základní skupiny - skupina A

14.09.202116:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Alashkert FC (ARM)
4:1
16.09.202118:45
HJK Helsinky (FIN) - LASK Linz (AUT)
0:2
30.09.202118:45
LASK Linz (AUT) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
info
30.09.202118:45
Alashkert FC (ARM) - HJK Helsinky (FIN)
info
21.10.2021?
Alashkert FC (ARM) - LASK Linz (AUT)
info
21.10.2021?
HJK Helsinky (FIN) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
info
04.11.2021?
LASK Linz (AUT) - Alashkert FC (ARM)
info
04.11.2021?
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - HJK Helsinky (FIN)
info
25.11.2021?
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - LASK Linz (AUT)
info
25.11.2021?
HJK Helsinky (FIN) - Alashkert FC (ARM)
info
09.12.2021?
LASK Linz (AUT) - HJK Helsinky (FIN)
info
09.12.2021?
Alashkert FC (ARM) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
info
 TýmZVRPSB
1.Maccabi Tel-Aviv (ISR)11004:13
2.LASK Linz (AUT)11002:03
3.HJK Helsinky (FIN)10010:20
4.Alashkert FC (ARM)10011:40
 TýmZVRPSB
1.Maccabi Tel-Aviv (ISR)11004:13
2.LASK Linz (AUT)00000:00
 Alashkert FC (ARM)00000:00
4.HJK Helsinky (FIN)10010:20
 TýmZVRPSB
1.LASK Linz (AUT)11002:03
2.Maccabi Tel-Aviv (ISR)00000:00
 HJK Helsinky (FIN)00000:00
4.Alashkert FC (ARM)10011:40

základní skupiny - skupina B

16.09.202118:45
Flora Tallinn (EST) - KAA Gent (BEL)
0:1
16.09.202121:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - FK Partizan (SRB)
0:2
30.09.202118:45
FK Partizan (SRB) - Flora Tallinn (EST)
info
30.09.202118:45
KAA Gent (BEL) - Anorthosis Famagusta (CYP)
info
21.10.2021?
FK Partizan (SRB) - KAA Gent (BEL)
info
21.10.2021?
Anorthosis Famagusta (CYP) - Flora Tallinn (EST)
info
04.11.2021?
Flora Tallinn (EST) - Anorthosis Famagusta (CYP)
info
04.11.2021?
KAA Gent (BEL) - FK Partizan (SRB)
info
25.11.2021?
Anorthosis Famagusta (CYP) - KAA Gent (BEL)
info
25.11.2021?
Flora Tallinn (EST) - FK Partizan (SRB)
info
09.12.2021?
FK Partizan (SRB) - Anorthosis Famagusta (CYP)
info
09.12.2021?
KAA Gent (BEL) - Flora Tallinn (EST)
info
 TýmZVRPSB
1.FK Partizan (SRB)11002:03
2.KAA Gent (BEL)11001:03
3.Flora Tallinn (EST)10010:10
4.Anorthosis Famagusta (CYP)10010:20
 TýmZVRPSB
1.KAA Gent (BEL)00000:00
 FK Partizan (SRB)00000:00
3.Flora Tallinn (EST)10010:10
4.Anorthosis Famagusta (CYP)10010:20
 TýmZVRPSB
1.FK Partizan (SRB)11002:03
2.KAA Gent (BEL)11001:03
3.Flora Tallinn (EST)00000:00
 Anorthosis Famagusta (CYP)00000:00

