29.09.201111:28

Deschamps: Měli jsme štěsí

Marseille se zatím v domácí soutěži příliš nedaří, v Lize mistrů to ale je naopak. Olympique zvládl i druhé utkání ve skupině, porazil Dortmund 3:0 a vede tabulku. "Je skvělé, že už máme šest bodů. Dortmund ukázal, že je dobrý tým, nám pomohlo štěstí v obraně i útoku. To k fotbalu patří. Navíc musím říct, že jsme v této sezoně zatím mnoho štěstí neměli," říkal trenér Marseille Didier Deschamps.

28.09.201122:38

Liga mistrů - výsledky

Dnešní výsledky Ligy mistrů: Zenit Petrohrad - Porto 3:1 (20., 63. Širokov, 72. Danny - 10. Rodriguez), Arsenal - Olympiakos 2:1 (8. Oxlade-Chamberlain, 20. Santos - 27. Fuster), BATE - Barcelona 0:5 (19. vlastní Volodko, 22. Pedro, 38. a 56. Messi, 90. Villa), Leverkusen - Genk 2:0 (30. Bender, 90. Ballack), Marseille - Dortmund 3:0 (20., 69. z penalty A. Ayew, 62. Remy), Šachtar - APOEL 1:1 (64. Jadson - 62. Tričkovski), Valencia - Chelsea 1:1 (87. z penalty Soldado - 56. Lampard).

28.09.201122:35

Plzeň v Miláně neuspěla

AC Milán nakonec ve druhém poločase potvrdil roli favorita, dal dva góly a Plzeň tak odjíždí ze San Sira s nepořízenou. AC Milán - Plzeň 2:0 (53. z penalty Ibrahimovič, 66. Cassano).

28.09.201122:10

Spalletti: Neuvěřitelný zápas

Zenit si dnes v Lize mistrů poradil s Portem, vyhrál 3:1, a trenér Luciano Spalletti tak mohl být spokojený. "Odehráli jsme neuvěřitelný zápas, vytvořili si mnoho šancí. První a druhý poločas byl každý jiný, protože jsme se na začátku báli ukázat, co umíme. O poločase jsem ale hráčům řekl, aby hráli více klidněji, že to pro ně bude snazší, a přesně to se stalo," pochvaloval si Spalletti, jehož tým získal ve skupině G první body.

28.09.201122:04

Tévez byl suspendován

Manchester City suspendoval Carlose Téveze, který včera odmítl jako střídající hráč nastoupit do utkání s Bayernem. "Manchester City potvrzuje, že útočník Carlos Tévez byl suspendován a nebude týmu k dispozici v následujících dvou týdnech," stojí v prohlášení Citizens. Tévez se nebude účastnit ani tréninků.

28.09.201121:31

Na San Siru po poločase bez branek

Viktoria Plzeň prozatím drží krok s favorizovaným AC Milán, po poločase je na San Siru stav bezbrankový. AC Milán - Plzeň 0:0 po prvním poločase.

28.09.201118:54

Italové zatkli dva fanoušky Plzně

Italská policie dnes před zápasem Ligy mistrů v Miláně zatkla dva fanoušky Viktorie Plzeň kvůli tomu, že u sebe měli nože. Další stovku plzeňských příznivců čeká zákaz přístupu na mezinárodní utkání. Informovala o tom agentura ANSA. Policie provedla osobní kontrolu u asi 150 českých příznivců poté, co třemi autobusy přijeli do Milána. Policisté jim zabavili také dýmovnice a obušky. Proti stovce z nich zahájili kroky, které mají vyústit v zákaz přístupu na mezinárodní zápasy. Všechny tři autobusy s plzeňskými fanoušky zastavila už předtím na dálnici do Milána policejní hlídka, která u 70 cestujících zjistila, že jeví známky opilosti.

28.09.201116:40

Barrios se těší na zápas

Lucas Barrios překonal zranění stehenního svalu a o víkendu odehrál proti Mainzu první minuty v nové sezoně. Nyní chce dortmundský útočník pomoci svému týmu v Lize mistrů proti Marseille, elitní soutěž zatím ve své kariéře neokusil. "Hrát Ligu mistrů byl od dětství můj sen. Doufám, že se mi dnes vyplní. A doufám, že budeme úspěšní," uvedl Barrios.

28.09.201115:41

Cavani si poranil kotník

Edinson Cavani dost možná přijde o víkendové utkání Serie A proti Interu. Útočník Neapole si ve včerejším utkání Ligy mistrů proti Villarrealu poranil kotník.

28.09.201111:05

Hamšík: Musíme zůstat nohama na zemi

Marek Hamšík dal včera za Neapol svůj první gól v Lize mistrů a podílel se na vítězství nad Villarrealem, díky němuž má jeho tým po dvou zápasech v těžké skupině čtyři body. Slovenský reprezentant ale krotí nadšení. "Dát gól byl fantastický pocit. Je to pro nás vynikající výsledek, ale nesmíme se tím nechat unést. Máme před sebou ještě čtyři těžké zápasy, musíme zůstat nohama na zemi," prohlásil.

