.
Silkeborg IF - Lyngby BK
2:3
22.09.
Esbjerg fB - Brøndby IF
3:1
22.09.
FC Kodaň - FC Midtjylland
0:0
19:00
Randers FC - AC Horsens
info
24.09.
Otterup B&IK - Odense Boldklub
info
22.09.
Naestved BK - Viborg FF
2:2
22.09.
Nykøbing FC - Vendsyssel FF
0:3
22.09.
FC Fredericia - Fremad Amager
1:2
22.09.
Kolding IF - Skive IK
4:2
Kompletní výsledky
22.09.
Hammarby IF - AIK Solna
2:1
22.09.
Helsingborg - AFC Eskilstuna
2:1
22.09.
IF Elfsborg - Malmö FF
0:3
24.09.
Kalmar FF - GIF Sundsvall
info
24.09.
Djurgårdens IF - Falkenbergs FF
info
22.09.
Västerås SK - Degerfors IF
1:0
22.09.
Mjällby AIF - IF Brommapojkarna
0:2
22.09.
Halmstads BK - Trelleborgs FF
3:0
24.09.
GAIS Göteborg - Örgryte IS
info
24.09.
Varbergs BoIS - J-Södra
info
Kompletní výsledky
22.09.
Vålerenga IF - Viking FK
0:4
22.09.
Ranheim - FK Bodø/Glimt
1:1
22.09.
Odds BK - Sarpsborg 08 FF
3:0
22.09.
Tromsø IL - Strømsgodset IF
0:1
22.09.
Lillestrøm SK - Kristiansund
1:1
22.09.
Mjøndalen IF - Rosenborg BK
1:2
19:00
Stabaek Fotball - Molde FK
info
22.09.
Strømmen IF - Sogndal Fotball
2:0
22.09.
KFUM Oslo - Sandefjord Fotball
3:3
22.09.
Nest-Sotra Fotball - Skeid Fotball
2:1
22.09.
FK Jerv - Tromsdalen UIL
1:0
22.09.
Ham-Kam Fotball - IK Start
4:0
22.09.
Sandnes Ulf - Raufoss IL
3:1
22.09.
Aalesunds FK - Notodden FK
3:1
Kompletní výsledky
22.09.
IFK Mariehamn - KuPS Kuopio
0:1
22.09.
Ilves Tampere - Inter Turku
1:0
Kompletní výsledky
22.09.
Anorthosis Famagusta - Pafos FC
2:0
22.09.
Ethnikos Achnas - Nea Salamis FC
2:0
18:00
Enosis NP - APOEL Nikósie
info
Kompletní výsledky
22.09.
Hapoel Ra'anana - FC Ashdod
1:1
22.09.
Hapoel Haifa - Hapoel Eran Hadera
1:2
19:15
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Tel-Aviv
info
24.09.
Maccabi Tel-Aviv - Beitar J.
info
Kompletní výsledky
20:20
Dundalk FC - Shamrock Rovers
info
Kompletní výsledky
20:45
Carrick Rangers - Linfield FC
info
Kompletní výsledky
22.09.
Barry Town - Cefn Druids
1:0
24.09.
Bangor City - The New Saints FC
info
Kompletní výsledky
22.09.
Energetik-BGU Minsk - Isloč Minsk
1:2
22.09.
FK Gomel - Dinamo Minsk
0:1
Kompletní výsledky
24.09.
FK Panevėžys - Sūduva
info
Kompletní výsledky
22.09.
METTA/LU - FK Ventspils
3:3
22.09.
FK Valmiera - Riga FC
0:1
Kompletní výsledky
22.09.
FC Kuressaare - Maardu Linnam.
1:0
22.09.
Tammeka Tartu - Flora Tallinn
1:6
24.09.
Kalev Tallinn - Nõmme Kalju
info
Kompletní výsledky
24.09.
Zimbru Kišiněv - Petroclub Hîn.
info
24.09.
Milsami Orhei - Sfîntul Gheorghe
info
Kompletní výsledky
22.09.
FK Zvijezda 09 - Velež Mostar
1:2
22.09.
Zrinjski Mostar - Čelik Zenica
3:0
Kompletní výsledky
22.09.
Makedonija GP Skopje - FK Renova
0:1
22.09.
FA Pandev - FK Shkupi
0:0
22.09.
Vardar Skopje - Sileks Kratovo
3:0
22.09.
FK Škendija - FK Struga Trim-Lum
2:0
Kompletní výsledky
22.09.
Iskra Danilovgrad - Bud. Podg.
2:2
22.09.
Rudar Pljevlja - OFK Petrovac
4:0
22.09.
Mladost L. - Kom Podgorica
4:2
22.09.
Sutjeska Nikšić - Grbalj R.
5:0
22.09.
OFK Titograd - Zeta Golubovci
0:1
Kompletní výsledky
22.09.
HK Kópavogur - ÍA Akranes
1:1
22.09.
Víkingur Reykjavík - KA Akureyri
2:3
22.09.
KR Reykjavík - FH Hafnarfjördur
3:2
22.09.
Grindavík - Valur Reykjavík
2:2
22.09.
Fylkir Reykjavík - Stjarnan FC
