Viktoria Plzeň (Česko)

Je to velká ztráta, s Příbramí bychom měli vyhrát, řekl Kovařík

Plzeňský Jan Kovařík odehrál proti Příbrami první zápas po více než měsíční pauze zaviněné zraněním, návrat na trávníky mu ale poněkud zhořkl. Jeho celek totiž v utkání 15. ligového kola nezvládl roli obrovského favorita a s trápícím se nováčkem doma jen remizoval 1:1. Kovařík připustil, že takové ztráty by si obhájce trofeje v boji o titul neměl dovolit.
11.11. | Aktuality | 24 komentářů

Příbram v Plzni vedla, nakonec veze domů cenný bod

Plzeň překvapivě ztratila body doma s Příbramí a připsala si zbytečnou ztrátu v boji o titul. Hosté zastavili sérii čtyř porážek v řadě. Na půdě soupeře se dokonce dostali do vedení, to však mělo jepičí život. Po přestávce se domácí obratu ve skóre nedočkali.
11.11. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: Viktoria Plzeň - 1. FK Příbram

Plzeňský obhájce titulu se může na několik hodin osamostatnit na čele soutěže, tedy pokud zvládne duel s Příbramí. Viktoria je velký favorit a utkání proti Středočechům by měla dle předpokladů zvládnout.
10.11. | Previews | 2 komentáře

Plzeň získala útočníka Beauguela, ze Zlína přijde v lednu

Viktoria Plzeň získala útočníka Jeana-Davida Beauguela. Šestadvacetiletý francouzský fotbalista se k týmu úřadujícího mistra připojí v lednu po vypršení smlouvy ve Zlíně. Ve Viktorii se Beauguel pokusí nahradit zraněného kanonýra Michaela Krmenčíka.
09.11. | Aktuality | 85 komentářů

Ramos se Havlovi omluvil za zákrok loktem, jímž mu zlomil nos

Plzeňský Milan Havel má po zákroku loktem od kapitána Realu Madrid Sergia Ramose ve středečním domácím utkání Ligy mistrů zlomený nos a prodělal lehký otřes mozku. Do pátečního rána zůstane na pozorování v nemocnici. Hvězdný španělský stoper se Havlovi v textové zprávě omluvil a plzeňský obránce či záložník to přijal.
08.11. | Aktuality | 163 komentářů

Čermák považoval porážku 0:5 s Realem Madrid za krutou

Plzeňský Aleš Čermák považoval domácí porážku 0:5 s Realem Madrid ve čtvrtém utkání skupiny Ligy mistrů za krutou. Hlavní rozdíl mezi oběma týmy byl podle něj v pokutovém území, kde obhájce trofeje ukázal obrovskou kvalitu a většinu šancí proměnil.
08.11. | Aktuality | 9 komentářů

Kopic: Výsledek mohl být mírnější, Real proměnil všechno

Plzeňský záložník Jan Kopic uznal, že Real Madrid byl ve středečním zápase Ligy mistrů mnohem lepší než fotbalisté Viktorie. Vysoká porážka 0:5 ho však mrzela, protože španělský favorit podle něj oproti domácím proměnil téměř každou svou šanci.
08.11. | Aktuality | 37 komentářů

Real potrestal všechny naše chyby, řekl po debaklu Hejda

Podle plzeňského obránce Lukáše Hejdy hráči Realu Madrid ve středečním zápase Ligy mistrů potrestali všechny chyby domácí Viktorie, a proto vyhráli jednoznačně 5:0. Výsledek reprezentačnímu stoperovi zkazil zážitek z velkého fotbalového svátku.
08.11. | Aktuality | 11 komentářů

Plzeň doma na Real Madrid nestačila, obhájci podlehla 0:5

Hráči Plzně v Lize mistrů i podruhé podlehli favorizovanému Realu Madrid. Svěřenci Pavla Vrby po minulé venkovní porážce 1:2 dnes doma s obhájcem trofeje utrpěli debakl 0:5.
07.11. | Komentáře a souhrny | 768 komentářů

