Aberdeen FC Skotsko - Aberdeen FC - Zprávy

Preview: Aberdeen FC - Hibernian FC

Aberdeen přivítá v sobotním zápase osmého kola skotské Premier League na svém hřišti Hibernian. Domácí v této sezóně nepodávají očekávané výkony a kvůli špatné formě spadli až na předposlední místo celé ligy.

Celtic FC - Aberdeen FC 3:2

Na Celtik Parku se málem urodil překvapivý výsledek, to by ale na hřišti nesměl být Jan Vennegoor of Hesselink, který v 90. minutě hry zařídil domácím vítězství 3:0 nad Aberdeenem.

Preview: Celtic FC - Aberdeen FC

Aberdeen v poslední době nepředvádí dobré výkony a výsledky minulých zápasů naznačují krizi. Navíc sedmé ligové kolo odehraje Aberdeen na hřišti druhého týmu tabulky, Celtiku.

Aberdeen FC - Dundee United 0:1

Utkání mezi Aberdeenem a Dundee United skončilo překvapivým vítězstvím hostů, kteří z minima šancí dokázali vytěžit rozhodující branku zápasu. Tu zařídil ve 47. minutě z pokutového kopu Francisco Sandaza.

Preview: Aberdeen FC - Dundee United

Aberdeen se na svém stadiónu pokusí napravit zaváhání z minulého kola, proti ale nyní stojí Dundee United, od kterého se čekají mnohem lepší výsledky, než tým doposud předvedl.

Aberdeen FC - Hamilton Academical 1:2

Hamilton znovu dokázal, že se skotskou nejvyšší soutěží nebude mít žádný problém, když na Pittodrie Stadium porazil Aberdeen 2:1. Vítězství hostům zajistili svými trefami David Graham a James McCarthy.

Preview: Aberdeen FC - Hamilton Academical

Hamilton už dva zápasy po sobě nebodoval a dnes by chtěl na Pittodrie Stadium navázat proti Aberdeenu na skvělý start soutěže, který Accies na začátku srpna prožili.

St. Mirren FC - Aberdeen FC 0:1

St. Mirren nedokázal odpovědět na gól Darrena Mackieho z 43. minuty a prohrál s Aberdeenem 0:1. I když měli domácí převahu, nemohli být s výsledkem zápasu vůbec spokojeni.

Preview: St. Mirren FC - Aberdeen FC

St. Mirren čeká ve čtvrtém ligovém kole Aberdeen a pro oba týmy je tohle utkání důležité. Ani jeden se soupeřů totiž nepodává na začátku sezóny nikterak zajímavé výkony a oba se pohybují ve spodní části tabulky.

Aberdeen FC - Rangers FC 1:1

Rangers ve třetím ligovém kole poprvé přišli o body, s Aberdeenem jen remizovali 1:1. Do vedení šli hosté ve 24. minutě, gólem Davida Weira, ovšem ještě do přestávky stačil vyrovnat Derek Young. Do konce zápasu se výsledek už nezměnil.

Preview: Aberdeen FC - Rangers FC

Rangers zatím společně s Hamiltonem jako jediní neztratili ani bod, nyní odjíždí na hřiště Aberdeenu. Rangers nebudou chtít jako favorit ani tentokrát ztratit body, ale Aberdeen nehodlá v domácím prostředí prohrát.

Motherwell FC - Aberdeen FC 0:1

Aberdeen si připsal tři body za vítězství 1:0 v Motherwellu. Zápas byl napínavý až do samého konce, pět minut před koncem zajistil Aberdeenu výhru Charlie Mulgrew.

Preview: Motherwell FC - Aberdeen FC

Ve druhém kole Clydesdale Bank Premier League bude k vidění velmi zajímavý duel. Na Fir Parku se střetnou dva kluby, které letos reprezentují skotský fotbal v pohárové Evropě, přesněji v Poháru UEFA. Domácí Motherwell narazí na Aberdeen.

Aberdeen FC - Inverness Caledonian 0:2

Inverness se postaral na stadionu Aberdeenu o velké vítězství, poprvé v historii totiž dokázal svého soka na jeho hřišti porazit. Góly se o to přičinili Andrew Barrowman a Roy McBain.

Preview: Aberdeen FC - Inverness Caledonian

Aberdeen prožil úspěšnou minulou sezónu a do nové jde ještě s vyššími cíly, a to ohrozit na čele tabulky už delší dobu nepřekonané Celtic a Rangers. V prvním utkání se mu do cesty postaví Inverness.