Máme ještě čtyři zápasy, všechno je otevřené, řekl Ten Hag po další porážce

Trenér Manchesteru United Erik ten Hag navzdory další porážce v Lize mistrů věří, že se jeho tým zvedne a projde do jarní vyřazovací fáze. "Rudí ďáblové" v úterý podlehli doma 2:3 Galatasarayi a ve skupině A jsou po dvou kolech bez bodu.

Dortmund ani AC ve skupině smrti na úvod nevyhrály, teď se o to pokusí v Německu

Po losu hlavní fáze letošního ročníku Ligy mistrů bylo jedno jasné - nejtěžší základní skupinou je ta písmene F, ve které jsou hned čtyři týmy, jež mají jen ty nejvyšší ambice. A v žádném případě se nechtějí rozloučit s evropskými poháry již po podzimní části. Dortmund je na tom v tuto chvíli přeci o něco hůře, protože je jako jediný bez bodů. Nyní tak s věhlasným milánským AC nutně potřebuje bodovat.

Atraktivita duelu v Eindhovenu exponenciálně vzrostla v závěru, remízu pro PSV zachránil Teze

Hráči Sevilly remizovali ve druhém kole základní skupiny B Ligy mistrů na půdě PSV 2:2. Ačkoliv zápas po dlouhou dobu rozhodně nezvedal diváky ze sedadel, tak jeho vyvrcholení nabídlo zápletku vskutku antických rozměrů. Až do 86. minuty totiž jedinou branku duelu obstaral Nemanja Gudelj, jemuž míč sklepnul milionářskou soutěží ostřílený Sergio Ramos. Domácí však dokázali zásluhou proměněné penalty srovnat, avšak ještě před koncem řádné hrací doby vrátil Andalusanům vedení Youssef En Nesyri. Ani jeho trefa se ale vítěznou nestala, neboť v páté minutě závěrečného nastavení zařídil zaslouženou remízu Jordan Teze.

Bayern si dovezl z Oktoberfestu bujarou náladu i do Kodaně. Kocovinu Bavorů prolomil Tel

Úřadující němečtí mistři nezaváhali ani ve druhém kole základní skupiny A Ligy mistrů, když na hřišti Kodaně zvítězili 2:1, a prodloužili tak šňůru výher v této fázi soutěže na úctyhodných 15 utkání. Seveřané útočným nájezdům Bavorů dlouho odolávali a v 56. minutě navíc dokázali otevřít gólový účet duelu zásluhou Lukase Leragera. Mnichovští ovšem prokázali pevné nervy, když nejprve po parádní individuální akci srovnal Jamal Musiala a následně obrat v 83. minutě dokonal Mathys Tel.

Staří známí si gólové hody nezopakovali. Obrana Benfiky na San Siru propustila jediný gól

Fotbalisté Interu porazili ve druhém kole skupiny D Ligy mistrů na domácí půdě Benfiku 1:0. Duel dvou týmů, jejichž loňské čtvrtfinále nabídlo ve dvou zápasech hned osm branek, byl tentokrát na góly chudší. Jedinou přesnou trefu zápasu obstaral v 62. minutě Marcus Thuram, jemuž míč naservíroval Denzel Dumfries, jenž po celý zápas podporoval místy skomírající útok Nerazzurri. Prohru portugalského celku neodvrátil ani David Jurásek, který nastoupil na plac v 80. minutě.

Sakovo zranění podtrhlo smolný večer Arsenalu. Fanoušky Lens poslal do euforie Wahi

Fotbalisté Lens porazili ve druhém kole skupiny B Ligy mistrů na vlastním hřišti Arsenal 2:1. Hosté přitom začali utkání slibně, po úvodní brance Gabriela Jesuse ze 14. minuty však šlo pro Gunners vše z kopce.

Vystoupení Höjlunda v Divadle snů United na body nestačilo. Galatasaray uvedl do varu Icardi

Fotbalisté Galatasaraye vyhráli ve druhém kole skupiny A Ligy mistrů na půdě Manchesteru United 3:2. Atraktivní duel měl po dlouhou dobu hrdinu v podobě domácího útočníka Rasmuse Höjlunda, jenž obstaral své první dvě trefy v dresu Rudých ďáblů.

Gólovou explozi pod Vesuvem ovládl Real, za nitky hostující ofenzivy opět tahal Bellingham

Fotbalisté Neapole prohráli ve druhém kole skupiny C Ligy mistrů před vlastním publikem s Realem Madrid 2:3. Duel přitom začal pro italského mistra skvěle, když v 19. minutě po zaváhání Kepy Arrizabalagy vedl.

Atlético po úvodní remíze v Římě chce vyzrát na rozjetý Feyenoord

Atlético Madrid dlouhodobě patří mezi stálice španělské ligy i evropských poháru a nyní po loňském kolapsu v základní skupině Ligy mistrů opět hodlá proniknout do osmifinálové fáze, nicméně vstup mu úplně nevyšel a v Římě s Laziem pouze remizoval 1:1. Teď bude plnit úlohu favorita proti nizozemskému mistrovi z Rotterdamu, ale proti Feyenoordu ho nic jednoduchého čekat nemusí, jelikož jeho protivník se nachází ve vynikající formě.

Těžký test pro pevnou obranu Newcastlu. Ubrání Straky hvězdy z Paříže?

V St James' Parku na sebe narazí dva týmy, které se aktuálně mohou pyšnit dobrou formou zejména v obraně. Paris Saint-Germain udržel čisté konto ve třech soutěžních utkáních po sobě, Newcastle pak dokonce v pěti. Zůstane ve středu nezdolná alespoň jedna z defenzív?

Lipsko se připravuje na Haalanda. Uspěje Man City konečně v Sasku?

Jarní vzájemné měření sil mezi Lipskem a Manchesterem City vyznělo lépe pro anglický celek. Ten v domácí odvetě "Rudé býky" rozstřílel a zajistil si tehdy postup do čtvrtfinále Ligy mistrů. Saské mužstvo je ovšem momentálně v dobré formě, na svém stadionu navíc "Sky Blues" ještě nikdy nepodlehlo.

Union si rozezlené fanoušky neudobřil, stíhací jízda Bragy gradovala v závěru

Fotbalisté Unionu Berlín prohráli ve druhém kole skupiny C Ligy mistrů na olympijském stadionu, kde se hrálo k velké nelibosti domácích příznivců, s Bragou 2:3. Na historicky první brance celku z hlavního města v nejprestižnější fotbalové soutěži světa měl lví podíl Alex Král, jehož nádherný pas za obranu zužitkoval v úvodní gól utkání rychlonohý Sheraldo Becker. Stejný hráč stihl přidat do přestávky ještě jednu trefu, ani ta však domácím bodový zisk nezajistila. Krátce po návratu ze šaten totiž srovnal stav zápasu nádhernou ranou zpoza vápna do šibenice Bruma, na něhož v závěrečném nastavení navázal Castro.

Real Sociedad si z Mozartova rodiště odvezl tři body, poklidnou výhru dirigoval Méndez

Fotbalisté Realu Sociedad vyhráli ve druhém kole skupiny D Ligy mistrů na půdě Salzburgu 2:0. Hosté zadělali na tříbodový zisk již během úvodní půlhodiny, kdy jim pohodlný dvoubrankový náskok zajistili Mikel Oyarzabal, jenž se v posledních čtyřech zápasech trefil již počtvrté, a střelec bodové branky proti Interu Brais Méndez. Ten navíc u zásahu svého kolegy přispěl asistencí.

Crvena Zvezda spoléhá na pekelnou atmosféru, přijedou Young Boys

Na stadionu Rajka Mitiće v Bělehradu bývá pekelná atmosféra a právě na to spoléhá Crvena Zvezda. Srbský šampion se ve druhém kole Ligy mistrů utká se švýcarskými Young Boys Bern a věří, že s fanoušky v zádech má šanci na vítězství.

Antverpy věří v šanci proti Šachtaru

Belgické Antverpy mají za sebou nepovedený vstup do Ligy mistrů, ale všechno mohou odčinit v domácím zápase proti Šachtaru Doněck. Outsider skupiny H se od blamáže v Barceloně zasekl a gól nedal ve všech soutěžních utkání přes 360 minut. Zápas s ukrajinským soupeřem je pro něj maximální výzvou.