Konferenční liga UEFA - Konferenční liga 2023/2024 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

12.07.2023
19:30
F91 Dudelange (LUX)
2:1
St. Pat's (IRL)
12.07.2023
20:00
B36 Tórshavn (FRO)
0:0
Paide Linnam. (EST)
13.07.2023
17:00
Ararat-Armenia (ARM)
1:1
KF Egnatia (ALB)
13.07.2023
17:00
Inter E. (AND)
2:1
Víkingur Gøta (FRO)
13.07.2023
17:00
Tobol Kostanaj (KAZ)
2:1
FC Honka (FIN)
13.07.2023
17:00
Pyunik Jerevan (ARM)
2:0
Trans Narva (EST)
13.07.2023
17:30
Makedonija (MKD)
0:1
Rīgas FS (LAT)
13.07.2023
17:30
MŠK Žilina (SVK)
2:1
Levadia Tallinn (EST)
13.07.2023
18:00
Magpies FC (GIB)
0:0
Dundalk FC (IRL)
13.07.2023
18:00
FK Panevėžys (LTU)
2:2
Milsami Orhei (MDA)
13.07.2023
18:00
FC Haka (FIN)
2:2
Crusaders FC (NIR)
13.07.2023
19:00
NK Domžale (SLO)
1:4
Balzan Youths (MLT)
13.07.2023
19:00
Gzira United (MLT)
2:2
Glentoran FC (NIR)
13.07.2023
19:00
H. Litauen (LTU)
0:5
FK Shkupi (MKD)
13.07.2023
19:00
KF Dukagjini (KOS)
2:1
Europa FC (GIB)
13.07.2023
19:00
Riga FC (LAT)
2:0
Víkingur R. (ISL)
13.07.2023
19:00
Alashkert FC (ARM)
1:1
Arsenal Tivat (MNE)
13.07.2023
19:00
Torpedo Kutaisi (GEO)
2:2
FK Sarajevo (BIH)
13.07.2023
19:30
Progrès N. (LUX)
2:2
KF Gjilani (KOS)
13.07.2023
19:30
Dunajská Streda (SVK)
2:1
Dila Gori (GEO)
13.07.2023
19:30
PenyBont FC (WAL)
1:1
FC Santa Coloma (AND)
13.07.2023
20:00
HB Tórshavn (FRO)
0:0
Derry City (IRL)
13.07.2023
20:00
FK Škendija (MKD)
1:0
Haverfordwest (WAL)
13.07.2023
20:00
KA Akureyri (ISL)
2:0
Connah's Quay (WAL)
13.07.2023
20:00
KF Tirana (ALB)
1:1
Dinamo Batumi (GEO)
13.07.2023
20:00
FC Vaduz (LIE)
1:2
Neman Grodno (BLR)
13.07.2023
20:30
Željezničar (BIH)
2:2
Dinamo Minsk (BLR)
13.07.2023
20:30
Sutjeska (MNE)
1:0
SP Cosmos (SMR)
13.07.2023
20:45
Linfield FC (NIR)
3:1
Vllaznia Skadar (ALB)
13.07.2023
20:45
SP La Fiorita (SMR)
1:1
Zimbru Kišiněv (MDA)
13.07.2023
21:00
NK Maribor (SLO)
1:1
Birkirkara FC (MLT)

předkola - 1. předkolo - odvety

18.07.2023
19:30
Balzan Youths (MLT)
1:3e
NK Domžale (SLO)
20.07.2023
17:00
Europa FC (GIB)
2:3
KF Dukagjini (KOS)
20.07.2023
17:00
Birkirkara FC (MLT)
1:2
NK Maribor (SLO)
20.07.2023
17:00
FC Santa Coloma (AND)
2:0e
PenyBont FC (WAL)
20.07.2023
17:30
Rīgas FS (LAT)
4:1
Makedonija (MKD)
20.07.2023
17:30
Trans Narva (EST)
0:3
Pyunik Jerevan (ARM)
20.07.2023
17:30
Paide Linnam. (EST)
0:2e
B36 Tórshavn (FRO)
20.07.2023
18:00
Milsami Orhei (MDA)
0:1
FK Panevėžys (LTU)
20.07.2023
18:00
FC Honka (FIN)
0:0
Tobol Kostanaj (KAZ)
20.07.2023
18:45
Levadia Tallinn (EST)
1:2
MŠK Žilina (SVK)
20.07.2023
19:00
Zimbru Kišiněv (MDA)
1:0
SP La Fiorita (SMR)
20.07.2023
19:00
Dinamo Batumi (GEO)
1:2
KF Tirana (ALB)
20.07.2023
19:00
Dinamo Minsk (BLR)
1:2
Željezničar (BIH)
20.07.2023
19:00
Dila Gori (GEO)
2:0
Dunajská Streda (SVK)
20.07.2023
20:00
Víkingur Gøta (FRO)
1:1
Inter E. (AND)
20.07.2023
20:00
KF Gjilani (KOS)
0:2
Progrès N. (LUX)
20.07.2023
20:00
Connah's Quay (WAL)
0:2
KA Akureyri (ISL)
20.07.2023
20:00
KF Egnatia (ALB)
4:5p
Ararat-Armenia (ARM)
20.07.2023
20:30
Glentoran FC (NIR)
1:2p
Gzira United (MLT)
20.07.2023
20:30
Arsenal Tivat (MNE)
1:6
Alashkert FC (ARM)
20.07.2023
20:45
St. Pat's (IRL)
2:3
F91 Dudelange (LUX)
20.07.2023
20:45
SP Cosmos (SMR)
1:1
Sutjeska (MNE)
20.07.2023
20:45
Dundalk FC (IRL)
3:1
Magpies FC (GIB)
20.07.2023
20:45
Víkingur R. (ISL)
1:0
Riga FC (LAT)
20.07.2023
20:45
Derry City (IRL)
1:0
HB Tórshavn (FRO)
20.07.2023
20:45
Haverfordwest (WAL)
2:0p
FK Škendija (MKD)
20.07.2023
20:45
Vllaznia Skadar (ALB)
1:0
Linfield FC (NIR)
20.07.2023
20:45
Neman Grodno (BLR)
1:1
FC Vaduz (LIE)
20.07.2023
21:00
FK Shkupi (MKD)
0:0
H. Litauen (LTU)
20.07.2023
21:00
Crusaders FC (NIR)
1:0
FC Haka (FIN)
20.07.2023
21:00
FK Sarajevo (BIH)
1:2p
Torpedo Kutaisi (GEO)

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

25.07.2023
17:00
Atlétic E. (AND)
0:1
Partizani Tirana (ALB)
25.07.2023
20:00
TNS (WAL)
1:1
Swift Hesperange (LUX)
25.07.2023
20:00
Hamrun Spartans (MLT)
2:1
Dinamo Tbilisi (GEO)
25.07.2023
20:45
SP Tre Penne (SMR)
0:3
FK Valmiera (LAT)
25.07.2023
20:45
KF Ballkani (KOS)
3:0
Larne FC (NIR)
26.07.2023
17:00
Struga Trim-Lum (MKD)
1:0
Bud. Podg. (MNE)
27.07.2023
19:00
Ferencvárosi TC (HUN)
4:0
Shamrock Rovers (IRL)
27.07.2023
19:30
Farul Constanţa (ROU)
3:2
FC Urartu (ARM)

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

01.08.2023
17:30
FK Valmiera (LAT)
7:0
SP Tre Penne (SMR)
01.08.2023
20:00
Swift Hesperange (LUX)
3:2
TNS (WAL)
01.08.2023
20:45
Partizani Tirana (ALB)
4:1
Atlétic E. (AND)
01.08.2023
21:00
Bud. Podg. (MNE)
3:4
Struga Trim-Lum (MKD)
03.08.2023
18:00
Dinamo Tbilisi (GEO)
0:1
Hamrun Spartans (MLT)
03.08.2023
18:00
FC Urartu (ARM)
2:3
Farul Constanţa (ROU)
03.08.2023
20:30
Larne FC (NIR)
1:4
KF Ballkani (KOS)
03.08.2023
21:00
Shamrock Rovers (IRL)
0:2
Ferencvárosi TC (HUN)

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

26.07.2023
18:00
Rīgas FS (LAT)
0:2
Sabah FK (AZE)
26.07.2023
18:45
FC Midtjylland (DEN)
2:0
Progrès N. (LUX)
26.07.2023
19:30
CSKA 1948 Sofia (BUL)
0:1
FCSB (ROU)
26.07.2023
20:00
Fenerbahçe SK (TUR)
5:0
Zimbru Kišiněv (MDA)
26.07.2023
20:00
Neman Grodno (BLR)
2:0
Balzan Youths (MLT)
27.07.2023
17:00
Inter E. (AND)
2:1
Hibernian FC (SCO)
27.07.2023
17:00
Ararat-Armenia (ARM)
1:1
Aris Soluň (GRE)
27.07.2023
17:00
Ordabasy (KAZ)
2:2
Legia Varšava (POL)
27.07.2023
17:00
Alashkert FC (ARM)
0:1
Debreceni VSC (HUN)
27.07.2023
18:00
FK Qäbälä (AZE)
2:3
Omonia Nikósie (CYP)
27.07.2023
18:00
FK Bodø/Glimt (NOR)
3:0
Bohemians 1905 (CZE)
27.07.2023
19:00
Gzira United (MLT)
2:0
F91 Dudelange (LUX)
27.07.2023
19:00
CSKA Sofia (BUL)
0:2
Sepsi OSK (ROU)
27.07.2023
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
0:0
KF Drita (KOS)
27.07.2023
19:00
Torpedo Kutaisi (GEO)
1:4
FK Aktobe (KAZ)
27.07.2023
19:00
FK Auda (LAT)
1:1
Spartak Trnava (SVK)
27.07.2023
19:00
Kalmar FF (SWE)
1:2
Pyunik Jerevan (ARM)
27.07.2023
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
2:1
Vojvodina (SRB)
27.07.2023
19:00
Kecskeméti TE (HUN)
2:1
Riga FC (LAT)
27.07.2023
19:00
Djurgårdens IF (SWE)
1:2
FC Luzern (SUI)
27.07.2023
19:30
PAOK Soluň (GRE)
0:0
Beitar J. (ISR)
27.07.2023
19:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:0
Petroclub Hîn. (MDA)
27.07.2023
19:30
CFR Cluj (ROU)
1:1
Adana Demirspor (TUR)
27.07.2023
19:30
Vorskla Poltava (UKR)
2:1
Dila Gori (GEO)
27.07.2023
19:30
FC Basilej (SUI)
1:3
Tobol Kostanaj (KAZ)
27.07.2023
19:30
Differdange (LUX)
1:1
NK Maribor (SLO)
27.07.2023
20:00
KAA Gent (BEL)
5:1
MŠK Žilina (SVK)
27.07.2023
20:00
Torpedo Žodino (BLR)
2:3
AEK Larnaka (CYP)
27.07.2023
20:00
Club Bruggy (BEL)
3:0
AGF Aarhus (DEN)
27.07.2023
20:00
B36 Tórshavn (FRO)
2:1
Haverfordwest (WAL)
27.07.2023
20:00
KF Dukagjini (KOS)
0:1
NK Rijeka (CRO)
27.07.2023
20:00
KA Akureyri (ISL)
3:1
Dundalk FC (IRL)
27.07.2023
20:00
FC Twente (NED)
1:0
Hammarby IF (SWE)
27.07.2023
20:00
NK Osijek (CRO)
1:0
Zalaegerszegi TE (HUN)
27.07.2023
20:00
Beşiktaş JK (TUR)
3:1
KF Tirana (ALB)
27.07.2023
20:00
Hap B-She. (ISR)
1:0
FK Panevėžys (LTU)
27.07.2023
20:00
NK Celje (SLO)
3:4
Vitória SC (POR)
27.07.2023
20:30
Austria Vídeň (AUT)
1:0
Borac Banja Luka (BIH)
27.07.2023
20:30
Lech Poznań (POL)
3:1
Kauno Žalgiris (LTU)
27.07.2023
20:45
Derry City (IRL)
2:1
KuPS Kuopio (FIN)
27.07.2023
20:45
Linfield FC (NIR)
2:5
Pogoń Szczecin (POL)
27.07.2023
21:00
Crusaders FC (NIR)
2:2
Rosenborg BK (NOR)
27.07.2023
21:00
Željezničar (BIH)
2:2
Neftçi Baku (AZE)
27.07.2023
21:00
Sutjeska (MNE)
2:0
FC Santa Coloma (AND)
27.07.2023
21:00
FK Shkupi (MKD)
0:2
Levski Sofia (BUL)

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

01.08.2023
19:30
Zimbru Kišiněv (MDA)
0:4
Fenerbahçe SK (TUR)
01.08.2023
19:30
Balzan Youths (MLT)
0:0
Neman Grodno (BLR)
02.08.2023
19:00
AEK Larnaka (CYP)
1:1
Torpedo Žodino (BLR)
02.08.2023
19:30
F91 Dudelange (LUX)
2:1
Gzira United (MLT)
03.08.2023
16:00
Tobol Kostanaj (KAZ)
1:2
FC Basilej (SUI)
03.08.2023
17:00
FC Santa Coloma (AND)
3:0e
Sutjeska (MNE)
03.08.2023
17:00
Pyunik Jerevan (ARM)
2:1
Kalmar FF (SWE)
03.08.2023
17:30
Spartak Trnava (SVK)
4:1
FK Auda (LAT)
03.08.2023
18:00
KuPS Kuopio (FIN)
3:3
Derry City (IRL)
03.08.2023
18:00
Kauno Žalgiris (LTU)
1:2
Lech Poznań (POL)
03.08.2023
18:00
FK Aktobe (KAZ)
1:2
Torpedo Kutaisi (GEO)
03.08.2023
18:00
Sabah FK (AZE)
2:1
Rīgas FS (LAT)
03.08.2023
18:00
Pogoń Szczecin (POL)
3:2
Linfield FC (NIR)
03.08.2023
18:00
FK Panevėžys (LTU)
1:1
Hap B-She. (ISR)
03.08.2023
18:45
Zalaegerszegi TE (HUN)
1:2
NK Osijek (CRO)
03.08.2023
19:00
Levski Sofia (BUL)
1:0
FK Shkupi (MKD)
03.08.2023
19:00
Petroclub Hîn. (MDA)
0:2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
03.08.2023
19:00
Sepsi OSK (ROU)
4:0
CSKA Sofia (BUL)
03.08.2023
19:00
Riga FC (LAT)
3:1e
Kecskeméti TE (HUN)
03.08.2023
19:00
Omonia Nikósie (CYP)
4:1
FK Qäbälä (AZE)
03.08.2023
19:00
Rosenborg BK (NOR)
3:2e
Crusaders FC (NIR)
03.08.2023
19:00
Dila Gori (GEO)
3:1
Vorskla Poltava (UKR)
03.08.2023
19:00
Neftçi Baku (AZE)
2:0
Željezničar (BIH)
03.08.2023
19:05
Bohemians 1905 (CZE)
2:4
FK Bodø/Glimt (NOR)
03.08.2023
19:30
Beitar J. (ISR)
1:4
PAOK Soluň (GRE)
03.08.2023
19:30
Progrès N. (LUX)
2:1e
FC Midtjylland (DEN)
03.08.2023
20:00
AGF Aarhus (DEN)
1:0
Club Bruggy (BEL)
03.08.2023
20:00
Adana Demirspor (TUR)
2:1
CFR Cluj (ROU)
03.08.2023
20:00
MŠK Žilina (SVK)
2:5
KAA Gent (BEL)
03.08.2023
20:00
KF Tirana (ALB)
0:2
Beşiktaş JK (TUR)
03.08.2023
20:00
Vojvodina (SRB)
1:2
APOEL Nikósie (CYP)
03.08.2023
20:00
KF Drita (KOS)
1:2
Viktoria Plzeň (CZE)
03.08.2023
20:00
Hammarby IF (SWE)
1:1e
FC Twente (NED)
03.08.2023
20:15
Aris Soluň (GRE)
1:0
Ararat-Armenia (ARM)
03.08.2023
20:15
Hibernian FC (SCO)
6:1
Inter E. (AND)
03.08.2023
20:15
NK Rijeka (CRO)
6:1
KF Dukagjini (KOS)
03.08.2023
20:30
FCSB (ROU)
3:2
CSKA 1948 Sofia (BUL)
03.08.2023
20:30
Borac Banja Luka (BIH)
1:2
Austria Vídeň (AUT)
03.08.2023
20:30
NK Maribor (SLO)
4:3e
Differdange (LUX)
03.08.2023
20:45
Haverfordwest (WAL)
1:1e
B36 Tórshavn (FRO)
03.08.2023
20:45
Dundalk FC (IRL)
2:2
KA Akureyri (ISL)
03.08.2023
20:45
FC Luzern (SUI)
1:1
Djurgårdens IF (SWE)
03.08.2023
21:00
Debreceni VSC (HUN)
2:2p
Alashkert FC (ARM)
03.08.2023
21:00
Legia Varšava (POL)
3:2
Ordabasy (KAZ)
03.08.2023
21:15
Vitória SC (POR)
0:2p
NK Celje (SLO)

