předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

20.07.202118:00
KF Priština (KOS) - Connah's Quay Nomads (WAL)
4:1
20.07.202121:00
SS Folgore (SMR) - Hibernians FC (MLT)
1:3
22.07.202118:30
Dinamo Tbilisi (GEO) - Maccabi Haifa (ISR)
1:2
22.07.202119:00
Teuta Durrës (ALB) - Inter Club Escaldes (AND)
0:2
22.07.202119:00
Riga FC (LAT) - FK Škendija (MKD)
2:0
22.07.202120:00
HB Tórshavn (FRO) - Budućnost Podgorica (MNE)
4:0
22.07.202120:45
Linfield FC (NIR) - Borac Banja Luka (BIH)
4:0
22.07.202121:00
Valur Reykjavík (ISL) - FK Bodø/Glimt (NOR)
0:3
22.07.202121:30
Šachtër Soligorsk (BLR) - Fola Esch (LUX)
1:2

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

27.07.202117:45
Inter Club Escaldes (AND) - Teuta Durrës (ALB)
0:3e
27.07.202120:00
Budućnost Podgorica (MNE) - HB Tórshavn (FRO)
0:2
27.07.202120:00
Hibernians FC (MLT) - SS Folgore (SMR)
4:2
29.07.202118:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - Valur Reykjavík (ISL)
3:0
29.07.202119:00
Maccabi Haifa (ISR) - Dinamo Tbilisi (GEO)
5:1
29.07.202119:30
Fola Esch (LUX) - Šachtër Soligorsk (BLR)
1:0
29.07.202120:00
FK Škendija (MKD) - Riga FC (LAT)
0:1
29.07.202120:00
Borac Banja Luka (BIH) - Linfield FC (NIR)
0:0
29.07.202120:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - KF Priština (KOS)
4:2

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

20.07.202117:55
NK Domžale (SLO) - FC Honka (FIN)
1:1
20.07.202118:00
Kauno Žalgiris (LTU) - The New Saints FC (WAL)
0:5
21.07.202120:00
FK Čukarički (SRB) - PFK Sumqayit (AZE)
0:0
22.07.202115:00
FC Astana (KAZ) - Aris Soluň (GRE)
2:0
22.07.202115:00
Ararat Jerevan (ARM) - Śląsk Wrocław (POL)
2:4
22.07.202117:30
FK Panevėžys (LTU) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
0:1
22.07.202118:00
KuPS Kuopio (FIN) - Vorskla Poltava (UKR)
2:2
22.07.202118:00
Austria Vídeň (AUT) - Breidablik UBK (ISL)
1:1
22.07.202118:00
PFC Soči (RUS) - Keşlə FK (AZE)
3:0
22.07.202118:00
Molde FK (NOR) - Servette Ženeva (SUI)
3:0
22.07.202118:00
Rīgas Futbola skola (LAT) - Puskás AFC (HUN)
3:0
22.07.202118:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - FC Ashdod (ISR)
0:0
22.07.202118:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Birkirkara FC (MLT)
1:0
22.07.202118:30
F91 Dudelange (LUX) - Bohemians Dublin (IRL)
0:1
22.07.202118:45
IF Elfsborg (SWE) - Milsami Orhei (MDA)
4:0
22.07.202118:45
Hammarby IF (SWE) - NK Maribor (SLO)
3:1
22.07.202119:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Dinamo Brest (BLR)
2:1
22.07.202119:00
Lokomotiv Plovdiv (BUL) - 1. FC Slovácko (CZE)
1:0
22.07.202119:00
KF Laçi (ALB) - CSU Craiova (ROU)
1:0
22.07.202119:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Raków Częstochowa (POL)
0:0
22.07.202119:00
CSKA Sofia (BUL) - FK Liepāja (LAT)
0:0
22.07.202119:00
Gzira United (MLT) - NK Rijeka (CRO)
0:2
22.07.202119:00
Spartak Trnava (SVK) - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (ROU)
0:0
22.07.202119:00
FC Kodaň (DEN) - Torpedo Žodino (BLR)
4:1
22.07.202119:00
Dinamo Batumi (GEO) - BATE Borisov (BLR)
0:1
22.07.202119:00
AEL Limassol (CYP) - Vllaznia Skadar (ALB)
1:0
22.07.202119:00
Petrocub Hîncești (MDA) - Sivasspor (TUR)
0:1
22.07.202119:00
Apollon Limassol (CYP) - MŠK Žilina (SVK)
1:3
22.07.202120:00
FK Shkupi (MKD) - CD Santa Clara (POR)
0:3
22.07.202120:00
Arda Kardžali (BUL) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
0:2
22.07.202120:15
FC Basilej (SUI) - Partizani Tirana (ALB)
3:0
22.07.202120:30
FCSB (ROU) - Šachtër Karagandy (KAZ)
1:0
22.07.202120:30
Velež Mostar (BIH) - AEK Atény (GRE)
2:1
22.07.202120:30
KAA Gent (BEL) - Vålerenga IF (NOR)
4:0
22.07.202120:30
Larne FC (NIR) - AGF Aarhus (DEN)
2:1
22.07.202120:30
Sutjeska Nikšić (MNE) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:0
22.07.202120:45
Hibernian FC (SCO) - FC Santa Coloma (AND)
3:0
22.07.202120:45
Aberdeen FC (SCO) - BK Häcken (SWE)
5:1
22.07.202121:00
Pogoń Szczecin (POL) - NK Osijek (CRO)
0:0
22.07.202121:00
KF Drita (KOS) - Feyenoord Rotterdam (NED)
0:0
22.07.202121:00
Újpest FC (HUN) - FC Vaduz (LIE)
2:1
22.07.202121:00
Dundalk FC (IRL) - Levadia Tallinn (EST)
2:2
22.07.202121:00
FH Hafnarfjördur (ISL) - Rosenborg BK (NOR)
0:2
22.07.202121:00
FK Partizan (SRB) - DAC Dunajská Streda (SVK)
1:0
22.07.202121:00
Hajduk Split (CRO) - Tobol Kostanaj (KAZ)
2:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

29.07.202116:00
Šachtër Karagandy (KAZ) - FCSB (ROU)
3:1p
29.07.202116:00
FK Liepāja (LAT) - CSKA Sofia (BUL)
0:1p
29.07.202117:00
Tobol Kostanaj (KAZ) - Hajduk Split (CRO)
4:1e
29.07.202118:00
Vorskla Poltava (UKR) - KuPS Kuopio (FIN)
2:3e
29.07.202118:00
PFK Sumqayit (AZE) - FK Čukarički (SRB)
0:2
29.07.202118:00
FC Vaduz (LIE) - Újpest FC (HUN)
1:3
29.07.202118:00
Birkirkara FC (MLT) - Olimpija Lublaň (SLO)
1:1p
29.07.202118:00
Keşlə FK (AZE) - PFC Soči (RUS)
2:4
29.07.202118:00
FC Honka (FIN) - NK Domžale (SLO)
0:1
29.07.202118:00
Dinamo Brest (BLR) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:2
29.07.202118:30
BK Häcken (SWE) - Aberdeen FC (SCO)
2:0
29.07.202118:30
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (ROU) - Spartak Trnava (SVK)
1:2p
29.07.202118:30
FC Santa Coloma (AND) - Hibernian FC (SCO)
1:2
29.07.202118:30
Levadia Tallinn (EST) - Dundalk FC (IRL)
1:2
29.07.202118:45
MŠK Žilina (SVK) - Apollon Limassol (CYP)
2:2
29.07.202119:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Arda Kardžali (BUL)
4:0
29.07.202119:00
Sivasspor (TUR) - Petrocub Hîncești (MDA)
1:0
29.07.202119:00
Raków Częstochowa (POL) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:0p
29.07.202119:00
1. FC Slovácko (CZE) - Lokomotiv Plovdiv (BUL)
1:1p
29.07.202119:00
FC Ashdod (ISR) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
29.07.202119:00
Rosenborg BK (NOR) - FH Hafnarfjördur (ISL)
4:1
29.07.202119:00
Vålerenga IF (NOR) - KAA Gent (BEL)
2:0
29.07.202119:00
AGF Aarhus (DEN) - Larne FC (NIR)
1:1
29.07.202119:00
Torpedo Žodino (BLR) - FC Kodaň (DEN)
0:5
29.07.202119:00
Milsami Orhei (MDA) - IF Elfsborg (SWE)
0:5
29.07.202119:00
BATE Borisov (BLR) - Dinamo Batumi (GEO)
1:4
29.07.202119:15
The New Saints FC (WAL) - Kauno Žalgiris (LTU)
5:1
29.07.202119:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Sutjeska Nikšić (MNE)
3:1
29.07.202119:30
Breidablik UBK (ISL) - Austria Vídeň (AUT)
2:1
29.07.202120:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - FK Panevėžys (LTU)
1:0
29.07.202120:00
NK Rijeka (CRO) - Gzira United (MLT)
1:0
29.07.202120:00
Partizani Tirana (ALB) - FC Basilej (SUI)
0:2
29.07.202120:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - KF Drita (KOS)
3:2
29.07.202120:00
Śląsk Wrocław (POL) - Ararat Jerevan (ARM)
3:3
29.07.202120:00
AEK Atény (GRE) - Velež Mostar (BIH)
1:1p
29.07.202120:00
Puskás AFC (HUN) - Rīgas Futbola skola (LAT)
0:2
29.07.202120:30
CSU Craiova (ROU) - KF Laçi (ALB)
0:0
29.07.202120:30
Servette Ženeva (SUI) - Molde FK (NOR)
2:0
29.07.202120:30
Aris Soluň (GRE) - FC Astana (KAZ)
2:1e
29.07.202120:45
NK Maribor (SLO) - Hammarby IF (SWE)
0:1
29.07.202120:45
Bohemians Dublin (IRL) - F91 Dudelange (LUX)
3:0
29.07.202120:45
DAC Dunajská Streda (SVK) - FK Partizan (SRB)
0:2
29.07.202121:00
NK Osijek (CRO) - Pogoń Szczecin (POL)
1:0
29.07.202121:00
Vllaznia Skadar (ALB) - AEL Limassol (CYP)
0:1
29.07.202122:00
CD Santa Clara (POR) - FK Shkupi (MKD)
2:0
21.09. Takásce čeká delší přestávka
Slavii Praha bude v nadcházejících týdnech chybět Ladislav Takács. Defenzivní univerzál si ve vršovickém derby s Bohemians 1905 (5:1) natrhl stehenní sval a do tréninku se zapojí nejdříve po měsíčním klidovém režimu. (twitter.com/slaviaofficial)
17.09. Hráčem týdne v Konferenční lize je Perica
Konferenční liga dává prostor na vyniknutí i méně známým hráčům a klubům a nyní se o tom přesvědčil Stipe Perica. Útočník Maccabi Tel-Aviv byl zvolen nejlepším hráčem prvního hracího dne nové soutěže, arménskému Alashkertu dal jeden gól a na jeden přihrál, velkou měrou se tak podepsal pod výhru 4:1. (uefa.com)
17.09. Mancini neposlechl Mourinha
Gianluca Mancini se podílel jednou brankou na vysokém vítězství AS Řím nad CSKA Sofia v Konferenční lize. Ke gólu ale přišel za zvláštních okolností. Skóroval po rohovém kopu, na který mu kouč zakázal jít. "Cítil jsem, že dám gól," řekl Mancini, který se ihned po vstřelené brance běžel radovat k lavičce, kde jej přivítal smějící se Mourinho. "Když se vás hráč zeptá, jestli může jít na roh, vy mu řeknete, že ne, ale on stejně jde a dá gól, tak se můžete prostě jenom smát," napsal Mourinho po zápase na sociální sítě. (football-italia.net)
16.09. Konferenční liga - výsledky (3)
Výsledky dnešních zápasů Konferenční ligy: Anorthosis - Partizan 0:2 (42. Menig, 68. Gomes), AS Řím - CSKA Sofia 5:1 (25. a 62. Pellegrini, 38. El Shaarawy, 83. Mancini, 84. Abraham - 10. Carey), Bodo Glimt - Zarja 3:1 (48. Saltnes, 49. Solbakken, 60. Pellegrino - 90. Hromov), Jablonec - CFR Kluž 1:0 (51. Pilař z penalty), Randers - Alkmaar 2:2 (27. Piesinger, 68. Graves - 24. Clasie, 34. Pavlidis).
