Další články

Němci hodlají proti Chile potvrdit fotbalovou nadvládu

Konfederační pohár míří do finiše, který v neděli od osmé hodiny večerní obstará finálový duel mezi reprezentacemi Německa a Chile. Mistři světa navzdory neobvykle obměněné soupisce procházejí turnajem jako nůž máslem a od dalšího triumfu je dělí jediný soupeř, proti němuž na tomto turnaji nedokázali zvítězit.

Němci jsou ve finále, Mexiku vstřelili čtyři branky

Mexiko sehrálo velmi atraktivní a dynamický duel s Německem, jenže na svého soupeře nestačilo. A opět tomu napomohl úvod, který Mexiko nezachytilo. V něm se dvakrát trefil Goretzka, k němuž se připojili ještě Werner a Younes.

Chilská pohádka pokračuje. Bravo vychytal všechny tři penalty

Portugalci svedli s Chilany velkou a namáhavou bitvu, která pro ně skončila smutkem. Hlavním hrdinou zápasu se totiž stal chilský brankář Claudio Bravo, který v rozstřelu zneškodnil tři penalty svého soupeře, zatímco Vidal, Aránguiz a Alexis Sánchez nezklamali...

Guerreiro si nohu nezlomil, Portugalcům možná ještě pomůže

Raphaël Guerreiro prozatím z Konfederačního poháru vyřazen nebyl. Podrobnější vyšetření totiž včera odhalilo, že si chodidlo nezlomil, nýbrž si pouze výrazně pohmoždil kotník, a ačkoliv tedy vynechá dnešní duel s Novým Zélandem, ihned do semifinále naskočit může...

Hostitelské Rusko vykopne Pohár FIFA proti Novému Zélandu

Úvodní duel Konfederačního poháru roku 2017 obstará na petrohradském stadionu domácí Rusko a Nový Zéland. Zatímco pro Sbornou bude účast na tomhle krátkodobém turnaji debutová, All Whites si mezi světovou fotbalovou smetánkou zahrají už počtvrté ve své historii. Každopádně vždy skončili na posledním místě.

V Rusku startuje Pohár FIFA, tradiční generálka na MS

V sobotu začne v Rusku desátý ročník Poháru FIFA, který se koná tradičně rok před startem mistrovství světa a pro hostitele slouží jako generálka. Bookmakeři za největšího favorita na celkový triumf považují úřadující světové šampiony z Německa společně s obhájci evropského zlata z Portugalska.

Australanům bude na Poháru FIFA chybět kapitán Jedinak

Australským fotbalistům bude na Poháru FIFA chybět kapitán Mile Jedinak. Záložník Aston Villy už delší dobu laboruje s třísly, proto dá přednost rehabilitaci a klidovému režimu. Vedení reprezentace věří, že pro klíčový zápas kvalifikace mistrovství světa v srpnu v Japonsku už bude fit...

Nominace Mexika na Pohár FIFA

Nominace Mexika na Konfederační pohár:

Nominace Nového Zélandu na Pohár FIFA

Nominace Nového Zélandu na Konfederační pohár:

Nominace Ruska na Konfederační pohár

Nominace Ruska na domácí Konfederační pohár:

Nominace Portugalska na Pohár FIFA

Nominace Portugalska na Pohár FIFA:

Z německého týmu pro Pohár FIFA vypadl i Sané

Německým fotbalistům bude na Poháru FIFA v Rusku chybět také záložník Leroy Sané z Manchesteru City. Jednadvacetiletý hráč se podrobí operaci nosu a přijde rovněž o červnový zápas proti San Marinu v kvalifikaci mistrovství světa, v níž je výběr trenéra Joachima Löwa jedním ze soupeřů české reprezentace.

Předběžná nominace Kamerunu na Pohár FIFA

Předběžná nominace Kamerunu na Pohár FIFA:

Nominace Chile na Pohár FIFA

Nominace Chile na letošní Pohár FIFA:

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele