Aberdeen FC Skotsko - Aberdeen FC - Zprávy

Aberdeen FC - Celtic FC 1:5

Celtic pěti góly zničil bezmocný Aberdeen a odváží si domů tři body. Do vedení dostal Celtic Nakamura, další gól přidal McGeady a z penalty se trefil McDonald. Chvíli po poločasové přestávce ještě zvýšil vedení McDonald. V 62. minutě sice Miller snížil, o dvanáct minut později ale znovu úřadovali hosté a Robson zvýšil náskok na konečných 5:1.

Preview: Aberdeen FC - Celtic FC

Aberdeen čeká v tomto kole těžký soupeř, na Pittodrie Stadium totiž přijíždí Celtic. Aberdeen v poslední době příliš přesvědčivě nehrál a zápas s Celticem, který poslední čtyři ligové zápasy vyhrál, rozhodně nebude pro svěřence kouče Calderwooda lehkou záležitostí.

Aberdeen FC - Heart of Midlothian 0:1

Velmi vyrovnaný byl souboj mezi domácím Aberdeenem a Hearts. Rozhodl ho nakonec jediný gólový moment. Christian Nade v 55. minutě zajistil svou brankou tři body pro Hearts.

Preview: Aberdeen FC - Heart of Midlothian

Aberdeen se stále drží v popředí tabulky, narozdíl od svého soupeře. Hearts jsou tento rok nepochybně největším zklamáním, uvidíme zda dokáží překvapit právě v Aberdeenu.

Dundee United - Aberdeen FC 3:0

Dundee United si na svém hřišti, v rámci 23. kola, snadno poradilo s Aberdeenem 3:0. Největší podíl na vítězství měl kapitán domácích Barry Robson, který zařídil dvě branky.

Preview: Dundee United - Aberdeen FC

Možná nejvyrovnanější duel kola uvidí diváci v Tannadice Parku, kde domácí Dundee United, jenž se nachází na páté příčce, přivítá pouze o jedno místo lépe postavený Aberdeen.

Falkirk FC - Aberdeen FC 0:0

Falkirk uhrál na svém stadionu bezbrankovou remízu s Aberdeenem a přerušil tak svou sérii čtyř vítězných utkáních v řadě.

Preview: Falkirk FC - Aberdeen FC

Nesmírně zajímavý duel bude k vidění na Falkirk stadionu, kde skvěle rozjetý domácí tým, který díky sérii vítězství hájí šestou příčku, přivítá na svém stadionu o jedno místo výše postavený Aberdeen.

Aberdeen FC - Inverness Caledonian Thistle 1:0

Velmi vyrovnaný zápas sledovali diváci na Pittodrie Stadium. Domácí Aberdeen nakonec Inverness udolal, když jediný gól utkání vstřelil v 83. minutě z penalty Nicholson.

Preview: Aberdeen FC - Inverness Caledonian Thistle

Inverness přijíždí na Pittodrie Stadium a rozhodně ho proti domácímu Aberdeenu nečeká lehký zápas. Podle všeho by právě tento zápas měl být jedním z nejvyrovnanějších duelů tohoto kola. Oběma klubům se daří a stoupají tabulkou vzhůru.

St. Mirren FC - Aberdeen FC 0:1

Aberdeen potvrdil na půdě předposledního týmu skotské ligy St. Mirrenu roli favorita a zvítězil nejtěsnějším rozdílem 1:0. Vítězství hostům zajistil pět minut před konec Steve Lovell.

Preview: St. Mirren FC - Aberdeen FC

Aberdeen, který se nachází v půlce tabulky skotské nejvyšší soutěže, přijede na St. Mirren Park. Domácí tým stále hájí předposlední pozici, ale před poslední Gretnou má bezpečný náskok devíti bodů.

Gretna FC - Aberdeen FC 1:1

Gretna opět bodovala, tentokrát získala bod za remízu 1:1 proti Aberdeenu. Obě branky padly až v závěru utkání. Čtyři minuty před koncem dostal hosty do vedení Steve Lovell a v poslední minutě zápasu odpověděl za Gretnu Allan Jenkins.

Preview: Gretna FC - Aberdeen FC

Poslední Gretna přivítá v tento sváteční den na svém stadionu šestý Aberdeen. Domácí jsou sice na samotném dnu tabulky skotské ligy, ale z posledního utkání si překvapivě odvezli plný počet bodů.

Aberdeen FC - Rangers FC 1:1

Vypjaté utkání skončilo spravedlivě pro obě strany. Týmy získávají za tento zápas bod po remíze 1:1, když všechno zajímavé se odehrálo už v první půli. Do vedení se ve 30. minutě dostali Rangers gólem Adama, těsně před přestávkou ale zachránil pro domácí alespoň bod Miller.