základní skupiny - skupina C

16.09.202121:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - Zarja Luhansk (UKR)
3:1
16.09.202121:00
AS Řím (ITA) - CSKA Sofia (BUL)
5:1
30.09.202118:45
CSKA Sofia (BUL) - FK Bodø/Glimt (NOR)
info
30.09.202118:45
Zarja Luhansk (UKR) - AS Řím (ITA)
info
21.10.2021?
FK Bodø/Glimt (NOR) - AS Řím (ITA)
info
21.10.2021?
CSKA Sofia (BUL) - Zarja Luhansk (UKR)
info
04.11.2021?
Zarja Luhansk (UKR) - CSKA Sofia (BUL)
info
04.11.2021?
AS Řím (ITA) - FK Bodø/Glimt (NOR)
info
25.11.2021?
AS Řím (ITA) - Zarja Luhansk (UKR)
info
25.11.2021?
FK Bodø/Glimt (NOR) - CSKA Sofia (BUL)
info
09.12.2021?
CSKA Sofia (BUL) - AS Řím (ITA)
info
09.12.2021?
Zarja Luhansk (UKR) - FK Bodø/Glimt (NOR)
info
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)11005:13
2.FK Bodø/Glimt (NOR)11003:13
3.Zarja Luhansk (UKR)10011:30
4.CSKA Sofia (BUL)10011:50
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)11005:13
2.FK Bodø/Glimt (NOR)11003:13
3.Zarja Luhansk (UKR)00000:00
 CSKA Sofia (BUL)00000:00
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)00000:00
 FK Bodø/Glimt (NOR)00000:00
3.Zarja Luhansk (UKR)10011:30
4.CSKA Sofia (BUL)10011:50

základní skupiny - skupina D

16.09.202121:00
FK Jablonec (CZE) - CFR Cluj (ROU)
1:0
16.09.202121:00
Randers FC (DEN) - AZ Alkmaar (NED)
2:2
30.09.202118:45
AZ Alkmaar (NED) - FK Jablonec (CZE)
info
30.09.202118:45
CFR Cluj (ROU) - Randers FC (DEN)
info
21.10.2021?
FK Jablonec (CZE) - Randers FC (DEN)
info
21.10.2021?
CFR Cluj (ROU) - AZ Alkmaar (NED)
info
04.11.2021?
AZ Alkmaar (NED) - CFR Cluj (ROU)
info
04.11.2021?
Randers FC (DEN) - FK Jablonec (CZE)
info
25.11.2021?
FK Jablonec (CZE) - AZ Alkmaar (NED)
info
25.11.2021?
Randers FC (DEN) - CFR Cluj (ROU)
info
09.12.2021?
AZ Alkmaar (NED) - Randers FC (DEN)
info
09.12.2021?
CFR Cluj (ROU) - FK Jablonec (CZE)
info
 TýmZVRPSB
1.FK Jablonec (CZE)11001:03
2.AZ Alkmaar (NED)10102:21
 Randers FC (DEN)10102:21
4.CFR Cluj (ROU)10010:10
 TýmZVRPSB
1.FK Jablonec (CZE)11001:03
2.Randers FC (DEN)10102:21
3.AZ Alkmaar (NED)00000:00
 CFR Cluj (ROU)00000:00
 TýmZVRPSB
1.AZ Alkmaar (NED)10102:21
2.FK Jablonec (CZE)00000:00
 Randers FC (DEN)00000:00
4.CFR Cluj (ROU)10010:10

základní skupiny - skupina E

14.09.202116:30
Maccabi Haifa (ISR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
0:0
16.09.202118:45
Slavia Praha (CZE) - Union Berlín (GER)
3:1
30.09.202121:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - Slavia Praha (CZE)
info
30.09.202121:00
Union Berlín (GER) - Maccabi Haifa (ISR)
info
21.10.2021?
Maccabi Haifa (ISR) - Slavia Praha (CZE)
info
21.10.2021?
Feyenoord Rotterdam (NED) - Union Berlín (GER)
info
04.11.2021?
Slavia Praha (CZE) - Maccabi Haifa (ISR)
info
04.11.2021?
Union Berlín (GER) - Feyenoord Rotterdam (NED)
info
25.11.2021?
Maccabi Haifa (ISR) - Union Berlín (GER)
info
25.11.2021?
Slavia Praha (CZE) - Feyenoord Rotterdam (NED)
info
09.12.2021?
Feyenoord Rotterdam (NED) - Maccabi Haifa (ISR)
info
09.12.2021?
Union Berlín (GER) - Slavia Praha (CZE)
info
 TýmZVRPSB
1.Slavia Praha (CZE)11003:13
2.Feyenoord Rotterdam (NED)10100:01
 Maccabi Haifa (ISR)10100:01
4.Union Berlín (GER)10011:30
 TýmZVRPSB
1.Slavia Praha (CZE)11003:13
2.Maccabi Haifa (ISR)10100:01
3.Feyenoord Rotterdam (NED)00000:00
 Union Berlín (GER)00000:00
 TýmZVRPSB
1.Feyenoord Rotterdam (NED)10100:01
2.Slavia Praha (CZE)00000:00
 Maccabi Haifa (ISR)00000:00
4.Union Berlín (GER)10011:30