1:4
22.09.
ÍBV Vestm. - Breidablik UBK
1:1
Kompletní výsledky
22.09.
Vllaznia Skadar - Luftëtari
0:0
22.09.
Flamurtari Vlora - KF Laçi
3:3
Kompletní výsledky
22.09.
Lori FC - Ararat Jerevan
1:4
22.09.
Pyunik Jerevan - FC Noah
1:2
24.09.
FC Ararat-Armenia - Alashkert FC
info
Kompletní výsledky
22.09.
Neftçi Baku - Keşlə FK
0:0
17:00
Zirä FK - Qarabağ Ağdam
info
Kompletní výsledky
24.09.
Merani Martvili - L. Tbilisi
info
24.09.
Merani Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
info
Kompletní výsledky
22.09.
Šachtër K. - Tobol Kostanaj
0:1
22.09.
Žetisu Taldykorgan - FC Astana
2:1
22.09.
Ordabasy Šymkent - FK Aktobe
4:1
Kompletní výsledky
22.09.
St. Lucia FC - Tarxien Rainbows
2:1
22.09.
Floriana FC - Gzira United
0:0
Kompletní výsledky
22.09.
P./Rédange - Jeunesse Junglinster
1:5
22.09.
Green Boys H/T - US Esch
2:4e
22.09.
Union Remich/Bous - Progrès N.
0:2
22.09.
Berdenia Berbourg - FC Wiltz
2:3
22.09.
Minerva Lintgen - Jeunesse Canach
0:6
22.09.
Avenir Beggen - Etzella Ettelbrück
0:1
22.09.
Belvaux - Swift Hesperange
0:6
22.09.
K. Wormel. - UN Käerjéng 97
1:4
22.09.
Vinesca Ehnen - T. Pétange
0:7
22.09.
CS Grevenmacher - Fola Esch
1:2
22.09.
FC Noertzange - Jeunesse Esch
0:4
22.09.
FC Munsbach - Blue Boys Muhlenbach
3:6
22.09.
SC Steinfort - YB Weiler
2:1
22.09.
SC Ell - FC Mondercange
0:3
22.09.
Tricolore Gasperich - FC Rodange 91
0:3
22.09.
FC 47 Bastendorf - US Rumelange
0:2
22.09.
AS Luxembourg Porto - Racing FC
0:7
22.09.
Walferdange - Hamm Benfica
0:7
22.09.
Jeunesse Schieren - Mertert/W.
1:2
22.09.
Minière L. - Victoria Rosport
1:6
22.09.
Red Boys Aspelt - UNA Strassen
1:3
22.09.
Red-Black-Egalité - US Hostert
1:4
22.09.
Red Star Merl-Belair - US Mondorf
0:4
22.09.
US Sandweiler - FC Mamer
0:4
22.09.
Schengen - Blô-Weiss Medernach
4:5e
22.09.
FC Kehlen - CS Sanem
2:1e
22.09.
Rupensia L. - Blo Weiss Itzig
2:5
22.09.
SC Bettembourg - Kayl-Tétange
3:2e
22.09.
FF Norden 02 - Alisontia Steinsel
0:4
22.09.
Daring Echternach - F91 Dudelange
1:6
22.09.
Berdorf/Consdorf - FC Lorentzweiler
2:3
Kompletní výsledky
22.09.
B36 Tórshavn - ÍF Fuglafjørdur
7:2
22.09.
TB Tvøroyri - NSÍ Runavík
1:4
22.09.
AB Argir - KÍ Klaksvík
0:2
Kompletní výsledky
22.09.
UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
2:2
22.09.
UE Sant Julià - Inter E.
0:0
22.09.
Atlétic E. - UE Engordany
2:0
22.09.
CE Carroi - FC Ordino
1:1
Kompletní výsledky
22.09.
SP Tre Penne - SS Virtus
1:0
22.09.
AC Libertas - SS San Giovanni
2:0
Kompletní výsledky
22.09.
Europa Point - Glacis United
0:3
22.09.
Mons Calpe - Lions Gibraltar
1:1
Kompletní výsledky
22.09.
KF Drita - KF Trepça '89
1:1
22.09.
KF Dukagjini - KF Feronikeli
0:2
22.09.
KF Priština - KF Gjilani
2:1
15:00
KF Ballkani - KF Vushtrria
5:2
15:00
KF Flamurtari - KF Llapi
1:5
15:00
KF Ferizaj - KF Drenica
0:1
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
 
přestup
 
20,000,000 €
 
Všechny přestupy
16:15
Bundesliga (Brémy - RB Lipsko)
16:30
LASK - Red Bull Salzburg (Záznam zo 7. kola rakúskej Tipico Bundesligy)
17:15
Stade Reims - AS Monaco (Záznam 6. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne zápas Česko - Anglie?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!