Konferenční liga UEFA - Konferenční liga 2021/2022 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

06.07.2021
17:45
Mosta FC (MLT)
3:2
Spartak Trnava (SVK)
06.07.2021
17:50
Mons Calpe (GIB)
1:1
FC Santa Coloma (AND)
06.07.2021
20:30
FK Podgorica (MNE)
1:0
KF Laçi (ALB)
08.07.2021
16:00
FK Liepāja (LAT)
1:1
Struga Trim-Lum (MKD)
08.07.2021
16:00
Sileks Kratovo (MKD)
1:1
Petroclub Hîn. (MDA)
08.07.2021
16:00
FC Noah (ARM)
1:0
KuPS Kuopio (FIN)
08.07.2021
17:30
Inter Turku (FIN)
1:1
Puskás AFC (HUN)
08.07.2021
18:00
FC Honka (FIN)
0:0
NSÍ Runavík (FRO)
08.07.2021
18:00
UE Sant Julià (AND)
0:0
Gzira United (MLT)
08.07.2021
18:00
Rīgas FS (LAT)
2:3
KÍ Klaksvík (FRO)
08.07.2021
18:00
Sūduva (LTU)
2:1
FK Valmiera (LAT)
08.07.2021
18:30
Levadia Tallinn (EST)
3:1
St Joseph's FC (GIB)
08.07.2021
18:45
MŠK Žilina (SVK)
5:1
Dila Gori (GEO)
08.07.2021
18:45
Dundalk FC (IRL)
4:0
Newtown AFC (WAL)
08.07.2021
19:00
Racing FC (LUX)
2:3
Breidablik UBK (ISL)
08.07.2021
19:00
Milsami Orhei (MDA)
0:0
FK Sarajevo (BIH)
08.07.2021
19:45
Glentoran FC (NIR)
1:1
TNS (WAL)
08.07.2021
20:00
Europa FC (GIB)
0:0
Kauno Žalgiris (LTU)
08.07.2021
20:00
Birkirkara FC (MLT)
1:0
SP La Fiorita (SMR)
08.07.2021
20:00
KF Drita (KOS)
2:1
Dečić Tuzi (MNE)
08.07.2021
20:00
Partizani Tirana (ALB)
5:2
Sfîntul G. (MDA)
08.07.2021
20:00
MOL Fehérvár (HUN)
1:1
Ararat Jerevan (ARM)
08.07.2021
20:00
Bala Town (WAL)
0:1
Larne FC (NIR)
08.07.2021
20:00
NK Domžale (SLO)
1:0
Swift Hesperange (LUX)
08.07.2021
20:00
Paide Linnam. (EST)
1:2
Śląsk Wrocław (POL)
08.07.2021
20:00
FH Hafnar. (ISL)
1:0
Sligo Rovers (IRL)
08.07.2021
20:00
FK Shkupi (MKD)
2:0
KF Llapi (KOS)
08.07.2021
20:30
Sutjeska (MNE)
1:0
FC Gagra (GEO)
08.07.2021
20:30
Velež Mostar (BIH)
2:1
Coleraine FC (NIR)
08.07.2021
20:45
SP Tre Penne (SMR)
0:4
Dinamo Batumi (GEO)
08.07.2021
20:45
NK Maribor (SLO)
1:0
FC Urartu (ARM)
08.07.2021
21:00
Široki Brijeg (BIH)
3:1
Vllaznia Skadar (ALB)
08.07.2021
21:45
Stjarnan FC (ISL)
1:1
Bohemians Dublin (IRL)