základní skupiny - skupina F

16.09.202118:45
Slovan Bratislava (SVK) - FC Kodaň (DEN)
1:3
16.09.202118:45
Lincoln Red Imps (GIB) - PAOK Soluň (GRE)
0:2
30.09.202121:00
FC Kodaň (DEN) - Lincoln Red Imps (GIB)
info
30.09.202121:00
PAOK Soluň (GRE) - Slovan Bratislava (SVK)
info
21.10.2021?
Slovan Bratislava (SVK) - Lincoln Red Imps (GIB)
info
21.10.2021?
FC Kodaň (DEN) - PAOK Soluň (GRE)
info
04.11.2021?
PAOK Soluň (GRE) - FC Kodaň (DEN)
info
04.11.2021?
Lincoln Red Imps (GIB) - Slovan Bratislava (SVK)
info
25.11.2021?
Slovan Bratislava (SVK) - PAOK Soluň (GRE)
info
25.11.2021?
Lincoln Red Imps (GIB) - FC Kodaň (DEN)
info
09.12.2021?
PAOK Soluň (GRE) - Lincoln Red Imps (GIB)
info
09.12.2021?
FC Kodaň (DEN) - Slovan Bratislava (SVK)
info
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)11003:13
2.PAOK Soluň (GRE)11002:03
3.Slovan Bratislava (SVK)10011:30
4.Lincoln Red Imps (GIB)10010:20
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)00000:00
 PAOK Soluň (GRE)00000:00
3.Slovan Bratislava (SVK)10011:30
4.Lincoln Red Imps (GIB)10010:20
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)11003:13
2.PAOK Soluň (GRE)11002:03
3.Slovan Bratislava (SVK)00000:00
 Lincoln Red Imps (GIB)00000:00

základní skupiny - skupina G

16.09.202118:45
Stade Rennes (FRA) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:2
16.09.202118:45
NŠ Mura (SLO) - SBV Vitesse (NED)
0:2
30.09.202121:00
Tottenham Hotspur (ENG) - NŠ Mura (SLO)
info
30.09.202121:00
SBV Vitesse (NED) - Stade Rennes (FRA)
info
21.10.2021?
NŠ Mura (SLO) - Stade Rennes (FRA)
info
21.10.2021?
SBV Vitesse (NED) - Tottenham Hotspur (ENG)
info
04.11.2021?
Stade Rennes (FRA) - NŠ Mura (SLO)
info
04.11.2021?
Tottenham Hotspur (ENG) - SBV Vitesse (NED)
info
25.11.2021?
Stade Rennes (FRA) - SBV Vitesse (NED)
info
25.11.2021?
NŠ Mura (SLO) - Tottenham Hotspur (ENG)
info
09.12.2021?
Tottenham Hotspur (ENG) - Stade Rennes (FRA)
info
09.12.2021?
SBV Vitesse (NED) - NŠ Mura (SLO)
info
 TýmZVRPSB
1.SBV Vitesse (NED)11002:03
2.Tottenham Hotspur (ENG)10102:21
 Stade Rennes (FRA)10102:21
4.NŠ Mura (SLO)10010:20
 TýmZVRPSB
1.Stade Rennes (FRA)10102:21
2.Tottenham Hotspur (ENG)00000:00
 SBV Vitesse (NED)00000:00
4.NŠ Mura (SLO)10010:20
 TýmZVRPSB
1.SBV Vitesse (NED)11002:03
2.Tottenham Hotspur (ENG)10102:21
3.Stade Rennes (FRA)00000:00
 NŠ Mura (SLO)00000:00

