Villarreal padl, La Real dokázal v závěru otočit skóre

Villarreal se doma nepředvedl v moc dobré kondici a ztratil další důležité body. Šel sice do vedení, když se jako první prosadil Coquelin, ale po změně stran se mu už tolik nedařilo. Naopak, hráli baskičtí hosté. Nejprve srovnal hostující kanonýr Isak a dvacet minut před koncem dokonal dílo zkázy Zubimendi.
15.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Žlutá ponorka změří síly s Realem Sociedad

Jistotu evropských pohárů může mít po tomto kole i Villarreal, který doma hostí Real Sociedad. Baskové už si zajistili pohárovou účast v týdnu, ale stále není jasné o kterou soutěž půjde. Na vzájemné měření sil se oba celky naladily vítězně.
15.05. | Previews | žádný komentář

Real Sociedad má jistotu evropských pohárů, doma přejel Cádiz

Španělská LaLiga má dalšího jistého pohárového účastníka. Po čtvrtečním zápase s Cádizem se jím stal Real Sociedad. Baskický celek zvítězil hladce 3:0 a nejhůř může skončit na sedmém místě. Co se týče hostů, tí zůstávají mimo sestupové pozice, avšak dvě kola před koncem mají jen dvoubodový náskok.
12.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

La Real hraje doma o Evropu, hostujícímu Cádizu jde o záchranu

Cádiz ještě ani zdaleka není zachráněn a čeká ho ještě dost práce. Své šance na setrvání mezi španělskou elitou chce podpořit ve čtvrtek večer, kdy jede do Baskicka. Domácí La Real pro něj ale nebude snadnou obětí.
11.05. | Previews | žádný komentář

Levante překvapilo Real Sociedad a porazilo ho gólem z devadesáté minuty

Levante ještě žije! Dnes to s ním vypadalo všelijak a proti La Realu rozhodně nebylo favoritem, ale přesto dokázalo dostat do sítě soupeře míč dvakrát, takže momentálně vyrovnávací trefa Davida Silvy už nic nezměnila. Levante bojovalo až do konce a rozhodující trefu zaznamenalo v 90. minutě.
06.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Páteční předehrávka nabízí naději pro domácí Levante

Levante pomalu přichází o naději na záchranu, ale ještě neřeklo poslední slovo. Další šanci na body vidí v domácím utkání proti Realu Sociedad, byť hosté jdou do pátečního střetu jako jasný favorit. Ve Valencii se jim ale historicky zas tak moc nedaří.
05.05. | Previews | žádný komentář

Návrat krále ve velkém stylu, Falcaovi stačilo po zranění ke gólu pár vteřin na trávníku

Fotbalisté Vallecana navázali na dobré výsledky z posledních týdnů a ve 34. kole LaLigy dokázali remizovat se silným Sociedadem 1:1. Hosté měli utkání ve svých rukou, když po půlhodině vedli díky trefě Alexandera Sorlotha. Rayu ovšem v 78. minutě zachránil bod legendární útočník Radamel Falcao, jemuž stačilo být na trávníku pouhých 56 vteřin k tomu, aby vsítil srovnávací branku.
02.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Zkomplikuje Rayo pohárové plány Realu Sociedad?

Po dvou venkovních skalpech se Rayo Vallecano představí doma a Realu Sociedad může zkomplikovat plány na postup do evropských pohárů. Laťku si Rayo výhrou na Camp Nou posadilo hodně vysoko, ale dokáže to zopakovat i proti dobře hrajícím Baskům?
30.04. | Previews | žádný komentář

Silva se do důchodu ještě nechystá, podepsal novou jednoletou smlouvu

David Silva bude rovněž v příští sezoně oblékat dres Realu Sociedad. Již 36letý záložník měl v San Sebastianu kontrakt jen do konce června a s vedením se dohodl na podmínkách prodloužení spolupráce o dalších dvanáct měsíců...
30.04. | Aktuality | 11 komentářů

Barcelona odčinila víkendové zaváhání, na Realu Sociedad vyhrála

Fotbalisté Barcelony zvládli těžkou zkoušku na Anoetě a místní Real Sociedad porazili rychlou brankou Pierra-Emericka Aubameyanga 1:0. Šlo o jedinou střelu Barcelony na branku v celém utkání. Real Sociedad nehrál vůbec špatně a především ve druhém poločase dostal Katalánce pod silný tlak, který ale gólově nevyužil.
22.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
14.05. V Bruggách uvažují o Alonsovi
Alfred Schreuder končí v Clubu Bruggy, od léta se stane trenérem Ajaxu a belgický klub tak musí opětovně hledat nového kormidelníka. Vedení si už našlo jednoho adepta, v jeho hledáčku je někdejší záložník Xabi Alonso, který vede rezervní tým Realu Sociedad. (football-espana.net)
13.05. Willian José přestoupí do Betisu
Willian José hostuje z Realu Sociedad v Betisu a co nevidět se stane kmenovým hráčem sevillského celku. Kluby jsou podle španělského tisku domluveny na podmínkách trvalého přestupu, vše zbývá jen oficiálně potvrdit. (mundodeportivo.com)
12.05. Real Sociedad prodloužil smlouvu se Solou
Álex Sola za měsíc oslaví 23. narozeniny a předčasným dárkem mu je nová smlouva. Obránce bude pokračovat v San Sebastianu, Real Sociedad mu prodloužil kontrakt do června 2026. Solu často brzdí zdravotní problémy a patří do rezervního týmu, za áčko baskického klubu letos nastoupil dvakrát. (mundodeportivo.com)
12.05. Illarramendi je znovu mimo hru
Real Sociedad hraje dnes večer s Cádizem a z jeho nominace na poslední chvíli vypadl Asier Illarramendi, záložníka vyřadily ze hry žaludeční problémy. (mundodeportivo.com)
11.05. Monreal stále čeká na nabídku
Nacho Monreal zatím nedostal nabídku nové smlouvy v Realu Sociedad. Zkušenému obránci bylo v únoru 36 let a v probíhající sezoně neodehrál ani jednu soutěžní minutu, na vině jsou především vleklé problémy s kolenem. Stávající kontrakt mu vyprší za měsíc a půl. (mundodeportivo.com)
07.05. Le Normand přijde o svou sérii
V letošní sezoně španělské ligy se neobjeví žádný fotbalista, který odehraje všechny minuty. Do včerejšího dne posledním byl Robin Le Normand, obránce Realu Sociedad ovšem v souboji s Levante inkasoval pátou žlutou kartu a kvůli disciplinárnímu trestu nebude moci zasáhnout příští týden do zápasu proti Cádizu. (marca.com)
04.05. Real Sociedad bude prodlužovat smlouvy
Vedení Realu Sociedad si pojistí služby hned tří fotbalistů - nové kontrakty v nejbližších dnech podepíší obránce Robin Le Normand, brankář Álex Remiro a křídelník Adnan Januzaj. (mundodeportivo.com)
02.05. Zubeldía má zlomený nos
Zlomeninu nosu si z utkání na půdě Raya odnesl Igor Zubeldía, záložník Realu Sociedad střídal o poločasové pauze a čekají ho testy. (mundodeportivo.com)