předkola - 1. předkolo - odvety

13.07.2021
18:45
Newtown AFC (WAL)
0:1
Dundalk FC (IRL)
15.07.2021
15:00
Ararat Jerevan (ARM)
2:0
MOL Fehérvár (HUN)
15.07.2021
17:00
Struga Trim-Lum (MKD)
1:4
FK Liepāja (LAT)
15.07.2021
18:00
FK Valmiera (LAT)
0:0
Sūduva (LTU)
15.07.2021
18:00
Kauno Žalgiris (LTU)
2:0
Europa FC (GIB)
15.07.2021
18:00
FC Gagra (GEO)
1:1
Sutjeska (MNE)
15.07.2021
18:00
FC Urartu (ARM)
0:1
NK Maribor (SLO)
15.07.2021
18:00
KuPS Kuopio (FIN)
5:0
FC Noah (ARM)
15.07.2021
18:30
FC Santa Coloma (AND)
4:0
Mons Calpe (GIB)
15.07.2021
18:30
Dinamo Batumi (GEO)
3:0
SP Tre Penne (SMR)
15.07.2021
18:30
St Joseph's FC (GIB)
1:1
Levadia Tallinn (EST)
15.07.2021
19:00
Sligo Rovers (IRL)
1:2
FH Hafnar. (ISL)
15.07.2021
19:00
NSÍ Runavík (FRO)
1:3
FC Honka (FIN)
15.07.2021
19:00
Petroclub Hîn. (MDA)
1:0
Sileks Kratovo (MKD)
15.07.2021
19:00
Dila Gori (GEO)
2:1
MŠK Žilina (SVK)
15.07.2021
19:00
Sfîntul G. (MDA)
2:3
Partizani Tirana (ALB)
15.07.2021
19:15
TNS (WAL)
2:0
Glentoran FC (NIR)
15.07.2021
20:00
KF Laçi (ALB)
3:0e
FK Podgorica (MNE)
15.07.2021
20:00
Puskás AFC (HUN)
2:0
Inter Turku (FIN)
15.07.2021
20:00
Gzira United (MLT)
2:1p
UE Sant Julià (AND)
15.07.2021
20:00
Swift Hesperange (LUX)
1:1
NK Domžale (SLO)
15.07.2021
20:00
KF Llapi (KOS)
1:1
FK Shkupi (MKD)
15.07.2021
20:30
Larne FC (NIR)
1:0
Bala Town (WAL)
15.07.2021
20:45
Bohemians Dublin (IRL)
3:0
Stjarnan FC (ISL)
15.07.2021
20:45
SP La Fiorita (SMR)
1:1
Birkirkara FC (MLT)
15.07.2021
20:45
Spartak Trnava (SVK)
2:0
Mosta FC (MLT)
15.07.2021
20:45
Dečić Tuzi (MNE)
0:1
KF Drita (KOS)
15.07.2021
21:00
Vllaznia Skadar (ALB)
3:0
Široki Brijeg (BIH)
15.07.2021
21:00
KÍ Klaksvík (FRO)
2:4e
Rīgas FS (LAT)
15.07.2021
21:00
Śląsk Wrocław (POL)
2:0
Paide Linnam. (EST)
15.07.2021
21:00
Coleraine FC (NIR)
1:2
Velež Mostar (BIH)
15.07.2021
21:00
Breidablik UBK (ISL)
2:0
Racing FC (LUX)
15.07.2021
21:00
FK Sarajevo (BIH)
0:1
Milsami Orhei (MDA)

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

20.07.2021
18:00
KF Priština (KOS)
4:1
Connah's Quay (WAL)
20.07.2021
21:00
SS Folgore (SMR)
1:3
Hibernians FC (MLT)
22.07.2021
18:30
Dinamo Tbilisi (GEO)
1:2
Maccabi Haifa (ISR)
22.07.2021
19:00
Teuta Durrës (ALB)
0:2
Inter E. (AND)
22.07.2021
19:00
Riga FC (LAT)
2:0
FK Škendija (MKD)
22.07.2021
20:00
HB Tórshavn (FRO)
4:0
Bud. Podg. (MNE)
22.07.2021
20:45
Linfield FC (NIR)
4:0
Borac Banja Luka (BIH)
22.07.2021
21:00
Valur Reykjavík (ISL)
0:3
FK Bodø/Glimt (NOR)
22.07.2021
21:30
Šachtër S. (BLR)
1:2
Fola Esch (LUX)

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

27.07.2021
17:45
Inter E. (AND)
0:3e
Teuta Durrës (ALB)
27.07.2021
20:00
Bud. Podg. (MNE)
0:2
HB Tórshavn (FRO)
27.07.2021
20:00
Hibernians FC (MLT)
4:2
SS Folgore (SMR)
29.07.2021
18:00
FK Bodø/Glimt (NOR)
3:0
Valur Reykjavík (ISL)
29.07.2021
19:00
Maccabi Haifa (ISR)
5:1
Dinamo Tbilisi (GEO)
29.07.2021
19:30
Fola Esch (LUX)
1:0
Šachtër S. (BLR)
29.07.2021
20:00
FK Škendija (MKD)
0:1
Riga FC (LAT)
29.07.2021
20:00
Borac Banja Luka (BIH)
0:0
Linfield FC (NIR)
29.07.2021
20:00
Connah's Quay (WAL)
4:2
KF Priština (KOS)