základní skupiny - skupina H

16.09.202116:30
Kairat Almaty (KAZ) - Omonia Nikósie (CYP)
0:0
16.09.202118:45
Qarabağ Ağdam (AZE) - FC Basilej (SUI)
0:0
30.09.202121:00
FC Basilej (SUI) - Kairat Almaty (KAZ)
info
30.09.202121:00
Omonia Nikósie (CYP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
info
21.10.2021?
Qarabağ Ağdam (AZE) - Kairat Almaty (KAZ)
info
21.10.2021?
FC Basilej (SUI) - Omonia Nikósie (CYP)
info
04.11.2021?
Omonia Nikósie (CYP) - FC Basilej (SUI)
info
04.11.2021?
Kairat Almaty (KAZ) - Qarabağ Ağdam (AZE)
info
25.11.2021?
Kairat Almaty (KAZ) - FC Basilej (SUI)
info
25.11.2021?
Qarabağ Ağdam (AZE) - Omonia Nikósie (CYP)
info
09.12.2021?
FC Basilej (SUI) - Qarabağ Ağdam (AZE)
info
09.12.2021?
Omonia Nikósie (CYP) - Kairat Almaty (KAZ)
info
 TýmZVRPSB
1.FC Basilej (SUI)10100:01
 Qarabağ Ağdam (AZE)10100:01
 Kairat Almaty (KAZ)10100:01
 Omonia Nikósie (CYP)10100:01
 TýmZVRPSB
1.Qarabağ Ağdam (AZE)10100:01
 Kairat Almaty (KAZ)10100:01
3.FC Basilej (SUI)00000:00
 Omonia Nikósie (CYP)00000:00
 TýmZVRPSB
1.FC Basilej (SUI)10100:01
 Omonia Nikósie (CYP)10100:01
3.Qarabağ Ağdam (AZE)00000:00
 Kairat Almaty (KAZ)00000:00
21.09. Takásce čeká delší přestávka
Slavii Praha bude v nadcházejících týdnech chybět Ladislav Takács. Defenzivní univerzál si ve vršovickém derby s Bohemians 1905 (5:1) natrhl stehenní sval a do tréninku se zapojí nejdříve po měsíčním klidovém režimu. (twitter.com/slaviaofficial)
17.09. Hráčem týdne v Konferenční lize je Perica
Konferenční liga dává prostor na vyniknutí i méně známým hráčům a klubům a nyní se o tom přesvědčil Stipe Perica. Útočník Maccabi Tel-Aviv byl zvolen nejlepším hráčem prvního hracího dne nové soutěže, arménskému Alashkertu dal jeden gól a na jeden přihrál, velkou měrou se tak podepsal pod výhru 4:1. (uefa.com)
17.09. Mancini neposlechl Mourinha
Gianluca Mancini se podílel jednou brankou na vysokém vítězství AS Řím nad CSKA Sofia v Konferenční lize. Ke gólu ale přišel za zvláštních okolností. Skóroval po rohovém kopu, na který mu kouč zakázal jít. "Cítil jsem, že dám gól," řekl Mancini, který se ihned po vstřelené brance běžel radovat k lavičce, kde jej přivítal smějící se Mourinho. "Když se vás hráč zeptá, jestli může jít na roh, vy mu řeknete, že ne, ale on stejně jde a dá gól, tak se můžete prostě jenom smát," napsal Mourinho po zápase na sociální sítě. (football-italia.net)
16.09. Konferenční liga - výsledky (3)
Výsledky dnešních zápasů Konferenční ligy: Anorthosis - Partizan 0:2 (42. Menig, 68. Gomes), AS Řím - CSKA Sofia 5:1 (25. a 62. Pellegrini, 38. El Shaarawy, 83. Mancini, 84. Abraham - 10. Carey), Bodo Glimt - Zarja 3:1 (48. Saltnes, 49. Solbakken, 60. Pellegrino - 90. Hromov), Jablonec - CFR Kluž 1:0 (51. Pilař z penalty), Randers - Alkmaar 2:2 (27. Piesinger, 68. Graves - 24. Clasie, 34. Pavlidis).
16.09. Jablonec začal skupinu výhrou
