Jakub Plšek přestoupil z Olomouce do týmu Puskás Akadémia FC. Šestadvacetiletý ofenzivní záložník podepsal s maďarským klubem smlouvu na dva a půl roku. Sigma i Puskás o tom informovaly na svých webech.

Útočník Vaněček přestoupil z Hearts do Maďarska

David Vaněček po půlroce opět mění dres. Osmadvacetiletý český útočník přestoupil ze skotského Heart of Midlothian do maďarského klubu Puskás Akadémia, s nímž podepsal dvouletou smlouvu s roční opcí. Informoval o tom hráčův manažer Pavel Zíka ze společnosti Global Sports.
19.06.2019 | Aktuality | 42 komentářů
29.02. Vaněček opět skóroval za Puskás
Maďarský Puskás FC vyhrál na hřišti Újpesti, na čemž se podílel i David Vaněček. Český útočník ve třetí minutě otevřel skóre a vylepšil svoji bilanci na osm branek v sezóně.
15.02. Vaněček zaznamenal další trefu
David Vaněček má dobrou formu a tu potvrdil v zápase s Kisvárdou. Jeho Puskás v maďarské lize vyhrál 3:1, český útočník si na své konto připsal vítěznou branku.
12.02. Vaněček se dvakrát trefil v poháru
Český útočník David Vaněček vstřelil v dresu Puskás Akadémie v pohárovém utkání na hřišti Békescsaby dvě branky a významně se podílel na vítězství 3:0, které dává celku z Felcsútu před odvetou luxusní pozici. V základní sestavě Puskás Akadémie byl také záložník Jakub Plšek.
08.02. Vaněček zaznamenal šestý gól sezony
Puskás dnes vyhrál 2:0 na půdě Pakse a do statistik se zapsal i David Vaněček, český útočník v samém závěru přidal pojistku na triumf svého týmu.
24.01. Slovan Bratislava má dvě posily
Ezekiel Henty opustil maďarský Puskás a vydal se na Slovensko - nigerijský útočník se zkušenostmi z Lokomotivu Moskva se stal novou akvizicí Slovanu Bratislava. Další novou tváří v kabině slovenského mistra bude Alen Mustafić, bosenského záložníka si vedení vypůjčilo na hostování z FK Sarajevo. (profutbal.sk)
23.11.2019 Vaněček přispěl k výhře
Puskás vyhrál 3:1 na půdě celku MOL Fehérvár a svůj podíl na tom měl i David Vaněček, český útočník ve službách maďarského klubu už ve třetí minutě otevíral skóre.
14.09.2019 Vaněček dvěma góly pomohl Puskási
Puskás FC zdolal Kaposvári Rákóczi, na výhře 2:0 měl přitom zásadní podíl David Vaněček. Bývalý opora Teplic vstřelila obě branky a do střelecké listiny se zapsala ve druhém utkání po sobě.
03.06.2019 Hornyák po Liberci povede Puskás Akademii
Donedávna trenér Liberce Zsolt Hornyák bez práce příliš dlouho nevydržel. Na dvouleté smlouvě se dohodl s maďarskou Puskás Akademií. (nemzetisport.hu)
24.01.2019 Plzeň - Puskás Akadémia 0:0
PŘÁTELSKY:
Viktoria Plzeň - Puskás Akadémia 0:0.

Sestava Plzně: Hruška - Ekpai, Hubník, Piroch, Kovařík - Čermák, Bucha, Hořava, Šulc (73. Pačinda) - Kepl (73. Chorý), Bakoš. Trenér: Vrba. (ČTK)
24.05.2018 Újpest vítězem Maďarského poháru
Výsledek finále Maďarského poháru: Újpest FC - Puskás FC 2:2 i po prodloužení, 5:4 na penalty (55. Zsótér, 62. Bojović - 38. Kněževič, 66. Perošević).
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!