Goretzka si prodlouží pobyt na marodce, potíže vyřešil operací

Hodně pomalý start do nové sezony má Leon Goretzka. Záložníka mnichovského Bayernu trápí zraněný stehenní sval a čeká ho delší nucená pauza, problém se nakonec rozhodl vyřešit operací, chirurgickému zákroku se podrobil včera a jednalo se o úspěšnou operaci...  
12.09. | Aktuality | 7 komentářů
 

Messi neví, jestli Barcelona udělala maximum pro návrat Neymara

Kapitán Barcelony Lionel Messi si není jistý, zda vedení katalánského klubu v létě udělalo maximum pro návrat útočníka Neymara z Paris St. Germain. Argentinská hvězda soupeře Slavie ve skupině Ligy mistrů však i bez brazilského reprezentanta považuje současný tým za hodně silný.  
12.09. | Aktuality | 248 komentářů
 

Policie v Monaku zadržela agenta brankářské hvězdy Courtoise

Hráčským agentem, zadrženým ve středu v Monaku v souvislosti s vyšetřováním praní špinavých peněz a korupce ve fotbale, je podle agentury Reuters Christophe Henrotay. Mezi jeho klienty patří belgická brankářská hvězda Thibaut Courtois z Realu Madrid.  
12.09. | Aktuality | 29 komentářů
 

Jsem rád, že jsem zůstal v Dortmundu, řekl Weigl

Hodně skloňovaným jménem na přestupovém trhu byl v posledních měsících Julian Weigl. Defenzivní univerzál však nakonec zůstal v Borussii Dortmund a zpětně je za své rozhodnutí rád...  
12.09. | Aktuality | 35 komentářů
 

Manchester City uctí bývalého kapitána Kompanyho sochou

Manchester City hodlá na počest svého dlouholetého kapitána Vincenta Kompanyho vztyčit před stadionem jeho sochu. Zástupci klubu plány oznámili při středečním charitativním zápasem ve prospěch nadace belgického stopera, který po uplynulé sezoně v City po jedenácti letech skončil a vrátil se jako hrající trenér do Anderlechtu.  
12.09. | Aktuality | 435 komentářů
 

Hráčky Slavie na úvod LM venku zvítězily, sparťanky prohrály

Slávistky výborně zvládly vstup do nového ročníku Ligy mistryň a v úvodním zápase 1. kola ve Skotsku porazily Hibernian 4:1 především díky hattricku Terezy Kožárové. Úřadující české šampionky ze Sparty naopak na Islandu neudržely vedení a podlehly Breidabliku 2:3. Slávistky čeká odveta ve středu 25. září, sparťanky doma hrají o den později.  
11.09. | Aktuality | 115 komentářů
 

Pardubice opět začnou jednat o opravách letního stadionu

Ke konci září se zástupci Pardubic po pěti měsících vrátí k projednávání opravy letního stadionu. Zlevněný a méně rozsáhlý projekt budou mít na programu radní a potom zastupitelé. ČTK to řekla náměstkyně primátora Helena Dvořáčková (ANO).  
11.09. | Aktuality | 72 komentářů
 

Valencie odvolala trenéra Marcelina, nahradí ho Celades

Ve Valencii skončil s okamžitou platností trenér Marcelino. Vedení španělského klubu oznámilo, že s čtyřiapadesátiletým koučem, jenž tým v uplynulé sezoně dovedl do Ligy mistrů, po dvou letech ukončilo spolupráci. Na lavičce ho nahradí bývalý trenér národního týmu do jednadvaceti let Albert Celades.  
11.09. | Aktuality | 109 komentářů
 

Zbrojovka Brno chystá za Lužánkami Bitvu na Moravském Poli

Zbrojovka Brno, která nyní hraje druhou ligu, se v říjnu vrátí na legendární stadion za Lužánkami, kde slavila v roce 1978 svůj jediný titul. Nejde o návrat trvalý, ale o dvojzápas s Olomoucí, nazvaný jako Bitva na Moravském poli. Ve čtvrtek 10. října se od 17 hodin utkají legendy obou klubů a v 19:00 A-týmy Zbrojovky a Sigmy.  
11.09. | Aktuality | 35 komentářů
 

Turan byl odsouzen za střelbu na veřejnosti

Záložník Arda Turan, který z Barcelony hostuje v Basaksehiru, byl odsouzen za střelbu na veřejnosti, nezákonné držení zbraně a ublížení na zdraví. Jednatřicetiletý fotbalista však do vězení nemusí, protože dostal trest na dva roky a osm měsíců s pětiletou podmínkou.  
11.09. | Aktuality | 61 komentářů
 

Francouzský mistr světa Thauvin si do konce roku nezahraje

Francouzský mistr světa Florian Thauvin bude do konce roku bez fotbalu. Záložník Olympique Marseille se podrobí operaci kotníku, který si poranil na jaře. I když se mezitím vrátil k zápasům, stav kotníku mu stále nedovolí hrát a trénovat naplno.  
11.09. | Aktuality | 10 komentářů
 

Ronaldo překonal rekord kvalifikací ME, dal v nich už 25 gólů

Hvězdný portugalský útočník Cristiano Ronaldo se díky čtyřem gólům proti Litvě stal nejlepším střelcem v historii kvalifikací mistrovství Evropy. V bojích o účast na evropských šampionátech dal už 25 branek, čímž o dva góly překonal dosavadní rekord Ira Robbieho Keanea.  
11.09. | Aktuality | 251 komentářů
 

Argentinec Martínez z Interu dal Mexiku hattrick za 22 minut

Útočník Interu Milán Lautaro Martínez nastřílel v úterý během 22 minut hattrick Mexiku a přispěl v přípravném utkání k výhře fotbalistů Argentiny 4:0. Za týden Inter přivítá pražskou Slavii v úvodním utkání skupinové fáze Ligy mistrů. V dalším přípravném duelu v USA Brazílie nečekaně prohrála v repríze finále Copy América 0:1 s Peru.  
11.09. | Aktuality | 51 komentářů
 

Masopust zůstal v sestavě a odvděčil se premiérovým gólem

Přestože mu příliš nevyšel sobotní zápas v Kosovu, zůstal záložník Lukáš Masopust v základní sestavě českých fotbalistů i pro utkání v Černé Hoře. Kouči Jaroslavu Šilhavému se za důvěru odvděčil svým premiérovým gólem v reprezentačním A-týmu, jímž pomohl k výhře 3:0.  
11.09. | Aktuality | 50 komentářů
 