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

10.08.2023
17:00
Struga Trim-Lum (MKD)
3:1
Swift Hesperange (LUX)
10.08.2023
19:00
FK Valmiera (LAT)
1:2
Partizani Tirana (ALB)
10.08.2023
19:30
Hamrun Spartans (MLT)
1:6
Ferencvárosi TC (HUN)
10.08.2023
19:30
Farul Constanţa (ROU)
3:0
Flora Tallinn (EST)
10.08.2023
20:45
KF Ballkani (KOS)
2:0
Lincoln Red Imps (GIB)

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

16.08.2023
18:00
Flora Tallinn (EST)
0:2
Farul Constanţa (ROU)
17.08.2023
18:00
Lincoln Red Imps (GIB)
1:3
KF Ballkani (KOS)
17.08.2023
19:00
Ferencvárosi TC (HUN)
2:1
Hamrun Spartans (MLT)
17.08.2023
20:00
Partizani Tirana (ALB)
1:0
FK Valmiera (LAT)
17.08.2023
20:00
Swift Hesperange (LUX)
2:1
Struga Trim-Lum (MKD)

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

09.08.2023
19:00
AEK Larnaka (CYP)
1:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
09.08.2023
20:00
KAA Gent (BEL)
5:0
Pogoń Szczecin (POL)
10.08.2023
16:00
Tobol Kostanaj (KAZ)
1:0
Derry City (IRL)
10.08.2023
18:00
Sabah FK (AZE)
2:0
FK Partizan (SRB)
10.08.2023
18:00
FK Bodø/Glimt (NOR)
3:0
Pyunik Jerevan (ARM)
10.08.2023
19:00
Sepsi OSK (ROU)
1:1
FK Aktobe (KAZ)
10.08.2023
19:00
Neftçi Baku (AZE)
1:3
Beşiktaş JK (TUR)
10.08.2023
19:00
Omonia Nikósie (CYP)
1:0
FC Midtjylland (DEN)
10.08.2023
19:00
Legia Varšava (POL)
1:2
Austria Vídeň (AUT)
10.08.2023
19:00
Dila Gori (GEO)
0:2
APOEL Nikósie (CYP)
10.08.2023
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
4:0
Gzira United (MLT)
10.08.2023
19:00
FC Santa Coloma (AND)
0:1
AZ Alkmaar (NED)
10.08.2023
19:00
Rosenborg BK (NOR)
2:1
Hearts (SCO)
10.08.2023
19:30
Hap B-She. (ISR)
0:0
Levski Sofia (BUL)
10.08.2023
20:00
Adana Demirspor (TUR)
5:1
NK Osijek (CRO)
10.08.2023
20:00
Lech Poznań (POL)
2:1
Spartak Trnava (SVK)
10.08.2023
20:00
Club Bruggy (BEL)
5:1
KA Akureyri (ISL)
10.08.2023
20:00
Fenerbahçe SK (TUR)
3:1
NK Maribor (SLO)
10.08.2023
20:00
FC Twente (NED)
2:0
Riga FC (LAT)
10.08.2023
20:00
B36 Tórshavn (FRO)
1:3
NK Rijeka (CRO)
10.08.2023
20:00
FC Arouca (POR)
2:1
SK Brann (NOR)
10.08.2023
20:00
NK Celje (SLO)
1:0
Neman Grodno (BLR)
10.08.2023
20:15
Aris Soluň (GRE)
1:0
Dynamo Kyjev (UKR)
10.08.2023
20:30
Hibernian FC (SCO)
3:1
FC Luzern (SUI)
10.08.2023
20:30
FCSB (ROU)
0:0
FC Nordsjaelland (DEN)
10.08.2023
21:00
Hajduk Split (CRO)
0:0
PAOK Soluň (GRE)
10.08.2023
21:00
Rapid Vídeň (AUT)
0:0
Debreceni VSC (HUN)