16.09. Jablonec začal skupinu výhrou
Výsledek utkání Konferenční ligy: Jablonec - CFR Kluž 1:0 (51. Pilař z penalty).
16.09. Slavia přišla o Kačarabu
Na marodce Slavie se ocitl Taras Kačaraba. Ukrajinský obránce nedohrál zápas s Unionem Berlín, když utrpěl zranění v obličeji, podle prvních zpráv má zlomenou jařmovou kost.
16.09. V Jablonci se na branku stále čeká
Poločasový výsledek utkání Konferenční ligy: Jablonec - CFR Kluž 0:0.
16.09. Konferenční liga - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Konferenční ligy: Flora Tallinn - Gent 0:1 (54. Lemajić), HJK Helsinky - LASK Linz 0:2 (17. Maresic, 89. Monschein), Karabach - Basilej 0:0, Lincoln - PAOK Soluň 0:2 (45+2. Akpom, 56. Mitrita), Mura - Vitesse 0:2 (30. Tronstad, 69. Darfalou), Rennes - Tottenham 2:2 (23. Tait, 72. Laborde - 11. vlastní Bade, 76. Hojbjerg), Slavia - Union Berlín 3:1 (18. Bah, 84. Kuchta, 88. Schranz - 70. Behrens), Slovan Bratislava - FC Kodaň 1:3 (21. Henty - 18. a 68. z penalty Wind, 41. Stage).
16.09. Jablonec nastoupí i s uzdraveným Doležalem
Základní sestava Jablonce pro zápas Konferenční ligy proti CFR Kluž: Hanuš - Holík, Kubista, Zelený, Krob - Pleštil, Houska, Považanec, Kratochvíl, Pilař - Doležal.
16.09. Slavia o poločase vede nad Unionem
Poločasový výsledek utkání Konferenční ligy: Slavia Praha - Union Berlín 1:0 (18. Bah).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
14.09.
Maccabi Tel-Aviv - Alashkert FC
4:1
14.09.
Maccabi Haifa - Feyenoord
0:0
16.09.
Kairat Almaty - Omonia Nikósie
0:0
16.09.
HJK Helsinky - LASK Linz
0:2
16.09.
Flora Tallinn - KAA Gent
0:1
16.09.
Slavia Praha - Union Berlín
3:1
16.09.
Slovan Bratislava - FC Kodaň
1:3
16.09.
Lincoln Red Imps - PAOK Soluň
0:2
16.09.
Stade Rennes - Tottenham Hotspur
2:2
16.09.
NŠ Mura - SBV Vitesse
0:2
16.09.
Qarabağ Ağdam - FC Basilej
0:0
16.09.
Anorthosis Famagusta - FK Partizan
0:2
16.09.
FK Bodø/Glimt - Zarja Luhansk
3:1
16.09.
AS Řím - CSKA Sofia
5:1
16.09.
FK Jablonec - CFR Cluj
1:0
16.09.
Randers FC - AZ Alkmaar
2:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
30.09.18:45
LASK Linz - Maccabi Tel-Aviv
info
30.09.18:45
Alashkert FC - HJK Helsinky
info
30.09.18:45
FK Partizan - Flora Tallinn
info
30.09.18:45
KAA Gent - Anorthosis Famagusta
info
30.09.18:45
CSKA Sofia - FK Bodø/Glimt
info
30.09.18:45
Zarja Luhansk - AS Řím
info
30.09.18:45
AZ Alkmaar - FK Jablonec
info
30.09.18:45
CFR Cluj - Randers FC
info
30.09.21:00
Feyenoord - Slavia Praha
info
30.09.21:00
Union Berlín - Maccabi Haifa
info
30.09.21:00
FC Kodaň - Lincoln Red Imps
info
30.09.21:00
PAOK Soluň - Slovan Bratislava
info
30.09.21:00
Tottenham Hotspur - NŠ Mura
info
30.09.21:00
SBV Vitesse - Stade Rennes
info
30.09.21:00
FC Basilej - Kairat Almaty
info
30.09.21:00
Omonia Nikósie - Qarabağ Ağdam
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak si povede Slavia na půdě Feyenoordu?
Hlasovat