předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

06.07.202117:45
Mosta FC (MLT) - Spartak Trnava (SVK)
3:2
06.07.202117:50
Mons Calpe (GIB) - FC Santa Coloma (AND)
1:1
06.07.202120:30
FK Podgorica (MNE) - KF Laçi (ALB)
1:0
08.07.202116:00
FK Liepāja (LAT) - FK Struga Trim-Lum (MKD)
1:1
08.07.202116:00
Sileks Kratovo (MKD) - Petrocub Hîncești (MDA)
1:1
08.07.202116:00
FC Noah (ARM) - KuPS Kuopio (FIN)
1:0
08.07.202117:30
Inter Turku (FIN) - Puskás AFC (HUN)
1:1
08.07.202118:00
FC Honka (FIN) - NSÍ Runavík (FRO)
0:0
08.07.202118:00
UE Sant Julià (AND) - Gzira United (MLT)
0:0
08.07.202118:00
Rīgas Futbola skola (LAT) - KÍ Klaksvík (FRO)
2:3
08.07.202118:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - FK Valmiera (LAT)
2:1
08.07.202118:30
Levadia Tallinn (EST) - St Joseph's FC (GIB)
3:1
08.07.202118:45
MŠK Žilina (SVK) - Dila Gori (GEO)
5:1
08.07.202118:45
Dundalk FC (IRL) - Newtown AFC (WAL)
4:0
08.07.202119:00
Racing FC Luxembourg (LUX) - Breidablik UBK (ISL)
2:3
08.07.202119:00
Milsami Orhei (MDA) - FK Sarajevo (BIH)
0:0
08.07.202119:45
Glentoran FC (NIR) - The New Saints FC (WAL)
1:1
08.07.202120:00
Europa FC (GIB) - Kauno Žalgiris (LTU)
0:0
08.07.202120:00
Birkirkara FC (MLT) - SP La Fiorita (SMR)
1:0
08.07.202120:00
KF Drita (KOS) - Dečić Tuzi (MNE)
2:1
08.07.202120:00
Partizani Tirana (ALB) - Sfîntul Gheorghe (MDA)
5:2
08.07.202120:00
MOL Fehérvár FC (HUN) - Ararat Jerevan (ARM)
1:1
08.07.202120:00
Bala Town (WAL) - Larne FC (NIR)
0:1
08.07.202120:00
NK Domžale (SLO) - Swift Hesperange (LUX)
1:0
08.07.202120:00
Paide Linnameeskond (EST) - Śląsk Wrocław (POL)
1:2
08.07.202120:00
FH Hafnarfjördur (ISL) - Sligo Rovers (IRL)
1:0
08.07.202120:00
FK Shkupi (MKD) - KF Llapi (KOS)
2:0
08.07.202120:30
Sutjeska Nikšić (MNE) - FC Gagra (GEO)
1:0
08.07.202120:30
Velež Mostar (BIH) - Coleraine FC (NIR)
2:1
08.07.202120:45
SP Tre Penne (SMR) - Dinamo Batumi (GEO)
0:4
08.07.202120:45
NK Maribor (SLO) - FC Urartu (ARM)
1:0
08.07.202121:00
Široki Brijeg (BIH) - Vllaznia Skadar (ALB)
3:1
08.07.202121:45
Stjarnan FC (ISL) - Bohemians Dublin (IRL)
1:1

předkola - 1. předkolo - odvety

13.07.202118:45
Newtown AFC (WAL) - Dundalk FC (IRL)
0:1
15.07.202115:00
Ararat Jerevan (ARM) - MOL Fehérvár FC (HUN)
2:0
15.07.202117:00
FK Struga Trim-Lum (MKD) - FK Liepāja (LAT)
1:4
15.07.202118:00
FK Valmiera (LAT) - Sūduva Marijampolė (LTU)
0:0
15.07.202118:00
Kauno Žalgiris (LTU) - Europa FC (GIB)
2:0
15.07.202118:00
FC Gagra (GEO) - Sutjeska Nikšić (MNE)
1:1
15.07.202118:00
FC Urartu (ARM) - NK Maribor (SLO)
0:1
15.07.202118:00
KuPS Kuopio (FIN) - FC Noah (ARM)
5:0
15.07.202118:30
FC Santa Coloma (AND) - Mons Calpe (GIB)
4:0
15.07.202118:30
Dinamo Batumi (GEO) - SP Tre Penne (SMR)
3:0
15.07.202118:30
St Joseph's FC (GIB) - Levadia Tallinn (EST)
1:1
15.07.202119:00
Sligo Rovers (IRL) - FH Hafnarfjördur (ISL)
1:2
15.07.202119:00
NSÍ Runavík (FRO) - FC Honka (FIN)
1:3
15.07.202119:00
Petrocub Hîncești (MDA) - Sileks Kratovo (MKD)
1:0
15.07.202119:00
Dila Gori (GEO) - MŠK Žilina (SVK)
2:1
15.07.202119:00
Sfîntul Gheorghe (MDA) - Partizani Tirana (ALB)
2:3
15.07.202119:15
The New Saints FC (WAL) - Glentoran FC (NIR)
2:0
15.07.202120:00
KF Laçi (ALB) - FK Podgorica (MNE)
3:0e
15.07.202120:00
Puskás AFC (HUN) - Inter Turku (FIN)
2:0
15.07.202120:00
Gzira United (MLT) - UE Sant Julià (AND)
2:1p
15.07.202120:00
Swift Hesperange (LUX) - NK Domžale (SLO)
1:1
15.07.202120:00
KF Llapi (KOS) - FK Shkupi (MKD)
1:1
15.07.202120:30
Larne FC (NIR) - Bala Town (WAL)
1:0
15.07.202120:45
Bohemians Dublin (IRL) - Stjarnan FC (ISL)
3:0
15.07.202120:45
SP La Fiorita (SMR) - Birkirkara FC (MLT)
1:1
15.07.202120:45
Spartak Trnava (SVK) - Mosta FC (MLT)
2:0
15.07.202120:45
Dečić Tuzi (MNE) - KF Drita (KOS)
0:1
15.07.202121:00
Vllaznia Skadar (ALB) - Široki Brijeg (BIH)
3:0
15.07.202121:00
KÍ Klaksvík (FRO) - Rīgas Futbola skola (LAT)
2:4e
15.07.202121:00
Śląsk Wrocław (POL) - Paide Linnameeskond (EST)
2:0
15.07.202121:00
Coleraine FC (NIR) - Velež Mostar (BIH)
1:2
15.07.202121:00
Breidablik UBK (ISL) - Racing FC Luxembourg (LUX)
2:0
15.07.202121:00
FK Sarajevo (BIH) - Milsami Orhei (MDA)
0:1

