Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
Česko "17"32391000000
Reprezentační kariéra hráče

Češi v zahraničí: To je kanonáda. Krásné góly dali Schick i Pekhart. Stříleli i další

Jakub Jankto pomohl k vítězství Sampdorie brankou i asistencí. Parádním gólem do sítě Bayernu se blýskl Patrik Schick z Leverkusenu. Tomáš Pekhart je nejlepším střelcem polské ligy, ale tentokrát jeho povedená trefa do sítě Mielce Legii Varšava nepomohla. Ani branka Milana Škody nestačila Rizesporu k bodům v Trabzonu. V Rumunsku se trefil obránce Ondřej Bačo, na Kypru zase Tomáš Wágner.
22.12.2020 | Aktuality | 209 komentářů

Češi v zahraničí: Souček odstartoval povedený střelecký víkend!

Tomáš Souček už v pátek načal střelecky povedený víkend českých legionářů brankou proti Leedsu. V Maďarsku se následně trefil Jakub Plšek, ale to byl jen začátek. Posléze se totiž trefil také Jakub Jankto na Maradonově stadionu v Neapoli a hned čtyři branky měli na svědomí Češi v Polsku. Přesněji řečeno dva střelci. Tomáš Pekhart pomohl dvěma brankami k vítězství Legie Varšava v Krakově a Petr Schwarz dvěma proměněnými penaltami zase k triumfu Rakówa Czestochowa nad Jagiellonií. A k tomu všemu ještě Milan Škoda zařídil v nastavení vítězství tureckého Rizesporu.
15.12.2020 | Aktuality | 44 komentářů

Češi v zahraničí: Góly v bundeslize i Premier League. Dál pálí také Pekhart

Tomáš Souček se střelecky prosadil proti slavnému Manchesteru United, jeho mužstvu to ale nakonec k bodům nepomohlo. Lépe na tom byl Patrik Schick, který zkompletoval vítězství Leverkusenu. Pozici elitního snajpra si v polské lize upevňuje Tomáš Pekhart. Další důležitou brankou přispěl k vítězství Legie Varšava nad Lechií Gdaňsk. A gól zaznamenal i Michael Lüftner na Kypru.
08.12.2020 | Aktuality | 57 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
12.12.2020 Plšek rozhodl o výhře Puskás FC
Puskás včera vyhrál v Újpesti 2:1 a rozhodující gól si na své konto připsal Jakub Plšek. Český záložník se trefil v 71. minutě, jednalo se o jeho třetí branku sezony.
28.10.2020 Plšek skóroval za Puskás FC
Český záložník Jakub Plšek se střelecky prosadil v dresu Puskás Akadémie v Maďarském poháru. Jeho mužstvo nakonec postoupilo na půdě Szentlorinc FC až po prodloužení. Po bezbrankových devadesáti minutách nakonec prvoligový celek nastřílel čtyři góly. Plšek ve 110. minutě vstřelil třetí branku.
04.09.2020 Plšek zaznamenal druhý gól sezony
Puskás dnes vyhrál 3:0 na půdě Kisvárdy a svůj podíl na tom měl i Jakub Plšek. Český záložník odehrál celé utkání, ve 29. minutě navíc otevřel skóre, když proměnil penaltu.
30.08.2020 Plšek gólem pomohl k výhře Puskáse
Páskás FC ve 3. kole maďarské ligy zdolal Újpest FC, na čemž se rozhodujícím třetím gólem podílel Jakub Plšek. Pro bývalého dlouholetého hráče Olomouce se jednalo o premiérovou branku ve svém novém působišti, kam zamířil v lednu tohoto roku.
12.02.2020 Vaněček se dvakrát trefil v poháru
Český útočník David Vaněček vstřelil v dresu Puskás Akadémie v pohárovém utkání na hřišti Békescsaby dvě branky a významně se podílel na vítězství 3:0, které dává celku z Felcsútu před odvetou luxusní pozici. V základní sestavě Puskás Akadémie byl také záložník Jakub Plšek.
17.03.2019 Bohemians přišli před Plzní o tři hráče
Bohemians 1905 budou po reprezentační přestávce v dalším ligovém kole v Plzni chybět kvůli kartám tři hráči. Michal Šmíd dostane trest za vyloučení a Davida Bartka s Kamilem Vackem čeká jednozápasová pauza kvůli čtyřem žlutým kartám v sezoně. Ze stejného důvodu budou mimo hru také Jakub Podaný z Dukly, karvinský Benjamin Čolič, mladoboleslavský Tomáš Přikryl, jablonecký David Hovorka, liberecký Kamso Mara, olomoucký Jakub Plšek a opavský Tomáš Jursa. (ČTK)