Konferenční liga UEFA - Konferenční liga 2022/2023 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

05.07.2022
19:00
St Joseph's FC (GIB)
0:0
Larne FC (NIR)
05.07.2022
19:00
Gzira United (MLT)
1:1
Atlétic E. (AND)
06.07.2022
17:00
Inter Turku (FIN)
1:0
KF Drita (KOS)
06.07.2022
20:00
Víkingur Gøta (FRO)
1:0
Europa FC (GIB)
07.07.2022
17:00
Alashkert FC (ARM)
1:0
Hamrun Spartans (MLT)
07.07.2022
17:00
UE Santa Coloma (AND)
0:1
Breidablik UBK (ISL)
07.07.2022
18:00
Pogoń Szczecin (POL)
4:1
KR Reykjavík (ISL)
07.07.2022
18:00
Saburtalo Tb. (GEO)
0:1
Partizani Tirana (ALB)
07.07.2022
18:00
Magpies FC (GIB)
2:1
Crusaders FC (NIR)
07.07.2022
18:00
Borac Banja Luka (BIH)
2:0
B36 Tórshavn (FRO)
07.07.2022
18:00
Flora Tallinn (EST)
1:0
SJK Seinäjoki (FIN)
07.07.2022
18:00
KuPS Kuopio (FIN)
2:0
Dila Gori (GEO)
07.07.2022
18:00
FK Panevėžys (LTU)
0:0
Milsami Orhei (MDA)
07.07.2022
18:30
MFK Ružomberok (SVK)
2:0
Kauno Žalgiris (LTU)
07.07.2022
19:00
Olimpija Lublaň (SLO)
1:1
Differdange (LUX)
07.07.2022
19:00
Sfîntul G. (MDA)
1:2
NŠ Mura (SLO)
07.07.2022
19:00
Dinamo Tbilisi (GEO)
2:3
Paide Linnam. (EST)
07.07.2022
19:00
Floriana FC (MLT)
0:0
Petroclub Hîn. (MDA)
07.07.2022
20:00
KF Gjilani (KOS)
1:0
FK Liepāja (LAT)
07.07.2022
20:00
KF Laçi (ALB)
0:0
Iskra Dan. (MNE)
07.07.2022
20:00
Bala Town (WAL)
1:2
Sligo Rovers (IRL)
07.07.2022
20:00
Fola Esch (LUX)
0:1
SP Tre Fiori (SMR)
07.07.2022
20:00
Dinamo Minsk (BLR)
1:1
Dečić Tuzi (MNE)
07.07.2022
20:00
HB Tórshavn (FRO)
1:0
Newtown AFC (WAL)
07.07.2022
20:00
FK Škendija (MKD)
2:0
Ararat Jerevan (ARM)
07.07.2022
20:15
Lechia Gdańsk (POL)
4:1
FA Pandev (MKD)
07.07.2022
20:30
Dunajská Streda (SVK)
2:1
Cliftonville FC (NIR)
07.07.2022
20:30
Bud. Podg. (MNE)
2:0
KF Llapi (KOS)
07.07.2022
20:45
SP Tre Penne (SMR)
0:2
FK Tuzla City (BIH)
07.07.2022
20:45
Derry City (IRL)
0:2
Riga FC (LAT)

předkola - 1. předkolo - odvety

12.07.2022
20:00
KF Drita (KOS)
3:0
Inter Turku (FIN)
14.07.2022
16:00
FK Liepāja (LAT)
3:1
KF Gjilani (KOS)
14.07.2022
17:00
FA Pandev (MKD)
1:2
Lechia Gdańsk (POL)
14.07.2022
17:00
Ararat Jerevan (ARM)
2:2
FK Škendija (MKD)
14.07.2022
17:00
Europa FC (GIB)
1:2
Víkingur Gøta (FRO)
14.07.2022
18:00
Paide Linnam. (EST)
2:2p
Dinamo Tbilisi (GEO)
14.07.2022
18:00
Milsami Orhei (MDA)
2:0
FK Panevėžys (LTU)
14.07.2022
18:00
SJK Seinäjoki (FIN)
4:2e
Flora Tallinn (EST)
14.07.2022
18:00
Kauno Žalgiris (LTU)
0:0
MFK Ružomberok (SVK)
14.07.2022
18:00
FK Tuzla City (BIH)
6:0
SP Tre Penne (SMR)
14.07.2022
19:00
Riga FC (LAT)
2:0
Derry City (IRL)
14.07.2022
19:00
Petroclub Hîn. (MDA)
1:0
Floriana FC (MLT)
14.07.2022
19:00
B36 Tórshavn (FRO)
4:1p
Borac Banja Luka (BIH)
14.07.2022
19:00
Atlétic E. (AND)
0:1e
Gzira United (MLT)
14.07.2022
19:00
Dila Gori (GEO)
0:0
KuPS Kuopio (FIN)
14.07.2022
19:15
Newtown AFC (WAL)
3:1p
HB Tórshavn (FRO)
14.07.2022
19:30
Differdange (LUX)
1:2e
Olimpija Lublaň (SLO)
14.07.2022
20:00
Hamrun Spartans (MLT)
4:1
Alashkert FC (ARM)
14.07.2022
20:00
NŠ Mura (SLO)
2:1
Sfîntul G. (MDA)
14.07.2022
20:00
Partizani Tirana (ALB)
0:2p
Saburtalo Tb. (GEO)
14.07.2022
20:00
KF Llapi (KOS)
2:2
Bud. Podg. (MNE)
14.07.2022
20:00
Sligo Rovers (IRL)
1:1p
Bala Town (WAL)
14.07.2022
20:15
KR Reykjavík (ISL)
1:0
Pogoń Szczecin (POL)
14.07.2022
20:45
Dečić Tuzi (MNE)
1:2
Dinamo Minsk (BLR)
14.07.2022
20:45
SP Tre Fiori (SMR)
3:1
Fola Esch (LUX)
14.07.2022
20:45
Larne FC (NIR)
0:1
St Joseph's FC (GIB)
14.07.2022
21:00
Cliftonville FC (NIR)
0:3
Dunajská Streda (SVK)
14.07.2022
21:00
Crusaders FC (NIR)
3:1
Magpies FC (GIB)
14.07.2022
21:00
Iskra Dan. (MNE)
0:1
KF Laçi (ALB)
14.07.2022
21:15
Breidablik UBK (ISL)
4:1
UE Santa Coloma (AND)