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

20.07.202118:00
KF Priština (KOS) - Connah's Quay Nomads (WAL)
4:1
20.07.202121:00
SS Folgore (SMR) - Hibernians FC (MLT)
1:3
22.07.202118:30
Dinamo Tbilisi (GEO) - Maccabi Haifa (ISR)
1:2
22.07.202119:00
Teuta Durrës (ALB) - Inter Club Escaldes (AND)
0:2
22.07.202119:00
Riga FC (LAT) - FK Škendija (MKD)
2:0
22.07.202120:00
HB Tórshavn (FRO) - Budućnost Podgorica (MNE)
4:0
22.07.202120:45
Linfield FC (NIR) - Borac Banja Luka (BIH)
4:0
22.07.202121:00
Valur Reykjavík (ISL) - FK Bodø/Glimt (NOR)
0:3
22.07.202121:30
Šachtër Soligorsk (BLR) - Fola Esch (LUX)
1:2

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

27.07.202117:45
Inter Club Escaldes (AND) - Teuta Durrës (ALB)
0:3e
27.07.202120:00
Budućnost Podgorica (MNE) - HB Tórshavn (FRO)
0:2
27.07.202120:00
Hibernians FC (MLT) - SS Folgore (SMR)
4:2
29.07.202118:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - Valur Reykjavík (ISL)
3:0
29.07.202119:00
Maccabi Haifa (ISR) - Dinamo Tbilisi (GEO)
5:1
29.07.202119:30
Fola Esch (LUX) - Šachtër Soligorsk (BLR)
1:0
29.07.202120:00
FK Škendija (MKD) - Riga FC (LAT)
0:1
29.07.202120:00
Borac Banja Luka (BIH) - Linfield FC (NIR)
0:0
29.07.202120:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - KF Priština (KOS)
4:2

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

20.07.202117:55
NK Domžale (SLO) - FC Honka (FIN)
1:1
20.07.202118:00
Kauno Žalgiris (LTU) - The New Saints FC (WAL)
0:5
21.07.202120:00
FK Čukarički (SRB) - PFK Sumqayit (AZE)
0:0
22.07.202115:00
FC Astana (KAZ) - Aris Soluň (GRE)
2:0
22.07.202115:00
Ararat Jerevan (ARM) - Śląsk Wrocław (POL)
2:4
22.07.202117:30
FK Panevėžys (LTU) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
0:1
22.07.202118:00
KuPS Kuopio (FIN) - Vorskla Poltava (UKR)
2:2
22.07.202118:00
Austria Vídeň (AUT) - Breidablik UBK (ISL)
1:1
22.07.202118:00
PFC Soči (RUS) - Keşlə FK (AZE)
3:0
22.07.202118:00
Molde FK (NOR) - Servette Ženeva (SUI)
3:0
22.07.202118:00
Rīgas Futbola skola (LAT) - Puskás AFC (HUN)
3:0
22.07.202118:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - FC Ashdod (ISR)
0:0
22.07.202118:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Birkirkara FC (MLT)
1:0
22.07.202118:30
F91 Dudelange (LUX) - Bohemians Dublin (IRL)
0:1
22.07.202118:45
IF Elfsborg (SWE) - Milsami Orhei (MDA)
4:0
22.07.202118:45
Hammarby IF (SWE) - NK Maribor (SLO)
3:1
22.07.202119:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Dinamo Brest (BLR)
2:1
22.07.202119:00
Lokomotiv Plovdiv (BUL) - 1. FC Slovácko (CZE)
1:0
22.07.202119:00
KF Laçi (ALB) - CSU Craiova (ROU)
1:0
22.07.202119:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Raków Częstochowa (POL)
0:0
22.07.202119:00
CSKA Sofia (BUL) - FK Liepāja (LAT)
0:0
22.07.202119:00
Gzira United (MLT) - NK Rijeka (CRO)
0:2
22.07.202119:00
Spartak Trnava (SVK) - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (ROU)
0:0
22.07.202119:00
FC Kodaň (DEN) - Torpedo Žodino (BLR)
4:1
22.07.202119:00
Dinamo Batumi (GEO) - BATE Borisov (BLR)
0:1
22.07.202119:00
AEL Limassol (CYP) - Vllaznia Skadar (ALB)
1:0
22.07.202119:00
Petrocub Hîncești (MDA) - Sivasspor (TUR)
0:1
22.07.202119:00
Apollon Limassol (CYP) - MŠK Žilina (SVK)
1:3
22.07.202120:00
FK Shkupi (MKD) - CD Santa Clara (POR)
0:3
22.07.202120:00
Arda Kardžali (BUL) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
0:2
22.07.202120:15
FC Basilej (SUI) - Partizani Tirana (ALB)
3:0
22.07.202120:30
FCSB (ROU) - Šachtër Karagandy (KAZ)
1:0
22.07.202120:30
Velež Mostar (BIH) - AEK Atény (GRE)
2:1
22.07.202120:30
KAA Gent (BEL) - Vålerenga IF (NOR)
4:0
22.07.202120:30
Larne FC (NIR) - AGF Aarhus (DEN)
2:1
22.07.202120:30
Sutjeska Nikšić (MNE) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:0
22.07.202120:45
Hibernian FC (SCO) - FC Santa Coloma (AND)
3:0
22.07.202120:45
Aberdeen FC (SCO) - BK Häcken (SWE)
5:1
22.07.202121:00
Pogoń Szczecin (POL) - NK Osijek (CRO)
0:0
22.07.202121:00
KF Drita (KOS) - Feyenoord Rotterdam (NED)
0:0
22.07.202121:00
Újpest FC (HUN) - FC Vaduz (LIE)
2:1
22.07.202121:00
Dundalk FC (IRL) - Levadia Tallinn (EST)
2:2
22.07.202121:00
FH Hafnarfjördur (ISL) - Rosenborg BK (NOR)
0:2
22.07.202121:00
FK Partizan (SRB) - DAC Dunajská Streda (SVK)
1:0
22.07.202121:00
Hajduk Split (CRO) - Tobol Kostanaj (KAZ)
2:0