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

20.07.2021
17:55
NK Domžale (SLO)
1:1
FC Honka (FIN)
20.07.2021
18:00
Kauno Žalgiris (LTU)
0:5
TNS (WAL)
21.07.2021
20:00
FK Čukarički (SRB)
0:0
PFK Sumqayit (AZE)
22.07.2021
15:00
FC Astana (KAZ)
2:0
Aris Soluň (GRE)
22.07.2021
15:00
Ararat Jerevan (ARM)
2:4
Śląsk Wrocław (POL)
22.07.2021
17:30
FK Panevėžys (LTU)
0:1
Vojvodina (SRB)
22.07.2021
18:00
KuPS Kuopio (FIN)
2:2
Vorskla Poltava (UKR)
22.07.2021
18:00
Austria Vídeň (AUT)
1:1
Breidablik UBK (ISL)
22.07.2021
18:00
PFC Soči (RUS)
3:0
FK Shamakhi (AZE)
22.07.2021
18:00
Molde FK (NOR)
3:0
Servette Ženeva (SUI)
22.07.2021
18:00
Rīgas FS (LAT)
3:0
Puskás AFC (HUN)
22.07.2021
18:00
Qarabağ Ağdam (AZE)
0:0
FC Ashdod (ISR)
22.07.2021
18:00
Olimpija Lublaň (SLO)
1:0
Birkirkara FC (MLT)
22.07.2021
18:30
F91 Dudelange (LUX)
0:1
Bohemians Dublin (IRL)
22.07.2021
18:45
IF Elfsborg (SWE)
4:0
Milsami Orhei (MDA)
22.07.2021
18:45
Hammarby IF (SWE)
3:1
NK Maribor (SLO)
22.07.2021
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
2:1
Dinamo Brest (BLR)
22.07.2021
19:00
L. Plovdiv (BUL)
1:0
1. FC Slovácko (CZE)
22.07.2021
19:00
KF Laçi (ALB)
1:0
CSU Craiova (ROU)
22.07.2021
19:00
Sūduva (LTU)
0:0
Raków Czę. (POL)
22.07.2021
19:00
CSKA Sofia (BUL)
0:0
FK Liepāja (LAT)
22.07.2021
19:00
Gzira United (MLT)
0:2
NK Rijeka (CRO)
22.07.2021
19:00
Spartak Trnava (SVK)
0:0
Sepsi OSK (ROU)
22.07.2021
19:00
FC Kodaň (DEN)
4:1
Torpedo Žodino (BLR)
22.07.2021
19:00
Dinamo Batumi (GEO)
0:1
BATE Borisov (BLR)
22.07.2021
19:00
AEL Limassol (CYP)
1:0
Vllaznia Skadar (ALB)
22.07.2021
19:00
Petroclub Hîn. (MDA)
0:1
Sivasspor (TUR)
22.07.2021
19:00
Apollon Limassol (CYP)
1:3
MŠK Žilina (SVK)
22.07.2021
20:00
FK Shkupi (MKD)
0:3
CD Santa Clara (POR)
22.07.2021
20:00
Arda Kardžali (BUL)
0:2
Hap B-She. (ISR)
22.07.2021
20:15
FC Basilej (SUI)
3:0
Partizani Tirana (ALB)
22.07.2021
20:30
FCSB (ROU)
1:0
Šachtër K. (KAZ)
22.07.2021
20:30
Velež Mostar (BIH)
2:1
AEK Atény (GRE)
22.07.2021
20:30
KAA Gent (BEL)
4:0
Vålerenga IF (NOR)
22.07.2021
20:30
Larne FC (NIR)
2:1
AGF Aarhus (DEN)
22.07.2021
20:30
Sutjeska (MNE)
0:0
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
22.07.2021
20:45
Hibernian FC (SCO)
3:0
FC Santa Coloma (AND)
22.07.2021
20:45
Aberdeen FC (SCO)
5:1
BK Häcken (SWE)
22.07.2021
21:00
Pogoń Szczecin (POL)
0:0
NK Osijek (CRO)
22.07.2021
21:00
KF Drita (KOS)
0:0
Feyenoord (NED)
22.07.2021
21:00
Újpest FC (HUN)
2:1
FC Vaduz (LIE)
22.07.2021
21:00
Dundalk FC (IRL)
2:2
Levadia Tallinn (EST)
22.07.2021
21:00
FH Hafnar. (ISL)
0:2
Rosenborg BK (NOR)
22.07.2021
21:00
FK Partizan (SRB)
1:0
Dunajská Streda (SVK)
22.07.2021
21:00
Hajduk Split (CRO)
2:0
Tobol Kostanaj (KAZ)