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

19.07.2022
20:00
Hibernians FC (MLT)
3:2
Levadia Tallinn (EST)
19.07.2022
20:00
KF Tirana (ALB)
0:1
Zrinjski Mostar (BIH)
19.07.2022
20:45
SP La Fiorita (SMR)
0:4
KF Ballkani (KOS)
20.07.2022
21:00
Sutjeska (MNE)
0:0
KÍ Klaksvík (FRO)
21.07.2022
16:00
Tobol Kostanaj (KAZ)
2:0
Lincoln Red Imps (GIB)
21.07.2022
18:00
Lech Poznań (POL)
5:0
Dinamo Batumi (GEO)
21.07.2022
19:30
CFR Cluj (ROU)
3:0
Inter E. (AND)
21.07.2022
21:30
Víkingur R. (ISL)
2:0
TNS (WAL)

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

26.07.2022
18:00
Lincoln Red Imps (GIB)
0:1
Tobol Kostanaj (KAZ)
26.07.2022
19:15
TNS (WAL)
0:0
Víkingur R. (ISL)
26.07.2022
20:00
KF Ballkani (KOS)
6:0
SP La Fiorita (SMR)
27.07.2022
17:00
Inter E. (AND)
1:1
CFR Cluj (ROU)
27.07.2022
20:00
KÍ Klaksvík (FRO)
1:0
Sutjeska (MNE)
28.07.2022
19:00
Levadia Tallinn (EST)
1:1
Hibernians FC (MLT)
28.07.2022
19:00
Dinamo Batumi (GEO)
1:1
Lech Poznań (POL)
28.07.2022
21:00
Zrinjski Mostar (BIH)
3:2
KF Tirana (ALB)

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

20.07.2022
19:00
Víkingur Gøta (FRO)
0:2
Dunajská Streda (SVK)
20.07.2022
19:00
Botev Plovdiv (BUL)
0:0
APOEL Nikósie (CYP)
21.07.2022
14:00
Kyzylžar (KAZ)
1:2
NK Osijek (CRO)
21.07.2022
16:00
Kairat Almaty (KAZ)
0:1
Kisvárda FC (HUN)
21.07.2022
16:00
FK Liepāja (LAT)
0:1
BSC Young Boys (SUI)
21.07.2022
17:00
FK Valmiera (LAT)
1:2
FK Škendija (MKD)
21.07.2022
17:00
Ararat-Armenia (ARM)
0:0
Paide Linnam. (EST)
21.07.2022
17:30
Makedonija (MKD)
0:0
CSKA Sofia (BUL)
21.07.2022
18:00
KuPS Kuopio (FIN)
2:2
Milsami Orhei (MDA)
21.07.2022
18:00
Molde FK (NOR)
4:1
IF Elfsborg (SWE)
21.07.2022
18:00
Saburtalo Tb. (GEO)
1:0
FCSB (ROU)
21.07.2022
18:00
FC Koper (SLO)
0:1
FC Vaduz (LIE)
21.07.2022
18:00
Zirä FK (AZE)
0:3
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
21.07.2022
18:00
SJK Seinäjoki (FIN)
0:1
Lillestrøm SK (NOR)
21.07.2022
18:30
Sūduva (LTU)
0:1
Viborg FF (DEN)
21.07.2022
18:30
Pogoń Szczecin (POL)
1:1
Brøndby IF (DEN)
21.07.2022
18:30
MFK Ružomberok (SVK)
0:3
Riga FC (LAT)
21.07.2022
19:00
FC Basilej (SUI)
2:0
Crusaders FC (NIR)
21.07.2022
19:00
B36 Tórshavn (FRO)
1:0
SP Tre Fiori (SMR)
21.07.2022
19:00
Antverpy (BEL)
0:0
KF Drita (KOS)
21.07.2022
19:00
Petroclub Hîn. (MDA)
0:0
KF Laçi (ALB)
21.07.2022
19:00
Levski Sofia (BUL)
2:0
PAOK Soluň (GRE)
21.07.2022
19:00
Vorskla Poltava (UKR)
3:2
AIK Solna (SWE)
21.07.2022
19:00
Sparta Praha (CZE)
0:0
Viking FK (NOR)
21.07.2022
19:00
St Joseph's FC (GIB)
0:4
Slavia Praha (CZE)
21.07.2022
19:00
Gzira United (MLT)
2:2
Radnički Niš (SRB)
21.07.2022
19:00
MOL Fehérvár (HUN)
4:1
FK Qäbälä (AZE)
21.07.2022
19:00
Rapid Vídeň (AUT)
0:0
Lechia Gdańsk (POL)
21.07.2022
19:30
Hap B-She. (ISR)
2:1
Dinamo Minsk (BLR)
21.07.2022
19:30
Aris Limassol (CYP)
2:0
Neftçi Baku (AZE)
21.07.2022
19:45
Istanbul B. (TUR)
1:1
Maccabi Netanya (ISR)
21.07.2022
20:00
Sepsi OSK (ROU)
3:1
Olimpija Lublaň (SLO)
21.07.2022
20:00
Racing FC (LUX)
1:4
FK Čukarički (SRB)
21.07.2022
20:00
Aris Soluň (GRE)
5:1
FK Gomel (BLR)
21.07.2022
20:30
Spartak Trnava (SVK)
4:1
Newtown AFC (WAL)
21.07.2022
20:30
Velež Mostar (BIH)
0:1
Hamrun Spartans (MLT)
21.07.2022
20:30
NK Rijeka (CRO)
1:2
Djurgårdens IF (SWE)
21.07.2022
20:30
AZ Alkmaar (NED)
1:0
FK Tuzla City (BIH)
21.07.2022
20:45
St. Pat's (IRL)
1:1
NŠ Mura (SLO)
21.07.2022
20:45
Motherwell FC (SCO)
0:1
Sligo Rovers (IRL)
21.07.2022
21:00
BATE Borisov (BLR)
0:3
Konyaspor (TUR)
21.07.2022
21:00
Vllaznia Skadar (ALB)
1:1
CSU Craiova (ROU)
21.07.2022
21:00
Raków Czę. (POL)
5:0
FC Astana (KAZ)
21.07.2022
21:15
Breidablik UBK (ISL)
2:0
Bud. Podg. (MNE)
21.07.2022
21:30
Vitória SC (POR)
3:0
Puskás AFC (HUN)

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

27.07.2022
19:00
AIK Solna (SWE)
2:0e
Vorskla Poltava (UKR)
27.07.2022
20:00
FK Gomel (BLR)
1:2
Aris Soluň (GRE)
28.07.2022
17:00
FC Astana (KAZ)
0:1
Raków Czę. (POL)
28.07.2022
18:00
FK Qäbälä (AZE)
2:1
MOL Fehérvár (HUN)
28.07.2022
18:00
Milsami Orhei (MDA)
1:4
KuPS Kuopio (FIN)
28.07.2022
18:00
Kisvárda FC (HUN)
1:0
Kairat Almaty (KAZ)
28.07.2022
18:00
Paide Linnam. (EST)
1:0p
Ararat-Armenia (ARM)
28.07.2022
18:45
Maccabi Netanya (ISR)
0:1
Istanbul B. (TUR)
28.07.2022
18:45
IF Elfsborg (SWE)
1:2
Molde FK (NOR)
28.07.2022
19:00
Lillestrøm SK (NOR)
5:2
SJK Seinäjoki (FIN)
28.07.2022
19:00
Viking FK (NOR)
2:1
Sparta Praha (CZE)
28.07.2022
19:00
Slavia Praha (CZE)
7:0
St Joseph's FC (GIB)
28.07.2022
19:00
Newtown AFC (WAL)
1:2
Spartak Trnava (SVK)
28.07.2022
19:00
Viborg FF (DEN)
1:0
Sūduva (LTU)
28.07.2022
19:00
Riga FC (LAT)
2:1
MFK Ružomberok (SVK)
28.07.2022
19:00
Djurgårdens IF (SWE)
2:0
NK Rijeka (CRO)
28.07.2022
19:00
Radnički Niš (SRB)
3:4p
Gzira United (MLT)
28.07.2022
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
2:0
Botev Plovdiv (BUL)
28.07.2022
19:00
Neftçi Baku (AZE)
3:0
Aris Limassol (CYP)
28.07.2022
19:00
CSKA Sofia (BUL)
4:0
Makedonija (MKD)
28.07.2022
19:00
Olimpija Lublaň (SLO)
2:1p
Sepsi OSK (ROU)
28.07.2022
19:30
FCSB (ROU)
4:2
Saburtalo Tb. (GEO)
28.07.2022
19:30
PAOK Soluň (GRE)
1:1
Levski Sofia (BUL)
28.07.2022
19:30
CSU Craiova (ROU)
3:0
Vllaznia Skadar (ALB)
28.07.2022
19:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:0
Zirä FK (AZE)
28.07.2022
19:45
Lechia Gdańsk (POL)
1:2
Rapid Vídeň (AUT)
28.07.2022
20:00
KF Laçi (ALB)
1:4
Petroclub Hîn. (MDA)
28.07.2022
20:00
BSC Young Boys (SUI)
3:0
FK Liepāja (LAT)
28.07.2022
20:00
Hamrun Spartans (MLT)
1:0
Velež Mostar (BIH)
28.07.2022
20:00
FK Škendija (MKD)
3:1
FK Valmiera (LAT)
28.07.2022
20:00
NŠ Mura (SLO)
0:1p
St. Pat's (IRL)
28.07.2022
20:00
Konyaspor (TUR)
2:0
BATE Borisov (BLR)
28.07.2022
20:00
FK Čukarički (SRB)
4:0
Racing FC (LUX)
28.07.2022
20:00
Brøndby IF (DEN)
4:0
Pogoń Szczecin (POL)
28.07.2022
20:00
KF Drita (KOS)
0:2
Antverpy (BEL)
28.07.2022
20:00
Dinamo Minsk (BLR)
0:1
Hap B-She. (ISR)
28.07.2022
20:00
FC Vaduz (LIE)
1:1e
FC Koper (SLO)
28.07.2022
20:00
Sligo Rovers (IRL)
2:0
Motherwell FC (SCO)
28.07.2022
20:30
Bud. Podg. (MNE)
2:1
Breidablik UBK (ISL)
28.07.2022
20:30
NK Osijek (CRO)
0:2
Kyzylžar (KAZ)
28.07.2022
20:45
SP Tre Fiori (SMR)
0:0
B36 Tórshavn (FRO)
28.07.2022
20:45
FK Tuzla City (BIH)
0:4
AZ Alkmaar (NED)
28.07.2022
21:00
Crusaders FC (NIR)
1:1
FC Basilej (SUI)
28.07.2022
21:00
Puskás AFC (HUN)
0:0
Vitória SC (POR)
28.07.2022
21:00
Dunajská Streda (SVK)
2:0
Víkingur Gøta (FRO)