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

17.08.2023
18:00
Pyunik Jerevan (ARM)
0:3
FK Bodø/Glimt (NOR)
17.08.2023
18:00
FK Aktobe (KAZ)
0:1
Sepsi OSK (ROU)
17.08.2023
18:00
Pogoń Szczecin (POL)
2:1
KAA Gent (BEL)
17.08.2023
19:00
Gzira United (MLT)
0:2
Viktoria Plzeň (CZE)
17.08.2023
19:00
FC Nordsjaelland (DEN)
2:0
FCSB (ROU)
17.08.2023
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
1:0
Dila Gori (GEO)
17.08.2023
19:00
Riga FC (LAT)
0:3
FC Twente (NED)
17.08.2023
19:00
SK Brann (NOR)
3:1
FC Arouca (POR)
17.08.2023
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
AEK Larnaka (CYP)
17.08.2023
19:00
Levski Sofia (BUL)
2:1
Hap B-She. (ISR)
17.08.2023
19:00
Dynamo Kyjev (UKR)
3:1p
Aris Soluň (GRE)
17.08.2023
19:00
Austria Vídeň (AUT)
3:5
Legia Varšava (POL)
17.08.2023
19:30
PAOK Soluň (GRE)
3:0
Hajduk Split (CRO)
17.08.2023
19:45
FC Midtjylland (DEN)
5:1
Omonia Nikósie (CYP)
17.08.2023
20:00
Beşiktaş JK (TUR)
2:1
Neftçi Baku (AZE)
17.08.2023
20:00
Neman Grodno (BLR)
1:4
NK Celje (SLO)
17.08.2023
20:00
NK Osijek (CRO)
3:2
Adana Demirspor (TUR)
17.08.2023
20:00
Spartak Trnava (SVK)
3:1
Lech Poznań (POL)
17.08.2023
20:00
KA Akureyri (ISL)
1:5
Club Bruggy (BEL)
17.08.2023
20:15
NK Rijeka (CRO)
2:0
B36 Tórshavn (FRO)
17.08.2023
20:15
NK Maribor (SLO)
0:3
Fenerbahçe SK (TUR)
17.08.2023
20:45
AZ Alkmaar (NED)
2:0
FC Santa Coloma (AND)
17.08.2023
20:45
Derry City (IRL)
1:1p
Tobol Kostanaj (KAZ)
17.08.2023
20:45
Hearts (SCO)
3:1
Rosenborg BK (NOR)
17.08.2023
20:45
FC Luzern (SUI)
2:2
Hibernian FC (SCO)
17.08.2023
21:00
Debreceni VSC (HUN)
0:5
Rapid Vídeň (AUT)
17.08.2023
21:00
FK Partizan (SRB)
3:0p
Sabah FK (AZE)

předkola - play off - mistrovská část - 1. zápasy

24.08.2023
16:00
FC Astana (KAZ)
1:0
Partizani Tirana (ALB)
24.08.2023
17:00
Struga Trim-Lum (MKD)
0:1
Breidablik UBK (ISL)
24.08.2023
18:00
Žalgiris (LTU)
0:4
Ferencvárosi TC (HUN)
24.08.2023
19:00
Farul Constanţa (ROU)
2:1
HJK Helsinky (FIN)
24.08.2023
20:30
KF Ballkani (KOS)
4:1
BATE Borisov (BLR)

předkola - play off - mistrovská část - odvety

31.08.2023
18:00
HJK Helsinky (FIN)
2:0
Farul Constanţa (ROU)
31.08.2023
18:45
Breidablik UBK (ISL)
1:0
Struga Trim-Lum (MKD)
31.08.2023
20:00
BATE Borisov (BLR)
1:0
KF Ballkani (KOS)
31.08.2023
20:00
Ferencvárosi TC (HUN)
3:0
Žalgiris (LTU)
31.08.2023
20:00
Partizani Tirana (ALB)
1:1
FC Astana (KAZ)