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

29.07.202116:00
Šachtër Karagandy (KAZ) - FCSB (ROU)
3:1p
29.07.202116:00
FK Liepāja (LAT) - CSKA Sofia (BUL)
0:1p
29.07.202117:00
Tobol Kostanaj (KAZ) - Hajduk Split (CRO)
4:1e
29.07.202118:00
Vorskla Poltava (UKR) - KuPS Kuopio (FIN)
2:3e
29.07.202118:00
PFK Sumqayit (AZE) - FK Čukarički (SRB)
0:2
29.07.202118:00
FC Vaduz (LIE) - Újpest FC (HUN)
1:3
29.07.202118:00
Birkirkara FC (MLT) - Olimpija Lublaň (SLO)
1:1p
29.07.202118:00
Keşlə FK (AZE) - PFC Soči (RUS)
2:4
29.07.202118:00
FC Honka (FIN) - NK Domžale (SLO)
0:1
29.07.202118:00
Dinamo Brest (BLR) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:2
29.07.202118:30
BK Häcken (SWE) - Aberdeen FC (SCO)
2:0
29.07.202118:30
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe (ROU) - Spartak Trnava (SVK)
1:2p
29.07.202118:30
FC Santa Coloma (AND) - Hibernian FC (SCO)
1:2
29.07.202118:30
Levadia Tallinn (EST) - Dundalk FC (IRL)
1:2
29.07.202118:45
MŠK Žilina (SVK) - Apollon Limassol (CYP)
2:2
29.07.202119:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Arda Kardžali (BUL)
4:0
29.07.202119:00
Sivasspor (TUR) - Petrocub Hîncești (MDA)
1:0
29.07.202119:00
Raków Częstochowa (POL) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:0p
29.07.202119:00
1. FC Slovácko (CZE) - Lokomotiv Plovdiv (BUL)
1:1p
29.07.202119:00
FC Ashdod (ISR) - Qarabağ Ağdam (AZE)
0:1
29.07.202119:00
Rosenborg BK (NOR) - FH Hafnarfjördur (ISL)
4:1
29.07.202119:00
Vålerenga IF (NOR) - KAA Gent (BEL)
2:0
29.07.202119:00
AGF Aarhus (DEN) - Larne FC (NIR)
1:1
29.07.202119:00
Torpedo Žodino (BLR) - FC Kodaň (DEN)
0:5
29.07.202119:00
Milsami Orhei (MDA) - IF Elfsborg (SWE)
0:5
29.07.202119:00
BATE Borisov (BLR) - Dinamo Batumi (GEO)
1:4
29.07.202119:15
The New Saints FC (WAL) - Kauno Žalgiris (LTU)
5:1
29.07.202119:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Sutjeska Nikšić (MNE)
3:1
29.07.202119:30
Breidablik UBK (ISL) - Austria Vídeň (AUT)
2:1
29.07.202120:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - FK Panevėžys (LTU)
1:0
29.07.202120:00
NK Rijeka (CRO) - Gzira United (MLT)
1:0
29.07.202120:00
Partizani Tirana (ALB) - FC Basilej (SUI)
0:2
29.07.202120:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - KF Drita (KOS)
3:2
29.07.202120:00
Śląsk Wrocław (POL) - Ararat Jerevan (ARM)
3:3
29.07.202120:00
AEK Atény (GRE) - Velež Mostar (BIH)
1:1p
29.07.202120:00
Puskás AFC (HUN) - Rīgas Futbola skola (LAT)
0:2
29.07.202120:30
CSU Craiova (ROU) - KF Laçi (ALB)
0:0
29.07.202120:30
Servette Ženeva (SUI) - Molde FK (NOR)
2:0
29.07.202120:30
Aris Soluň (GRE) - FC Astana (KAZ)
2:1e
29.07.202120:45
NK Maribor (SLO) - Hammarby IF (SWE)
0:1
29.07.202120:45
Bohemians Dublin (IRL) - F91 Dudelange (LUX)
3:0
29.07.202120:45
DAC Dunajská Streda (SVK) - FK Partizan (SRB)
0:2
29.07.202121:00
NK Osijek (CRO) - Pogoń Szczecin (POL)
1:0
29.07.202121:00
Vllaznia Skadar (ALB) - AEL Limassol (CYP)
0:1
29.07.202122:00
CD Santa Clara (POR) - FK Shkupi (MKD)
2:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

03.08.202120:45
Linfield FC (NIR) - Fola Esch (LUX)
1:2
05.08.202119:00
Maccabi Haifa (ISR) - HB Tórshavn (FRO)
7:2
05.08.202119:00
Riga FC (LAT) - Hibernians FC (MLT)
0:1
05.08.202120:00
KF Priština (KOS) - FK Bodø/Glimt (NOR)
2:1
05.08.202121:00
Shamrock Rovers (IRL) - Teuta Durrës (ALB)
1:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

12.08.202118:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - KF Priština (KOS)
2:0
12.08.202119:30
Fola Esch (LUX) - Linfield FC (NIR)
2:1
12.08.202120:00
Teuta Durrës (ALB) - Shamrock Rovers (IRL)
0:2
12.08.202120:00
Hibernians FC (MLT) - Riga FC (LAT)
1:4e
12.08.202120:45
HB Tórshavn (FRO) - Maccabi Haifa (ISR)
1:0