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

04.08.2022
18:00
Rīgas FS (LAT)
1:1
Hibernians FC (MLT)
04.08.2022
19:00
Šachtër S. (BLR)
0:0
CFR Cluj (ROU)
04.08.2022
20:00
KF Ballkani (KOS)
3:2
KÍ Klaksvík (FRO)
04.08.2022
20:45
Víkingur R. (ISL)
1:0
Lech Poznań (POL)
04.08.2022
21:00
Zrinjski Mostar (BIH)
1:0
Tobol Kostanaj (KAZ)

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

11.08.2022
16:00
Tobol Kostanaj (KAZ)
1:1
Zrinjski Mostar (BIH)
11.08.2022
19:00
CFR Cluj (ROU)
1:0
Šachtër S. (BLR)
11.08.2022
20:00
Hibernians FC (MLT)
1:3
Rīgas FS (LAT)
11.08.2022
20:00
KÍ Klaksvík (FRO)
2:2p
KF Ballkani (KOS)
11.08.2022
20:30
Lech Poznań (POL)
4:1e
Víkingur R. (ISL)

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

03.08.2022
19:00
Viborg FF (DEN)
3:0
B36 Tórshavn (FRO)
03.08.2022
19:00
Riga FC (LAT)
1:1
Gil Vicente FC (POR)
03.08.2022
19:30
Wolfsberger AC (AUT)
0:0
Gzira United (MLT)
03.08.2022
20:30
Dunajská Streda (SVK)
0:1
FCSB (ROU)
04.08.2022
18:00
KuPS Kuopio (FIN)
0:2
BSC Young Boys (SUI)
04.08.2022
18:30
Spartak Trnava (SVK)
0:2
Raków Czę. (POL)
04.08.2022
18:45
Paide Linnam. (EST)
0:2
RSC Anderlecht (BEL)
04.08.2022
19:00
Slavia Praha (CZE)
2:0
Panathinaikos FC (GRE)
04.08.2022
19:00
Neftçi Baku (AZE)
2:1
Rapid Vídeň (AUT)
04.08.2022
19:00
Molde FK (NOR)
3:0
Kisvárda FC (HUN)
04.08.2022
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:0
Aris Soluň (GRE)
04.08.2022
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
1:0
Kyzylžar (KAZ)
04.08.2022
19:00
CSKA Sofia (BUL)
0:1
St. Pat's (IRL)
04.08.2022
19:00
Lillestrøm SK (NOR)
1:3
Antverpy (BEL)
04.08.2022
19:00
Viking FK (NOR)
5:1
Sligo Rovers (IRL)
04.08.2022
19:00
AIK Solna (SWE)
1:1
FK Škendija (MKD)
04.08.2022
19:30
Hamrun Spartans (MLT)
0:1
Levski Sofia (BUL)
04.08.2022
19:30
Zarja Luhansk (UKR)
1:0
CSU Craiova (ROU)
04.08.2022
20:00
FC Lugano (SUI)
0:2
Hap B-She. (ISR)
04.08.2022
20:00
FK Čukarički (SRB)
1:3
FC Twente (NED)
04.08.2022
20:00
FC Vaduz (LIE)
1:1
Konyaspor (TUR)
04.08.2022
20:00
Sepsi OSK (ROU)
1:3
Djurgårdens IF (SWE)
04.08.2022
20:30
Brøndby IF (DEN)
1:0
FC Basilej (SUI)
04.08.2022
20:45
Breidablik UBK (ISL)
1:3
Istanbul B. (TUR)
04.08.2022
20:55
MOL Fehérvár (HUN)
5:0
Petroclub Hîn. (MDA)
04.08.2022
21:00
Dundee United (SCO)
1:0
AZ Alkmaar (NED)
04.08.2022
21:00
Hajduk Split (CRO)
3:1
Vitória SC (POR)

