předkola - play off - mistrovská část - 1. zápasy

19.08.202118:00
Flora Tallinn (EST) - Shamrock Rovers (IRL)
4:2
19.08.202119:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - FK Bodø/Glimt (NOR)
2:2
19.08.202119:00
Neftçi Baku (AZE) - Maccabi Haifa (ISR)
3:3
19.08.202119:00
Riga FC (LAT) - Lincoln Red Imps (GIB)
1:1
19.08.202119:30
Fola Esch (LUX) - Kairat Almaty (KAZ)
1:4

předkola - play off - mistrovská část - odvety

26.08.202116:00
Kairat Almaty (KAZ) - Fola Esch (LUX)
3:1
26.08.202118:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - Žalgiris Vilnius (LTU)
1:0
26.08.202118:00
Lincoln Red Imps (GIB) - Riga FC (LAT)
3:1e
26.08.202119:00
Maccabi Haifa (ISR) - Neftçi Baku (AZE)
4:0
26.08.202120:45
Shamrock Rovers (IRL) - Flora Tallinn (EST)
0:1

předkola - play off - nemistrovská část - 1. zápasy

19.08.202115:00
Šachtër Karagandy (KAZ) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:2
19.08.202118:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Aberdeen FC (SCO)
1:0
19.08.202118:00
KuPS Kuopio (FIN) - Union Berlín (GER)
0:4
19.08.202118:00
Raków Częstochowa (POL) - KAA Gent (BEL)
1:0
19.08.202119:00
Viktoria Plzeň (CZE) - CSKA Sofia (BUL)
2:0
19.08.202119:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Anorthosis Famagusta (CYP)
0:0
19.08.202119:00
LASK Linz (AUT) - St. Johnstone FC (SCO)
1:1
19.08.202119:30
FC Basilej (SUI) - Hammarby IF (SWE)
3:1
19.08.202119:30
Trabzonspor (TUR) - AS Řím (ITA)
1:2
19.08.202120:00
FK Jablonec (CZE) - MŠK Žilina (SVK)
5:1
19.08.202120:00
Sivasspor (TUR) - FC Kodaň (DEN)
1:2
19.08.202120:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - IF Elfsborg (SWE)
5:0
19.08.202120:00
PAOK Soluň (GRE) - NK Rijeka (CRO)
1:1
19.08.202120:00
RSC Anderlecht (BEL) - SBV Vitesse (NED)
3:3
19.08.202120:00
Stade Rennes (FRA) - Rosenborg BK (NOR)
2:0
19.08.202120:30
Paços Ferreira (POR) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:0
19.08.202122:30
CD Santa Clara (POR) - FK Partizan (SRB)
2:1