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

03.08.202120:45
Bohemians Dublin (IRL) - PAOK Soluň (GRE)
2:1
05.08.202118:00
KuPS Kuopio (FIN) - FC Astana (KAZ)
1:1
05.08.202118:00
PFC Soči (RUS) - FK Partizan (SRB)
1:1
05.08.202118:00
Tobol Kostanaj (KAZ) - MŠK Žilina (SVK)
0:1
05.08.202118:00
Lokomotiv Plovdiv (BUL) - FC Kodaň (DEN)
1:1
05.08.202118:45
IF Elfsborg (SWE) - Velež Mostar (BIH)
1:1
05.08.202119:00
SBV Vitesse (NED) - Dundalk FC (IRL)
2:2
05.08.202119:00
Dinamo Batumi (GEO) - Sivasspor (TUR)
1:2
05.08.202119:00
KF Laçi (ALB) - RSC Anderlecht (BEL)
0:3
05.08.202119:00
Rosenborg BK (NOR) - NK Domžale (SLO)
6:1
05.08.202119:00
AEL Limassol (CYP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
05.08.202119:00
Vojvodina Novi Sad (SRB) - LASK Linz (AUT)
0:1
05.08.202119:00
CSKA Sofia (BUL) - NK Osijek (CRO)
4:2
05.08.202119:30
Trabzonspor (TUR) - Molde FK (NOR)
3:3
05.08.202120:00
Paços Ferreira (POR) - Larne FC (NIR)
4:0
05.08.202120:00
Kolos Kovalivka (UKR) - Šachtër Karagandy (KAZ)
0:0
05.08.202120:00
Śląsk Wrocław (POL) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
2:1
05.08.202120:15
Spartak Trnava (SVK) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:0
05.08.202120:30
KAA Gent (BEL) - Rīgas Futbola skola (LAT)
2:2
05.08.202120:30
FC Luzern (SUI) - Feyenoord Rotterdam (NED)
0:3
05.08.202120:45
The New Saints FC (WAL) - Viktoria Plzeň (CZE)
4:2
05.08.202120:45
Hibernian FC (SCO) - NK Rijeka (CRO)
1:1
05.08.202121:00
Breidablik UBK (ISL) - Aberdeen FC (SCO)
2:3
05.08.202121:00
Raków Częstochowa (POL) - Rubin Kazaň (RUS)
0:0
05.08.202121:00
FK Čukarički (SRB) - Hammarby IF (SWE)
3:1
05.08.202121:00
Újpest FC (HUN) - FC Basilej (SUI)
1:2
05.08.202122:30
CD Santa Clara (POR) - Olimpija Lublaň (SLO)
2:0

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

10.08.202116:00
Šachtër Karagandy (KAZ) - Kolos Kovalivka (UKR)
1:0p
10.08.202120:00
NK Domžale (SLO) - Rosenborg BK (NOR)
1:2
12.08.202115:00
FC Astana (KAZ) - KuPS Kuopio (FIN)
3:4
12.08.202118:00
Molde FK (NOR) - Trabzonspor (TUR)
1:2p
12.08.202118:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - AEL Limassol (CYP)
1:0
12.08.202118:00
Rubin Kazaň (RUS) - Raków Częstochowa (POL)
0:1e
12.08.202118:45
MŠK Žilina (SVK) - Tobol Kostanaj (KAZ)
5:0
12.08.202118:45
Hammarby IF (SWE) - FK Čukarički (SRB)
5:1
12.08.202119:00
Rīgas Futbola skola (LAT) - KAA Gent (BEL)
0:1
12.08.202119:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Śląsk Wrocław (POL)
4:0
12.08.202119:00
PAOK Soluň (GRE) - Bohemians Dublin (IRL)
2:0
12.08.202119:00
Viktoria Plzeň (CZE) - The New Saints FC (WAL)
4:1p
12.08.202119:30
FC Basilej (SUI) - Újpest FC (HUN)
4:0
12.08.202119:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Spartak Trnava (SVK)
1:0
12.08.202120:00
Olimpija Lublaň (SLO) - CD Santa Clara (POR)
0:1
12.08.202120:00
RSC Anderlecht (BEL) - KF Laçi (ALB)
2:1
12.08.202120:00
FC Kodaň (DEN) - Lokomotiv Plovdiv (BUL)
4:2
12.08.202120:00
Velež Mostar (BIH) - IF Elfsborg (SWE)
1:4
12.08.202120:00
Sivasspor (TUR) - Dinamo Batumi (GEO)
1:1e
12.08.202120:00
NK Rijeka (CRO) - Hibernian FC (SCO)
4:1
12.08.202120:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - FC Luzern (SUI)
3:0
12.08.202120:30
Larne FC (NIR) - Paços Ferreira (POR)
1:0
12.08.202120:45
Aberdeen FC (SCO) - Breidablik UBK (ISL)
2:1
12.08.202121:00
LASK Linz (AUT) - Vojvodina Novi Sad (SRB)
6:1
12.08.202121:00
FK Partizan (SRB) - PFC Soči (RUS)
3:2p
12.08.202121:00
Dundalk FC (IRL) - SBV Vitesse (NED)
1:2
12.08.202121:15
NK Osijek (CRO) - CSKA Sofia (BUL)
1:1

předkola - play off - mistrovská část - 1. zápasy

19.08.202118:00
Flora Tallinn (EST) - Shamrock Rovers (IRL)
4:2
19.08.202119:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - FK Bodø/Glimt (NOR)
2:2
19.08.202119:00
Neftçi Baku (AZE) - Maccabi Haifa (ISR)
3:3
19.08.202119:00
Riga FC (LAT) - Lincoln Red Imps (GIB)
1:1
19.08.202119:30
Fola Esch (LUX) - Kairat Almaty (KAZ)
1:4

předkola - play off - mistrovská část - odvety

26.08.202116:00
Kairat Almaty (KAZ) - Fola Esch (LUX)
3:1
26.08.202118:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - Žalgiris Vilnius (LTU)
1:0
26.08.202118:00
Lincoln Red Imps (GIB) - Riga FC (LAT)
3:1e
26.08.202119:00
Maccabi Haifa (ISR) - Neftçi Baku (AZE)
4:0
26.08.202120:45
Shamrock Rovers (IRL) - Flora Tallinn (EST)
0:1

předkola - play off - nemistrovská část - 1. zápasy

19.08.202115:00
Šachtër Karagandy (KAZ) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:2
19.08.202118:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Aberdeen FC (SCO)
1:0
19.08.202118:00
KuPS Kuopio (FIN) - Union Berlín (GER)
0:4
19.08.202118:00
Raków Częstochowa (POL) - KAA Gent (BEL)
1:0
19.08.202119:00
Viktoria Plzeň (CZE) - CSKA Sofia (BUL)
2:0
19.08.202119:00
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Anorthosis Famagusta (CYP)
0:0
19.08.202119:00
LASK Linz (AUT) - St. Johnstone FC (SCO)
1:1
19.08.202119:30
FC Basilej (SUI) - Hammarby IF (SWE)
3:1
19.08.202119:30
Trabzonspor (TUR) - AS Řím (ITA)
1:2
19.08.202120:00
FK Jablonec (CZE) - MŠK Žilina (SVK)
5:1
19.08.202120:00
Sivasspor (TUR) - FC Kodaň (DEN)
1:2
19.08.202120:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - IF Elfsborg (SWE)
5:0
19.08.202120:00
PAOK Soluň (GRE) - NK Rijeka (CRO)
1:1
19.08.202120:00
RSC Anderlecht (BEL) - SBV Vitesse (NED)
3:3
19.08.202120:00
Stade Rennes (FRA) - Rosenborg BK (NOR)
2:0
19.08.202120:30
Paços Ferreira (POR) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:0
19.08.202122:30
CD Santa Clara (POR) - FK Partizan (SRB)
2:1

předkola - play off - nemistrovská část - odvety

26.08.202118:00
MŠK Žilina (SVK) - FK Jablonec (CZE)
0:3
26.08.202119:00
Hammarby IF (SWE) - FC Basilej (SUI)
3:2p
26.08.202119:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3:1
26.08.202119:00
AS Řím (ITA) - Trabzonspor (TUR)
3:0
26.08.202119:00
FC Kodaň (DEN) - Sivasspor (TUR)
5:0
26.08.202119:00
IF Elfsborg (SWE) - Feyenoord Rotterdam (NED)
3:1
26.08.202119:00
SBV Vitesse (NED) - RSC Anderlecht (BEL)
2:1
26.08.202119:00
Rosenborg BK (NOR) - Stade Rennes (FRA)
1:3
26.08.202119:00
CSKA Sofia (BUL) - Viktoria Plzeň (CZE)
3:0e
26.08.202119:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Šachtër Karagandy (KAZ)
2:0
26.08.202120:00
St. Johnstone FC (SCO) - LASK Linz (AUT)
0:2
26.08.202120:00
NK Rijeka (CRO) - PAOK Soluň (GRE)
0:2
26.08.202120:00
KAA Gent (BEL) - Raków Częstochowa (POL)
3:0
26.08.202120:15
Union Berlín (GER) - KuPS Kuopio (FIN)
0:0
26.08.202120:45
Tottenham Hotspur (ENG) - Paços Ferreira (POR)
3:0
26.08.202120:45
Aberdeen FC (SCO) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:3
26.08.202121:00
FK Partizan (SRB) - CD Santa Clara (POR)
2:0

základní skupiny - skupina A

14.09.202116:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Alashkert FC (ARM)
4:1
16.09.202118:45
HJK Helsinky (FIN) - LASK Linz (AUT)
0:2
30.09.202118:45
LASK Linz (AUT) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:1
30.09.202118:45
Alashkert FC (ARM) - HJK Helsinky (FIN)
2:4
21.10.202116:30
HJK Helsinky (FIN) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:5
21.10.202118:45
Alashkert FC (ARM) - LASK Linz (AUT)
0:3
04.11.202118:45
LASK Linz (AUT) - Alashkert FC (ARM)
2:0
04.11.202118:45
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - HJK Helsinky (FIN)
3:0
25.11.202118:45
HJK Helsinky (FIN) - Alashkert FC (ARM)
1:0
25.11.202121:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - LASK Linz (AUT)
0:1
09.12.202118:45
LASK Linz (AUT) - HJK Helsinky (FIN)
3:0
09.12.202118:45
Alashkert FC (ARM) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:1
 TýmZVRPSB
1.LASK Linz (AUT)651012:116
2.Maccabi Tel-Aviv (ISR)632114:411
3.HJK Helsinky (FIN)62045:156
4.Alashkert FC (ARM)60154:151
 TýmZVRPSB
1.LASK Linz (AUT)32106:17
2.Maccabi Tel-Aviv (ISR)32017:26
3.HJK Helsinky (FIN)31021:73
4.Alashkert FC (ARM)30123:81
 TýmZVRPSB
1.LASK Linz (AUT)33006:09
2.Maccabi Tel-Aviv (ISR)31207:25
3.HJK Helsinky (FIN)31024:83
4.Alashkert FC (ARM)30031:70

základní skupiny - skupina B

16.09.202118:45
Flora Tallinn (EST) - KAA Gent (BEL)
0:1
16.09.202121:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - FK Partizan (SRB)
0:2
30.09.202118:45
FK Partizan (SRB) - Flora Tallinn (EST)
2:0
30.09.202118:45
KAA Gent (BEL) - Anorthosis Famagusta (CYP)
2:0
21.10.202118:45
Anorthosis Famagusta (CYP) - Flora Tallinn (EST)
2:2
21.10.202121:00
FK Partizan (SRB) - KAA Gent (BEL)
0:1
04.11.202116:30
Flora Tallinn (EST) - Anorthosis Famagusta (CYP)
2:2
04.11.202118:45
KAA Gent (BEL) - FK Partizan (SRB)
1:1
25.11.202116:30
Flora Tallinn (EST) - FK Partizan (SRB)
1:0
25.11.202121:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - KAA Gent (BEL)
1:0
09.12.202118:45
FK Partizan (SRB) - Anorthosis Famagusta (CYP)
1:1
09.12.202118:45
KAA Gent (BEL) - Flora Tallinn (EST)
1:0
 TýmZVRPSB
1.KAA Gent (BEL)64116:213
2.FK Partizan (SRB)62226:48
3.Anorthosis Famagusta (CYP)61326:96
4.Flora Tallinn (EST)61235:85
 TýmZVRPSB
1.KAA Gent (BEL)32104:17
2.FK Partizan (SRB)31113:24
3.Flora Tallinn (EST)31113:34
4.Anorthosis Famagusta (CYP)31113:44
 TýmZVRPSB
1.KAA Gent (BEL)32012:16
2.FK Partizan (SRB)31113:24
3.Anorthosis Famagusta (CYP)30213:52
4.Flora Tallinn (EST)30122:51

základní skupiny - skupina C

16.09.202121:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - Zarja Luhansk (UKR)
3:1
16.09.202121:00
AS Řím (ITA) - CSKA Sofia (BUL)
5:1
30.09.202118:45
CSKA Sofia (BUL) - FK Bodø/Glimt (NOR)
0:0
30.09.202118:45
Zarja Luhansk (UKR) - AS Řím (ITA)
0:3
21.10.202118:45
FK Bodø/Glimt (NOR) - AS Řím (ITA)
6:1
21.10.202121:00
CSKA Sofia (BUL) - Zarja Luhansk (UKR)
0:1
04.11.202118:45
Zarja Luhansk (UKR) - CSKA Sofia (BUL)
2:0
04.11.202121:00
AS Řím (ITA) - FK Bodø/Glimt (NOR)
2:2
25.11.202121:00
AS Řím (ITA) - Zarja Luhansk (UKR)
4:0
25.11.202121:00
FK Bodø/Glimt (NOR) - CSKA Sofia (BUL)
2:0
09.12.202118:45
CSKA Sofia (BUL) - AS Řím (ITA)
2:3
09.12.202118:45
Zarja Luhansk (UKR) - FK Bodø/Glimt (NOR)
1:1
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)641118:1113
2.FK Bodø/Glimt (NOR)633014:512
3.Zarja Luhansk (UKR)62135:117
4.CSKA Sofia (BUL)60153:131
 TýmZVRPSB
1.FK Bodø/Glimt (NOR)330011:29
2.AS Řím (ITA)321011:37
3.Zarja Luhansk (UKR)31113:44
4.CSKA Sofia (BUL)30122:41
 TýmZVRPSB
1.AS Řím (ITA)32017:86
2.FK Bodø/Glimt (NOR)30303:33
3.Zarja Luhansk (UKR)31022:73
4.CSKA Sofia (BUL)30031:90