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

09.08.2022
18:00
Gzira United (MLT)
0:4
Wolfsberger AC (AUT)
09.08.2022
20:00
B36 Tórshavn (FRO)
1:2
Viborg FF (DEN)
10.08.2022
18:00
Vitória SC (POR)
1:0
Hajduk Split (CRO)
11.08.2022
15:30
Kyzylžar (KAZ)
0:0
APOEL Nikósie (CYP)
11.08.2022
18:00
Raków Czę. (POL)
1:0
Spartak Trnava (SVK)
11.08.2022
19:00
Petroclub Hîn. (MDA)
1:2
MOL Fehérvár (HUN)
11.08.2022
19:00
Djurgårdens IF (SWE)
3:1
Sepsi OSK (ROU)
11.08.2022
19:00
Konyaspor (TUR)
2:4
FC Vaduz (LIE)
11.08.2022
19:00
FC Basilej (SUI)
3:1p
Brøndby IF (DEN)
11.08.2022
19:00
FC Twente (NED)
4:1
FK Čukarički (SRB)
11.08.2022
19:00
Hap B-She. (ISR)
3:1
FC Lugano (SUI)
11.08.2022
19:30
FCSB (ROU)
1:0
Dunajská Streda (SVK)
11.08.2022
19:30
Panathinaikos FC (GRE)
1:1
Slavia Praha (CZE)
11.08.2022
19:30
CSU Craiova (ROU)
0:0
Zarja Luhansk (UKR)
11.08.2022
19:30
Antverpy (BEL)
2:0
Lillestrøm SK (NOR)
11.08.2022
19:45
Istanbul B. (TUR)
3:0
Breidablik UBK (ISL)
11.08.2022
20:00
Aris Soluň (GRE)
2:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
11.08.2022
20:00
Levski Sofia (BUL)
1:3p
Hamrun Spartans (MLT)
11.08.2022
20:00
RSC Anderlecht (BEL)
3:0
Paide Linnam. (EST)
11.08.2022
20:00
Sligo Rovers (IRL)
1:0
Viking FK (NOR)
11.08.2022
20:00
FK Škendija (MKD)
1:2p
AIK Solna (SWE)
11.08.2022
20:30
Rapid Vídeň (AUT)
2:0e
Neftçi Baku (AZE)
11.08.2022
20:45
St. Pat's (IRL)
0:2
CSKA Sofia (BUL)
11.08.2022
21:00
Gil Vicente FC (POR)
4:0
Riga FC (LAT)
11.08.2022
21:00
AZ Alkmaar (NED)
7:0
Dundee United (SCO)
11.08.2022
21:00
Kisvárda FC (HUN)
2:1
Molde FK (NOR)
11.08.2022
21:00
BSC Young Boys (SUI)
3:0
KuPS Kuopio (FIN)

předkola - play off - mistrovská část - 1. zápasy

18.08.2022
19:00
Rīgas FS (LAT)
2:2
Linfield FC (NIR)
18.08.2022
20:00
Zrinjski Mostar (BIH)
1:0
Slovan Bratis. (SVK)
18.08.2022
20:15
NK Maribor (SLO)
0:0
CFR Cluj (ROU)
18.08.2022
20:30
Lech Poznań (POL)
2:0
F91 Dudelange (LUX)
18.08.2022
21:00
FK Shkupi (MKD)
1:2
KF Ballkani (KOS)

předkola - play off - mistrovská část - odvety

25.08.2022
19:00
CFR Cluj (ROU)
1:0
NK Maribor (SLO)
25.08.2022
20:00
KF Ballkani (KOS)
1:0
FK Shkupi (MKD)
25.08.2022
20:30
F91 Dudelange (LUX)
1:1
Lech Poznań (POL)
25.08.2022
20:30
Slovan Bratis. (SVK)
3:1p
Zrinjski Mostar (BIH)
25.08.2022
20:45
Linfield FC (NIR)
1:2p
Rīgas FS (LAT)