Prosinečki nakonec neodstoupil a zůstává trenérem Bosny

Chorvatský trenér Robert Prosinečki i nadále povede reprezentaci Bosny a Hercegoviny. Padesátiletý kouč původně po sobotní kvalifikační prohře v Arménii odstoupil z funkce, ale poté, co mu vedení svazu vyjádřilo podporu, rozhodnutí změnil.  
11.09. | Aktuality | 3 komentáře
16:56 Premier League - výsledky
Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: Crystal Palace - Wolverhampton 1:1 (46. vlastní Dendoncker - 90+5. Jota), West Ham - Manchester United 2:0 (44. Jarmolenko, 84. Cresswell).
16:55 Ligue 1 - výsledky
Výsledky dnešních zápasů francouzské ligy: Rennes - Lille 1:1 (68. Hunou - 47. Ikoné).
16:35 Martínezovu sérii zastavilo zranění
Josef Martínez po dlouhých patnácti zápasech zámořské MLS nedal gól. Série útočníka Atlanty United se zastavila v souboji se San Jose Earthquakes a jedním z důvodů bylo zranění, venezuelský kanonýr má problémy s kolenem a v klubu se obávají vážnějšího zranění. (onefootball.com)
16:27 Eredivisie - výsledky
Dnešní výsledky nizozemské ligy: Heerenveen - Utrecht 1:1 (30. Ejuke - 18. Kerk), Emmen - Feyenoord 3:3 (21. De Vos, 32. Peňa, 59. Slagveer - 3. Kokcu, 12. Narsingh, 90+6. Toornstra).
16:16 Realu Madrid je znovu k dispozici Ramos
Sergio Ramos se vrací do nominace Realu Madrid. Španělský obránce si minulý týden přivodil svalové zranění, nyní je fit a bude připraven na večerní souboj se Sevillou. (football-espana.net)
15:55 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Getafe - Mallorca 4:2 (7. vlastní I. Baba, 33. z penalty Molina, 63, Nyom, 84. Ángel - 70. a 77. Budimir), Espanyol - Real Sociedad 1:3 (72. vlastní Zaldua - 18. a 34. William José, 75. Isak).
15:40 Valenciennes a Curych stojí o Abeida
Aly Abeid by mohl opustit Pyrenejský poloostrov. Zájem o 21letého obránce Levante, kde se pozvolna prosazuje do prvního týmu, mají Valenciennes a švýcarský Curych. (transfermarketweb.com)
15:15 Weah opět není k dispozici Lille
Lille před několika minutami vyběhlo k dalšímu utkání na půdě Stade Rennes, kde "Dogám" opět není k dispozici Timothy Weah. Talentovaný útočník nadále laboruje se zraněným stehenním svalem. (lequipe.fr)
14:56 Angers může počítat s Fulginim
Angelo Fulgini nechybí v nominaci Angers pro nadcházející utkání se Saint-Étienne. Třiadvacetiletý záložník vyléčil zraněná třísla. (lequipe.fr)
14:35 Serie A - výsledky
Nedělní výsledky italské ligy: Sassuolo - SPAL 3:0 (26. a 45+2. Caputo, 47. Duncan).
Další expres zprávy
Výsledkový servis
21.09.
Burundi - Uganda
0:3
21.09.
Senegal - Guinea
1:0
21.09.
Mauritánie - Mali
0:0
21.09.
Tunisko - Libye
1:0
21.09.
Alžírsko - Maroko
0:0
13:30
Madagaskar - Namibie
1:0
15:00
Zimbabwe - Lesotho
info
17:00
Rovníková Guinea - Kongo
info
17:00
Niger - Pobřeží slonoviny
info
17:00
Ghana - Burkina Faso
info
17:00
Středoafrická rep. - DR Kongo
info
17:00
Etiopie - Rwanda
info
17:00
eSwatini - Zambie
info
18:00
Tanzanie - Súdán
info
18:00
Togo - Nigérie
info
Kompletní výsledky
21.09.
Island - Francie
0:3
21.09.
Malta - Bělorusko
1:1
13:00
Švýcarsko - Rumunsko
8:0
13:00
Turecko - Moldavsko
4:2
14:00
Dánsko - Severní Makedonie
11:0
14:00
Wales - Rusko
0:2
Kompletní výsledky
21.09.
Leicester City - Tottenham
2:1
21.09.
Burnley FC - Norwich City
2:0
21.09.
Everton FC - Sheffield United
0:2
21.09.
Manchester City - Watford FC
8:0
21.09.
Newcastle United - Brighton
0:0
15:00
Crystal Palace - Wolverhampton
1:1
15:00
West Ham United - Man. Utd
2:0
17:30
Arsenal FC - Aston Villa
info
17:30
Chelsea FC - Liverpool FC
info
21.09.
Leeds United - Derby County
1:1
21.09.
Birmingham City - Preston North End
0:1
21.09.
Brentford FC - Stoke City
0:0
21.09.
Luton Town - Hull City
0:3
21.09.
Millwall FC - Queens Park Rangers
1:2
21.09.
Nottingham Forest - Barnsley FC
1:0
21.09.
Reading FC - Blackburn Rovers
1:2
21.09.
Sheffield Wednesday - Fulham FC
1:1
21.09.
Wigan Athletic - Charlton Athletic
2:0
21.09.
Bristol City - Swansea City
0:0
21.09.
Cardiff City - Middlesbrough FC
1:0
13:00
W. B. A. - Huddersfield Town
4:2
21.09.
Accrington Stanley - Blackpool FC
1:1
21.09.
AFC Wimbledon - Bristol Rovers
1:3
21.09.
Bolton Wanderers - Sunderland AFC
1:1
21.09.
Bury FC - Coventry City
neh.
21.09.
Doncaster Rovers - Peterbor.
2:0
21.09.
Fleetwood Town - Rochdale AFC
2:1
21.09.
Gillingham FC - Ipswich Town
0:1
21.09.
Lincoln City - Oxford United
0:6
21.09.
Milton - Southend United
0:1
21.09.
Rotherham United - Shrewsbury Town
0:0
21.09.
Tranmere Rovers - Burton Albion
2:1
21.09.
Wycombe Wanderers - Portsmouth FC
1:0
21.09.
Bradford City - Carlisle United
3:1
21.09.
Cambridge United - Swindon Town
0:1
21.09.
Colchester United - Leyton Orient
2:1
21.09.
Crewe Alexandra - Salford City
4:1
21.09.
Forest Green Rovers - Stevenage FC
0:0
21.09.
Grimsby Town - Macclesfield Town
1:0
21.09.
Northampton Town - Crawley Town
2:2
21.09.
Oldham Athletic - Morecambe FC
3:1
21.09.
Plymouth Argyle - Cheltenham Town
0:2
21.09.
Port Vale - Mansfield Town
2:2
21.09.
Walsall FC - Scunthorpe United