základní skupiny - skupina D

16.09.202121:00
FK Jablonec (CZE) - CFR Cluj (ROU)
1:0
16.09.202121:00
Randers FC (DEN) - AZ Alkmaar (NED)
2:2
30.09.202118:45
AZ Alkmaar (NED) - FK Jablonec (CZE)
1:0
30.09.202118:45
CFR Cluj (ROU) - Randers FC (DEN)
1:1
21.10.202121:00
FK Jablonec (CZE) - Randers FC (DEN)
2:2
21.10.202121:00
CFR Cluj (ROU) - AZ Alkmaar (NED)
0:1
04.11.202118:45
AZ Alkmaar (NED) - CFR Cluj (ROU)
2:0
04.11.202118:45
Randers FC (DEN) - FK Jablonec (CZE)
2:2
25.11.202121:00
FK Jablonec (CZE) - AZ Alkmaar (NED)
1:1
25.11.202121:00
Randers FC (DEN) - CFR Cluj (ROU)
2:1
09.12.202118:45
AZ Alkmaar (NED) - Randers FC (DEN)
1:0
09.12.202118:45
CFR Cluj (ROU) - FK Jablonec (CZE)
2:0
 TýmZVRPSB
1.AZ Alkmaar (NED)64208:314
2.Randers FC (DEN)61419:97
3.FK Jablonec (CZE)61326:86
4.CFR Cluj (ROU)61144:74
 TýmZVRPSB
1.AZ Alkmaar (NED)33004:09
2.Randers FC (DEN)31206:55
3.FK Jablonec (CZE)31204:35
4.CFR Cluj (ROU)31113:24
 TýmZVRPSB
1.AZ Alkmaar (NED)31204:35
2.Randers FC (DEN)30213:42
3.FK Jablonec (CZE)30122:51
4.CFR Cluj (ROU)30031:50

základní skupiny - skupina E

14.09.202116:30
Maccabi Haifa (ISR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
0:0
16.09.202118:45
Slavia Praha (CZE) - Union Berlín (GER)
3:1
30.09.202121:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - Slavia Praha (CZE)
2:1
30.09.202121:00
Union Berlín (GER) - Maccabi Haifa (ISR)
3:0
21.10.202118:45
Maccabi Haifa (ISR) - Slavia Praha (CZE)
1:0
21.10.202118:45
Feyenoord Rotterdam (NED) - Union Berlín (GER)
3:1
04.11.202121:00
Slavia Praha (CZE) - Maccabi Haifa (ISR)
1:0
04.11.202121:00
Union Berlín (GER) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:2
25.11.202118:45
Maccabi Haifa (ISR) - Union Berlín (GER)
0:1
25.11.202118:45
Slavia Praha (CZE) - Feyenoord Rotterdam (NED)
2:2
09.12.202121:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - Maccabi Haifa (ISR)
2:1
09.12.202121:00
Union Berlín (GER) - Slavia Praha (CZE)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Feyenoord Rotterdam (NED)642011:614
2.Slavia Praha (CZE)62228:78
3.Union Berlín (GER)62138:97
4.Maccabi Haifa (ISR)61142:74
 TýmZVRPSB
1.Feyenoord Rotterdam (NED)33007:39
2.Slavia Praha (CZE)32106:37
3.Union Berlín (GER)31115:34
4.Maccabi Haifa (ISR)31111:14
 TýmZVRPSB
1.Feyenoord Rotterdam (NED)31204:35
2.Union Berlín (GER)31023:63
3.Slavia Praha (CZE)30122:41
4.Maccabi Haifa (ISR)30031:60

základní skupiny - skupina F

16.09.202118:45
Slovan Bratislava (SVK) - FC Kodaň (DEN)
1:3
16.09.202118:45
Lincoln Red Imps (GIB) - PAOK Soluň (GRE)
0:2
30.09.202121:00
FC Kodaň (DEN) - Lincoln Red Imps (GIB)
3:1
30.09.202121:00
PAOK Soluň (GRE) - Slovan Bratislava (SVK)
1:1
21.10.202118:45
FC Kodaň (DEN) - PAOK Soluň (GRE)
1:2
21.10.202121:00
Slovan Bratislava (SVK) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:0
04.11.202118:45
Lincoln Red Imps (GIB) - Slovan Bratislava (SVK)
1:4
04.11.202121:00
PAOK Soluň (GRE) - FC Kodaň (DEN)
1:2
25.11.202118:45
Slovan Bratislava (SVK) - PAOK Soluň (GRE)
0:0
25.11.202118:45
Lincoln Red Imps (GIB) - FC Kodaň (DEN)
0:4
09.12.202121:00
PAOK Soluň (GRE) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:0
09.12.202121:00
FC Kodaň (DEN) - Slovan Bratislava (SVK)
2:0
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)650115:515
2.PAOK Soluň (GRE)63218:411
3.Slovan Bratislava (SVK)62228:78
4.Lincoln Red Imps (GIB)60062:170
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)32016:36
2.PAOK Soluň (GRE)31114:34
3.Slovan Bratislava (SVK)31113:34
4.Lincoln Red Imps (GIB)30031:100
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)33009:29
2.PAOK Soluň (GRE)32104:17
3.Slovan Bratislava (SVK)31115:44
4.Lincoln Red Imps (GIB)30031:70

základní skupiny - skupina G

16.09.202118:45
Stade Rennes (FRA) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:2
16.09.202118:45
NŠ Mura (SLO) - SBV Vitesse (NED)
0:2
30.09.202121:00
Tottenham Hotspur (ENG) - NŠ Mura (SLO)
5:1
30.09.202121:00
SBV Vitesse (NED) - Stade Rennes (FRA)
1:2
21.10.202118:45
NŠ Mura (SLO) - Stade Rennes (FRA)
1:2
21.10.202118:45
SBV Vitesse (NED) - Tottenham Hotspur (ENG)
1:0
04.11.202121:00
Stade Rennes (FRA) - NŠ Mura (SLO)
1:0
04.11.202121:00
Tottenham Hotspur (ENG) - SBV Vitesse (NED)
3:2
25.11.202118:45
Stade Rennes (FRA) - SBV Vitesse (NED)
3:3
25.11.202118:45
NŠ Mura (SLO) - Tottenham Hotspur (ENG)
2:1
09.12.202121:00
Tottenham Hotspur (ENG) - Stade Rennes (FRA)
0:3k
09.12.202121:00
SBV Vitesse (NED) - NŠ Mura (SLO)
3:1
 TýmZVRPSB
1.Stade Rennes (FRA)642013:714
2.SBV Vitesse (NED)631212:910
3.Tottenham Hotspur (ENG)621311:117
4.NŠ Mura (SLO)61055:143
 TýmZVRPSB
1.Tottenham Hotspur (ENG)32018:66
2.SBV Vitesse (NED)32015:36
3.Stade Rennes (FRA)31206:55
4.NŠ Mura (SLO)31023:53
 TýmZVRPSB
1.Stade Rennes (FRA)33007:29
2.SBV Vitesse (NED)31117:64
3.Tottenham Hotspur (ENG)30123:51
4.NŠ Mura (SLO)30032:90

základní skupiny - skupina H

16.09.202116:30
Kairat Almaty (KAZ) - Omonia Nikósie (CYP)
0:0
16.09.202118:45
Qarabağ Ağdam (AZE) - FC Basilej (SUI)
0:0
30.09.202121:00
FC Basilej (SUI) - Kairat Almaty (KAZ)
4:2
30.09.202121:00
Omonia Nikósie (CYP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:4
21.10.202118:45
Qarabağ Ağdam (AZE) - Kairat Almaty (KAZ)
2:1
21.10.202121:00
FC Basilej (SUI) - Omonia Nikósie (CYP)
3:1
04.11.202116:30
Kairat Almaty (KAZ) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:2
04.11.202118:45
Omonia Nikósie (CYP) - FC Basilej (SUI)
1:1
25.11.202116:30
Kairat Almaty (KAZ) - FC Basilej (SUI)
2:3
25.11.202118:45
Qarabağ Ağdam (AZE) - Omonia Nikósie (CYP)
2:2
09.12.202121:00
FC Basilej (SUI) - Qarabağ Ağdam (AZE)
3:0
09.12.202121:00
Omonia Nikósie (CYP) - Kairat Almaty (KAZ)
0:0
 TýmZVRPSB
1.FC Basilej (SUI)642014:614
2.Qarabağ Ağdam (AZE)632110:811
3.Omonia Nikósie (CYP)60425:104
4.Kairat Almaty (KAZ)60246:112
 TýmZVRPSB
1.FC Basilej (SUI)330010:39
2.Qarabağ Ağdam (AZE)31204:35
3.Omonia Nikósie (CYP)30212:52
4.Kairat Almaty (KAZ)30123:51
 TýmZVRPSB
1.Qarabağ Ağdam (AZE)32016:56
2.FC Basilej (SUI)31204:35
3.Omonia Nikósie (CYP)30213:52
4.Kairat Almaty (KAZ)30123:61

předkolo - 1. zápasy

17.02.2022?
Celtic FC (SCO) - FK Bodø/Glimt (NOR)
info
17.02.2022?
Fenerbahçe SK (TUR) - Slavia Praha (CZE)
info
17.02.2022?
Leicester City (ENG) - Randers FC (DEN)
info
17.02.2022?
Olympique Marseille (FRA) - Qarabağ Ağdam (AZE)
info
17.02.2022?
FC Midtjylland (DEN) - PAOK Soluň (GRE)
info
17.02.2022?
PSV Eindhoven (NED) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
info
17.02.2022?
Sparta Praha (CZE) - FK Partizan (SRB)
info
17.02.2022?
Rapid Vídeň (AUT) - SBV Vitesse (NED)
info

předkolo - odvety

24.02.2022?
FK Bodø/Glimt (NOR) - Celtic FC (SCO)
info
24.02.2022?
Slavia Praha (CZE) - Fenerbahçe SK (TUR)
info
24.02.2022?
Randers FC (DEN) - Leicester City (ENG)
info
24.02.2022?
Qarabağ Ağdam (AZE) - Olympique Marseille (FRA)
info
24.02.2022?
PAOK Soluň (GRE) - FC Midtjylland (DEN)
info
24.02.2022?
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - PSV Eindhoven (NED)
info
24.02.2022?
FK Partizan (SRB) - Sparta Praha (CZE)
info
24.02.2022?
SBV Vitesse (NED) - Rapid Vídeň (AUT)
info

osmifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

osmifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
21.12.2021 Tottenham se chce soudit s UEFA
Manažer Tottenhamu Antonio Conte potvrdil, že klub plánuje podniknout právní kroky proti rozhodnutí UEFA o kontumaci zápasu Evropské konferenční ligy proti Rennes. Tottenham na základě porážky 0:3 u zeleného stolu ze soutěže vypadl, protože skončil na třetím místě. Duel byl odložen kvůli rozšíření koronaviru mezi hráči Spurs. Protože klub nebyl schopen sehrát utkání do konce kalendářního roku, což vyžadují pravidla UEFA, rozhodla evropská fotbalová unie o výsledku sama. "Jsem tím rozhodnutím velmi zklamán, ale budeme se bránit. Měli jsme o postup hrát na hřišti a ne, aby to dopadlo takhle," řekl Conte. (dailymail.co.uk)
20.12.2021 U Fenerbahce skončil Pereira
U týmu Fenerbahce Istanbul, který bude soupeřem pražské Slavie v úvodním vyřazovacím kole Evropské konferenční ligy, skončil portugalský kouč Vítor Pereira, jenž se před touto sezonou vrátil k týmu po pěti letech. Klub to oznámil na twitteru. Osmadvacetinásobnému tureckému šampionovi se pod Pereirovým vedením příliš nedařilo. V domácí soutěži je pátý se ztrátou 14 bodů na vedoucí Trabzonspor. Do Konferenční ligy spadlo Fenerbahce z Evropské ligy, v níž obsadilo v základní skupině třetí místo za Eintrachtem Frankfurt a Olympiakosem Pireus. Do kádru istanbulského celku patří i český obránce Filip Novák. (ČTK)
20.12.2021 Man City, Liverpool a Tottenham zaplatí
Manchester City, Liverpool i Tottenham zaplatí za výtržnosti fanoušků v zápasech evropských pohárů. UEFA je potrestala za vniknutí fanoušků na hřiště. Manchesteru City se to přihodilo v utkání Ligy mistrů proti Paris Saint Germain a podobný incident se ve stejné soutěži odehrál i na Anfieldu, když Liverpool hostil Porto. Oba kluby zaplatí 5000 eur. Tottenham pyká za fanouška, který se dostal na hřiště během utkání Konferenční ligy s Vitesse Arnhem. Navíc zaplatí i za vhazování předmětů na trávník z hlediště. Souhrná pokuta činí 7750 eur. (sport.aktuality.sk)
11.12.2021 Vitesse se odvolá proti trestu
S trestem ve výši 35 tisíc eur, který vyfasovalo od UEFA za chování fanoušků v zápase Evropské konferenční ligy na půdě Stade Rennes (3:3), se nechce smířit Vitesse. Nizozemský celek se proto odvolá. (vi.nl)
10.12.2021 V Konferenční lize byl nejlepší Arthur Cabral
Basilej včera porazila Karabach 3:0 a dvě branky si na své konto připsal Arthur Cabral, brazilský útočník si za to vysloužil ocenění pro nejlepšího hráče šestého hracího dne Konferenční ligy. (uefa.com)
10.12.2021 Feyenoord zaplatí pokutu čtyřicet tisíc eur
UEFA potrestala soupeře pražské Slavie z Evropské konferenční ligy Feyenoord Rotterdam pokutou v celkové výši 48.000 eur (1,22 milionu korun) za chování fanoušků při listopadovém utkání v Edenu. Součástí trestu je i podmínečný zákaz prodeje vstupenek na jedno venkovní pohárové utkání s odkladem na dva roky. Příznivci nizozemského klubu se 25. listopadu při remíze 2:2 provinili odpalováním světlic a házením předmětů, za což UEFA vyměřila pokutu 40.000 eur. Dalších osm tisíc zaplatí Feyenoord za vandalismus fanoušků. Klub dostal nařízeno spojit se se Slavií a dohodnout se na náhradě škody za zničené sedačky. (ČTK)
09.12.2021 Historický úspěch pro Rakousko
Hned tři rakouské kluby si po dnešku zahrají na jaře evropské poháry - Salzburg v Lize mistrů a Rapid Vídeň s LASKem Linz v Konferenční lize - a to pro naše jižní sousedy znamená málokdy vídaný úspěch. Trio zástupců v jarních bojích mělo naposled Rakousko v sezoně 1983/84. (laola1.at)
09.12.2021 Konferenční liga - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Konferenční ligy: Basilej - Karabach 3:0 (33. a 74. Arthur. 62. Kasami), FC Kodaň - Slovan Bratislava 2:0 (30. Wind, 53. Höjlund), Feyenoord - Maccabi Haifa 2:1 (38. Dessers, 65. Nelson - 90+1. David), Omonia - Kairat Almaty 0:0, PAOK Soluň - Lincoln 2:0 (17. Živković, 55. Schwab), Union Berlín - Slavia 1:1 (64. Kruse - 50. Schranz), Vitesse - Mura 3:1 (4. Buitink, 35. Openda, 40. Huisman - 82. Maroša).
09.12.2021 Slavia veze z Berlína remízu a postup
Výsledek dnešního zápasu Konferenční ligy: Union Berlín - Slavia 1:1 (64. Kruse - 50. Schranz).
09.12.2021 Dojíždíme na střeleckou produktivitu, smutnil Rada
Jablonec v Evropské konferenční lize prohrál v Kluži (0:2) a s pohárovou Evropou se rozloučil. "Jsme zklamaní porážkou. První poločas byl z naší strany povedený, domácí jsme prakticky do ničeho nepustili. Byli jsme nepřesní ve finální fázi, někdy jsme se snažili ještě o lepší finální přihrávku. Se závěrečným hvizdem prvního poločasu jsme dostali úplně zbytečnou branku. Inkasovaná branka do kabin nás trochu srazila. Prohrávali jsme, ale chtěli jsme navázat hrou na náš první poločas. Dál jsme se snažili, domácí byli trochu víc zatažení a my jsme měli méně prostoru než v prvním poločase. Chtěli jsme vyhrát, šli jsme do rizika a hráli jsme hodně vysoko. Bohužel pak přišla druhá branka, kdy jsme to tam nechali trochu otevřené. Šance si vytváříme, ale branky nevstřelíme. Měli jsme asi čtyři šance, ale dojíždíme na střeleckou produktivitu stejně jako v lize," konstatoval jablonecký kouč Petr Rada. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.12.
LASK Linz - HJK Helsinky
3:0
09.12.
Alashkert FC - Maccabi Tel-Aviv
1:1
09.12.
FK Partizan - Anorthosis Famagusta
1:1
09.12.
KAA Gent - Flora Tallinn
1:0
09.12.
CSKA Sofia - AS Řím
2:3
09.12.
Zarja Luhansk - FK Bodø/Glimt
1:1
09.12.
AZ Alkmaar - Randers FC
1:0
09.12.
CFR Cluj - FK Jablonec
2:0
09.12.
Feyenoord - Maccabi Haifa
2:1
09.12.
Union Berlín - Slavia Praha
1:1
09.12.
PAOK Soluň - Lincoln Red Imps
2:0
09.12.
FC Kodaň - Slovan Bratislava
2:0
09.12.
Tottenham Hotspur - Stade Rennes
0:3k
09.12.
SBV Vitesse - NŠ Mura
3:1
09.12.
FC Basilej - Qarabağ Ağdam
3:0
09.12.
Omonia Nikósie - Kairat Almaty
0:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
17.02.?
Celtic FC - FK Bodø/Glimt
info
17.02.?
Fenerbahçe SK - Slavia Praha
info
17.02.?
Leicester City - Randers FC
info
17.02.?
Marseille - Qarabağ Ağdam
info
17.02.?
FC Midtjylland - PAOK Soluň
info
17.02.?
PSV Eindhoven - Maccabi Tel-Aviv
info
17.02.?
Sparta Praha - FK Partizan
info
17.02.?
Rapid Vídeň - SBV Vitesse
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak dopadnou Sparta a Slavia v prvním kole playoff Konferenční ligy?
Hlasovat