Aberdeen FC Skotsko - Aberdeen FC - Zprávy

Preview: Aberdeen FC - Rangers FC

Fotbalisté Aberdeenu si vychutnávají pocit euforie, v Pooháru UEFA totiž vypráskali FC Kodaň 4:0 a na úkor dánského týmu postupují do dalšího kola. Teď je však opět čeká liga a v ní soupeř z nejtěžších - rozjetí Rangers.

Aberdeen naděloval a jde dál!

Sionkova Kodaň si přijela na půdu s doposavad jediným bodem posledního Aberdeenu pro nečekanou, o to více pak ostudnou porážku 0:4. Skotské mužstvo se tak na poslední chvíli vyhouplo jak před Kodaň, tak před Lokomotiv Moskva, jenž toto kolo pauzíroval, a může si tudíž užívat historický postup do 3. kola Poháru UEFA.

Motherwell FC - Aberdeen FC 3:0

Motherwell si poradil s Aberdeenem, když už v první půli si zajistil jasnou výhru 3:0. V osmé minutě se z penalty trefil McCormack, o chvíli později zvýšil vedení McGarry a těsně před poločasem uzavřel McCormack svým druhým gólem v utkání skóre na 3:0.

Preview: Motherwell FC - Aberdeen FC

Motherwell se po vydařených posledních zápasech vyhoupl až na třetí místo tabulky, souboj s Aberdeenem ale jistě nebude procházka růžovým sadem. Hosté se po tichém období zlepšili a zvítězili ve dvou minulých zápasech.

Aberdeen FC - Kilmarnock FC 2:1

I přesto, že Kilmarnock po první půlce na Pittodrie Stadionu vedl, nakonec si z Aberdeenu neodvezl ani bod. Domácí výsledek dvěma trefami otočili a zvítězili 2:1. Hosty dostal do vedení David Fernandez, ale v druhé půli z penalty vyrovnal Barry Nicholson a tři body pro Aberdeen zajistil Lee Miller.

Preview: Aberdeen FC - Kilmarnock FC

Velmi vyrovnaný zápas bude k vidění na Pittodrie Stadionu, kde domácí Aberdeen, jenž hájí šestou pozici, bude hostit osmý Kilmarnock, který na domácí tým ztrácí pět bodů.

Atlético Madrid - Aberdeen FC 2:0

Atlético Madrid si v domácím prostředí bez větších potíží poradilo se skotským Aberdeenem a zaujalo druhé místo ve skupině B.

Celtic FC - Aberdeen FC 3:0

Celtic Glasgow ve čtrnáctém kole skotské ligy porazil Aberdeen 3:0 a upevnil si tak vedoucí pozici. O góly se postarali Venegoor of Hesselink, McGeady a McDonald.

Preview: Celtic FC - Aberdeen FC

Ligová štika Celtic Glasgow se představí ve 14. kole nejvyšší skotské fotbalové soutěže na domácím stadionu proti sedmému Aberdeenu, který v dosavadních třinácti kolech nasbíral 18 bodů. Celtic skotskou ligu vede s náskokem tří bodů na druhé Rangers.

Heart of Midlothian - Aberdeen FC 4:1

Hearts of Midlothian si v třináctém kole Skotské ligy na svém hřišti bez problémů poradili s Aberdeenem, který rozstříleli 4:1. Po prvních patnácti minutách vedli domácí už 2:0, střelecky se prosadili Driver a Velicka, další dva góly pak přidali Tall a Nade. Za hosty zaznamenal čestný úspěch De Visscher.

Preview: Heart of Midlothian - Aberdeen FC

Hearts of Midlothian přivítají v neděli na svém stadionu pátý tým tabulky Aberdeen FC. Měl by to být napínavý souboj, vždyť oba týmy od sebe dělí pouhé tři body. Hearts už tři zápasy po sobě nevyhráli a proti Aberdeenu se budou chtít zvednout a vyskočit na lepší příčky, než je osmé místo. Aberdeen ale nebude chtít pustit ani bod a proti Hearts chce zvítězit.

Aberdeen FC - Lokomotiv Moskva 1:1

Skotský Aberdeen přivítal na svém stadiónu moskevský Lokomotiv. Domácí do vedení poslal obránce Diamond, ale těsně před odchodem do šaten stihl ještě vyrovnat Ivanovič. Průběh druhé půle už na výsledku nic nezměnil, a tak se oba týmy rozešly smírně 1:1.

Preview: Aberdeen FC - Dundee United

Sedmý Aberdeen přivítá na svém hříšti, v rámci dvanáctého kola Clydesdale Bank Premier League, Dundee United, kteří překvapivě figurují na třetí pozici.

Panathinaikos FC - Aberdeen FC 3:0

Panathinaikos splnil proti skotskému Aberdeenu roli favorita a po gólech Goumase, Papadopoulose a Salpigidise vyhrál jasně 3:0.