1:0
21.09.
Newport County - Exeter City
1:1
21.09.
Boreham Wood - Stockport County
4:0
21.09.
Bromley FC - Notts County
2:1
21.09.
Chorley FC - Woking FC
1:1
21.09.
Ebbsfleet United - Barrow AFC
0:3
21.09.
Halifax Town - Barnet FC
4:2
21.09.
Hartlepool United - Dover Athletic
0:2
21.09.
Maidenhead United - Harrogate Town
1:1
21.09.
Solihull Moors - Yeovil Town
0:1
21.09.
Sutton United - Chesterfield FC
4:0
21.09.
Torquay United - Dag & Red
0:0
21.09.
Aldershot Town - Wrexham FC
1:0
21.09.
AFC Fylde - Eastleigh FC
3:1
Kompletní výsledky
21.09.
Villarreal CF - Valladolid
2:0
21.09.
Levante UD - SD Eibar
0:0
21.09.
Atlético Madrid - Celta Vigo
0:0
21.09.
Granada CF - FC Barcelona
2:0
12:00
Getafe CF - RCD Mallorca
4:2
14:00
Espanyol - Real Sociedad
1:3
16:00
Valencia CF - CD Leganés
info
18:30
Athletic Bilbao - Deportivo Alavés
info
21:00
Sevilla FC - Real Madrid
info
21.09.
Cádiz CF - Deportivo La Coruña
0:0
21.09.
Real Zaragoza - CD Lugo
0:0
21.09.
Rayo Vallecano - UD Almería
1:1
21.09.
Albacete Balompié - Málaga CF
1:0
12:00
SD Ponferradina - Real Oviedo
2:1
16:00
Girona FC - UD Las Palmas
info
18:00
CD Numancia - Elche CF
info
18:00
Sporting Gijón - Racing Santander
info
20:00
Extremadura UD - SD Huesca
info
20:00
CD Tenerife - CF Fuenlabrada
info
21.09.
Coruxo FC - UD Ibiza
0:0
21.09.
UP Langreo - Getafe CF B
0:0
11:30
Peña Deportiva - Celta Vigo B
3:4
12:00
Pontevedra CF - Atlético Baleares
0:1
12:00
S.S. Reyes - Real Oviedo B
2:3
12:00
Rayo Majadahonda - Atl. Madrid B
1:0
12:00
Marino Luanco - UD Melilla
0:0
12:00
Internacional de Madrid - Las Rozas
2:1
13:00
UD Las Palmas B - RM Castilla
0:0
17:00
Racing Ferrol - Sporting Gijón B
info
21.09.
CA Osasuna B - Real Unión Club
4:2
12:00
Deportivo Alavés B - CD Izarra
4:0
17:00
CD Tudelano - Athletic Bilbao B
info
17:00
CF Salmantino - UD Logroñés
info
17:00
Haro Deportivo - CD Guijuelo
info
17:30
Real Valladolid B - Barakaldo CF
info
18:00
CD Calahorra - Unionistas
info
18:15
Real Sociedad B - SD Leioa
info
18:30
Arenas Club - SD Amorebieta
info
19:00
CD Leonesa - Burgos CF
info
21.09.
Villarreal CF B - FC Barcelona B
0:1
21.09.
Levante UD B - UE Llagostera
1:0
12:00
AE Prat - FC Andorra
0:1
12:00
SD Ejea - CD Ebro
1:1
12:00
Gimnàstic Tarragona - UE Cornellà
2:2
17:00
Badalona CF - Lleida Esportiu
info
18:00
UE Olot - Valencia CF B
info
18:00
CE Sabadell FC - CF La Nucía
info
18:30
Espanyol B - CD Castellón
info
19:00
Hércules CF - Orihuela CF
info
21.09.
UCAM Murcia - Granada CF B
2:1
21.09.
Córdoba CF - CD Badajoz
1:1
12:00
CP Villarrobledo - Villarrubia CF
2:1
18:00
Atl. Sanluqueño - Real Linense
info
18:00
Mérida AD - Recreativo Huelva
info
18:30
CD San Fernando - Yeclano Deportivo
info
19:00
CD Don Benito - UD Marbella
info
19:00
Talavera CF - Real Murcia
info
19:00
Algeciras CF - Sevilla FC B
info
19:00
FC Cartagena - Cádiz CF B
info
Kompletní výsledky
21.09.
Udinese Calcio - Brescia
0:1
21.09.
Juventus FC - Hellas Verona
2:1
21.09.
AC Milán - Inter Milán
0:2
12:30
US Sassuolo - SPAL 2013
3:0
15:00
UC Sampdoria - Turín FC
1:0
15:00
US Lecce - SSC Neapol
1:4
15:00
Bologna FC - AS Řím
1:2
18:00
Atalanta Bergamo - ACF Fiorentina
info
20:45
SS Lazio - Parma Calcio
info
21.09.
Benevento Calcio - Cosenza Calcio
1:0
21.09.
US Cremonese - FC Crotone
2:1
21.09.
Empoli FC - AS Cittadella
1:0
21.09.
SS Juve Stabia - Ascoli Calcio
1:5
21.09.
AS Livorno - Pordenone Calcio
2:1
21.09.
Delfino Pescara - Virtus Entella
1:1
21.09.
Spezia Calcio - Perugia Calcio
2:2
21.09.
Chievo Verona - AC Pisa 1909
2:2
21:00
Trapani Calcio - Salernitana Calcio
info
21.09.
US Pro Vercelli - A.C. Gozzano
1:2
21.09.
AC Pistoiese - Calcio Como
1:1
15:00
AC Arezzo - UC AlbinoLeffe
0:1
15:00
US Pianese ASD - Alessandria Calcio
0:1
15:00
AC Renate - Olbia Calcio
2:0
15:00
Robur Siena - Pro Patria Calcio
0:1
17:30
Juventus U23 - US Pontedera
info
17:30
Calcio Lecco - AC Monza Brianza
info
17:30
Novara Calcio - US Pergolettese
info
23.09.
Giana Erminio - Carrarese Calcio
info
21.09.
ASD Union ArzignanoChiampo - Südtirol
0:1
21.09.
Carpi FC - Rimini Calcio
2:1
21.09.
Ravenna Calcio - AC Imolese
1:0
21.09.
AC Cesena - Piacenza Calcio
1:1
21.09.
Modena FC - AC FeralpiSalò
1:1
15:00
US Fermana - Sambenedettese Calcio
info
15:00
AS Gubbio - L.R. Vicenza Virtus
info
15:00
VV Verona - US Triestina
info
15:00
Vis Pesaro - Calcio Padova
info
17:30
Alma Fano - AC Reggiana
info
21.09.
Rende Calcio - Teramo Calcio
1:1
15:00
Liberty Monopoli - Calcio Catania
info
15:00
AZ Picerno - US Casertana
info
15:00
FC Rieti - Potenza SC
info
15:00
Sicula Leonzio - Ternana Calcio
info
15:00
AS Viterbese - FC Catanzaro
info
17:30
US Avellino - Bisceglie Calcio
info
17:30
Urbs Reggina 1914 - US Vibonese
info
17:30
Virtus Francavilla - SSC Bari
info
20:45
SS Cavese - Paganese Calcio
info
Kompletní výsledky
21.09.
Hertha BSC - SC Paderborn
2:1
21.09.
SC Freiburg - FC Augsburg
1:1
21.09.
Bayern Mnichov - 1. FC Köln
4:0
21.09.
Leverkusen - Union Berlín
2:0
21.09.
Werder Brémy - RB Lipsko
