21.02.202409:56

Griezmann střídal vinou zranění

Atlético Madrid padlo na půdě Interu Milán a utkání nedohrál Antoine Griezmann. Francouzský útočník střídal dvanáct minut před koncem, a to kvůli zranění kotníku.

football-espana.net
21.02.202409:43

Arnautović hráčem zápasu

Marko Arnautović byl zvolen nejlepším hráčem včerejšího utkání mezi Interem Milán a Atléticem Madrid (1:0), útočník italského klubu dal v 79. minutě jedinou branku duelu.

uefa.com
21.02.202409:25

Thuram laboruje se svalovým zraněním

Na podrobné vyšetření dnes půjde Marcus Thuram. Útočník Interu Milán nedohrál včerejší zápas proti Atléticu Madrid, v závěru první půle si přivodil svalový problém.

football-italia.net
21.02.202408:47

Atlético opět postrádá Giméneze

José Giménez je znovu na marodce Atlética Madrid. Uruguayský obránce se zranil během včerejšího souboje s Interem Milán, utkání pro něho skončilo o poločasové přestávce.

20.02.202423:57

PSV už má nového střeleckého krále

PSV v úterním osmifinálovém utkání milionářské soutěže zabralo po poločase a vyrovnalo průběžný stav díky proměněné penaltě, o kterou se postaral Luuk de Jong. Ten tak na této frontě, počínaje od roku 1992 v novodobé podobě Ligy mistrů, zaznamenal v dresu PSV svou devátou kariérní trefu, a předstihl tak v klubových statistikách Ruuda van Nistelrooye, jenž zapsal osm gólů.

twitter.com/OptaJohan
20.02.202422:55

Z penalty srovnával účty de Jong

Výsledek prvního zápasu osmifinále Ligy mistrů: PSV Eindhoven - Borussia Dortmund 1:1 (56. de Jong z pen. - 24. Malen).

20.02.202422:54

Inter se po přestávce jednou prosadil

Výsledek prvního zápasu osmifinále Ligy mistrů: Inter Milán - Atlético Madrid 1:0 (79. Arnautovic).

20.02.202422:10

Malen v Eindhovenu napodobil Robbena

Dortmund zvládl lépe první poločas prvního osmifinálového zápasu Ligy mistrů na půdě PSV. A o jediný gól se postaral Donyell Malen, který tak skóroval proti svému bývalému zaměstnavateli. Když se naposledy některý z Nizozemců trefil proti klubu ze své rodné země, psal se rok 2016, tehdy Arjen Robben pokořil v dresu Bayernu rovněž obranu eindhovenského giganta. Malen je mimochodem vůbec prvním, kterému se to povedlo ve vyřazovací části.

20.02.202421:48

Malen skóroval proti bývalému klubu

Poločasový výsledek prvního zápasu osmifinále Ligy mistrů: PSV Eindhoven - Borussia Dortmund 0:1 (24. Malen).

V Miláně se zatím hraje bez branek

Poločasový výsledek prvního zápasu osmifinále Ligy mistrů: Inter Milán - Atlético Madrid 0:0.

20.02.202421:07

Meyer musel na poslední chvíli do brány

Dortmund zahájil osmifinálové utkání Ligy mistrů proti PSV, a ačkoli v základní sestavě původně figurovala očekávaně brankářská jednička Gregor Kobel, nakonec musel trenérský štáb Edina Terzice podniknout změnu na poslední chvíli. Švýcarský gólman trpěl svalovými problémy, nahradit ho tak musel Alexander Meyer.

twitter.com/GGFN_
20.02.202420:10

Základní sestavy: PSV - Dortmund

Základní sestavy pro dnešní první osmifinále Ligy mistrů:

PSV Eindhoven: Benítez - Teze, Schouten, Boscagli, Dest - Tillman, Veerman, Saibari - Bakayoko, de Jong, Lozano

Borussia Dortmund: Kobel - Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen - Sabitzer, Can - Malen, Reus, Sancho - Füllkrug

soccerway.com
20.02.202419:55

Základní sestavy: Inter - Atlético

Inter Milán: Sommer - Pavard, De Vrij, Bastoni - Darmian, Barella, Calhanoglu, Mchitarjan, Dimarco - Thuram, Martínez

Atlético Madrid: Oblak - Molina, Witsel, Giménez, Hermoso - De Paul, Koke, Saúl, Llorente - Samuel Lino, Griezmann

Livesport
20.02.202413:29

João Félix se vrací do nominace

V nominaci Barcelony se po třech týdnech objevil i João Félix, portugalský útočník je v pořádku po zranění kotníku a bude k dispozici na zítřejší duel proti Neapoli.

abola.pt
20.02.202412:54

Inter Milán uctí památku Brehmeho

Inter Milán dnes večer čeká první osmifinále Ligy mistrů proti Atléticu Madrid a jeho hráči budou mít na rukávech černé pásky. Italský klub tak uctí památku svého někdejšího hráče Andrease Brehmeho, který zemřel v noci na dnešek.

mundodeportivo.com
20.02.202411:17

Gabriel Paulista je v pořádku

Gabriel Paulista trénuje naplno se spoluhráči z Atlética Madrid, brazilský obránce je v pořádku po zranění břicha a jeho jméno figuruje v nominaci na zápas proti Interu Milán.

20.02.202409:02

Mazraoui má ve stehenním svalu trhlinu

Noussair Mazraoui si o víkendu poranil stehenní sval a jeho pauza bude delší, než se původně očekávalo - podrobné vyšetření v případě obránce Bayernu Mnichov odhalilo trhlinu.

transfermarkt.de
19.02.202420:17

Bayernu se zranil také Mazraoui

Noussair Mazraoui je dalším zraněným hráčem Bayernu Mnichov. Marocký reprezentant si ve včerejším zápase v Bochumi (2:3) poranil stehenní sval, na marodce jsou přitom i další praví obránci Sacha Boey a Bouna Sarr.

19.02.202418:52

Morata nechybí v nominaci Atlética

Atlético Madrid do nominace pro úterní první zápas osmifinále Ligy mistrů proti Interu Milán zahrnulo také Álvara Moratu. Zkušený útočník přitom měl s pochroumaným kolenem chybět minimálně do konce února.