Aberdeen FC Skotsko - Aberdeen FC - Zprávy

Preview: Aberdeen FC - St. Mirren FC

Na Pittodrie Stadium domácí Aberdeen přivítá předposlední mužstvo tabulky St. Mirren.

Aberdeen FC - Gretna FC 3:0

Na Pittodrie Stadionu nedošlo k žádnému překvapení a domácí Aberdeen si po vítězství 3:0 nad Gretnou odnáší z utkání všechny tři body. Branky obstarali Chris Maguire, Lee Miller a Barry Nicholson.

Preview: Aberdeen FC - Gretna FC

Osmý Aberdeen, který stále může nahlédnout do první šestky skotské ligy, přivítá poslední Gretnu.

Rangers FC - Aberdeen FC 3:1

Utkání mezi Rangers a Aberdeenem nakonec skončilo podle očekávání, i když tomu mohlo být jinak. Ve 28. minutě dostal hosty do vedení Lovell, o deset minut později ovšem vyrovnal Dailly a byl konec nadějí Aberdeenu. V 50. minutě otočil skóre zápasu Adam a v 83. minutě přidal třetí branku Boyd.

Preview: Rangers FC - Aberdeen FC

Vedoucí klub SPL Rangers FC, přivítá v sobotu na svém hřišti sedmý Aberdeen. Rangers hrají ve skvělé formě, což potvrdili i v minulém kole proti Hearts. Aberdeen je úplný opak a po dobrém startu do sezóny už jen v tabulce klesá.

Aberdeen FC - Motherwell FC 1:1

Série Aberdeenu bez vítězství se zase prodloužila o jeden zápas, když Dons doma nečekaně jen remizovali s Motherwellem 1:1. Přitom vedli až do 83. minuty, kdy se z dálky trefil střídající Smith.

Preview: Aberdeen FC - Motherwell FC

Ve 28. kole Scottish Premier League, které se hraje výjimečně uprostřed týdne, přivítá devátý Aberdeen na svém hřišti Motherwell, který se nachází na skvělé třetí příčce.

Kilmarnock FC - Aberdeen FC 3:1

Velice důležité tři body na cestě za záchranou získal dnes Kilmarnock v zápase na domácí půdě proti Aberdeenu. Tříbrankové vedení zajistili domácím Bryson, jenž skóroval dvakrát, a Frazer Wright, který se prosadil jednou. Poté už pouze korigoval výsledek tři minuty před koncem vlastním gólem brankář Combe.

Preview: Kilmarnock FC - Aberdeen FC

Souboj dvou týmů ze spodní části tabulky uvidí diváci na Rugby Parku. Domácí Kilmarnock, jenž okukuje předposlední jedenáctou pozici, přivítá devátý Aberdeen.

Bayern Mnichov - Aberdeen FC 5:1

Bayern neponechal nic náhodě a na domácí půde Aberdeen jasně zdolal. Potvrdil tak svou roli favorita a jde dál.

Preview: Bayern Mnichov - Aberdeen FC

V prvním utkání Aberdeen překvapil, když dokázal vstřelit Bayernu dvě branky. V odvetném zápase se však nedá očekávat nic podobného a očekává se hlavně ofenzivní fotbal ze strany domácích.

Hibernian Edinburgh - Aberdeen FC 3:1

I když na Easter Road po prvním poločase Aberdeen vedl, nakonec se z vítězství v poměru 3:1 radoval domácí Hibernian. Hosty na začátku utkání poslal do vedení Alexander Diamond, v druhé půli pak domácí fanoušky gólově potěšili Merouane Zemmama, Dean Shiels a Steven Fletcher.

Preview: Hibernian Edinburgh - Aberdeen FC

V Edinburghu se odehraje střetnutí domácího Hibernianu s Aberdeenem. Tým z Easter Road stadionu se momentálně nachází na osmém místě skotské nejvyšší soutěže. Svěřenci kouče Calderwooda jsou o příčku výše.

Aberdeen FC - Bayern Mnichov 2:2

Bayern byl v celém utkání jasně lepším týmem, ale Aberdeenu se povedlo svého soupeře dvakrát zaskočit a na konci se tak oba týmy musejí spokojit s výsledkem 2:2. Tento výsledek je určitě lepší do odvetného zápasu pro bavorský celek.

Preview: Aberdeen FC - Bayern Mnichov

Tento zápas by se dal označit za střetnutí Davida s Goliášem. Aberdeen by mohl Bayern zaskočit, jak už tomu v těchto soubojích bývá. Spíše se však čeká, že si německý celek připíše výhru, ta však nebude jednoduchá.