předkola - play off - nemistrovská část - 1. zápasy

23.08.2023
18:30
Spartak Trnava (SVK)
1:1
SK Dnipro-1 (UKR)
23.08.2023
18:45
Hibernian FC (SCO)
0:5
Aston Villa (ENG)
24.08.2023
16:00
Tobol Kostanaj (KAZ)
1:2
Viktoria Plzeň (CZE)
24.08.2023
18:30
FC Nordsjaelland (DEN)
5:0
FK Partizan (SRB)
24.08.2023
19:00
Sepsi OSK (ROU)
2:2
FK Bodø/Glimt (NOR)
24.08.2023
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
4:1
NK Celje (SLO)
24.08.2023
19:00
Rapid Vídeň (AUT)
1:0
ACF Fiorentina (ITA)
24.08.2023
19:00
Levski Sofia (BUL)
1:1
Frankfurt (GER)
24.08.2023
19:00
Fenerbahçe SK (TUR)
5:1
FC Twente (NED)
24.08.2023
19:00
Dynamo Kyjev (UKR)
2:3
Beşiktaş JK (TUR)
24.08.2023
20:00
KRC Genk (BEL)
2:1
Adana Demirspor (TUR)
24.08.2023
20:00
Lille OSC (FRA)
2:1
NK Rijeka (CRO)
24.08.2023
20:00
FC Midtjylland (DEN)
3:3
Legia Varšava (POL)
24.08.2023
20:00
KAA Gent (BEL)
2:0
APOEL Nikósie (CYP)
24.08.2023
20:30
CA Osasuna (ESP)
1:2
Club Bruggy (BEL)
24.08.2023
20:45
AZ Alkmaar (NED)
1:1
SK Brann (NOR)
24.08.2023
20:45
Hearts (SCO)
1:2
PAOK Soluň (GRE)

předkola - play off - nemistrovská část - odvety

31.08.2023
18:00
FK Bodø/Glimt (NOR)
3:2e
Sepsi OSK (ROU)
31.08.2023
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
1:2
KAA Gent (BEL)
31.08.2023
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
3:0
Tobol Kostanaj (KAZ)
31.08.2023
19:00
SK Brann (NOR)
3:4p
AZ Alkmaar (NED)
31.08.2023
19:00
FC Twente (NED)
0:1
Fenerbahçe SK (TUR)
31.08.2023
19:30
PAOK Soluň (GRE)
4:0
Hearts (SCO)
31.08.2023
20:00
Adana Demirspor (TUR)
1:1p
KRC Genk (BEL)
31.08.2023
20:00
NK Celje (SLO)
1:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
31.08.2023
20:00
ACF Fiorentina (ITA)
2:0
Rapid Vídeň (AUT)
31.08.2023
20:00
Beşiktaş JK (TUR)
1:0
Dynamo Kyjev (UKR)
31.08.2023
20:00
SK Dnipro-1 (UKR)
1:2e
Spartak Trnava (SVK)
31.08.2023
20:15
NK Rijeka (CRO)
1:1e
Lille OSC (FRA)
31.08.2023
20:30
Frankfurt (GER)
2:0
Levski Sofia (BUL)
31.08.2023
20:30
Club Bruggy (BEL)
2:2
CA Osasuna (ESP)
31.08.2023
21:00
Legia Varšava (POL)
2:1p
FC Midtjylland (DEN)
31.08.2023
21:00
Aston Villa (ENG)
3:0
Hibernian FC (SCO)
31.08.2023
21:00
FK Partizan (SRB)
0:1
FC Nordsjaelland (DEN)

základní skupiny - skupina A

20.09.2023
16:30
Lille OSC (FRA)
2:0
Olimpija Lublaň (SLO)
21.09.2023
21:00
Slovan Bratis. (SVK)
2:1
KÍ Klaksvík (FRO)
05.10.2023
18:45
Olimpija Lublaň (SLO)
0:1
Slovan Bratis. (SVK)
05.10.2023
18:45
KÍ Klaksvík (FRO)
0:0
Lille OSC (FRA)
26.10.2023
18:45
Lille OSC (FRA)
2:1
Slovan Bratis. (SVK)
26.10.2023
18:45
KÍ Klaksvík (FRO)
3:0
Olimpija Lublaň (SLO)
09.11.2023
21:00
Slovan Bratis. (SVK)
1:1
Lille OSC (FRA)
09.11.2023
21:00
Olimpija Lublaň (SLO)
2:0
KÍ Klaksvík (FRO)
30.11.2023
18:45
KÍ Klaksvík (FRO)
1:2
Slovan Bratis. (SVK)
30.11.2023
18:45
Olimpija Lublaň (SLO)
0:2
Lille OSC (FRA)
14.12.2023
21:00
Lille OSC (FRA)
3:0
KÍ Klaksvík (FRO)
14.12.2023
21:00
Slovan Bratis. (SVK)
1:2
Olimpija Lublaň (SLO)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Lille OSC (FRA)
6
4
2
0
10 : 2
14
2
Slovan Bratislava (SVK)
6
3
1
2
8 : 7
10
3
Olimpija Lublaň (SLO)
6
2
0
4
4 : 9
6
4
KÍ Klaksvík (FRO)
6
1
1
4
5 : 9
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Lille OSC (FRA)
3
3
0
0
7 : 1
9
2
KÍ Klaksvík (FRO)
3
1
1
1
4 : 2
4
3
Slovan Bratislava (SVK)
3
1
1
1
4 : 4
4
4
Olimpija Lublaň (SLO)
3
1
0
2
2 : 3
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Slovan Bratislava (SVK)
3
2
0
1
4 : 3
6
2
Lille OSC (FRA)
3
1
2
0
3 : 1
5
3
Olimpija Lublaň (SLO)
3
1
0
2
2 : 6
3
4
KÍ Klaksvík (FRO)
3
0
0
3
1 : 7
0

