Aberdeen FC Skotsko - Aberdeen FC - Zprávy

Aberdeen FC - Rangers FC 2:0

Všichni fanoušci Rangers jsou v slzách, jejich oblíbenci byli blízko titulu, nakonec je ale kvůli špatnému konci ligy předstihl Celtic. Dnešní zápas museli hráči Rangers vyhrát, to se jim ale nepovedlo, prohráli v Aberdeenu 0:2 a s myšlenkami na titul se rozloučili. Aberdeen poslal do vedení v 63. minutě Miller a v 77. minutě pojistil domácí vítězství Mackie.

Preview: Aberdeen FC - Rangers FC

Rangers čeká ve čtvrtek velmi důležitý zápas, přijede na hřiště Aberdeenu s cílem získat tři body. Domácí dokončí sezónu na šesté pozici, body ale nebudou chtít dát soupeři zadarmo.

Motherwell FC - Aberdeen FC 2:1

Motherwell dosáhl vítězství 2:1 nad Aberdeenem. Do vedení se domácí dostali v 61. minutě, po trefě Smithe. O šest minut později Aberdeen vyrovnal gólem Aluka, domácí ale nakonec dotáhli zápas do vítězného konce. V 81. minutě vsítil vítěznou branku Porter.

Preview: Motherwell FC - Aberdeen FC

Motherwell čeká domácí zápas proti Aberdeenu a utkání by mohlo být i přes bodový rozdíl velmi vyrovnané. Motherwellu se nedaří, naopak Aberdeen je ve formě a získává body proti těžkým soupeřům.

Aberdeen FC - Dundee United 2:1

Šance Aberdeenu na třetí místo žijí i po dnešním zápase, jelikož tým Jimmyho Calderwooda porazil na Pittodrie Stadium Dundee United 2:1. Dvoubrankové vedení zajistili domácím Richard Foster a Karim Touzani, za United pak už pouze snižoval Danny Swanson.

Preview: Aberdeen FC - Dundee United

Souboj o účast v Poháru UEFA, se odehraje na Pittodrie Stadium, kde domácí Aberdeen přivítá čtvrté mužstvo tabulky Dundee United.

Aberdeen FC - Hibernian FC 2:1

Ve vyrovnaném souboji na Pittodrie Stadium, ve kterém byly k vidění dvě červené karty, zvítězil Aberdeen nad Hibernianem 2:1. Do vedení šel nejdříve zásluhou Deana Shielse hostující tým, Aberdeen potom ale díky brankám Darrena Mackieho a Lee Millera utkání otočil a připsal si do tabulky tři body.

Preview: Aberdeen FC - Hibernian FC

Diváci na Pittodrie Stadium uvidí souboj šestého s pátým mužstvem tabulky. Na hřiště Aberdeenu zavítá edinburghský Hibernian.

Celtic FC - Aberdeen FC 1:0

Celtic zvládl vstup do skupiny o titul na jedničku. Před domácím publikem si poradil s Aberdeenem v poměru 1:0. Střelcem vítězného gólu se stal řecký útočník Georgios Samaras.

Preview: Celtic FC - Aberdeen FC

Dnes je na programu první ze zápasů skupiny o titul mezi domácím Celticem, který je na druhém místě tabulky, a šestým Aberdeenem.

Aberdeen FC - Falkirk FC 2:1

V souboji o "Top Six" zvítězil Aberdeen, který na svém hřišti přehrál Falkirk v poměru 2:1. Hrdinou večera se stal Chris Maguire, jenž vstřelil obě branky domácích.

Preview: Aberdeen FC - Falkirk FC

Na Pittodrie Stadium se dnes odehraje velice klíčové utkání o postup do "Top Six". Aberdeen přivítá Falkirk.

Inverness Caledonian - Aberdeen FC 3:4

Gólová přestřelka se strhla na Caledonian Stadium, diváci viděli sedm branek. Čtyři góly padly do sítě Invernessu a tři do brány Aberdeenu, hosté tak odjíždějí se třemi body.

Preview: Inverness Caledonian - Aberdeen FC

Inverness a Aberdeen, dva sousedi z tabulky si v sobotu změří síly ve vzájemném zápase. O pět bodů má v tabulce více druhý jmenovaný klub, domácí jsou devátí s 33 body, ale už delší dobu jsou ve výsledkové krizi.

Aberdeen FC - St. Mirren FC 1:1

Aberdeen a St. Mirren se rozešli ze vzájemného souboje na Pittodrie Stadium smírně 1:1. Skóre otevřel hostující Andy Dorman, za Dons vyrovnával Lee Mair.