předkola - play off - nemistrovská část - 1. zápasy

17.08.2022
18:45
Djurgårdens IF (SWE)
3:0
APOEL Nikósie (CYP)
18.08.2022
18:00
Raków Czę. (POL)
2:1
Slavia Praha (CZE)
18.08.2022
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
OGC Nice (FRA)
18.08.2022
19:00
CSKA Sofia (BUL)
1:0
FC Basilej (SUI)
18.08.2022
19:00
BSC Young Boys (SUI)
0:1
RSC Anderlecht (BEL)
18.08.2022
19:00
1. FC Slovácko (CZE)
3:0
AIK Solna (SWE)
18.08.2022
19:00
Molde FK (NOR)
0:1
Wolfsberger AC (AUT)
18.08.2022
19:30
CSU Craiova (ROU)
1:1
Hap B-She. (ISR)
18.08.2022
19:45
Istanbul B. (TUR)
1:1
Antverpy (BEL)
18.08.2022
20:30
FCSB (ROU)
1:2
Viking FK (NOR)
18.08.2022
20:30
1. FC Köln (GER)
1:2
MOL Fehérvár (HUN)
18.08.2022
20:45
Villarreal CF (ESP)
4:2
Hajduk Split (CRO)
18.08.2022
20:45
West Ham United (ENG)
3:1
Viborg FF (DEN)
18.08.2022
21:00
ACF Fiorentina (ITA)
2:1
FC Twente (NED)
18.08.2022
21:00
FK Partizan (SRB)
4:1
Hamrun Spartans (MLT)
18.08.2022
21:00
AZ Alkmaar (NED)
4:0
Gil Vicente FC (POR)
18.08.2022
21:00
FC Vaduz (LIE)
1:1
Rapid Vídeň (AUT)

předkola - play off - nemistrovská část - odvety

23.08.2022
18:00
APOEL Nikósie (CYP)
3:2
Djurgårdens IF (SWE)
25.08.2022
19:00
FC Basilej (SUI)
2:0
CSKA Sofia (BUL)
25.08.2022
19:00
Slavia Praha (CZE)
2:0e
Raków Czę. (POL)
25.08.2022
19:00
Wolfsberger AC (AUT)
0:4
Molde FK (NOR)
25.08.2022
19:00
Hap B-She. (ISR)
2:1p
CSU Craiova (ROU)
25.08.2022
19:00
AIK Solna (SWE)
0:1
1. FC Slovácko (CZE)
25.08.2022
19:00
Viking FK (NOR)
1:3
FCSB (ROU)
25.08.2022
19:00
FC Twente (NED)
0:0
ACF Fiorentina (ITA)
25.08.2022
19:00
MOL Fehérvár (HUN)
0:3
1. FC Köln (GER)
25.08.2022
19:00
Viborg FF (DEN)
0:3
West Ham United (ENG)
25.08.2022
20:00
Hamrun Spartans (MLT)
3:3
FK Partizan (SRB)
25.08.2022
20:00
RSC Anderlecht (BEL)
1:1p
BSC Young Boys (SUI)
25.08.2022
20:00
OGC Nice (FRA)
2:0e
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
25.08.2022
20:45
Antverpy (BEL)
1:3
Istanbul B. (TUR)
25.08.2022
21:00
Hajduk Split (CRO)
0:2
Villarreal CF (ESP)
25.08.2022
21:00
Gil Vicente FC (POR)
1:2
AZ Alkmaar (NED)
25.08.2022
21:00
Rapid Vídeň (AUT)
0:1
FC Vaduz (LIE)

základní skupiny - skupina A

08.09.2022
18:45
Hearts (SCO)
0:4
Istanbul B. (TUR)
08.09.2022
18:45
ACF Fiorentina (ITA)
1:1
Rīgas FS (LAT)
15.09.2022
21:00
Rīgas FS (LAT)
0:2
Hearts (SCO)
15.09.2022
21:00
Istanbul B. (TUR)
3:0
ACF Fiorentina (ITA)
06.10.2022
21:00
Hearts (SCO)
0:3
ACF Fiorentina (ITA)
06.10.2022
21:00
Rīgas FS (LAT)
0:0
Istanbul B. (TUR)
13.10.2022
18:45
Istanbul B. (TUR)
3:0
Rīgas FS (LAT)
13.10.2022
18:45
ACF Fiorentina (ITA)
5:1
Hearts (SCO)
27.10.2022
18:45
ACF Fiorentina (ITA)
2:1
Istanbul B. (TUR)
27.10.2022
21:00
Hearts (SCO)
2:1
Rīgas FS (LAT)
03.11.2022
16:30
Rīgas FS (LAT)
0:3
ACF Fiorentina (ITA)
03.11.2022
16:30
Istanbul B. (TUR)
3:1
Hearts (SCO)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Istanbul Başakşehir (TUR)
6
4
1
1
14 : 3
13
2
ACF Fiorentina (ITA)
6
4
1
1
14 : 6
13
3
Heart of Midlothian (SCO)
6
2
0
4
6 : 16
6
4
Rīgas Futbola skola (LAT)
6
0
2
4
2 : 11
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Istanbul Başakşehir (TUR)
3
3
0
0
9 : 1
9
2
ACF Fiorentina (ITA)
3
2
1
0
8 : 3
7
3
Heart of Midlothian (SCO)
3
1
0
2
2 : 8
3
4
Rīgas Futbola skola (LAT)
3
0
1
2
0 : 5
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
ACF Fiorentina (ITA)
3
2
0
1
6 : 3
6
2
Istanbul Başakşehir (TUR)
3
1
1
1
5 : 2
4
3
Heart of Midlothian (SCO)
3
1
0
2
4 : 8
3
4
Rīgas Futbola skola (LAT)
3
0
1
2
2 : 6
1