základní skupiny - skupina B

21.09.2023
21:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:2
Breidablik UBK (ISL)
21.09.2023
21:00
Zarja Luhansk (UKR)
1:1
KAA Gent (BEL)
05.10.2023
18:45
Breidablik UBK (ISL)
0:1
Zarja Luhansk (UKR)
05.10.2023
18:45
KAA Gent (BEL)
2:0
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
26.10.2023
18:45
KAA Gent (BEL)
5:0
Breidablik UBK (ISL)
09.11.2023
21:00
Breidablik UBK (ISL)
2:3
KAA Gent (BEL)
09.11.2023
21:00
Zarja Luhansk (UKR)
1:3
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
25.11.2023
16:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:2
Zarja Luhansk (UKR)
30.11.2023
14:00
Breidablik UBK (ISL)
1:2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
30.11.2023
18:45
KAA Gent (BEL)
4:1
Zarja Luhansk (UKR)
14.12.2023
21:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:1
KAA Gent (BEL)
14.12.2023
21:00
Zarja Luhansk (UKR)
4:0
Breidablik UBK (ISL)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
6
5
0
1
14 : 9
15
2
KAA Gent (BEL)
6
4
1
1
16 : 7
13
3
Zarja Luhansk (UKR)
6
2
1
3
10 : 11
7
4
Breidablik UBK (ISL)
6
0
0
6
5 : 18
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
KAA Gent (BEL)
3
3
0
0
11 : 1
9
2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3
3
0
0
9 : 5
9
3
Zarja Luhansk (UKR)
3
1
1
1
6 : 4
4
4
Breidablik UBK (ISL)
3
0
0
3
3 : 6
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3
2
0
1
5 : 4
6
2
KAA Gent (BEL)
3
1
1
1
5 : 6
4
3
Zarja Luhansk (UKR)
3
1
0
2
4 : 7
3
4
Breidablik UBK (ISL)
3
0
0
3
2 : 12
0

základní skupiny - skupina C

21.09.2023
21:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
5:1
FC Astana (KAZ)
21.09.2023
21:00
Viktoria Plzeň (CZE)
1:0
KF Ballkani (KOS)
05.10.2023
16:30
FC Astana (KAZ)
1:2
Viktoria Plzeň (CZE)
05.10.2023
18:45
KF Ballkani (KOS)
2:0
Dinamo Záhřeb (CRO)
26.10.2023
18:45
KF Ballkani (KOS)
1:2
FC Astana (KAZ)
26.10.2023
21:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
0:1
Viktoria Plzeň (CZE)
09.11.2023
16:30
FC Astana (KAZ)
0:0
KF Ballkani (KOS)
09.11.2023
18:45
Viktoria Plzeň (CZE)
1:0
Dinamo Záhřeb (CRO)
30.11.2023
16:30
FC Astana (KAZ)
0:2
Dinamo Záhřeb (CRO)
30.11.2023
18:45
KF Ballkani (KOS)
0:1
Viktoria Plzeň (CZE)
14.12.2023
21:00
Viktoria Plzeň (CZE)
3:0
FC Astana (KAZ)
14.12.2023
21:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
3:0
KF Ballkani (KOS)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Viktoria Plzeň (CZE)
6
6
0
0
9 : 1
18
2
Dinamo Záhřeb (CRO)
6
3
0
3
10 : 5
9
3
FC Astana (KAZ)
6
1
1
4
4 : 13
4
4
KF Ballkani (KOS)
6
1
1
4
3 : 7
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Viktoria Plzeň (CZE)
3
3
0
0
5 : 0
9
2
Dinamo Záhřeb (CRO)
3
2
0
1
8 : 2
6
3
KF Ballkani (KOS)
3
1
0
2
3 : 3
3
4
FC Astana (KAZ)
3
0
1
2
1 : 4
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Viktoria Plzeň (CZE)
3
3
0
0
4 : 1
9
2
Dinamo Záhřeb (CRO)
3
1
0
2
2 : 3
3
3
FC Astana (KAZ)
3
1
0
2
3 : 9
3
4
KF Ballkani (KOS)
3
0
1
2
0 : 4
1