předkola - play off - nemistrovská část - odvety

26.08.202118:00
MŠK Žilina (SVK) - FK Jablonec (CZE)
0:3
26.08.202119:00
Hammarby IF (SWE) - FC Basilej (SUI)
3:2p
26.08.202119:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3:1
26.08.202119:00
AS Řím (ITA) - Trabzonspor (TUR)
3:0
26.08.202119:00
FC Kodaň (DEN) - Sivasspor (TUR)
5:0
26.08.202119:00
IF Elfsborg (SWE) - Feyenoord Rotterdam (NED)
3:1
26.08.202119:00
SBV Vitesse (NED) - RSC Anderlecht (BEL)
2:1
26.08.202119:00
Rosenborg BK (NOR) - Stade Rennes (FRA)
1:3
26.08.202119:00
CSKA Sofia (BUL) - Viktoria Plzeň (CZE)
3:0e
26.08.202119:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Šachtër Karagandy (KAZ)
2:0
26.08.202120:00
St. Johnstone FC (SCO) - LASK Linz (AUT)
0:2
26.08.202120:00
NK Rijeka (CRO) - PAOK Soluň (GRE)
0:2
26.08.202120:00
KAA Gent (BEL) - Raków Częstochowa (POL)
3:0
26.08.202120:15
Union Berlín (GER) - KuPS Kuopio (FIN)
0:0
26.08.202120:45
Tottenham Hotspur (ENG) - Paços Ferreira (POR)
3:0
26.08.202120:45
Aberdeen FC (SCO) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:3
26.08.202121:00
FK Partizan (SRB) - CD Santa Clara (POR)
2:0
21.09. Takásce čeká delší přestávka
Slavii Praha bude v nadcházejících týdnech chybět Ladislav Takács. Defenzivní univerzál si ve vršovickém derby s Bohemians 1905 (5:1) natrhl stehenní sval a do tréninku se zapojí nejdříve po měsíčním klidovém režimu. (twitter.com/slaviaofficial)
17.09. Hráčem týdne v Konferenční lize je Perica
Konferenční liga dává prostor na vyniknutí i méně známým hráčům a klubům a nyní se o tom přesvědčil Stipe Perica. Útočník Maccabi Tel-Aviv byl zvolen nejlepším hráčem prvního hracího dne nové soutěže, arménskému Alashkertu dal jeden gól a na jeden přihrál, velkou měrou se tak podepsal pod výhru 4:1. (uefa.com)
17.09. Mancini neposlechl Mourinha
Gianluca Mancini se podílel jednou brankou na vysokém vítězství AS Řím nad CSKA Sofia v Konferenční lize. Ke gólu ale přišel za zvláštních okolností. Skóroval po rohovém kopu, na který mu kouč zakázal jít. "Cítil jsem, že dám gól," řekl Mancini, který se ihned po vstřelené brance běžel radovat k lavičce, kde jej přivítal smějící se Mourinho. "Když se vás hráč zeptá, jestli může jít na roh, vy mu řeknete, že ne, ale on stejně jde a dá gól, tak se můžete prostě jenom smát," napsal Mourinho po zápase na sociální sítě. (football-italia.net)
16.09. Konferenční liga - výsledky (3)
Výsledky dnešních zápasů Konferenční ligy: Anorthosis - Partizan 0:2 (42. Menig, 68. Gomes), AS Řím - CSKA Sofia 5:1 (25. a 62. Pellegrini, 38. El Shaarawy, 83. Mancini, 84. Abraham - 10. Carey), Bodo Glimt - Zarja 3:1 (48. Saltnes, 49. Solbakken, 60. Pellegrino - 90. Hromov), Jablonec - CFR Kluž 1:0 (51. Pilař z penalty), Randers - Alkmaar 2:2 (27. Piesinger, 68. Graves - 24. Clasie, 34. Pavlidis).
16.09. Jablonec začal skupinu výhrou
Výsledek utkání Konferenční ligy: Jablonec - CFR Kluž 1:0 (51. Pilař z penalty).
16.09. Slavia přišla o Kačarabu
Na marodce Slavie se ocitl Taras Kačaraba. Ukrajinský obránce nedohrál zápas s Unionem Berlín, když utrpěl zranění v obličeji, podle prvních zpráv má zlomenou jařmovou kost.
16.09. V Jablonci se na branku stále čeká
Poločasový výsledek utkání Konferenční ligy: Jablonec - CFR Kluž 0:0.
16.09. Konferenční liga - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Konferenční ligy: Flora Tallinn - Gent 0:1 (54. Lemajić), HJK Helsinky - LASK Linz 0:2 (17. Maresic, 89. Monschein), Karabach - Basilej 0:0, Lincoln - PAOK Soluň 0:2 (45+2. Akpom, 56. Mitrita), Mura - Vitesse 0:2 (30. Tronstad, 69. Darfalou), Rennes - Tottenham 2:2 (23. Tait, 72. Laborde - 11. vlastní Bade, 76. Hojbjerg), Slavia - Union Berlín 3:1 (18. Bah, 84. Kuchta, 88. Schranz - 70. Behrens), Slovan Bratislava - FC Kodaň 1:3 (21. Henty - 18. a 68. z penalty Wind, 41. Stage).
16.09. Jablonec nastoupí i s uzdraveným Doležalem
Základní sestava Jablonce pro zápas Konferenční ligy proti CFR Kluž: Hanuš - Holík, Kubista, Zelený, Krob - Pleštil, Houska, Považanec, Kratochvíl, Pilař - Doležal.
16.09. Slavia o poločase vede nad Unionem
Poločasový výsledek utkání Konferenční ligy: Slavia Praha - Union Berlín 1:0 (18. Bah).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
14.09.
Maccabi Tel-Aviv - Alashkert FC
4:1
14.09.
Maccabi Haifa - Feyenoord
0:0
16.09.
Kairat Almaty - Omonia Nikósie
0:0
16.09.
HJK Helsinky - LASK Linz
0:2
16.09.
Flora Tallinn - KAA Gent
0:1
16.09.
Slavia Praha - Union Berlín
3:1
16.09.
Slovan Bratislava - FC Kodaň
1:3
16.09.
Lincoln Red Imps - PAOK Soluň
0:2
16.09.
Stade Rennes - Tottenham Hotspur
2:2
16.09.
NŠ Mura - SBV Vitesse
0:2
16.09.
Qarabağ Ağdam - FC Basilej
0:0
16.09.
Anorthosis Famagusta - FK Partizan
0:2
16.09.
FK Bodø/Glimt - Zarja Luhansk
3:1
16.09.
AS Řím - CSKA Sofia
5:1
16.09.
FK Jablonec - CFR Cluj
1:0
16.09.
Randers FC - AZ Alkmaar
2:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
30.09.18:45
LASK Linz - Maccabi Tel-Aviv
info
30.09.18:45
Alashkert FC - HJK Helsinky
info
30.09.18:45
FK Partizan - Flora Tallinn
info
30.09.18:45
KAA Gent - Anorthosis Famagusta
info
30.09.18:45
CSKA Sofia - FK Bodø/Glimt
info
30.09.18:45
Zarja Luhansk - AS Řím
info
30.09.18:45
AZ Alkmaar - FK Jablonec
info
30.09.18:45
CFR Cluj - Randers FC
info
30.09.21:00
Feyenoord - Slavia Praha
info
30.09.21:00
Union Berlín - Maccabi Haifa
info
30.09.21:00
FC Kodaň - Lincoln Red Imps
info
30.09.21:00
PAOK Soluň - Slovan Bratislava
info
30.09.21:00
Tottenham Hotspur - NŠ Mura
info
30.09.21:00
SBV Vitesse - Stade Rennes
info
30.09.21:00
FC Basilej - Kairat Almaty
info
30.09.21:00
Omonia Nikósie - Qarabağ Ağdam
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak si povede Slavia na půdě Feyenoordu?
Hlasovat