základní skupiny - skupina B

08.09.2022
18:45
RSC Anderlecht (BEL)
1:0
Silkeborg IF (DEN)
08.09.2022
21:00
West Ham United (ENG)
3:1
FCSB (ROU)
15.09.2022
21:00
FCSB (ROU)
0:0
RSC Anderlecht (BEL)
15.09.2022
21:00
Silkeborg IF (DEN)
2:3
West Ham United (ENG)
06.10.2022
18:45
RSC Anderlecht (BEL)
0:1
West Ham United (ENG)
06.10.2022
18:45
Silkeborg IF (DEN)
5:0
FCSB (ROU)
13.10.2022
21:00
FCSB (ROU)
0:5
Silkeborg IF (DEN)
13.10.2022
21:00
West Ham United (ENG)
2:1
RSC Anderlecht (BEL)
27.10.2022
18:45
RSC Anderlecht (BEL)
2:2
FCSB (ROU)
27.10.2022
21:00
West Ham United (ENG)
1:0
Silkeborg IF (DEN)
03.11.2022
21:00
FCSB (ROU)
0:3
West Ham United (ENG)
03.11.2022
21:00
Silkeborg IF (DEN)
0:2
RSC Anderlecht (BEL)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
West Ham United (ENG)
6
6
0
0
13 : 4
18
2
RSC Anderlecht (BEL)
6
2
2
2
6 : 5
8
3
Silkeborg IF (DEN)
6
2
0
4
12 : 7
6
4
FCSB (ROU)
6
0
2
4
3 : 18
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
West Ham United (ENG)
3
3
0
0
6 : 2
9
2
RSC Anderlecht (BEL)
3
1
1
1
3 : 3
4
3
Silkeborg IF (DEN)
3
1
0
2
7 : 5
3
4
FCSB (ROU)
3
0
1
2
0 : 8
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
West Ham United (ENG)
3
3
0
0
7 : 2
9
2
RSC Anderlecht (BEL)
3
1
1
1
3 : 2
4
3
Silkeborg IF (DEN)
3
1
0
2
5 : 2
3
4
FCSB (ROU)
3
0
1
2
3 : 10
1

základní skupiny - skupina C

08.09.2022
18:45
Villarreal CF (ESP)
4:3
Lech Poznań (POL)
08.09.2022
18:45
Austria Vídeň (AUT)
0:0
Hap B-She. (ISR)
15.09.2022
21:00
Lech Poznań (POL)
4:1
Austria Vídeň (AUT)
15.09.2022
21:00
Hap B-She. (ISR)
1:2
Villarreal CF (ESP)
06.10.2022
18:45
Lech Poznań (POL)
0:0
Hap B-She. (ISR)
06.10.2022
21:00
Villarreal CF (ESP)
5:0
Austria Vídeň (AUT)
13.10.2022
18:45
Austria Vídeň (AUT)
0:1
Villarreal CF (ESP)
13.10.2022
21:00
Hap B-She. (ISR)
1:1
Lech Poznań (POL)
27.10.2022
18:45
Villarreal CF (ESP)
2:2
Hap B-She. (ISR)
27.10.2022
18:45
Austria Vídeň (AUT)
1:1
Lech Poznań (POL)
03.11.2022
21:00
Lech Poznań (POL)
3:0
Villarreal CF (ESP)
03.11.2022
21:00
Hap B-She. (ISR)
4:0
Austria Vídeň (AUT)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Villarreal CF (ESP)
6
4
1
1
14 : 9
13
2
Lech Poznań (POL)
6
2
3
1
12 : 7
9
3
Hapoel Beer-Sheva (ISR)
6
1
4
1
8 : 5
7
4
Austria Vídeň (AUT)
6
0
2
4
2 : 15
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Villarreal CF (ESP)
3
2
1
0
11 : 5
7
2
Lech Poznań (POL)
3
2
1
0
7 : 1
7
3
Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3
1
1
1
6 : 3
4
4
Austria Vídeň (AUT)
3
0
2
1
1 : 2
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Villarreal CF (ESP)
3
2
0
1
3 : 4
6
2
Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3
0
3
0
2 : 2
3
3
Lech Poznań (POL)
3
0
2
1
5 : 6
2
4
Austria Vídeň (AUT)
3
0
0
3
1 : 13
0

základní skupiny - skupina D

08.09.2022
18:45
1. FC Slovácko (CZE)
3:3
FK Partizan (SRB)
08.09.2022
18:45
OGC Nice (FRA)
1:1
1. FC Köln (GER)
15.09.2022
21:00
FK Partizan (SRB)
1:1
OGC Nice (FRA)
15.09.2022
21:00
1. FC Köln (GER)
4:2
1. FC Slovácko (CZE)
06.10.2022
18:45
1. FC Slovácko (CZE)
0:1
OGC Nice (FRA)
06.10.2022
21:00
1. FC Köln (GER)
0:1
FK Partizan (SRB)
13.10.2022
18:45
FK Partizan (SRB)
2:0
1. FC Köln (GER)
13.10.2022
21:00
OGC Nice (FRA)
1:2
1. FC Slovácko (CZE)
27.10.2022
18:45
OGC Nice (FRA)
2:1
FK Partizan (SRB)
28.10.2022
13:00
1. FC Slovácko (CZE)
0:1
1. FC Köln (GER)
03.11.2022
21:00
FK Partizan (SRB)
1:1
1. FC Slovácko (CZE)
03.11.2022
21:00
1. FC Köln (GER)
2:2
OGC Nice (FRA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
OGC Nice (FRA)
6
2
3
1
8 : 7
9
2
FK Partizan (SRB)
6
2
3
1
9 : 7
9
3
1. FC Köln (GER)
6
2
2
2
8 : 8
8
4
1. FC Slovácko (CZE)
6
1
2
3
8 : 11
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FK Partizan (SRB)
3
1
2
0
4 : 2
5
2
1. FC Köln (GER)
3
1
1
1
6 : 5
4
3
OGC Nice (FRA)
3
1
1
1
4 : 4
4
4
1. FC Slovácko (CZE)
3
0
1
2
3 : 5
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
OGC Nice (FRA)
3
1
2
0
4 : 3
5
2
1. FC Slovácko (CZE)
3
1
1
1
5 : 6
4
3
1. FC Köln (GER)
3
1
1
1
2 : 3
4
4
FK Partizan (SRB)
3
1
1
1
5 : 5
4

základní skupiny - skupina E

08.09.2022
21:00
FC Vaduz (LIE)
0:0
Apollon Limassol (CYP)
08.09.2022
21:00
SK Dnipro-1 (UKR)
0:1
AZ Alkmaar (NED)
15.09.2022
18:45
Apollon Limassol (CYP)
1:3
SK Dnipro-1 (UKR)
15.09.2022
18:45
AZ Alkmaar (NED)
4:1
FC Vaduz (LIE)
06.10.2022
18:45
SK Dnipro-1 (UKR)
2:2
FC Vaduz (LIE)
06.10.2022
21:00
AZ Alkmaar (NED)
3:2
Apollon Limassol (CYP)
13.10.2022
18:45
Apollon Limassol (CYP)
1:0
AZ Alkmaar (NED)
13.10.2022
21:00
FC Vaduz (LIE)
1:2
SK Dnipro-1 (UKR)
27.10.2022
18:45
FC Vaduz (LIE)
1:2
AZ Alkmaar (NED)
27.10.2022
21:00
SK Dnipro-1 (UKR)
1:0
Apollon Limassol (CYP)
03.11.2022
18:45
Apollon Limassol (CYP)
1:0
FC Vaduz (LIE)
03.11.2022
18:45
AZ Alkmaar (NED)
2:1
SK Dnipro-1 (UKR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AZ Alkmaar (NED)
6
5
0
1
12 : 6
15
2
SK Dnipro-1 (UKR)
6
3
1
2
9 : 7
10
3
Apollon Limassol (CYP)
6
2
1
3
5 : 7
7
4
FC Vaduz (LIE)
6
0
2
4
5 : 11
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AZ Alkmaar (NED)
3
3
0
0
9 : 4
9
2
Apollon Limassol (CYP)
3
2
0
1
3 : 3
6
3
SK Dnipro-1 (UKR)
3
1
1
1
3 : 3
4
4
FC Vaduz (LIE)
3
0
1
2
2 : 4
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SK Dnipro-1 (UKR)
3
2
0
1
6 : 4
6
2
AZ Alkmaar (NED)
3
2
0
1
3 : 2
6
3
Apollon Limassol (CYP)
3
0
1
2
2 : 4
1
4
FC Vaduz (LIE)
3
0
1
2
3 : 7
1

základní skupiny - skupina F

08.09.2022
21:00
Molde FK (NOR)
0:0
KAA Gent (BEL)
08.09.2022
21:00
Shamrock Rovers (IRL)
0:0
Djurgårdens IF (SWE)
15.09.2022
18:45
Djurgårdens IF (SWE)
3:2
Molde FK (NOR)
15.09.2022
18:45
KAA Gent (BEL)
3:0
Shamrock Rovers (IRL)
06.10.2022
18:45
Molde FK (NOR)
3:0
Shamrock Rovers (IRL)
06.10.2022
21:00
KAA Gent (BEL)
0:1
Djurgårdens IF (SWE)
13.10.2022
18:45
Djurgårdens IF (SWE)
4:2
KAA Gent (BEL)
13.10.2022
21:00
Shamrock Rovers (IRL)
0:2
Molde FK (NOR)
27.10.2022
21:00
Molde FK (NOR)
2:3
Djurgårdens IF (SWE)
27.10.2022
21:00
Shamrock Rovers (IRL)
1:1
KAA Gent (BEL)
03.11.2022
18:45