0:3
15:30
Mönchengladbach - Düsseldorf
info
18:00
E. Frankfurt - Borussia Dortmund
info
23.09.
VfL Wolfsburg - TSG Hoffenheim
info
21.09.
SV Sandhausen - VfL Bochum
1:1
21.09.
Norimberk - Karlsruher SC
1:1
21.09.
Wehen Wiesbaden - A. Bielefeld
2:5
21.09.
VfB Stuttgart - Fürth
2:0
13:30
Hamburger SV - Erzgebirge Aue
4:0
13:30
Drážďany - Jahn Regensburg
2:1
13:30
VfL Osnabrück - FC St. Pauli
1:1
21.09.
Chemnitzer FC - Carl Zeiss Jena
3:2
21.09.
Kaiserslautern - 1. FC Magdeburg
1:1
21.09.
MSV Duisburg - TSV Mnichov 1860
2:1
21.09.
SpVgg Unterhaching - Großaspach
2:0
21.09.
Hallescher FC - Preußen Münster
2:2
21.09.
Viktoria Köln - Braunschweig
0:0
13:00
Hansa Rostock - FSV Zwickau
1:1
14:00
Bayern M. II - FC Ingolstadt 04
2:1
23.09.
KFC Uerdingen - SV Waldhof Mannheim
info
21.09.
Heider SV - FC St. Pauli II
2:0
21.09.
SSV Jeddeloh - Hannoverscher SC
3:0
14:00
Norderstedt - Hamburger SV II
0:2
15:00
Lüneburg - KSV Holstein Kiel II
info
15:00
Droch. / Assel - Weiche Flensburg
info
16:00
Altona - VfL Wolfsburg II
info
23.09.
VfB Lübeck - VfB Oldenburg
info
21.09.
BFC Viktoria 1889 - Optik Rathenow
0:0
21.09.
Bischofswerdaer FV 08 - Lichten.
2:0
21.09.
Chemie Lipsko - Hertha BSC II
1:3
13:30
BFC Dynamo - Lokomotive Lipsko
0:0
13:30
ZFC Meuselwitz - VfB Auerbach
5:1
13:30
Fürstenwalde - Germ. Halberstadt
3:0
21.09.
Sp. Lotte - SV Lippstadt 08
4:0
21.09.
VfB Homberg - 1. FC Köln II
1:1
21.09.
Dortmund II - SV Rödinghausen
0:4
21.09.
TuS Haltern - SG Wattenscheid
0:4
21.09.
Alemannia Aachen - Oberhausen
1:1
14:00
Düsseldorf II - M'gladbach II
1:3
21.09.
Teutonia - 1. FC Saarbrücken
0:2
21.09.
Bayern Alzenau - TSG Hoffenheim II
1:1
21.09.
SV Elversberg - TSV Steinbach
0:2
21.09.
Kickers Offenbach - RW Koblenz
4:0
21.09.
Bahlinger SC - FSV Frankfurt
0:2
21.09.
VfR Aalen - TSG Balingen
1:2
14:00
SC Freiburg II - Astoria Walldorf
2:2
14:00
SSV Ulm 1846 - 1. FSV Mainz 05 II
0:1
21.09.
Greuther Fürth II - SpVgg Bayreuth
2:0
21.09.
Aubstadt - SV Türkgücü-Ataspor München
1:3
21.09.
VfB Eichstätt - TSV 1860 Rosenheim
1:1
21.09.
Aschaffenburg - VfR Garching
2:0
21.09.
SV Schalding-Heining - FC Memmingen
0:3
21.09.
SV Heimstetten - TSV Buchbach
1:0
21.09.
1. FC Schweinfurt - FC Augsburg II
1:0
21.09.
TSV Rain am Lech - FV Illertissen
1:1
Kompletní výsledky
21.09.
1. FC Slovácko - FK Teplice
1:1
21.09.
SFC Opava - Slovan Liberec
1:1
21.09.
1. FK Příbram - MFK Karviná
0:2
21.09.
Č. Budějovice - Viktoria Plzeň
0:3
15:30
FK Mladá Boleslav - Baník Ostrava
info
18:00
Sparta Praha - Slavia Praha
info
23.09.
FK Jablonec - Sigma Olomouc
info
21.09.
Fotbal Třinec - Viktoria Žižkov
4:2
21.09.
Dukla Praha - FK Ústí nad Labem
3:2
21.09.
MFK Chrudim - Vlašim
1:1
21.09.
FK Varnsdorf - FK Pardubice
1:2
21.09.
SK Líšeň - 1. SK Prostějov
3:0
21.09.
Hradec Králové - Slavoj Vyšehrad
1:0
21.09.
SK Benešov - Admira Praha
2:3
21.09.
Motorlet Praha - Sparta Praha B
2:3
21.09.
Jiskra Domažlice - Plzeň B
1:2
10:00
1. FK Příbram B - FC Písek
2:3p
10:30
1. FC Karlovy Vary - Slavia Praha B
1:2
13:30
MAS Táborsko - FK Štěchovice
3:2
16:30
Sokol Hostouň - SK Rakovník
info
21.09.
FK Jablonec B - Ml. Boleslav B
3:1
21.09.
Ústí n. Orl. - Sokol Živanice
1:3
21.09.
Slovan Velvary - Dukla Praha B
4:1
10:15
Hradec Králové B - FK Pardubice B
0:1p
10:15
Slovan Liberec B - FK Přepeře
1:4
10:15
Chlumec nad Cidlinou - SK Zápy
1:2
10:30
FK Teplice B - Bohemians 1905 B
1:6
16:30
Sokol Brozany - FK Zbuzany
info
21.09.
Odra Petřkovice - SK Uničov
3:0
21.09.
FC Hlučín - SFK Vrchovina
0:2
21.09.
Frýdek-Místek - Uh. Brod
1:0
21.09.
Slovan Rosice - FK Blansko
1:0
10:15
Sigma Olomouc B - MFK Vyškov
1:1
10:15
1. FC Slovácko B - 1. SC Znojmo FK
2:3
10:15
Vel. Mez. - Fastav Zlín B
1:0
21.09.
Petřín Plzeň - Otava Katovice
4:1
21.09.
FK Hořovicko - SK Klatovy
2:1
21.09.
SK Doubravka - Sokol Čížová
5:1
21.09.
FC Rokycany - České Budějovice B
0:3
21.09.
ČLU Beroun - Mariánské Lázně
2:0
21.09.
Spartak Soběslav - Slavoj Mýto
1:2p
21.09.
Hvězda Cheb - TJ Přeštice
2:3p
16:30
Tatran Sedlčany - J. Hradec
info
21.09.
SK Kladno - FC Chomutov
2:0
21.09.
Tatran Rakovník - Česká Lípa
3:4p
21.09.
FK Ostrov - Aritma Praha
2:1
21.09.
SK Slaný - SK Štětí
4:5p
21.09.
FK Souš - MFK Dobříš
7:0
10:15
Meteor Praha - Neratovice-Byškov.
3:1
16:30
SK Český Brod - Brandýs n. L.
info
16:30
FK Louny - Olympie Březová
info
21.09.
Sparta Kutná Hora - MFK Trutnov
1:2
21.09.
FK Náchod - FK Velké Hamry
0:1p
21.09.
SS Ostrá - FC Hlinsko
1:0
21.09.
SK Vysoké Mýto - FK Letohrad
0:1
16:30
Dvůr Králové - Sokol Libiš
info
16:30
SK Benátky nad Jizerou - FK Kolín
info
16:30
Polaban Nymburk - Horky nad Jizerou
info
16:30
SK Poříčany - FK Čáslav
info
21.09.
Jihlava B - FSC Stará Říše
4:2
21.09.
MSK Břeclav - Bystřice nad Pern.
0:0
21.09.
Start Brno - Sokol Tasovice
1:3
15:30
Polná - Zbrojovka Brno B
info
15:30
Žďár n/S - AFC Humpolec
info
15:30
Velká Bíteš - Sokol Lanžhot
info
15:30
Ždírec n/D - Havlíčkův Brod
info
21.09.
Slovan Bzenec - RSM Hodonín
1:1
21.09.
SK Hranice - FC Brumov
3:0