předkola - 2. předkolo - nemistrovská část - odvety

29.07.2021
16:00
Šachtër K. (KAZ)
3:1p
FCSB (ROU)
29.07.2021
16:00
FK Liepāja (LAT)
0:1p
CSKA Sofia (BUL)
29.07.2021
17:00
Tobol Kostanaj (KAZ)
4:1e
Hajduk Split (CRO)
29.07.2021
18:00
Vorskla Poltava (UKR)
2:3e
KuPS Kuopio (FIN)
29.07.2021
18:00
PFK Sumqayit (AZE)
0:2
FK Čukarički (SRB)
29.07.2021
18:00
FC Vaduz (LIE)
1:3
Újpest FC (HUN)
29.07.2021
18:00
Birkirkara FC (MLT)
1:1p
Olimpija Lublaň (SLO)
29.07.2021
18:00
FK Shamakhi (AZE)
2:4
PFC Soči (RUS)
29.07.2021
18:00
FC Honka (FIN)
0:1
NK Domžale (SLO)
29.07.2021
18:00
Dinamo Brest (BLR)
1:2
Viktoria Plzeň (CZE)
29.07.2021
18:30
BK Häcken (SWE)
2:0
Aberdeen FC (SCO)
29.07.2021
18:30
Sepsi OSK (ROU)
1:2p
Spartak Trnava (SVK)
29.07.2021
18:30
FC Santa Coloma (AND)
1:2
Hibernian FC (SCO)
29.07.2021
18:30
Levadia Tallinn (EST)
1:2
Dundalk FC (IRL)
29.07.2021
18:45
MŠK Žilina (SVK)
2:2
Apollon Limassol (CYP)
29.07.2021
19:00
Hap B-She. (ISR)
4:0
Arda Kardžali (BUL)
29.07.2021
19:00
Sivasspor (TUR)
1:0
Petroclub Hîn. (MDA)
29.07.2021
19:00
Raków Czę. (POL)
1:0p
Sūduva (LTU)
29.07.2021
19:00
1. FC Slovácko (CZE)
1:1p
L. Plovdiv (BUL)
29.07.2021
19:00
FC Ashdod (ISR)
0:1
Qarabağ Ağdam (AZE)
29.07.2021
19:00
Rosenborg BK (NOR)
4:1
FH Hafnar. (ISL)
29.07.2021
19:00
Vålerenga IF (NOR)
2:0
KAA Gent (BEL)
29.07.2021
19:00
AGF Aarhus (DEN)
1:1
Larne FC (NIR)
29.07.2021
19:00
Torpedo Žodino (BLR)
0:5
FC Kodaň (DEN)
29.07.2021
19:00
Milsami Orhei (MDA)
0:5
IF Elfsborg (SWE)
29.07.2021
19:00
BATE Borisov (BLR)
1:4
Dinamo Batumi (GEO)
29.07.2021
19:15
TNS (WAL)
5:1
Kauno Žalgiris (LTU)
29.07.2021
19:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:1
Sutjeska (MNE)
29.07.2021
19:30
Breidablik UBK (ISL)
2:1
Austria Vídeň (AUT)
29.07.2021
20:00
Vojvodina (SRB)
1:0
FK Panevėžys (LTU)
29.07.2021
20:00
NK Rijeka (CRO)
1:0
Gzira United (MLT)
29.07.2021
20:00
Partizani Tirana (ALB)
0:2
FC Basilej (SUI)
29.07.2021
20:00
Feyenoord (NED)
3:2
KF Drita (KOS)
29.07.2021
20:00
Śląsk Wrocław (POL)
3:3
Ararat Jerevan (ARM)
29.07.2021
20:00
AEK Atény (GRE)
1:1p
Velež Mostar (BIH)
29.07.2021
20:00
Puskás AFC (HUN)
0:2
Rīgas FS (LAT)
29.07.2021
20:30
CSU Craiova (ROU)
0:0
KF Laçi (ALB)
29.07.2021
20:30
Servette Ženeva (SUI)
2:0
Molde FK (NOR)
29.07.2021
20:30
Aris Soluň (GRE)
2:1e
FC Astana (KAZ)
29.07.2021
20:45
NK Maribor (SLO)
0:1
Hammarby IF (SWE)
29.07.2021
20:45
Bohemians Dublin (IRL)
3:0
F91 Dudelange (LUX)
29.07.2021
20:45
Dunajská Streda (SVK)
0:2
FK Partizan (SRB)
29.07.2021
21:00
NK Osijek (CRO)
1:0
Pogoń Szczecin (POL)
29.07.2021
21:00
Vllaznia Skadar (ALB)
0:1
AEL Limassol (CYP)
29.07.2021
22:00
CD Santa Clara (POR)
2:0
FK Shkupi (MKD)

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

03.08.2021
20:45
Linfield FC (NIR)
1:2
Fola Esch (LUX)
05.08.2021
19:00
Maccabi Haifa (ISR)
7:2
HB Tórshavn (FRO)
05.08.2021
19:00
Riga FC (LAT)
0:1
Hibernians FC (MLT)
05.08.2021
20:00
KF Priština (KOS)
2:1
FK Bodø/Glimt (NOR)
05.08.2021
21:00
Shamrock Rovers (IRL)
1:0
Teuta Durrës (ALB)

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

12.08.2021
18:00
FK Bodø/Glimt (NOR)
2:0
KF Priština (KOS)
12.08.2021
19:30
Fola Esch (LUX)
2:1
Linfield FC (NIR)
12.08.2021
20:00
Teuta Durrës (ALB)
0:2
Shamrock Rovers (IRL)
12.08.2021
20:00
Hibernians FC (MLT)
1:4e
Riga FC (LAT)
12.08.2021
20:45
HB Tórshavn (FRO)
1:0
Maccabi Haifa (ISR)