základní skupiny - skupina D

21.09.2023
21:00
Club Bruggy (BEL)
1:1
Beşiktaş JK (TUR)
21.09.2023
21:00
FC Lugano (SUI)
0:0
FK Bodø/Glimt (NOR)
05.10.2023
18:45
FK Bodø/Glimt (NOR)
0:1
Club Bruggy (BEL)
05.10.2023
18:45
Beşiktaş JK (TUR)
2:3
FC Lugano (SUI)
26.10.2023
18:45
FC Lugano (SUI)
1:3
Club Bruggy (BEL)
26.10.2023
21:00
FK Bodø/Glimt (NOR)
3:1
Beşiktaş JK (TUR)
09.11.2023
18:45
Beşiktaş JK (TUR)
1:2
FK Bodø/Glimt (NOR)
09.11.2023
21:00
Club Bruggy (BEL)
2:0
FC Lugano (SUI)
30.11.2023
18:45
Beşiktaş JK (TUR)
0:5
Club Bruggy (BEL)
30.11.2023
18:45
FK Bodø/Glimt (NOR)
5:2
FC Lugano (SUI)
14.12.2023
21:00
Club Bruggy (BEL)
3:1
FK Bodø/Glimt (NOR)
14.12.2023
21:00
FC Lugano (SUI)
0:2
Beşiktaş JK (TUR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Club Bruggy (BEL)
6
5
1
0
15 : 3
16
2
FK Bodø/Glimt (NOR)
6
3
1
2
11 : 8
10
3
Beşiktaş JK (TUR)
6
1
1
4
7 : 14
4
4
FC Lugano (SUI)
6
1
1
4
6 : 14
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Club Bruggy (BEL)
3
2
1
0
6 : 2
7
2
FK Bodø/Glimt (NOR)
3
2
0
1
8 : 4
6
3
FC Lugano (SUI)
3
0
1
2
1 : 5
1
4
Beşiktaş JK (TUR)
3
0
0
3
3 : 10
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Club Bruggy (BEL)
3
3
0
0
9 : 1
9
2
Beşiktaş JK (TUR)
3
1
1
1
4 : 4
4
3
FK Bodø/Glimt (NOR)
3
1
1
1
3 : 4
4
4
FC Lugano (SUI)
3
1
0
2
5 : 9
3

základní skupiny - skupina E

21.09.2023
18:45
Legia Varšava (POL)
3:2
Aston Villa (ENG)
21.09.2023
18:45
Zrinjski Mostar (BIH)
4:3
AZ Alkmaar (NED)
05.10.2023
21:00
AZ Alkmaar (NED)
1:0
Legia Varšava (POL)
05.10.2023
21:00
Aston Villa (ENG)
1:0
Zrinjski Mostar (BIH)
26.10.2023
18:45
AZ Alkmaar (NED)
1:4
Aston Villa (ENG)
26.10.2023
21:00
Zrinjski Mostar (BIH)
1:2
Legia Varšava (POL)
09.11.2023
18:45
Legia Varšava (POL)
2:0
Zrinjski Mostar (BIH)
09.11.2023
21:00
Aston Villa (ENG)
2:1
AZ Alkmaar (NED)
30.11.2023
18:45
AZ Alkmaar (NED)
1:0
Zrinjski Mostar (BIH)
30.11.2023
21:00
Aston Villa (ENG)
2:1
Legia Varšava (POL)
14.12.2023
18:45
Legia Varšava (POL)
2:0
AZ Alkmaar (NED)
14.12.2023
18:45
Zrinjski Mostar (BIH)
1:1
Aston Villa (ENG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Aston Villa (ENG)
6
4
1
1
12 : 7
13
2
Legia Varšava (POL)
6
4
0
2
10 : 6
12
3
AZ Alkmaar (NED)
6
2
0
4
7 : 12
6
4
Zrinjski Mostar (BIH)
6
1
1
4
6 : 10
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Legia Varšava (POL)
3
3
0
0
7 : 2
9
2
Aston Villa (ENG)
3
3
0
0
5 : 2
9
3
AZ Alkmaar (NED)
3
2
0
1
3 : 4
6
4
Zrinjski Mostar (BIH)
3
1
1
1
6 : 6
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Aston Villa (ENG)
3
1
1
1
7 : 5
4
2
Legia Varšava (POL)
3
1
0
2
3 : 4
3
3
AZ Alkmaar (NED)
3
0
0
3
4 : 8
0
4
Zrinjski Mostar (BIH)
3
0
0
3
0 : 4
0

základní skupiny - skupina F

21.09.2023
18:45
Ferencvárosi TC (HUN)
3:1
FK Čukarički (SRB)
21.09.2023
18:45
KRC Genk (BEL)
2:2
ACF Fiorentina (ITA)
05.10.2023
21:00
ACF Fiorentina (ITA)
2:2
Ferencvárosi TC (HUN)
05.10.2023
21:00
FK Čukarički (SRB)
0:2
KRC Genk (BEL)
26.10.2023
21:00
KRC Genk (BEL)
0:0
Ferencvárosi TC (HUN)
26.10.2023
21:00
ACF Fiorentina (ITA)
6:0
FK Čukarički (SRB)
09.11.2023
18:45
FK Čukarički (SRB)
0:1
ACF Fiorentina (ITA)
09.11.2023
18:45
Ferencvárosi TC (HUN)
1:1
KRC Genk (BEL)
30.11.2023
21:00