21.09.
1. HFK Olomouc - FC Slavičín
2:2
21.09.
TJ Skaštice - Nové Sady Olomouc
3:2
10:15
FK Šumperk - FC Vsetín
0:1
15:30
FK Kozlovice - Viktorie Přerov
info
15:30
Tatran Všechovice - FC Strání
info
21.09.
FK Bospor Bohumín - Rýmařov
2:5
10:15
Fotbal Třinec B - Val. Mez.
3:0
10:15
MFK Karviná B - TJ Nový Jičín
2:0
10:15
SFC Opava B - TJ Heřmanice
4:0
15:30
Bruntál - Frýdlant n. O.
info
15:30
Frenštát - SK Dětmarovice
info
15:30
FK SK Polanka - MFK Havířov
info
21.09.
Slovan Liberec - SK DFO Pardubice
1:2
21.09.
Lokomotiva Brno - Sparta Praha
0:5
10:30
Dukla Praha - Viktoria Plzeň
0:1
14:00
1. FC Slovácko - Slavia Praha
1:7
Kompletní výsledky
21.09.
Dunaj. Streda - Ružomberok
0:1
21.09.
ŠKF Sereď - FC Zlaté Moravce
0:0
21.09.
MŠK Žilina - FK Pohronie
2:1
21.09.
FC Nitra - Zemplín Michalovce
0:2
18:00
AS Trenčín - Slovan Bratislava
info
21.09.
MŠK Púchov - ŠTK 1914 Šamorín
5:3
21.09.
Liptovský Mikuláš - MFK Dubnica
1:3
21.09.
KFC Komárno - Banská Bystrica
1:3
21.09.
Slovan Brat. B - MŠK Žilina B
2:5
Kompletní výsledky
21.09.
Marseille - Montpellier HSC
1:1
21.09.
Stade Reims - AS Monaco
0:0
21.09.
FC Metz - Amiens SC
1:2
21.09.
Bordeaux - Stade Brestois
2:2
21.09.
Nîmes Olympique - Toulouse FC
1:0
21.09.
OGC Nice - Dijon FCO
2:1
15:00
Stade Rennes - Lille OSC
1:1
17:00
Angers SCO - AS Saint-Étienne
info
21:00
Olympique Lyon - Paris SG
info
21.09.
SM Caen - RC Lens
0:2
23.09.
FC Lorient - Rodez AF
info
Kompletní výsledky
21.09.
Achmat Groznyj - Křídla Sov.
1:1
21.09.
Zenit Petrohrad - Rubin Kazaň
5:0
21.09.
FK Tambov - FK Rostov
2:1
10:30
FK Orenburg - Lokomotiv Moskva
2:3
13:00
Dinamo Moskva - PFC Soči
2:3
15:30
Arsenal Tula - Ural
info
18:00
CSKA Moskva - FK Krasnodar
info
21.09.
Nižnij Novgorod - Avangard Kursk
1:1
21.09.
Spartak Moskva II - Neftechimik
0:3
21.09.
Mordovija Saransk - T. Ivanovo
1:0
21.09.
FK Čajka - FK Krasnodar II
1:1
21.09.
Torpedo Moskva - Tom Tomsk
2:1
21.09.
FK Armavir - Luč-Energija
0:0
21.09.
Baltika K. - Rotor Volgograd
2:1
21.09.
Fakel Voroněž - FK Chimki
0:3
21.09.
Čertanovo Moskva - Jaroslavl
0:1
Kompletní výsledky
21.09.
CF Os Belenenses - Rio Ave FC
0:2
21.09.
Moreirense FC - SL Benfica
1:2
16:30
Gil Vicente FC - Boavista FC
info
19:00
CD Tondela - Vitória SC Guimarães
info
19:00
Vitória FC - Portimonense SC
info
21:30
FC Porto - CD Santa Clara
info
23.09.
SC Braga - CS Marítimo
info
23.09.
Sporting CP - FC Famalicão
info
21.09.
UD Oliveirense - FC Porto B
0:0
12:15
Leixões SC - SL Benfica B
1:0
17:00
GD Chaves - SC Covilhã
info
17:00
CD Nacional - FC Penafiel
info
17:00
Cova Piedade - Casa Pia AC
info
17:00
CD Mafra - Varzim SC
info
17:00
Académico Viseu - SC Farense
info
19:15
Académica Coimbra - CD Feirense
info
19:15
UD Vilafranquense - Estoril Praia
info
Kompletní výsledky
21.09.
Livingston FC - Aberdeen FC
0:2
21.09.
Motherwell FC - Ross County
1:2
21.09.
St. Mirren FC - Hamilton Academical
0:0
13:15
St. Johnstone FC - Rangers FC
0:4
14:00
Celtic FC - Kilmarnock FC
3:1
16:00
Hibernian FC - Heart of Midlothian
info
21.09.
Broxburn Athletic - East St.
3:2
21.09.
Buckie Thistle - Civil Service
4:1
21.09.
Caledonian Braves FC - Rothes FC
3:4
21.09.
Cumbernauld Colts - Penicuik
1:5
21.09.
Dalbeattie Star - Gala Fairydean
1:3
21.09.
Edinburgh U. - Lochee United
1:3
21.09.
Forres Mechanics - Banks O' Dee FC
1:4
21.09.
Fort William - Vale of Leithen FC
5:0
21.09.
Fraserburgh FC - Bonnyrigg
0:1
21.09.
Gretna 2008 - Hill Of Beath
1:0
21.09.
Inverurie Loco Works - Wick Academy
3:2
21.09.
Linlithgow Rose - Huntly FC
1:0
21.09.
Keith FC - Stirling University
2:3
21.09.
Nairn County - Clachnacuddin FC
0:0
21.09.
Spartans FC - Deveronvale FC
1:1
21.09.
Strathspey Thistle - Lossiemouth FC
2:1
21.09.
Turriff United - Formartine United
1:5
21.09.
Alloa Athletic - Ayr United
1:4
21.09.
Dundee United - Arbroath FC
2:1
21.09.
Inverness CT - Queen S.
2:0
21.09.
Greenock Morton - Dundee FC
1:0
21.09.
Partick Thistle - Dunfermli.
0:3
21.09.
Airdrieonians FC - Raith Rovers
0:1
21.09.
East Fife FC - Dumbarton FC
2:2
21.09.
Forfar Athletic - Montrose FC
2:0
21.09.
Peterhead FC - Clyde FC
1:1
21.09.
Stranraer FC - Falkirk FC
0:3
21.09.
Albion Rovers - Edinburgh City
1:3
21.09.
Annan Athletic - Stirling Albion
0:0
21.09.
Elgin City - Cove Rangers
0:2
21.09.
Queen's Park FC - Cowdenbeath FC
0:3
21.09.
Stenhousemuir FC - Brechin City
1:0
Kompletní výsledky
21.09.
Sparta Ro. - RKC Waalwijk
4:0
21.09.
Willem II - VVV Venlo
1:0
21.09.
FC Groningen - PEC Zwolle
2:0
21.09.
SBV Vitesse - Fortuna Sittard
4:2
12:15
SC Heerenveen - FC Utrecht
1:1
14:30
FC Emmen - Feyenoord Rotterdam
3:3
16:45
ADO Den Haag - AZ Alkmaar
info
16:45
PSV Eindhoven - AFC Ajax
info
21.09.
Helmond Sport - TOP Oss
0:2
23.09.
Jong PSV Eindhoven - Cambuur
info
Kompletní výsledky
21.09.
Charleroi - Sint-Truidense VV
0:3
21.09.
Antverpy - Cercle Bruggy
3:1
21.09.
Waasland-Bev. - Excel Mouscron
1:1
21.09.
KRC Genk - KV Oostende
3:1
14:30
Standard Lutych - KAS Eupen
3:0
18:00
Club Bruggy - RSC Anderlecht
info
20:00
SV Zulte Waregem - KAA Gent
info
21.09.
Excelsior Virton - Beer. Wilrijk
3:0
21.09.
KVC Westerlo - RU Saint-Gilloise
1:2
16:00
Oud-Heverlee Leuven - Lommel SK
info
Kompletní výsledky
21.09.
Kasimpaşa SK - Antalyaspor
3:0
21.09.
Kayserispor - Denizlispor
1:1
21.09.
Fenerbahçe SK - Ankaragücü
2:1
13:00
Rizespor - Gaz. Gaziantep
1:2
15:30
Gençlerbirliği SK - Alanyaspor
info
18:00
Yeni Malatyaspor - Galatasaray SK
info
23.09.
Sivasspor - Trabzonspor
info
23.09.
Beşiktaş JK - Istanbul B.
info
21.09.
Ümraniyespor - Boluspor
1:1
21.09.
Altay SK - Keçiörengücü
0:0
21.09.
Osmanlispor - Altinordu SK
2:1
21.09.
Adana Demirspor - Bursaspor
4:1
13:00
Giresunspor - Fatih Karagümrük
1:1
15:30
Eskişehirspor - Menemen B.
info
18:00
Akhisar Belediyespor - Hatayspor
info
Kompletní výsledky
21.09.
Volos NFC - OFI Kréta
1:0
21.09.
Asteras Tripolis - Atromitos FC
2:1
21.09.
Panetolikos FC - AEK Atény
0:1
14:00
AE Larisa - Xanthi FC
3:0
17:30
PAOK Soluň - Aris Soluň
info
18:30
PAS Lamia 1964 - Panionios FC
info
19:30
Panathinaikos FC - Olympiakos
info
Kompletní výsledky
21.09.
SV Mattersburg - SK Sturm Graz
3:3
21.09.
Admira - SKN Sankt Pölten
1:1
21.09.
WSG Wattens - Rapid Vídeň
0:2
14:30
Austria Vídeň - SCR Altach
2:0
14:30
TSV Hartberg - Wolfsberger AC
0:2
17:00
LASK Linz - Red Bull Salzburg
info
21.09.
FC Liefering - Wacker Innsbruck
2:2
21.09.
Floridsdorfer AC - FC Dornbirn
0:3
10:30
Vorwärts Steyr - Austria Am.
0:0
Kompletní výsledky
21.09.
Neuchâtel Xamax - FC Sion
1:3
21.09.
FC St. Gallen - Servette
3:1
16:00
FC Lugano - FC Luzern
info
16:00
BSC Young Boys - FC Basilej
info
16:00
FC Curych - FC Thun
info
21.09.
Stade Lausanne Ouchy - FC Chiasso
3:0
21.09.
FC Winterthur - FC Wil
0:3
21.09.
FC Aarau - FC Schaffhausen
3:1
16:00
FC Vaduz - Lausanne Sport
info
Kompletní výsledky
21.09.
FK Lvov - Olimpik Doněck
0:1
21.09.
Zarja Luhansk - Illičivec Mariupol
0:0
13:00
Desna Černihiv - Šachtar Doněck
0:1
16:00
Vorskla Poltava - Dynamo Kyjev
info
18:30
Kolos Kovalivka - PFK Oleksandrija
info
Kompletní výsledky
21.09.
ŁKS Łódź - Arka Gdynia
1:4
21.09.
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
2:0
21.09.
Śląsk Wrocław - Zag. Lubin
4:4
12:30
Wisła Płock - Wisła Kraków
2:1
15:00
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
info
17:30
KS Cracovia - Legia Varšava
info
21.09.
Stal Mielec - GKS Bełchatów
1:0
21.09.
Chrobry Głogów - Odra Opole
3:2
21.09.
Sosnowiec - GKS Jastrzębie
2:4
21.09.
Chojnice - Radomiak Radom
1:3
21.09.
Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań
1:2
21.09.
Nieciecza - Miedź Legnica
0:1
15:00
Podbeskidzie - GKS Tychy
info
19:00
Olimpia Grudziądz - Niepołomice
info
Kompletní výsledky
21.09.
FC Voluntari - A. Clinceni
1:2
21.09.
Sepsi OSK - FC Hermannstadt
3:0
21.09.
Astra Giurgiu - Dinamo Bu.
3:2
16:30
FCSB - CFR Cluj
info
16:30
FC Botoşani - Chindia Târgovişte
info
23.09.
Viitorul C. - Politehnica Iaşi
info
Kompletní výsledky
17:00
Zalaegerszegi TE - Ferencvárosi TC
info
21.09.
Egri FC - MOL Fehérvár FC
2:4
21.09.
Érdi VSE - Diósgyőri VTK
0:1
21.09.
Putnok VSE - Paksi SE
0:5
21.09.
Hódmezővásárhely - Budaörsi SC
0:4e
21.09.
Dunaharaszti MTK - Honvéd
1:7
21.09.
Kelen SC - Vác FC
0:3
21.09.
Újfehértó - Ajka FC
0:3
21.09.
Sárvári FC - Debreceni VSC
0:3
21.09.
Bonyhád VLC - Puskás FC
0:5
21.09.
Velence SE - Szeged 2011 FC
1:3
21.09.
Edelényi FC - BFC Siófok
0:7
21.09.
Körösladány - Békéscsaba
1:5
21.09.
Salgótar. BTC - Szolnoki MÁV FC
3:2p
21.09.
Balassagyarmat SE - Dorogi FC
2:3p
21.09.
Hévíz FC - Mezőkövesdi SE
0:6
21.09.
FC Hatvan - Újpest FC
0:2
21.09.
Szentlőrinc SE - Gyirmót SE
0:1
21.09.
Soltvadkerti TE - Kaposvár
0:4
21.09.
Berettyóújfalui SE - Szajol KLK
3:2p
21.09.
Hevesi LSC - Füzesgyarmati SK
1:3
21.09.
Ceglédi VSE - Pápai Perutz
1:2
21.09.
Nagykanizsa ULE - Veszprém FC
1:0
21.09.
Tamási 2009 FC - Tihany FC
4:1
21.09.
Balatonlelle SE - FC Dabas
1:3
21.09.
SC Šoproň - Kecskéd KSK
3:1
21.09.
Csornai SE - FC Tatabánya
0:2
21.09.
Villány TC - Tiszaújvárosi TC
0:8
21.09.
Pétervására SE - Ménfőcsanak
1:2p
21.09.
RSE Nagyecsed - Nagybajomi AC
1:2p
21.09.
Balatoni Vasas - Kecskeméti LC
4:2
21.09.
Kinizsi SK - Dabas-Gyón FC
1:2
21.09.
Szekszárdi UFC - Lipot SK
2:3p
21.09.
Ajka Padragkút - Balkányi SE
1:2p
21.09.
Berkenye SE - Ózdi FC
2:4
21.09.
Egerszalók SE - Pécsi MFC
1:6
21.09.
Bogács KSK - TUE UPE
0:5
21.09.
Maglódi TC - Miskolci VSC
6:0
21.09.
FC Szeged - Bicskei TC
4:0
21.09.
Andráshida LSC - Kecskeméti TE
0:6
21.09.
Hajdúszoboszlói SE - Vép VSE
2:3
21.09.
Unione FC - MTK Budapešť
0:1
21.09.
Mori SE - Kozármisleny SE
0:2
21.09.
Debreceni EAC - Csákvári TK
2:0e
15:00
Szabadkikötő - Tiszakécske FC
info
15:00
Nádasd KSE - Soroksári SC
info
15:00
Svábhegy - Kazincbarcikai SC
info
15:00
Úrkút SK - Vasas Budapešť
info
15:00
Pilisi LK - Kisvárda FC
info
15:00
ESMTK Budapešť - Győri ETO FC
info
15:00
Taksony SE - Nyíregyháza
info
15:00
Törökszentmiklós - Budafoki LC
info
15:00
Gyöngyösi AK - Haladás
info
15:00
Szarvas IFC - Thermál Spa Siklós
info
15:00