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - 1. zápasy

03.08.2021
20:45
Bohemians Dublin (IRL)
2:1
PAOK Soluň (GRE)
05.08.2021
18:00
KuPS Kuopio (FIN)
1:1
FC Astana (KAZ)
05.08.2021
18:00
PFC Soči (RUS)
1:1
FK Partizan (SRB)
05.08.2021
18:00
Tobol Kostanaj (KAZ)
0:1
MŠK Žilina (SVK)
05.08.2021
18:00
L. Plovdiv (BUL)
1:1
FC Kodaň (DEN)
05.08.2021
18:45
IF Elfsborg (SWE)
1:1
Velež Mostar (BIH)
05.08.2021
19:00
SBV Vitesse (NED)
2:2
Dundalk FC (IRL)
05.08.2021
19:00
Dinamo Batumi (GEO)
1:2
Sivasspor (TUR)
05.08.2021
19:00
KF Laçi (ALB)
0:3
RSC Anderlecht (BEL)
05.08.2021
19:00
Rosenborg BK (NOR)
6:1
NK Domžale (SLO)
05.08.2021
19:00
AEL Limassol (CYP)
1:1
Qarabağ Ağdam (AZE)
05.08.2021
19:00
Vojvodina (SRB)
0:1
LASK Linz (AUT)
05.08.2021
19:00
CSKA Sofia (BUL)
4:2
NK Osijek (CRO)
05.08.2021
19:30
Trabzonspor (TUR)
3:3
Molde FK (NOR)
05.08.2021
20:00
Paços Ferreira (POR)
4:0
Larne FC (NIR)
05.08.2021
20:00
Kolos Kovalivka (UKR)
0:0
Šachtër K. (KAZ)
05.08.2021
20:00
Śląsk Wrocław (POL)
2:1
Hap B-She. (ISR)
05.08.2021
20:15
Spartak Trnava (SVK)
0:0
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
05.08.2021
20:30
KAA Gent (BEL)
2:2
Rīgas FS (LAT)
05.08.2021
20:30
FC Luzern (SUI)
0:3
Feyenoord (NED)
05.08.2021
20:45
TNS (WAL)
4:2
Viktoria Plzeň (CZE)
05.08.2021
20:45
Hibernian FC (SCO)
1:1
NK Rijeka (CRO)
05.08.2021
21:00
Breidablik UBK (ISL)
2:3
Aberdeen FC (SCO)
05.08.2021
21:00
Raków Czę. (POL)
0:0
Rubin Kazaň (RUS)
05.08.2021
21:00
FK Čukarički (SRB)
3:1
Hammarby IF (SWE)
05.08.2021
21:00
Újpest FC (HUN)
1:2
FC Basilej (SUI)
05.08.2021
22:30
CD Santa Clara (POR)
2:0
Olimpija Lublaň (SLO)

předkola - 3. předkolo - nemistrovská část - odvety

10.08.2021
16:00
Šachtër K. (KAZ)
1:0p
Kolos Kovalivka (UKR)
10.08.2021
20:00
NK Domžale (SLO)
1:2
Rosenborg BK (NOR)
12.08.2021
15:00
FC Astana (KAZ)
3:4
KuPS Kuopio (FIN)
12.08.2021
18:00
Molde FK (NOR)
1:2p
Trabzonspor (TUR)
12.08.2021
18:00
Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
AEL Limassol (CYP)
12.08.2021
18:00
Rubin Kazaň (RUS)
0:1e
Raków Czę. (POL)
12.08.2021
18:45
MŠK Žilina (SVK)
5:0
Tobol Kostanaj (KAZ)
12.08.2021
18:45
Hammarby IF (SWE)
5:1
FK Čukarički (SRB)
12.08.2021
19:00
Rīgas FS (LAT)
0:1
KAA Gent (BEL)
12.08.2021
19:00
Hap B-She. (ISR)
4:0
Śląsk Wrocław (POL)
12.08.2021
19:00
PAOK Soluň (GRE)
2:0
Bohemians Dublin (IRL)
12.08.2021
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
4:1p
TNS (WAL)
12.08.2021
19:30
FC Basilej (SUI)
4:0
Újpest FC (HUN)
12.08.2021
19:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
Spartak Trnava (SVK)
12.08.2021
20:00
Olimpija Lublaň (SLO)
0:1
CD Santa Clara (POR)
12.08.2021
20:00
RSC Anderlecht (BEL)
2:1
KF Laçi (ALB)
12.08.2021
20:00
FC Kodaň (DEN)
4:2
L. Plovdiv (BUL)
12.08.2021
20:00
Velež Mostar (BIH)
1:4
IF Elfsborg (SWE)
12.08.2021
20:00
Sivasspor (TUR)
1:1e
Dinamo Batumi (GEO)
12.08.2021
20:00
NK Rijeka (CRO)
4:1
Hibernian FC (SCO)
12.08.2021
20:00
Feyenoord (NED)
3:0
FC Luzern (SUI)
12.08.2021
20:30
Larne FC (NIR)
1:0
Paços Ferreira (POR)
12.08.2021
20:45
Aberdeen FC (SCO)
2:1
Breidablik UBK (ISL)
12.08.2021
21:00
LASK Linz (AUT)
6:1
Vojvodina (SRB)
12.08.2021
21:00
FK Partizan (SRB)
3:2p
PFC Soči (RUS)
12.08.2021
21:00
Dundalk FC (IRL)
1:2
SBV Vitesse (NED)
12.08.2021
21:15
NK Osijek (CRO)
1:1
CSKA Sofia (BUL)

předkola - play off - mistrovská část - 1. zápasy

19.08.2021
18:00
Flora Tallinn (EST)
4:2
Shamrock Rovers (IRL)
19.08.2021
19:00
Žalgiris (LTU)
2:2
FK Bodø/Glimt (NOR)
19.08.2021
19:00
Neftçi Baku (AZE)
3:3
Maccabi Haifa (ISR)
19.08.2021
19:00
Riga FC (LAT)
1:1
Lincoln Red Imps (GIB)
19.08.2021
19:30
Fola Esch (LUX)
1:4
Kairat Almaty (KAZ)

předkola - play off - mistrovská část - odvety

26.08.2021
16:00
Kairat Almaty (KAZ)
3:1
Fola Esch (LUX)
26.08.2021
18:00
FK Bodø/Glimt (NOR)
1:0
Žalgiris (LTU)
26.08.2021
18:00
Lincoln Red Imps (GIB)
3:1e
Riga FC (LAT)
26.08.2021
19:00
Maccabi Haifa (ISR)
4:0
Neftçi Baku (AZE)
26.08.2021
20:45
Shamrock Rovers (IRL)
0:1
Flora Tallinn (EST)

předkola - play off - nemistrovská část - 1. zápasy

19.08.2021
15:00
Šachtër K. (KAZ)
1:2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
19.08.2021
18:00
Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
Aberdeen FC (SCO)
19.08.2021
18:00
KuPS Kuopio (FIN)
0:4
Union Berlín (GER)
19.08.2021
18:00
Raków Czę. (POL)
1:0
KAA Gent (BEL)
19.08.2021
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
2:0
CSKA Sofia (BUL)
19.08.2021
19:00
Hap B-She. (ISR)
0:0
Anorthosis (CYP)
19.08.2021
19:00
LASK Linz (AUT)
1:1
St. Johnstone FC (SCO)
19.08.2021
19:30
FC Basilej (SUI)
3:1
Hammarby IF (SWE)
19.08.2021
19:30
Trabzonspor (TUR)
1:2
AS Řím (ITA)
19.08.2021
20:00
FK Jablonec (CZE)
5:1
MŠK Žilina (SVK)
19.08.2021
20:00
Sivasspor (TUR)
1:2
FC Kodaň (DEN)
19.08.2021
20:00
Feyenoord (NED)
5:0
IF Elfsborg (SWE)
19.08.2021
20:00
PAOK Soluň (GRE)
1:1
NK Rijeka (CRO)
19.08.2021
20:00
RSC Anderlecht (BEL)
3:3
SBV Vitesse (NED)
19.08.2021
20:00
Stade Rennes (FRA)
2:0
Rosenborg BK (NOR)
19.08.2021
20:30
Paços Ferreira (POR)
1:0
Tottenham (ENG)
19.08.2021
22:30
CD Santa Clara (POR)
2:1
FK Partizan (SRB)

předkola - play off - nemistrovská část - odvety

26.08.2021
18:00
MŠK Žilina (SVK)
0:3
FK Jablonec (CZE)
26.08.2021
19:00
Hammarby IF (SWE)
3:2p
FC Basilej (SUI)
26.08.2021
19:00
Anorthosis (CYP)
3:1
Hap B-She. (ISR)
26.08.2021
19:00
AS Řím (ITA)
3:0
Trabzonspor (TUR)
26.08.2021
19:00
FC Kodaň (DEN)
5:0
Sivasspor (TUR)
26.08.2021
19:00
IF Elfsborg (SWE)
3:1
Feyenoord (NED)
26.08.2021
19:00
SBV Vitesse (NED)
2:1
RSC Anderlecht (BEL)
26.08.2021
19:00
Rosenborg BK (NOR)
1:3
Stade Rennes (FRA)
26.08.2021
19:00
CSKA Sofia (BUL)
3:0e
Viktoria Plzeň (CZE)
26.08.2021
19:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:0
Šachtër K. (KAZ)
26.08.2021
20:00
St. Johnstone FC (SCO)
0:2
LASK Linz (AUT)
26.08.2021
20:00
NK Rijeka (CRO)
0:2
PAOK Soluň (GRE)
26.08.2021
20:00
KAA Gent (BEL)
3:0
Raków Czę. (POL)
26.08.2021
20:15
Union Berlín (GER)
0:0
KuPS Kuopio (FIN)
26.08.2021
20:45
Tottenham (ENG)
3:0
Paços Ferreira (POR)
26.08.2021
20:45
Aberdeen FC (SCO)
1:3
Qarabağ Ağdam (AZE)
26.08.2021
21:00
FK Partizan (SRB)
2:0
CD Santa Clara (POR)

