Výsledky vyhledávání výrazu "keita"

Keïta letos zůstane na pěti startech, Werder ho suspendoval do konce sezony

Hodně chudá bude letošní bilance v případě Nabyho Keïty. Záložník Werderu v neděli odmítl odcestovat na utkání s Leverkusenem a podle očekávání přišel trest - vedení německého klubu fotbalistu suspendovalo až do konce sezony.

Keïta odmítl odcestovat na zápas a půjde na kobereček. Špiní mojí image, brání se záložník

Zcela rozlišné příběhy včera zažily Leverkusen a Werder. Vzájemný zápas obou týmů uzavřel 29. kolo německé nejvyšší soutěže a měl dohru - domácí slavili mistrovský titul, Brémští pro změnu budou řešit Nabyho Keïtu.

Clermont téměř znovu vyloupil Park princů, PSG potřebovalo pomoc hvězd z lavičky

Clermont dlouho překvapivě vedl ve 28. kole Ligue 1 na stadionu PSG, kde v minulé sezoně zvítězil, avšak nakonec se musel spokojit s remízou 1:1. Trenér Luis Enrique měl při tvorbě sestavy v hlavě blížící se čtvrtfinále Ligy mistrů a do základní jedenáctky jmenoval řadu nezkušených mladíků. Navzdory tomu Pařížané diktovali tempo hry, přesto se jako první trefil i díky šťastné teči hostující Habib Keita. Nepříznivě se vyvíjející duel donutil španělského lodivoda sáhnout na hvězdnou lavičku a střídající Kylian Mbappé v 85. minutě asistoval u vyrovnávací branky Goncala Ramose.

Výsledkové strádání Remeše pomohlo ukončit brzké vyloučení. Le Havre trestal mladý Japonec

Remeš porazila v 17. kole Ligue 1 na domácí půdě Le Havre 1:0 a před krátkou zimní přestávkou se udržela v kontaktu s pohárovými příčkami. Svěřencům mladého kouče Willa Stilla k triumfu výrazně pomohl hostující záložník Rassoul Ndiaye, jenž byl ve 21. minutě vyloučen. Červenobílí přesilovku bleskově využili zásluhou Keita Nakamury a příznivý stav uchovali až do závěrečného hvizdu. V kádru domácích se tak objevil další nadějný Japonec poté, co je důležitým článkem jejich ofenzivy již druhou sezonu v řadě Junja Ito.

Keïta se vrací do Německa, dohodl se na spolupráci s Werderem

Naby Keïta si po pěti letech znovu zahraje 1. Bundesligu. Guinejský záložník v létě 2018 odcházel z Lipska do Liverpoolu, nyní se jako volný hráč domluvil na angažmá s Werderem. V Brémách podepsal tříletý kontrakt.

Liverpool porazil i rozjetý Newcastle

Newcastle United prohrál domácí zápas 35. kola Premier League s Liverpoolem 0:1. Rozhodl v devatenácté minutě Keïta, Reds budou minimálně do večera první.

Cagliari vybojovalo na půdě Sassuola bod

Remízou 2:2 skončilo utkání mezi Sassuolem a Cagliari. Domácí v zápase dvakrát vedli, ale odpověď Sardiňanů byla vždy blesková. Na branky Scamaccy a Berardiho odpověděli Keita Baldé a kanonýr Pedro.

Liverpool výhrou 5:0 ztrapnil Manchester United před jeho vlastními fanoušky

Už v 5. minutě se z prvního gólu Liverpoolu radoval Keïta, na kterého ve 13. minutě navázal Jota. Ve 38. minutě si střelecký účet otevřel také Mojamed Salah, jenž následně skóroval ještě v nastavení prvního dějství a po přestávce v 50. minutě dokonal hattrick!! Katastrofu domácích dokonal v 60. minutě střídající Pogba, který dostal za ostrý skluz červenou kartu. Utkání se pak už jen dohrávalo. Manchester United je po dnešním kolapsu sedmý, zatímco Liverpool se vrátil na druhou příčku a stíhá vedoucí Chelsea.

Liverpool si hravě poradil s Crystal Palace

Vítězstvím domácího týmu 3:0 skončil zápas pátého kola Premier League mezi Liverpoolem a Crystal Palace. O branky se podělili Sadio Mané, Mohamed Salah a Naby Keita.

Keïta z Liverpoolu po převratu uvízl v Guineji, klub řeší jeho bezpečný návrat

Záložník Naby Keïta z Liverpoolu kvůli vojenském převratu, při kterém byl svržen prezident Alpha Condé, uvízl v rodné Guineji. Vedení klubu už začalo jednat s úřady, aby se šestadvacetiletý fotbalista mohl bezpečně vrátit do Anglie.

Inter oslavil zisk titulu pětibrankovou výhrou nad Sampdorií

Mistrovská kocovina? Ani náhodou. Inter doma na San Siru oslavil zisk titulu jednoznačnou výhrou nad Sampdorií a stvrdil již tak suverénní vedení v tabulce. Už v prvním poločase se postupně prosadili Gagliardini a dvakrát Alexis Sánchez, aby se po změně stran přidali Pinamonti a Lautaro Martínez. Čestný úspěch hostů měl na svědomí Keita Baldé, mimochodem také bývalý hráč Nerazzurri.

Benevento doma remizovalo se Sampdorií 1:1

Remízou 1:1 skončil duel mezi "Čarodějkami" z Beneventa a Sampdorií. Všechno podstatné se událo až po změně stran, kdy nejprve poslal domácí do vedení Caprari a deset minut před koncem srovnal Keita Baldé. Celé utkání odehrál na straně hostí český záložník Jakub Jankto.

Parma doma nezvládla zápas se Sampdorií a prohrála 0:2

Fotbalisté Parmy pod vedením staronového kouče Roberta D'Aversy nezvládli další ligový duel a se Sampdorií prohráli o dvě branky. Vše podstatné se z pohledu hostů odehrálo už v prvním poločase, ve kterém padly oba góly. Nejprve se prosadil Jošida a po něm Keita Baldé.

Sampdoria porazila Inter brankami jeho bývalých hráčů

Sampdoria zapříčinila, že na čele Serie A zůstane i po tomto kole AC Milán. Jeho městský konkurent Inter na Stadio Luigi Ferraris pohořel. Jednak neproměnil penaltu a následně dvakrát inkasoval a manko už nedokázal dohnat. Inter tak zůstane na druhém místě, zatímco Sampdoria si v tabulce polepší. Velice delikátní je na celé výhře domácích fakt, že se o ní brankami postarali bývalí hráči Interu Antonio Candreva a Keita Baldé.

Bohemians konečně zvítězili, vyšlápli si na Zlín

Po více než měsíci se hráči Bohemians dočkali ligového vítězství. Povedlo se jim ho dosáhnout v domácím zápase proti Zlínu, který přehráli 2:0. Brankami se o to zasloužili Hronek a Keïta.