ASR Gázgyár - Makói FC
info
15:00
Vasvár VSE - Mosonmagyaróvári TE
info
15:00
Gönyű SE - BKV Előre SC
info
15:00
Monor SE - Komáromi VSE
info
15:00
Sényö - Jászberényi SE
info
15:00
Sárisápi B. - Rákosmenti KSK
info
15:00
Viadukt SE - Dunaújváros PASE
info
15:00
Olajmunkás SE - Sárbogárd SE
info
Kompletní výsledky
21.09.
Slaven Belupo - HNK Gorica
2:0
21.09.
NK Varaždin - Dinamo Záhřeb
1:0
16:30
Hajduk Split - Inter Zaprešić
info
19:00
NK Istra 1961 - NK Rijeka
info
Kompletní výsledky
21.09.
FK Inđija - Radnički Niš
0:1
21.09.
Spartak Subotica - Javor Ivanjica
1:0
21.09.
FK Čukarički - Mladost Lučani
1:0
21.09.
Napredak K. - TSC Bačka Topola
1:3
21.09.
FK Rad - Radnik Surdulica
0:1
21.09.
Vojvodina Novi Sad - FK Voždovac
1:2
21.09.
Mačva Šabac - Proleter Novi Sad
0:1
18:00
FK Partizan - FK Crvena Zvezda
info
Kompletní výsledky
21.09.
NK Aluminij - Tabor Sežana
3:0
14:00
Rudar Velenje - NK Domžale
2:3
16:00
Triglav Kranj - NK Maribor
info
18:00
NŠ Mura - NK Celje
info
20:15
Olimpija Lublaň - NK Bravo
info
Kompletní výsledky
21.09.
Botev Vraca - Dunav Ruse
0:0
21.09.
Slavia Sofia - Levski Sofia
0:2
16:45
Lokomotiv Plovdiv - Beroe
info
19:15
Ludogorec Razgrad - Arda Kardžali
info
23.09.
Etar - Vitoša Bistrica
info
Kompletní výsledky
12:00
Hobro IK - SønderjyskE
1:1
14:00
FC Nordsjaelland - Aalborg BK
2:1
14:00
Silkeborg IF - Lyngby BK
2:3
16:00
Esbjerg fB - Brøndby IF
info
18:00
FC Kodaň - FC Midtjylland
info
23.09.
Randers FC - AC Horsens
info
13:45
Naestved BK - Viborg FF
2:2
14:00
Nykøbing FC - Vendsyssel FF
0:3
14:00
FC Fredericia - Fremad Amager
1:2
15:00
Kolding IF - Skive IK
4:2
Kompletní výsledky
21.09.
Falkenbergs FF - Öster. FK
1:0
21.09.
IFK Norrköping - Örebro SK
3:0
21.09.
Kalmar FF - BK Häcken
1:1
21.09.
IFK Göteborg - IK Sirius
2:1
15:00
Hammarby IF - AIK Solna
info
17:30
Helsingborgs IF - AFC Eskilstuna
info
17:30
IF Elfsborg - Malmö FF
info
21.09.
Varbergs BoIS - Syrianska FC
5:0
21.09.
Jönköpings Södra IF - Norrby IF
0:2
21.09.
Dalkurd FF - Östers IF
2:1
15:00
Västerås SK - Degerfors IF
info
15:00
Mjällby AIF - IF Brommapojkarna
info
17:30
Halmstads BK - Trelleborgs FF
info
Kompletní výsledky
21.09.
SK Brann - FK Haugesund
0:0
18:00
Vålerenga IF - Viking FK
info
18:00
Ranheim Fotball - FK Bodø/Glimt
info
18:00
Odds BK - Sarpsborg 08 FF
info
18:00
Tromsø IL - Strømsgodset IF
info
18:00
Lillestrøm SK - Kristiansund BK
info
20:00
Mjøndalen IF - Rosenborg BK
info
23.09.
Stabaek Fotball - Molde FK
info
21.09.
Kongsvinger IL - Ullensaker/Kisa IL
1:2
15:00
Strømmen IF - Sogndal Fotball
info
15:00
KFUM Oslo - Sandefjord Fotball
info
15:00
Nest-Sotra Fotball - Skeid Fotball
info
15:00
FK Jerv - Tromsdalen UIL
info
15:00
Ham-Kam Fotball - IK Start
info
18:00
Sandnes Ulf - Raufoss IL
info
18:00
Aalesunds FK - Notodden FK
info
Kompletní výsledky
21.09.
FC Honka - HJK Helsinky
3:1
21.09.
KPV Kokkola - RoPS Rovaniemi
4:1
21.09.
HIFK Helsinky - SJK Seinäjoki
2:0
17:30
IFK Mariehamn - KuPS Kuopio
info
17:30
Ilves Tampere - Inter Turku
info
21.09.
FF Jaro - TPV Tampere
3:1
21.09.
Myllykosken Pallo-47 - KTP Kotka
2:3
21.09.
Musan Salama - AC Oulu
0:4
21.09.
AC Kajaani - Ekenäs IF
1:2
Kompletní výsledky
21.09.
Omonia Nikósie - Apollon Limassol
1:0
21.09.
AEL Limassol - Doxa Katokopia
1:0
17:00
Anorthosis Famagusta - Pafos FC
info
18:00
Ethnikos Achnas - Nea Salamis FC
info
23.09.
Enosis NP - APOEL Nikósie
info
Kompletní výsledky
21.09.
Maccabi Netanya - Hapoel Kfar-Saba
2:2
21.09.
Sektzia Nes Tziona - Bn. Yehuda
0:1
21.09.
Kiryat Shmona - Beitar Jeruzalém
0:2
21.09.
Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Haifa
1:0
18:00
Hapoel Ra'anana - FC Ashdod
info
19:15
Hapoel Haifa - Hapoel Eran Hadera
info
23.09.
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Tel-Aviv
info
Kompletní výsledky
23.09.
Dundalk FC - Shamrock Rovers
info
21.09.
Athlone Town - Galway United
2:2
21.09.
Bray Wanderers - Drogheda United
4:1
21.09.
Cobh Ramblers - Longford Town
1:3
21.09.
Shelbourne FC - Limerick FC
7:0
21.09.
Wexford Youths - Cabinteely FC
1:2
Kompletní výsledky
21.09.
Cliftonville FC - Institute FC
1:0
21.09.
Coleraine FC - Crusaders FC
4:2
21.09.
Glenavon FC - Ballymena United
3:1
21.09.
Glentoran FC - Warrenpoint Town
2:1
21.09.
Larne FC - Dungannon Swifts
0:0
23.09.
Carrick Rangers - Linfield FC
info
Kompletní výsledky
21.09.
Bala Town - Cardiff MU
1:2
21.09.
Carmarthen Town - The New Saints FC
2:6
21.09.
PenyBont FC - Airbus UK FC
3:1
15:30
Barry Town - Cefn Druids
info
Kompletní výsledky
21.09.
FK Sluck - Torpedo Žodino
1:2
21.09.
Neman Grodno - Dněpr Mogilev
1:0
21.09.
Torpedo Minsk - BATE Borisov
0:3k
21.09.
Šachtër Soligorsk - FK Vitebsk
4:0
13:00
Energetik-BGU Minsk - Isloč Minsk
1:2
16:00
FK Gomel - Dinamo Minsk
info
Kompletní výsledky
21.09.
FK Riteriai - Žalgiris Vilnius
1:1
21.09.
Kauno Žalgiris - Sūduva
0:2
21.09.
FK Atlantas - Stumbras Kaunas
3:0k
Kompletní výsledky
21.09.
FK Jelgava - Rīgas Futbola skola
1:1
21.09.
FK Spartaks - FK Liepāja
4:2
15:00
METTA/LU - FK Ventspils