28.09.201109:30

Mancini: Musíme hrát naplno celý zápas

Jen jediný bod má po dvou zápasech na svém kontě v LM Manchester City. Včera totiž prohrál s Bayernem a manažer Roberto Mancini litoval, že jeho tým nehrál naplno celých 90 minut. "První půlhodinu jsme hráli dobře, ale poté, co jsme dostali stupidní první gól, nedokázali jsme zareagovat. Na takové úrovni musíte odjezdit celých 90 minut, jinak máte problém," uvědomuje si Mancini, jehož svěřenci v Mnichově předvedli velice mdlý výkon.

28.09.201108:54

Garde: Před hráči klobouk dolů

Po vítězství 2:0 smekal nad Dinamem Záhřeb smekal před svými svěřenci klobouk trenér Lyonu Rémi Garde. "Před hráči klobouk dolů. Mají za sebou několik těžkých zápasů, ale předvádějí přesvědčivé výkony s dobrými výsledky. Jsem šťastný. Získali jsme tři body a nedostali gól. Především v první půli jsme si došli pro vítězství," liboval si Garde.

28.09.201108:40

Nehráli jsme špatně, říkal Garrido

Villarreal neuspěl na hřišti Neapole a po dvou zápasech je s nula body na chvostu skupiny A. Kouč Juan Carlos Garrido nicméně svůj tým vesměs chválil. "Zápas rozhodly dvě chyby, po nichž přišly góly. Na zbytek zápasu můžeme být hrdí. Fakt, že jsme dostali dva góly během dvou minut, nemůže zhodnotit celé naše vystoupení. Před prvním gólem jsme útočili a snažili se o vítězství," uvedl trenér Žluté ponorky.

28.09.201108:26

Skvělý výkon, pochvaloval si Mazzarri

Náročný test zvládla Neapol, včera si poradila s Villarrealem a má po dvou zápasech v Lize mistrů na kontě už čtyři body. "Více než hodinu jsme hráli velice dobře a dali do zápasu všechno. V závěru pak byli moji hráči extrémně unavení, protože jsme hráli ve vysokém tempu," říkal po utkání neapolský trenér Walter Mazzarri. "Jsem šťastný, protože hráči pochopili, že jejich přístup musí být stejný v každém zápase proti jakémukoliv soupeři, také že musí hrát jako tým," dodal Mazzarri, jenž se obává akorát zranění Aronicy a Cavaniho.

28.09.201108:14

Heynckes byl spokojen s druhým poločasem

Bayern Mnichov včera jasně přehrál Manchester City a kouč Jupp Heynckes si pochvaloval zejména výkon z druhé půle. "Celý tým hrál ve druhém poločase bezchybně. Franck Ribéry a Bastian Schweinsteiger byli světoví," vyzdvihl výkon dvou svých svěřenců. "Na začátku jsme byli nervózní, ale hráči se z toho oklepali. Hráli jsme proti skvělému týmu, ale druhou půlku jsme dominovali," dodal.

27.09.201122:41

Dnešní výsledky Ligy mistrů: CSKA Moskva - Inter 2:3 (45. Dzagojev, 77. Vagner Love - 6. Lúcio, 23. Pazzini, 79. Zarate), Bayern - Manchester City 2:0 (38., 45. Gomez), Lyon - Dinamo Záhřeb 2:0 (23. Gomis, 42. Kone), Manchester United - Basilej 3:3 (16., 17. Welbeck, 90. Young - 58. F. Frei, 60., 76. z penalty A. Frei), Neapol - Villarreal 2:0 (14. Hamšík, 17. z penalty Cavani), Otelul - Benfica 0:1 (40. Cesar), Real Madrid - Ajax 3:0 (25. Ronaldo, 41. Kaka, 49. Benzema), Trabzonspor - Lille 1:1 (75. z penalty Colman - 31. Sow).

27.09.201120:55

Ranieri: Hráče jsem dal na ideální pozice

Inter Milán si pod Claudiem Ranierim připsal už druhé vítězství a nový kouč Nerazzurri prozradil, proč to najednou jeho klubu jde. "Postavil jsem hráče do jejich ideální pozic," uvedl po výhře 3:2 nad CSKA Moskva Ranieri. "Jsem šťastný, ty tři body nás vrací zpět do hry," řekl dále Ranieri, jehož předchůdce Gasperini první duel letošního ročníku Ligy mistrů prohrál.

27.09.201117:36

Řidič Dortmundu se dopustil přestupku

Fotbalisty Dortmundu zdržel při odjezdu na utkání Ligy mistrů v Marseille dopravní přestupek řidiče klubového autobusu. Vozidlo s bundesligovými šampiony zastavila na necelou hodinu policejní hlídka kvůli překročení povolené rychlosti. "Divili jsme se, co se to děje, ale vlastně to bylo humorné," citovala agentura Reuters mladého záložníka Maria Götzeho.

27.09.201115:57

Bayern bez nemocného Badstubera

Holger Badstuber s definitivní platností přijde o utkání proti Manchesteru City, obránce Bayernu Mnichov ze hry vyřadila chřipka.

27.09.201115:05

Zdravotní problémy má i Koscielny

Laurent Koscielny je dalším hráčem Arsenalu se zdravotními problémy, francouzský obránce se zranil během včerejšího tréninku a není příliš pravděpodobné, že zasáhne do zítřejšího duelu proti Olympiakosu.