základní skupiny - skupina A

14.09.2021
16:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
4:1
Alashkert FC (ARM)
16.09.2021
18:45
HJK Helsinky (FIN)
0:2
LASK Linz (AUT)
30.09.2021
18:45
LASK Linz (AUT)
1:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
30.09.2021
18:45
Alashkert FC (ARM)
2:4
HJK Helsinky (FIN)
21.10.2021
16:30
HJK Helsinky (FIN)
0:5
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
21.10.2021
18:45
Alashkert FC (ARM)
0:3
LASK Linz (AUT)
04.11.2021
18:45
LASK Linz (AUT)
2:0
Alashkert FC (ARM)
04.11.2021
18:45
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:0
HJK Helsinky (FIN)
25.11.2021
18:45
HJK Helsinky (FIN)
1:0
Alashkert FC (ARM)
25.11.2021
21:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:1
LASK Linz (AUT)
09.12.2021
18:45
LASK Linz (AUT)
3:0
HJK Helsinky (FIN)
09.12.2021
18:45
Alashkert FC (ARM)
1:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
LASK Linz (AUT)
6
5
1
0
12 : 1
16
2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
6
3
2
1
14 : 4
11
3
HJK Helsinky (FIN)
6
2
0
4
5 : 15
6
4
Alashkert FC (ARM)
6
0
1
5
4 : 15
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
LASK Linz (AUT)
3
2
1
0
6 : 1
7
2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3
2
0
1
7 : 2
6
3
HJK Helsinky (FIN)
3
1
0
2
1 : 7
3
4
Alashkert FC (ARM)
3
0
1
2
3 : 8
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
LASK Linz (AUT)
3
3
0
0
6 : 0
9
2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3
1
2
0
7 : 2
5
3
HJK Helsinky (FIN)
3
1
0
2
4 : 8
3
4
Alashkert FC (ARM)
3
0
0
3
1 : 7
0

základní skupiny - skupina B

16.09.2021
18:45
Flora Tallinn (EST)
0:1
KAA Gent (BEL)
16.09.2021
21:00
Anorthosis (CYP)
0:2
FK Partizan (SRB)
30.09.2021
18:45
FK Partizan (SRB)
2:0
Flora Tallinn (EST)
30.09.2021
18:45
KAA Gent (BEL)
2:0
Anorthosis (CYP)
21.10.2021
18:45
Anorthosis (CYP)
2:2
Flora Tallinn (EST)
21.10.2021
21:00
FK Partizan (SRB)
0:1
KAA Gent (BEL)
04.11.2021
16:30
Flora Tallinn (EST)
2:2
Anorthosis (CYP)
04.11.2021
18:45
KAA Gent (BEL)
1:1
FK Partizan (SRB)
25.11.2021
16:30
Flora Tallinn (EST)
1:0
FK Partizan (SRB)
25.11.2021
21:00
Anorthosis (CYP)
1:0
KAA Gent (BEL)
09.12.2021
18:45
FK Partizan (SRB)
1:1
Anorthosis (CYP)
09.12.2021
18:45
KAA Gent (BEL)
1:0
Flora Tallinn (EST)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
KAA Gent (BEL)
6
4
1
1
6 : 2
13
2
FK Partizan (SRB)
6
2
2
2
6 : 4
8
3
Anorthosis Famagusta (CYP)
6
1
3
2
6 : 9
6
4
Flora Tallinn (EST)
6
1
2
3
5 : 8
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
KAA Gent (BEL)
3
2
1
0
4 : 1
7
2
FK Partizan (SRB)
3
1
1
1
3 : 2
4
3
Flora Tallinn (EST)
3
1
1
1
3 : 3
4
4
Anorthosis Famagusta (CYP)
3
1
1
1
3 : 4
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
KAA Gent (BEL)
3
2
0
1
2 : 1
6
2
FK Partizan (SRB)
3
1
1
1
3 : 2
4
3
Anorthosis Famagusta (CYP)
3
0
2
1
3 : 5
2
4
Flora Tallinn (EST)
3
0
1
2
2 : 5
1

základní skupiny - skupina C

16.09.2021
21:00
FK Bodø/Glimt (NOR)
3:1
Zarja Luhansk (UKR)
16.09.2021
21:00
AS Řím (ITA)
5:1
CSKA Sofia (BUL)
30.09.2021
18:45
CSKA Sofia (BUL)
0:0
FK Bodø/Glimt (NOR)
30.09.2021
18:45
Zarja Luhansk (UKR)
0:3
AS Řím (ITA)
21.10.2021
18:45
FK Bodø/Glimt (NOR)
6:1
AS Řím (ITA)
21.10.2021
21:00
CSKA Sofia (BUL)
0:1
Zarja Luhansk (UKR)
04.11.2021
18:45
Zarja Luhansk (UKR)
2:0
CSKA Sofia (BUL)
04.11.2021
21:00
AS Řím (ITA)
2:2
FK Bodø/Glimt (NOR)
25.11.2021
21:00
AS Řím (ITA)
4:0
Zarja Luhansk (UKR)
25.11.2021
21:00
FK Bodø/Glimt (NOR)
2:0
CSKA Sofia (BUL)
09.12.2021
18:45
CSKA Sofia (BUL)
2:3
AS Řím (ITA)
09.12.2021
18:45
Zarja Luhansk (UKR)
1:1
FK Bodø/Glimt (NOR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AS Řím (ITA)
6
4
1
1
18 : 11
13
2
FK Bodø/Glimt (NOR)
6
3
3
0
14 : 5
12
3
Zarja Luhansk (UKR)
6
2
1
3
5 : 11
7
4
CSKA Sofia (BUL)
6
0
1
5
3 : 13
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FK Bodø/Glimt (NOR)
3
3
0
0
11 : 2
9
2
AS Řím (ITA)
3
2
1
0
11 : 3
7
3
Zarja Luhansk (UKR)
3
1
1
1
3 : 4
4
4
CSKA Sofia (BUL)
3
0
1
2
2 : 4
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AS Řím (ITA)
3
2
0
1
7 : 8
6
2
FK Bodø/Glimt (NOR)
3
0
3
0
3 : 3
3
3
Zarja Luhansk (UKR)
3
1
0
2
2 : 7
3
4
CSKA Sofia (BUL)
3
0
0
3
1 : 9
0

základní skupiny - skupina D

16.09.2021
21:00
FK Jablonec (CZE)
1:0
CFR Cluj (ROU)
16.09.2021
21:00
Randers FC (DEN)
2:2
AZ Alkmaar (NED)
30.09.2021
18:45
AZ Alkmaar (NED)
1:0
FK Jablonec (CZE)
30.09.2021
18:45
CFR Cluj (ROU)
1:1
Randers FC (DEN)
21.10.2021
21:00
FK Jablonec (CZE)
2:2
Randers FC (DEN)
21.10.2021
21:00
CFR Cluj (ROU)
0:1
AZ Alkmaar (NED)
04.11.2021
18:45
AZ Alkmaar (NED)
2:0
CFR Cluj (ROU)
04.11.2021
18:45
Randers FC (DEN)
2:2
FK Jablonec (CZE)
25.11.2021
21:00
FK Jablonec (CZE)
1:1
AZ Alkmaar (NED)
25.11.2021
21:00
Randers FC (DEN)
2:1
CFR Cluj (ROU)
09.12.2021
18:45
AZ Alkmaar (NED)
1:0
Randers FC (DEN)
09.12.2021
18:45
CFR Cluj (ROU)
2:0
FK Jablonec (CZE)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AZ Alkmaar (NED)
6
4
2
0
8 : 3
14
2
Randers FC (DEN)
6
1
4
1
9 : 9
7
3
FK Jablonec (CZE)
6
1
3
2
6 : 8
6
4
CFR Cluj (ROU)
6
1
1
4
4 : 7
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AZ Alkmaar (NED)
3
3
0
0
4 : 0
9
2
Randers FC (DEN)
3
1
2
0
6 : 5
5
3
FK Jablonec (CZE)
3
1
2
0
4 : 3
5
4
CFR Cluj (ROU)
3
1
1
1
3 : 2
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AZ Alkmaar (NED)
3
1
2
0
4 : 3
5
2
Randers FC (DEN)
3
0
2
1
3 : 4
2
3
FK Jablonec (CZE)
3
0
1
2
2 : 5
1
4
CFR Cluj (ROU)
3
0
0
3
1 : 5
0

základní skupiny - skupina E

14.09.2021
16:30
Maccabi Haifa (ISR)
0:0
Feyenoord (NED)
16.09.2021
18:45
Slavia Praha (CZE)
3:1
Union Berlín (GER)
30.09.2021
21:00
Feyenoord (NED)
2:1
Slavia Praha (CZE)
30.09.2021
21:00
Union Berlín (GER)
3:0
Maccabi Haifa (ISR)
21.10.2021
18:45
Maccabi Haifa (ISR)
1:0
Slavia Praha (CZE)
21.10.2021
18:45
Feyenoord (NED)
3:1
Union Berlín (GER)
04.11.2021
21:00
Slavia Praha (CZE)
1:0
Maccabi Haifa (ISR)
04.11.2021
21:00
Union Berlín (GER)
1:2
Feyenoord (NED)
25.11.2021
18:45
Maccabi Haifa (ISR)
0:1
Union Berlín (GER)
25.11.2021
18:45
Slavia Praha (CZE)
2:2
Feyenoord (NED)
09.12.2021
21:00
Feyenoord (NED)
2:1
Maccabi Haifa (ISR)
09.12.2021
21:00
Union Berlín (GER)
1:1
Slavia Praha (CZE)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Feyenoord Rotterdam (NED)
6
4
2
0
11 : 6
14
2
Slavia Praha (CZE)
6
2
2
2
8 : 7
8
3
Union Berlín (GER)
6
2
1
3
8 : 9
7
4
Maccabi Haifa (ISR)
6
1
1
4
2 : 7
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Feyenoord Rotterdam (NED)
3
3
0
0
7 : 3
9
2
Slavia Praha (CZE)
3
2
1
0
6 : 3
7
3
Union Berlín (GER)
3
1
1
1
5 : 3
4
4
Maccabi Haifa (ISR)
3
1
1
1
1 : 1
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Feyenoord Rotterdam (NED)
3
1
2
0
4 : 3
5
2
Union Berlín (GER)
3
1
0
2
3 : 6
3
3
Slavia Praha (CZE)
3
0
1
2
2 : 4
1
4
Maccabi Haifa (ISR)
3
0
0
3
1 : 6
0

základní skupiny - skupina F

16.09.2021
18:45
Slovan Bratis. (SVK)
1:3
FC Kodaň (DEN)
16.09.2021
18:45
Lincoln Red Imps (GIB)
0:2
PAOK Soluň (GRE)
30.09.2021
21:00
FC Kodaň (DEN)
3:1