02.11.201114:10

Banegu čeká dlouhá pauza

Valencia včera porazila Leverkusen, po Sergiu Canalesovi ale přišla o dalšího kreativního hráče. Už v prvním poločase z utkání odstoupil argentinský záložník Ever Banega, který má zraněné koleno a na hřišti se neobjeví možná až šest týdnů.

02.11.201111:11

Been se radoval z remízy

Genk včera uhrál s Chelsea remízu 1:1 a trenér Mario Been si výsledku hodně cenil. "Byl to nádherný večer pro celý Genk. Místy jsme hráli excelentně, to si fanoušci i hráči jistě užili. Samozřejmě jsme mohli i prohrát, v tomto utkání se mohlo stát prakticky všechno. Ale konečná remíza je skvělá," říkal spokojený trenér.

02.11.201110:10

Pereira: Neomluvitelná prohra

Porto ani podruhé nevyzrálo na nikósijský APOEL. Po domácí remíze včera na Kypru prohrálo, přestože minutu před koncem základní hrací doby vyrovnal na 1:1 Hulk. "Měli jsme šance, dokázali jsme vyrovnat, nedokážu si ale vysvětlit, jak si tak zkušený tým může nechat vstřelit ještě jeden gól. Vůbec tomu nerozumím. To, jak jsme odehráli nastavení, byla ukázka toho, jak se hrát nemá, vždyť i bod by pro nás byl dobrý. Teď musíme dvakrát vyhrát," zlobil se trenér Vitor Pereira.

02.11.201109:25

Jonas těsně nepřekonal rekord

Útočník Valencie Jonas otevřel skóre včerejšího zápasu Ligy mistrů proti Bayernu Leverkusen už v jedenácté vteřině. Vstřelit branku mu trvalo přesně 10,5 vteřiny. Jonas se tak stal druhým nejrychlejším střelcem Ligy mistrů, rekord drží Roy Makaay, který v roce 2007 skóroval za Bayern Mnichov proti Realu Madrid už po deseti vteřinách a dvou setinách.

02.11.201108:14

V Plzni se fandilo na náměstí

Víc než tisícovka fanoušků, kteří se včera nedostali do Prahy na utkání Ligy mistrů mezi Viktorií Plzeň a Barcelonou, fandila svému týmu u velkoplošných obrazovek na hlavním plzeňském náměstí. I přes chladné počasí se sešli lidé všech věkových kategorií. Mimořádně opožděné uložení k spánku si užívala i řada dětí, které rodiče na náměstí vzali. I přes prohru 0:4 odměnili fanoušci plzeňský tým potleskem. Na mnohých ale bylo patrné i zklamání a rozčarování zejména kvůli sporným rozhodnutím rakouského sudího.

01.11.201122:37

Liga mistrů - výsledky

Dnešní výsledky Ligy mistrů: BATE - AC Milán 1:1 (55. z penalty Renan - 22. Ibrahimovič), Zenit Petrohrad - Šachtar 1:0 (45. Lombaerts), APOEL - Porto 2:1 (42. Almeida, 90. Manduca - 89. z penalty Hulk), Arsenal - Marseille 0:0, Dortmund - Olympiakos 1:0 (7. Grosskreutz), Genk - Chelsea 1:1 (61. Vossen - 26. Ramires), Valencia - Leverkusen 3:1 (1. Jonas, 65. Soldado, 75. Rami - 31. Kiessling).

01.11.201122:36

Plzeň dostala čtyři góly

Barcelona ve druhém poločase vstřelila oslabené Plzni ještě dva góly a bez problémů si dokráčela za třemi body. Plzeň - Barcelona 0:4 (24. z penalty, 45., 90. Messi, 72. Fabregas).

01.11.201122:08

Spalletti: Zasloužené vítězství

Zenit porazil Šachtar Doněck a nejen, že se posunul do čela skupiny G, ale zároveň se přiblížil osmifinále Ligy mistrů. Kouč Luciano Spalletti byl po utkání pochopitelně spokojený. "Věděli jsme, co od soupeře očekávat. Odehráli jsme skvělý zápas. Vytvořili jsme si asi 15 šancí, Šachtar jen jednou vystřelil na bránu. Hráli jsme ve vysokém tempu a vítězství si jasně zasloužili," prohlásil trenér petrohradského mužstva.

01.11.201121:35

Messi vstřelil 200. gól

Lionel Messi dnes nejen, že otevřel skóre zápasu Ligy mistrů s Plzní, ale zároveň si připsal už svůj 200. gól v dresu Barcelony. Argentinská hvězda se trefila v prvním poločase hned dvakrát a má tak na kontě celkem 201 branek. Na barcelonského rekordmana Cesara Rodrigueze schází Messimu už "jen" 34 branek.

01.11.201121:32

Plzeň hraje v deseti a prohrává

Plzeň začala proti Barceloně dobře, ale Petržela svou úvodní šanci nedal, a pak přišel tvrdý trest pro Čišovského, který nejen, že fauloval ve vápně, ale zároveň dostal červenou kartu. Penaltu proměnil Messi. V závěru poločasu ještě ten samý hráč zvýšil na 0:2.Plzeň - Barcelona 0:2 po prvním poločase (24. z penalty, 45. Messi).

01.11.201120:34

Real Madrid bez tria zraněných

Real Madrid na svém webu potvrdil, že pro zítřejší utkání Ligy mistrů v Lyonu nebudou kvůli zraněním k dispozici Kaká, Álvaro Arbeloa a Marcelo.

01.11.201120:05

Balotelli nechybí v nominaci

Mario Balotelli si může poprvé v letošní sezoně zahrát Ligu mistrů. Italský útočník je po vypršení třízápasového trestu, který mu přetrval z minulého roku, poprvé v nominaci Manchesteru City. Anglický klub čeká ve středu utkání s Villarrealem.

01.11.201119:23

Pavlík si odbude debut v LM

Brankář Plzně Roman Pavlík si v dnešním duelu s Barcelonou odbude svůj debut v Lize mistrů. Jeho nasazení je jedinou změnou proti tradiční zahajovací sestavě západočeských fotbalistů, z níž vypadla zraněná brankářská jednička Marek Čech. Sestava Plzně na Barcelonu: Pavlík - Rajtoral, Čišovský, Bystroň, Limberský - Jiráček, Horváth - Petržela, Kolář, Pilař - Bakoš.

01.11.201115:37

Ballack připraven nastoupit

Michael Ballack je připraven nastoupit k utkání Ligy mistrů proti Valencii. Záložník Leverkusenu má zlomený nos, hrát bude se speciální ochrannou maskou.

01.11.201114:39

Cleverley dnes ještě netrénoval

Tom Cleverley podle všeho přijde o utkání Ligy mistrů proti Otelul Galati. Záložník Manchesteru United má problémy s kotníkem, nejde sice o nic vážného, dnes přesto ještě netrénoval.

01.11.201112:59

Lille postrádá Balmonta

Lille se zítra představí na půdě Interu Milán a v jeho sestavě bude chybět záložník Florent Balmont, jehož na hřiště nepustí poraněný stehenní sval. Hrát možná nebude ani obránce Marko Baša, v jeho případě je na vině bolavé rameno.

31.10.201122:48

Neapol i s Panděvem

Neapol cestuje do Mnichova k utkání s Bayernem a k dispozici jí bude i Goran Panděv, makedonský útočník po měsíční pauze doléčil zranění stehenního svalu a znovu se objevil v nominaci.

31.10.201122:05

Drogba Genk neohrozí

Útočník Chelsea Didier Drogba je po operaci ruky, z níž mu lékaři vyndali šrouby, které mu zpevňovaly kost po loňské zlomenině. Reprezentant Pobřeží slonoviny kvůli zákroku vynechá úterní zápas Ligy mistrů v Genku.

31.10.201119:49

Viktorii před Barcelonou požehná Duka

Pražský arcibiskup Dominik Duka požehná hráčům Viktorie Plzeň před úterním zápasem Ligy mistrů s Barcelonou. Duka na stadion přijde na žádost plzeňského klubu. Nejvyšší zástupce české katolické církve poté v pražském Edenu zůstane a bude večerní utkání sledovat.

31.10.201117:39

Sulejmani bude připraven

Miralem Sulejmani vynechal poslední zápasy Ajaxu kvůli zranění třísel, to už ale je minulost. Mladý útočník je připraven nastoupit v Lize mistrů proti Dinamu Záhřeb.