20.06.Sk FSlovensko - Paraguay0:2871000100
24.06.Sk FParaguay - Nový Zéland0:0900000000
29.06.OFParaguay - Japonsko1:0p1200000000
03.07.ČFParaguay - Španělsko0:1270000000
celkem:4141000100
Další hráči týmu
Soupiska týmu
03.07.2010 Španělsko posledním semifinalistou
Španělská reprezentace zkompletovala semifinálovou čtveřici mistrovství světa. V dnešním večerním zápase porazila Paraguay 1:0, díky Villově trefě z 83. minuty. Paraguay - Španělsko 0:1 (83. Villa).
03.07.2010 Poločas: Španělsko - Paraguay 0:0
V posledním čtvrtfinálovém utkání mezi Španělskem a Paraguayí je stav po prvním poločase bezbrankový. Výsledek prvního poločasu: Španělsko - Paraguay 0:0.
29.06.2010 Paraguay - Japonsko 0:0, prodlužuje se
Podruhé na letošním MS se bude prodlužovat, v duelu Paraguaye s Japonskem nepadla zatím ani jedna branka. Paraguay - Japonsko 0:0.
29.06.2010 Poločas: Paraguay - Japonsko 0:0
V utkání mezi Paraguayí a Japonskem zatím vládnou obrany, výsledkem je první bezbrankový první poločas letošního osmifinále. Paraguay - Japonsko 0:0.
27.06.2010 Alcaraz a Santana trénují
Do přípravy Paraguaye před zápasem s Japonskem se zapojili i dva hráči, kteří vynechali zápas s Novým Zélandem. Fit jsou Antolín Alcaraz (kotník) a Jonathan Santana (svalové zranění).
24.06.2010 Paraguay - Nový Zéland 0:0
Paraguay jenom remizovala s Novým Zélandem, i to jí ale nakonec stačilo k triumfu ve skupině. Paraguay - Nový Zéland 0:0.
24.06.2010 Poločas: Paraguay - Nový Zéland 0:0
Paraguay zatím hraje s Novým Zélandem bez branek, což jí stačí k prvenství v její základní skupině. Paraguay - Nový Zéland 0:0.
12.06.2010 Cardozo by se měl dát dohromady
Obavy, že by kanonýr Paraguaye Óscar Cardozo přišel kvůli zranění kotníku o celý šampionát, jsou u konce. "Cardozova účast v prvním utkání není vyloučená. Zotavuje se velmi rychle a začal s lehkým tréninkem," uvedl lékař paraguayské reprezentace Manuel Aguilar.
10.06.2010 Paraguayci možná bez Cardoza
Paraguayská reprezentace se dost možná bude muset obejít bez kanonýra Oscara Cardoza. 27letý hráč lisabonské Benficy si v tréninku poranil kotník a zdaleka není jasné, zda se dá do kupy před pondělním zápasem proti Itálii.
06.06.2010 Barrios je hrdý, že může hrát za Paraguay
Lucas Barrios si již brzy splní sen a zahraje si na světovém šampionátu, ačkoliv to nebude za rodnou Argentinu, nýbrž Paraguay. "Nejsem naštvaný, že mi Maradona nedal šanci. Jsem hrdý být Paraguaycem, díky mé matce narozené v Asunciónu," prohlásil útočník Dortmundu, který v prvních třech reprezentačních zápasech za "novou vlast" vstřelil tři branky.