22.07.2021 11:37
#
1:3
05.08. Bílek: Šance na postup stále žije
Plzeň nezvládla utkání v Cardiffu s The New Saints, kterému v úvodním duelu 3. předkola Evropské konferenční ligy podlehla 2:4. "My jsme hned na začátku první půle měli šanci Šulcem, kterou jsme nedali. Pak jsme dostali gól z nedohrané standardky, na které jsme upozorňovali. Dal nám gól nejvyšší hráč. Byl to zápas, kdy jsme hlavně ve druhé půli útočili. Soupeř z několika situací byl nebezpečný pro naši bránu, dvě penalty, potom dvakrát rychlý brejk. My si vytvořili nějaké situace, 4:0 vypadalo hrůzostrašně, zaplaťpánbůh, že jsme ke konci zápasu vstřelili dvě branky a naše šance postoupit dál stále žije. Nakupilo se spousta chyb, nebyli jsme vzadu důslední a tohle musíme jednoznačně zlepšit," řekl plzeňský kouč Michal Bílek. (ČTK)
05.08. Plzeň o dva góly prohrála ve Walesu
Výsledek 3. předkola Evropské konferenční ligy: TNS - Plzeň 4:2 (19. Hudson, 30., 54. a 76. první dvě z penalty McManus - 89. Beauguel, 90+5. Ba Loua).
05.08. Plzeň po poločase prohrává ve Walesu
Poločasový výsledek 3. předkola Evropské konferenční ligy: TNS - Plzeň 2:0 (19. Hudson, 30. z penalty McManus).
05.08. Základní sestava Plzně na TNS
Základní sestava Plzně pro první zápas třetího předkola Konferenční ligy proti TNS: Hruška - Řezník, Hejda, Brabec, Hybš - N'Diaye - Kayamba, Káčer, Bucha, Šulc - Beauguel.
05.08. Zmrhal dal druhý gól sezony
Jaromír Zmrhal si dnes na své konto připsal druhou branku v letošní sezoně. Jeho Slovan Bratislava vyhrál na půdě gibraltarského Lincolnu Red Imps 3:1, český záložník v úvodu druhé půle zvyšoval na 2:0.
03.08. Do Walesu přiletí pískat Estonci
Juri Frischer si tento týden udělá výlet do Walesu a ve čtvrtek bude jako hlavní rozhodčí řídit duel předkola Konferenční ligy TNS - Plzeň, na pomezí mu budou pomáhat estonští krajané Veiko Mõtsnik a Sander Saga. (uefa.com)
02.08. Santa Clara přišla o Allana
Santa Clara bude v nadcházejících týdnech postrádat Allana, křídelník portugalského klubu si poranil koleno a na marodce si pobude minimálně měsíc. (abola.pt)
29.07. Slovácko nezvládlo penaltový rozstřel
Výsledek odvety druhého předkola Konferenční ligy: Slovácko - Lokomotiv Plovdiv 1:0 i po prodloužení, 2:3 na penalty (26. Daníček), první zápas 0:1, postupuje Lokomotiv Plovdiv.
29.07. Plzeň narazí na The New Saints
Fotbalisté Plzně ve 3. předkole Evropské konferenční ligy vyzvou The New Saints. Velšský tým porazil v domácí odvetě 2. předkola Kauno Žalgiris 5:1, první duel vyhrál 5:0. Viktoria dnes zvítězila v odvetě nad Dynamem Brest stejně jako doma 2:1. Třináctinásobný velšský šampion se už představil v 1. předkole, v němž vyřadil severoirský Glentoran. Úvodní duel s TNS sehrají svěřenci trenéra Michala Bílka ve čtvrtek 5. srpna na jeho hřišti. Odveta je na programu o týden později. (ČTK)
29.07. Plzeň vyhrála i podruhé a jde dál
Výsledek odvety předkola Konferenční ligy: D. Brest - Plzeň 1:2 (90.+1 Bilenkij - 12. Kayamba, 71. Falta), první zápas 1:2, postoupila Plzeň.