Hrošovský: Doma můžeme s Realem uhrát lepší výsledek než venku

Plzeňský záložník Patrik Hrošovský věří, že pokud hráči Viktorie ve středečním domácím zápase Ligy mistrů proti Realu podají výkon na hranici možností, mohou s favoritem uhrát ještě lepší výsledek než v Madridu. Tam čeští šampioni před dvěma týdny i díky brance slovenského reprezentanta prohráli pouze 1:2.
06.11. | Aktuality | 23 komentářů
08.11. Havel má zlomený nos
Už v závěru prvního poločasu skončil včerejší zápas s Realem Madrid pro Milana Havla. Záložníkovi Plzně se už dříve stal osudným souboj se Sergiem Ramosem, ten Havla zasáhl loktem a způsobil mu zlomeninu nosu.
07.11. Na hrotu útoku Plzně nastoupí Chorý
Základní sestavy dnešního utkání Ligy mistrů: Plzeň: Hruška - Řezník, Hejda, Hubník, Limberský - Procházka, Hrošovský - Havel, Čermák, Kopic - Chorý. Real Madrid: Courtois - Odriozola, Ramos, Nacho, Reguilon - Kroos, Casemiro, Ceballos - Lucas, Benzema, Bale.
03.11. Jsem spokojený s bodovým ziskem, řekl Vrba
Plzeň zvládla pohárovou odvetu a z Ostravy si odváží po nejtěsnějším možném vítězství cenné tři body, které západočeský tým vrací na první místo. "První poločas byl z naší strany velmi dobře takticky zvládnutý, měli jsme tam několik zajímavých situací. Ve druhém už Baník zjednodušil hru a měli jsme dvakrát obrovské štěstí. I my jsme sice mohli reagovat šancí Řezníčka, ale nepovedlo se. Jsem spokojený s bodovým ziskem. Bodově na tom nejsme špatně. Dnes to byl zajímavý fotbal, je dobře, že se hraje fotbal v takovém prostředí," zhodnotil utkání trenér Pavel Vrba. (ČTK)
31.10. Plzeň - Ostrava 2:3 po prodl.
Osmifinále českého poháru MOL Cupu:
Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 2:3 po prodloužení (2:2, 1:0).
Branky:
34. Chorý, 90.+6 R. Procházka z pen. - 80. z pen. a 111. Fleišman, 73. J. Šašinka. Rozhodčí: Zelinka - Podaný, Hock. ŽK: Bucha, Chorý, Ekpai, Zeman - V. Procházka, Mešaninov. ČK: 90.+5 V. Procházka. Diváci: 3503.
Sestavy:
Plzeň:
Kozáčik - Řezník (72. Petržela), Pernica, Hájek, Havel - Ekpai, R. Procházka, Bucha (104. Čermák), Kopic (59. Zeman) - Chorý, Řezníček (77. Hořava). Trenér: Vrba.
Ostrava: Budinský - Mešaninov, V. Procházka, Šindelář, Fleišman - Fillo, Jánoš (108. Breda), Jirásek, Granečný (81. Stronati) - O. Šašinka (46. J. Šašinka), Diop (59. Holzer). Trenér: Páník. (ČTK)
28.10. Byl to zápas dvou poločasů, řekl Vrba
Plzeň zvládla přechod z Ligy mistrů do české nejvyšší soutěže a před vlastními fanoušky porazila Slovácko. "V prvním poločase, když to přeženu, to mohlo být třeba 3:0, 4:0. V druhém poločase, kdyby naopak nám dalo čtyři góly Slovácko, tak jsme asi moc neřekli. Samozřejmě byl to zápas dvou poločasů. V prvním poločasu kontrola míče a mezihra slušné. Nevím, čím to bylo, ale ve druhém poločase jsme byli nedůrazní, nedůslední. Soupeř toho využíval v osobních soubojích. My jsme měli v závěru hodně práce, abychom to vítězství udrželi. Zápas jsme si zkomplikovali sami. Z těch tří čtyř brejků, které jsme měli do otevřené obrany, jsme měli být ve finální fázi přesnější a důraznější. Možná bychom to dohrávali ve větším klidu. Ale my to neproměnili a soupeř potom byl velice nebezpečný a několikrát jsme měli i štěstí," zhodnotil duel domácí kormidelník Pavel Vrba. (ČTK)
23.10. Byli jsme blízko historickému úspěchu, řekl Vrba
Plzeň sahala na půdě Realu Madrid po překvapení, nakonec ale odjela s porážkou 1:2. "Nebylo to špatné a byli jsme blízko historickému úspěchu, ale bohužel se to nepovedlo. Překvapilo mě, kolik jsme měli šancí. Byli jsme trpěliví, odvážní a nebezpeční v brejcích. Samozřejmě je jednodušší chodit do brejků proti Realu než proti soupeřům v lize, kteří hlavně brání. Byli jsme vlastně v opačné roli než v lize. Pro mě to byla dobrá zkušenost a snad ještě větší pro hráče, kteří mohou hrát s kýmkoli, když předvedou maximum," zhodnotil duel kouč Pavel Vrba. (ČTK)
23.10. Plzeň těsně podlehla Realu Madrid
Dnešní výsledek Ligy mistrů: Real Madrid - Plzeň 2:1 (11. Benzema, 56. Marcelo - 79. Hrošovský).
23.10. Plzeň po půli prohrává s Realem Madrid
Poločasový výsledek dnešního zápasu Ligy mistrů: Real Madrid - Plzeň 1:0 (11. Benzema).
23.10. Plzeň vsadila na Hrušku a Havla
Základní sestava Plzně pro dnešní utkání Ligy mistrů s Realem Madrid: Hruška - Řezník, Hejda, Hubník, Limberský - Hrošovský, Procházka - Havel, Čermák, Petržela - Krmenčík. (ČTK)
11.10. Vyškov - Plzeň 1:5
3. kolo poháru MOL Cupu:
MFK Vyškov - Viktoria Plzeň 1:5 (0:4)
Branky: 55. Vintr - 5., 24., 45. a 49. Chorý, 28. Řezníček. Rozhodčí: Vojkovský - Batík, Dohnálek.
Sestava Plzně: Hruška - Pernica, Hubník, Hájek - Petržela (67. Ekpai), Procházka, Bucha, Havel - Čermák - Chorý, Řezníček. Trenér: Vrba. (ČTK)