22.02.201212:32

Julio Cesar si poranil záda

Interu Milán možná bude v dnešním zápase na půdě Marseille chybět Julio Cesar, brazilský brankář si během tréninku poranil záda.

22.02.201209:31

Bosingwa si poranil stehenní sval

Chelsea by mohl v nejbližších týdnech chybět Jose Bosingwa. Portugalský obránce nastoupil v základní sestavě ke včerejšímu duelu v Neapoli, už po jedenácti minutách si ale poranil stehenní sval a musel střídat.

22.02.201209:15

Benzema má svalové problémy

Už po několika minutách skončilo včerejší utkání Ligy mistrů na půdě CSKA Moskva pro Karima Benzemu, francouzský útočník Realu Madrid si přivodil svalové zranění a čeká ho podrobné vyšetření.

21.02.201222:38

Liga mistrů - výsledky

Výsledky dnešních zápasů osmifinále Ligy mistrů: CSKA Moskva - Real Madrid 1:1 (90+3. Wernbloom - 28. Cristiano Ronaldo), Neapol - Chelsea 3:1 (39. a 65. Lavezzi, 45+2. Cavani - 27. Mata).

21.02.201215:57

Terry může chybět dva měsíce

Hodně dlouho by Chelsea mohl chybět její kapitán John Terry. Anglický obránce laboruje s poraněným kolenem, jehož stav se nyní zhoršil a podle některých médií by vše mělo vyústit ve dvouměsíční přestávku.

20.02.201212:59

Diarra bude na Inter připraven

Alou Diarra by měl nastoupit k prvnímu osmifinále Ligy mistrů proti Interu Milán. Záložník Marseille si ze sobotního duelu s Valenciennes odnesl poraněný prst na noze a o přestávce musel střídat, nejde ale o nic vážného a vyšetření neodhalilo žádnou zlomeninu.

19.02.201218:35

Di María proti CSKA nenastoupí

Angel Di Maria si v utkání se Santanderem přivodil svalové zranění a určitě vynechá úterní zápas Ligy mistrů proti CSKA Moskva. Real zatím víc informací o zranění argentinského záložníka neoznámil.

19.02.201217:42

Samuel znovu trénuje

Walter Samuel překonal zranění stehenního svalu. Obránce Interu opět naplno trénuje.

18.02.201216:29

Terryho start 50 na 50

Chelsea čeká v úterý první osmifinále Ligy mistrů v Neapoli a chybět jí možná bude John Terry. Zkušený stoper stále bojuje se zraněním kolena a manažer londýnského klubu André Villas-Boas se nechal slyšet, že šance na jeho start jsou padesátiprocentní.

17.02.201221:44

Milito a Stanković Marseille stihnou

Útočník Diego Milito a záložník Dejan Stanković by měli stihnout osmifinále Ligy mistrů proti Marseille. Oba hráči Interu Milán kvůli zraněním nebyli v nominaci na ligový souboj s Bolognou.

17.02.201218:30

Mexes si poranil kotník

Philippe Mexes možná vynechá ligový zápas s Cesenou, obránce AC Milán si na dnešním tréninku poranil kotník.

17.02.201216:46

Seedorfa čeká měsíční přestávka

Měsíc bude AC Milán chybět Clarence Seedorf, zkušený záložník si z utkání proti Arsenalu odnesl poraněný stehenní sval.

17.02.201215:58

Mertesacker zřejmě dohrál

Per Mertesacker musel se zraněným kotníkem na operaci. Obránce Arsenalu bude s velkou pravděpodobností mimo hru až do konce sezony.

16.02.201220:36

Arteta stále věří v obrat

Arsenal si včera odvezl z Milána čtyřbrankový příděl a v jeho týmu již málokdo věří v obrat. Jedním z mála, kteří ale nesložili zbraně, je Mikel Arteta. "Nikdy neříkej nikdy. Po včerejším zápase to bude straně složité a všichni to víme, ale pokud bychom dali dva rychlé góly, může to být ještě otevřené," prohlásil španělský záložník.

16.02.201210:35

Kadlec přijde o Messiho dres

Český obránce Michal Kadlec a jeho spoluhráč z Leverkusenu Manuel Friedrich přijdou o dres barcelonské hvězdy Lionela Messiho, který si s ním vyměnili při úterním osmifinále Ligy mistrů, v němž německý klub prohrál 1:3. Deníku Bild to řekl sportovní ředitel Leverkusenu Rudi Völler, kterého oba fotbalisté "honbou" za cenným suvenýrem při nepovedeném zápase pořádně naštvali. Messiho dresy budou muset podle Völlera vydražit na dobročinné účely. Kadlec, který vstřelil jediný gól německého týmu, si triko s nejlepším hráčem planety vyměnil už v poločase. V šatně mu ho ale Friedrich sebral. Po závěrečném hvizdu se nicméně českému reprezentantovi podařilo získat ještě jeden.

15.02.201222:40

Výsledky dnešních zápasů osmifinále Ligy mistrů: Zenit Petrohrad - Benfica 3:2 (27. a 88. Širokov, 71. Semak - 20. Pereira, 87. Cardozo), AC Milán - Arsenal 4:0 (15. Boateng, 38. a 49. Robinho, 79. Ibrahimović z penalty).

15.02.201219:29

Mazzarriho trest potvrzen

Walter Mazzarri neuspěl s odvoláním proti dvojzápasovému distancu a bude tak chybět na lavičce Neapole v obou osmifinálových zápasech Ligy mistrů proti Chelsea. Trenér jihoitalského celku byl potrestán za své chování ze závěrečného utkání základní skupiny ve Villarrealu.

15.02.201213:36

Messi vytvořil rekord Ligy mistrů

Lionel Messi se včera stal rekordmanem Ligy mistrů v počtu branek vstřelených ve vyřazovací fázi soutěže. Argentinský útočník v 88. minutě zvyšoval vedení Barcelony v Leverkusenu na 3:1 a zaznamenal už svou devatenáctou trefu v play-off.

15.02.201212:20

Mertesacker může chybět až měsíc

Až měsíc může strávit na marodce Arsenalu německý obránce Per Mertesacker, který má problémy s kotníkem, prozradil to manažer Arsene Wenger.

14.02.201222:37

Výsledky prvních zápasů osmifinále Ligy mistrů: Leverkusen - Barcelona 1:3 (52. Kadlec - 42. a 55. Sanchez, 88. Messi), Lyon - APOEL 1:0 (58. Lacazette).