info
17:00
FK Valmiera - Riga FC
info
Kompletní výsledky
21.09.
Nõmme Kalju - Kalev Tallinn
6:0
21.09.
Paide Linnam. - Tulevik Viljandi
4:0
21.09.
Levadia Tallinn - Trans Narva
1:0
12:00
FC Kuressaare - Maardu Linnam.
1:0
14:00
Tammeka Tartu - Flora Tallinn
1:6
Kompletní výsledky
21.09.
Codru Lozova - Dinamo-Auto Tiraspol
0:1
21.09.
S. Nisporeni - Sheriff Tiraspol
0:0
Kompletní výsledky
21.09.
FK Tuzla City - FK Sarajevo
2:1
21.09.
Mladost D.-K. - Sloboda Tuzla
2:0
21.09.
Borac Banja Luka - Široki Brijeg
1:1
21.09.
Željezničar - Radnik Bijeljina
1:0
16:30
FK Zvijezda 09 - Velež Mostar
info
16:30
Zrinjski Mostar - Čelik Zenica
info
Kompletní výsledky
15:30
FA Pandev - FK Shkupi
info
15:30
Vardar Skopje - Sileks Kratovo
info
15:30
FK Škendija - FK Struga Trim-Lum
info
15:30
Makedonija GP Skopje - FK Renova
info
15:30
FK Borec - Rabotnički Skopje
info
Kompletní výsledky
15:00
Iskra Danilovgrad - Bud. Podg.
2:2
15:00
Rudar Pljevlja - OFK Petrovac
4:0
15:00
Mladost L. - Kom Podgorica
4:2
16:00
Sutjeska Nikšić - Grbalj R.
info
18:00
OFK Titograd - Zeta Golubovci
info
Kompletní výsledky
16:00
HK Kópavogur - ÍA Akranes
info
16:00
Víkingur Reykjavík - KA Akureyri
info
16:00
KR Reykjavík - FH Hafnarfjördur
info
16:00
Grindavík - Valur Reykjavík
info
16:00
Fylkir Reykjavík - Stjarnan FC
info
16:00
ÍBV Vestm. - Breidablik UBK
info
Kompletní výsledky
21.09.
Skënderbeu Korça - Teuta Durrës
1:0
21.09.
Partizani Tirana - Bylis Ballshi
1:1
21.09.
FK Kukësi - KF Tirana
2:1
16:00
Vllaznia Skadar - Luftëtari
info
16:00
Flamurtari Vlora - KF Laçi
info
Kompletní výsledky
21.09.
FC Jerevan - FC Urartu
0:1
21.09.
Alashkert FC - Gandzasar Kapan
2:0
21.09.
Shirak Gyumri - FC Ararat-Armenia
1:0
14:00
Lori FC - Ararat Jerevan
1:4
15:00
Pyunik Jerevan - FC Noah
1:2
Kompletní výsledky
21.09.
PFK Sumqayit - Sabah FK
1:0
21.09.
Säbail FK - FK Qäbälä
1:1
16:30
Neftçi Baku - Keşlə FK
info
23.09.
Zirä FK - Qarabağ Ağdam
info
Kompletní výsledky
21.09.
Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbilisi
0:2
21.09.
WIT Georgia - Dila Gori
0:2
Kompletní výsledky
21.09.
Okžetpes - Irtyš Pavlodar
1:0
21.09.
Kaisar Kyzylorda - Kairat Almaty
0:1
21.09.
FK Taraz - FK Atyrau
2:2
12:00
Šachtër K. - Tobol Kostanaj
0:1
12:00
Žetisu Taldykorgan - FC Astana
2:1
14:00
Ordabasy Šymkent - FK Aktobe
4:1
Kompletní výsledky
21.09.
Hibernians FC - Senglea Athletics
2:1
21.09.
Hamrun Spartans - Sirens FC
4:0
21.09.
Balzan Youths - Valletta FC
0:2
21.09.
Sliema Wanderers - Gudja United
1:1
18:00
St. Lucia FC - Tarxien Rainbows
info
20:00
Floriana FC - Gzira United
info
Kompletní výsledky
16:00
P./Rédange - Jeunesse Junglinster
info
16:00
Green Boys H/T - US Esch
info
16:00
Union Remich/Bous - Progrès N.
info
16:00
Berdenia Berbourg - FC Wiltz
info
16:00
Minerva Lintgen - Jeunesse Canach
info
16:00
Avenir Beggen - Etzella Ettelbrück
info
16:00
FC Schifflange 95 - Differdange
info
16:00
Belvaux - Swift Hesperange
info
16:00
K. Wormel. - UN Käerjéng 97
info
16:00
Vinesca Ehnen - T. Pétange
info
16:00
CS Grevenmacher - Fola Esch
info
16:00
FC Noertzange - Jeunesse Esch
info
16:00
FC Munsbach - Blue Boys Muhlenbach
info
16:00
SC Steinfort - YB Weiler
info
16:00
SC Ell - FC Mondercange
info
16:00
Tricolore Gasperich - FC Rodange 91
info
16:00
FC 47 Bastendorf - US Rumelange
info
16:00
AS Luxembourg Porto - Racing FC
info
16:00
Walferdange - Hamm Benfica
info
16:00
Jeunesse Schieren - Mertert/W.
info
16:00
Minière L. - Victoria Rosport
info
16:00
Red Boys Aspelt - UNA Strassen
info
16:00
Red-Black-Egalité - US Hostert
info
16:00
Red Star Merl-Belair - US Mondorf
info
16:00
US Sandweiler - FC Mamer
info
16:00
Schengen - Blô-Weiss Medernach
info
16:00
FC Kehlen - CS Sanem
info
16:00
Rupensia L. - Blo Weiss Itzig
info
16:00
SC Bettembourg - Kayl-Tétange
info
16:00
FF Norden 02 - Alisontia Steinsel
info
16:00
Daring Echternach - F91 Dudelange
info
18:30
Berdorf/Consdorf - FC Lorentzweiler
info
Kompletní výsledky
16:00
B36 Tórshavn - ÍF Fuglafjørdur
info
16:00
TB Tvøroyri - NSÍ Runavík
info
16:00
AB Argir - KÍ Klaksvík
info
21.09.
Víkingur Gøta - HB Tórshavn
1:3
Kompletní výsledky
12:00
UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
2:2
14:00
UE Sant Julià - Inter E.
0:0
16:00
Atlétic E. - UE Engordany
info
18:00
CE Carroi - FC Ordino
info
Kompletní výsledky
21.09.
SS Pennarossa - AC Juvenes
3:2
21.09.
SP Tre Fiori - SC Faetano
3:2
21.09.
SP Domagnano - SS Murata
1:2
15:00
SP Tre Penne - SS Virtus
info
15:00
AC Libertas - SS San Giovanni
info
Kompletní výsledky
16:00
Europa Point - Glacis United
info
18:15
Mons Calpe - Lions Gibraltar
info
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
 
přestup
 
20,000,000 €
 
Všechny přestupy
14:55
West Ham - Manchester United (Premier League)
15:20
FK Mladá Boleslav-FC Baník Ostrava (Streaming) (FORTUNA:LIGA)
15:25
Bundesliga (Mönchengladbach - Düsseldorf)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne zápas Česko - Anglie?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!