Další články

FIFA změnila pořadatele MS do 20 let, Indonésii nahradí Argentina

Mistrovství světa hráčů do dvaceti let bude na přelomu května a června hostit Argentina. Nové dějiště finálového turnaje dnes oznámila mezinárodní federace FIFA, která na konci března odebrala pořadatelství Indonésii kvůli odporu konzervativních muslimů v hostitelské zemi proti účasti Izraele.

MS dvacítek nebude v Indonésii, FIFA ji odebrala pořadatelství

Mezinárodní fotbalová federace FIFA odebrala Indonésii pořadatelství mistrovství světa hráčů do 20 let kvůli odporu konzervativních muslimů v hostitelské zemi proti účasti Izraele. Podle dnešního vyjádření FIFA není Indonésie v současné situaci připravena finálový turnaj pro 24 týmů uspořádat.

Indonésii vadí účast Izraele na MS do 20 let, FIFA odložila losování

Mezinárodní federace FIFA odložila plánovaný los mistrovství světa fotbalistů do 20 let, neboť pořadatelská Indonésie má námitky proti účasti Izraele na turnaji. Uvedla to agentura AP. Losovat se mělo v pátek na Bali, šampionát se má hrát v šesti městech od 20. května do 11. června.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele