1. FC Slovácko (CZE) => FK Mladá Boleslav (CZE)
30.06.2019    Česko  Tomáš Hájek (O)návrat z host.
FK Mladá Boleslav (CZE) => Viktoria Plzeň (CZE)
15.08. V Mladé Boleslavi zatím gól nepadl
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - FCSB 0:0, první zápas 0:0.
15.08. Základní sestava Mladé Boleslavi
Základní sestava Mladé Boleslavi pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy proti FCSB: Šeda - Křapka, Takács, Pudil, Túlio - Bucha, Hubínek, Matějovský, Ladra - Wágner, Mešanovič.
08.08. Boleslav uhrála v Rumunsku remízu 0:0
Výsledek prvního zápasu třetího předkola Evropské ligy: FCSB - Mladá Boleslav 0:0.
08.08. V Rumunsku zatím branka nepadla
Poločasový výsledek prvního zápasu třetího předkola Evropské ligy: FCSB - Mladá Boleslav 0:0.
06.08. Komličenka se chystá koupit Lokomotiv
O klíčového hráče zřejmě brzy přijde Mladá Boleslav. Z klubu podle očekávání odejde kanonýr Nikolaj Komličenko, o něhož se vážně zajímá Lokomotiv Moskva, ten by měl zaplatit tři a půl milionu eur. Pro útočníka pak chystá kontrakt s ročním platem 1,2 milionu eur. (sport-express.ru)
01.08. Mladou Boleslav čeká FCSB
Fotbalisté Mladé Boleslavi si ve třetím předkole Evropské ligy zahrají s rumunským týmem FCSB. Někdejší Steaua Bukurešť v domácí odvetě druhého předkola sice podlehla Alaškertu Jerevan 2:3, ale díky úvodnímu vítězství 3:0 z Arménie postoupila. Boleslavští, kteří ve druhém předkole vyřadili kazašský celek Ordabasy Šymkent, otevřou souboj s FCSB příští čtvrtek v Rumunsku, domácí odvetu sehrají o týden později. (ČTK)
01.08. Mladá Boleslav postoupila do 3. předkola EL
Výsledek odvetného zápasu 2. předkola Evropské ligy: Ordabasy - Mladá Boleslav 2:3 (45. Ščetkin, 56. z penalty Diakhate - 8. Matějovský, 32. z penalty Komličenko, 47. Mešanović), první zápas 1:1, postupuje Mladá Boleslav.
01.08. Mladá Boleslav vede na půdě Ordabasy
Poločasový výsledek odvetného zápasu 2. předkola Evropské ligy: Ordabasy - Mladá Boleslav 1:2 (45. Ščetkin - 8. Matějovský, 32. z penalty Komličenko), první zápas 1:1.
25.07. Výsledek pro nás není ideální, přiznal Weber
Úvodní zápas 2. předkola Evropské ligy podle představ nezvládla ani Mladá Boleslav, která doma remizovala 1:1 s Ordabasy Šymkent. "Výsledek pro nás není optimální, asi jsme to všichni viděli, ale nemůžu říct, že bych byl s mužstvem nespokojený. Hlavně v první půli jsme si vytvářeli dostatek příležitostí po stranách. Bohužel přišla nešťastná chvíle odpískaného faulu. Prohrávali jsme a pak to pro nás bylo složitější. Jsem rád, že už do poločasu jsme se vrátili do utkání. Bohužel ve druhém poločase jsme převahu nezužitkovali druhým gólem. Proto šance do odvety zůstávají otevřené pro obě mužstva," řekl domácí kouč Jozef Weber. (ČTK)
25.07. Mladá Boleslav uhrála doma remízu
Výsledek úvodního zápasu 2. předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - Ordabasy 1:1 (45+2. Komličenko - 21. Mehanović).