Výsledek utkání Konferenční ligy: Jablonec - CFR Kluž 1:0 (51. Pilař z penalty).
16.09. Slavia přišla o Kačarabu
Na marodce Slavie se ocitl Taras Kačaraba. Ukrajinský obránce nedohrál zápas s Unionem Berlín, když utrpěl zranění v obličeji, podle prvních zpráv má zlomenou jařmovou kost.
16.09. V Jablonci se na branku stále čeká
Poločasový výsledek utkání Konferenční ligy: Jablonec - CFR Kluž 0:0.
16.09. Konferenční liga - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Konferenční ligy: Flora Tallinn - Gent 0:1 (54. Lemajić), HJK Helsinky - LASK Linz 0:2 (17. Maresic, 89. Monschein), Karabach - Basilej 0:0, Lincoln - PAOK Soluň 0:2 (45+2. Akpom, 56. Mitrita), Mura - Vitesse 0:2 (30. Tronstad, 69. Darfalou), Rennes - Tottenham 2:2 (23. Tait, 72. Laborde - 11. vlastní Bade, 76. Hojbjerg), Slavia - Union Berlín 3:1 (18. Bah, 84. Kuchta, 88. Schranz - 70. Behrens), Slovan Bratislava - FC Kodaň 1:3 (21. Henty - 18. a 68. z penalty Wind, 41. Stage).
16.09. Jablonec nastoupí i s uzdraveným Doležalem
Základní sestava Jablonce pro zápas Konferenční ligy proti CFR Kluž: Hanuš - Holík, Kubista, Zelený, Krob - Pleštil, Houska, Považanec, Kratochvíl, Pilař - Doležal.
16.09. Slavia o poločase vede nad Unionem
Poločasový výsledek utkání Konferenční ligy: Slavia Praha - Union Berlín 1:0 (18. Bah).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
14.09.
Maccabi Tel-Aviv - Alashkert FC
4:1
14.09.
Maccabi Haifa - Feyenoord
0:0
16.09.
Kairat Almaty - Omonia Nikósie
0:0
16.09.
HJK Helsinky - LASK Linz
0:2
16.09.
Flora Tallinn - KAA Gent
0:1
16.09.
Slavia Praha - Union Berlín
3:1
16.09.
Slovan Bratislava - FC Kodaň
1:3
16.09.
Lincoln Red Imps - PAOK Soluň
0:2
16.09.
Stade Rennes - Tottenham Hotspur
2:2
16.09.
NŠ Mura - SBV Vitesse
0:2
16.09.
Qarabağ Ağdam - FC Basilej
0:0
16.09.
Anorthosis Famagusta - FK Partizan
0:2
16.09.
FK Bodø/Glimt - Zarja Luhansk
3:1
16.09.
AS Řím - CSKA Sofia
5:1
16.09.
FK Jablonec - CFR Cluj
1:0
16.09.
Randers FC - AZ Alkmaar
2:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
30.09.18:45
LASK Linz - Maccabi Tel-Aviv
info
30.09.18:45
Alashkert FC - HJK Helsinky
info
30.09.18:45
FK Partizan - Flora Tallinn
info
30.09.18:45
KAA Gent - Anorthosis Famagusta
info
30.09.18:45
CSKA Sofia - FK Bodø/Glimt
info
30.09.18:45
Zarja Luhansk - AS Řím
info
30.09.18:45
AZ Alkmaar - FK Jablonec
info
30.09.18:45
CFR Cluj - Randers FC
info
30.09.21:00
Feyenoord - Slavia Praha
info
30.09.21:00
Union Berlín - Maccabi Haifa
info
30.09.21:00
FC Kodaň - Lincoln Red Imps
info
30.09.21:00
PAOK Soluň - Slovan Bratislava
info
30.09.21:00
Tottenham Hotspur - NŠ Mura
info
30.09.21:00
SBV Vitesse - Stade Rennes
info
30.09.21:00
FC Basilej - Kairat Almaty
info
30.09.21:00
Omonia Nikósie - Qarabağ Ağdam
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak si povede Slavia na půdě Feyenoordu?
Hlasovat