Viktoria Žižkov Česko - Viktoria Žižkov - Zprávy

Další články

Nikl si další angažmá našel v hlavním městě, povede Žižkov

Viktoria Žižkov před sebou má boj o záchranu ve druhé nejvyšší soutěži a přežití má pražskému klubu zajistit Marek Nikl, někdejší obránce byl dnes jmenován novým trenérem pražského klubu.

Žižkov je po roce zpět v druhé lize, Kadlec odehrál zřejmě poslední zápas

Viktoria Žižkov se po roce probojovala zpět do druhé ligy. V odvetě play off ČFL dnes svěřenci trenérů Václava Kotala a Michala Horňáka porazili doma Domažlice jednoznačně 4:0, první zápas na soupeřově hřišti skončil bez branek.

V Žižkově skončil kouč Šmarda, do druhé ligy má tým dovést Horňák

Ve Viktorii Žižkov překvapivě skončil hlavní trenér Michal Šmarda. Suverénního lídra skupiny B České fotbalové ligy převzal kouč Michal Horňák. Viktoria o tom informovala na klubovém webu.

Útočník Kadlec odešel z Jablonce do třetiligového Žižkova

Václav Kadlec odešel z Jablonce do třetiligového Žižkova. Třicetiletý útočník měl v severočeském klubu malé herní vytížení. Viktoria příchod ofenzivní posily oznámila na svém webu.

Žižkov odvolal trenéra Pulpita, s týmem nevyhrál ani jeden z devíti zápasů

Vedení beznadějně posledního týmu druhé ligy Žižkova se rozhodlo ke druhé trenérské změně v probíhající sezoně. Na lavičce skončil Martin Pulpit, který přitom vedl Viktorii teprve od října. Jméno jeho nástupce zatím Pražané neoznámili. Klub o změně informoval na svém webu.

Praha 3 a Viktoria Žižkov podepsaly smlouvu o nájmu stadionu

Praha 3 po dvouletých jednáních podepsala s Viktorií Žižkov smlouvu o třicetiletém nájmu stadionu v Seifertově ulici za symbolickou korunu ročně. ČTK o tom dnes v tiskové zprávě informovala mluvčí radnice Zuzana Křížková. Klub bude mít zároveň předkupní právo pro případ, že by se městská část rozhodla v době trvání nájmu sportoviště prodat. Bývalý majitel Viktorie Martin Louda původně chtěl stadion odkoupit, po neúspěchu klub loni prodal.

Praha 3 pronajme stadion v Seifertově ulici Viktorii Žižkov

Praha 3 pronajme FK Viktoria Žižkov stadion v Seifertově ulici na 30 let za korunu ročně. Zastupitelé městské části dnes schválili nájemní smlouvu. Klub podle ní bude mít zároveň předkupní právo pro případ, že by se městská část rozhodla v budoucnu v době trvání nájmu sportoviště prodat. Bývalý majitel Viktorie Martin Louda původně usiloval o odkup stadionu. Poté, co u radnice neuspěl, klub loni prodal.

Praha 3 se dohodla s FK Viktoria Žižkov ohledně nájmu stadionu

Radnice Prahy 3 se dohodla s Viktorií Žižkov na podmínkách nájemní smlouvy stadionu v Seifertově ulici. Klub by měl získat stadion do nájmu na 30 let za symbolickou korunu ročně a zároveň mít předkupní právo pro případ, že by se městská část rozhodla jej prodat. ČTK to potvrdili starosta Prahy 3 Jiří Ptáček (TOP 09) a předseda představenstva klubu Milan Richter.

Novým trenérem Viktorie Žižkov je Pulpit

Novým trenérem Viktorie Žižkov se stal Martin Pulpit. Čtyřiapadesátiletý kouč převezme předposlední tým druhé ligy po Davidu Oulehlovi, který byl se svým asistentem Janem Filipem minulý týden odvolán. Pražský klub o Pulpitově příchodu informoval na svém webu, délku smlouvy nespecifikoval.

Na lavičce Žižkova skončil trenér Oulehla, tým dočasně povede Koukal

U fotbalistů druholigového Žižkova skončili trenér David Oulehla s asistentem Janem Filipem. Podle klubového webu je vedení odvolalo kvůli neuspokojivým výsledkům, Viktoria je až na 14. místě tabulky s náskokem jediného bodu na poslední Třinec. Mužstvo dočasně převzal kouč B-týmu a sekretář klubu Zdeněk Koukal.

Žižkov dostal licenci na druhou ligu, hrát bude v Seifertově ulici

Viktoria Žižkov bude nadále působit v druhé lize. Tradiční pražský klub po změnách ve vlastnické struktuře a dohodě s radnicí obdržel licenci, která je nezbytná pro účast v druhé nejvyšší soutěži. Domácí zápasy bude Viktoria znovu hrát na stadionu v Seifertově ulici, v minulé sezoně byla v azylu na Proseku.

Bývalý reprezentant Pudil končí v 35 letech kariéru

Bývalý český reprezentant Daniel Pudil se v neděli rozloučí se svou profesionální kariérou. Pětatřicetiletý obránce nebo záložník odehraje poslední zápas v dresu druholigové Viktorie Žižkov proti Táborsku, v němž bude jeho tým usilovat o udržení konečného čtvrtého místa. Klub to oznámil na svém webu.

Majitel Viktorie Žižkov nabídl Praze 3, že jí klub prodá za 25 milionů korun

Majitel Viktorie Žižkov Martin Louda nabídl Městské části Prahy 3, že jí klub prodá za 25 milionů korun. Oznámil to na klubovém webu. Podnikatel s žižkovskou radnicí neúspěšně jedná o odkoupení stadionu v Seifertově ulici, který nesplňuje podmínky udělení profesionální licence pro příští sezonu druhé ligy.

Zastupitelé Prahy 3 odmítli dohodu s klubem o stadionu Viktorky

Koalici v Praze 3 se na dnešním jednání zastupitelstva Prahy 3 nepodařilo najít většinu pro schválení dohody s klubem Viktoria Žižkov ohledně stadionu v Seifertově ulici. Zastupitelé hlasovali o třech verzích smlouvy, schválena nebyla ani jedna. Pro klub to zřejmě bude znamenat, že nezíská druholigovou licenci pro příští sezonu, protože nesplní požadavky Fotbalové asociace ČR (FAČR) ohledně zajištění rekonstrukce stadionu.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele