Tomáš Ladra prožívá v Mladé Boleslavi vydařené jaro, zatím však není jasné, kde bude působit v nové sezoně. Sedmadvacetiletému ofenzivnímu hráči vyprší smlouva, čehož chce podle serveru "isport.cz" využít Slovan Liberec.

isport.cz
21.04.202420:56

Holoubek: Jsme rádi za důležité tři body

Mladá Boleslav si zahraje skupinu o titul, definitivně o tom rozhodla výhra 2:1 v Pardubicích. "Měli jsme velmi slušný vstup do utkání, když jsme šli do dvoubrankového vedení a první poločas vyzněl v náš prospěch kvalitou hry. Druhý poločas jsme v tom chtěli pokračovat, i když jsme věděli, že soupeř musí svoji hru změnit, aby v domácím prostředí uspěl. Bohužel jsme na výkon z první půle nenavázali. Je škoda, že jsme nedali třetí, pojišťující gól. V závěru jsme měli šance, šli jsme sami na branku. Jsme rádi za důležité tři venkovní body i za to, že jsme odčinili domácí prohraný zápas s Teplicemi," prohlásil trenér David Holoubek.

ČTK
17.04.202418:11

Kubista po sezoně do Trnavy

Spartak Trnava od léta posílí Vojtěch Kubista z Mladé Boleslavi. Jednatřicetiletý defenzivní hráč podepsal se slovenským klubem smlouvu do roku 2026.

fcspartaktrnava.com
13.04.202418:44

Musíme prohru napravit, uvedl Holoubek

Mladá Boleslav nenavázala na remízu se Spartou a doma podlehla Teplicím 1:2. "Do utkání jsme nevstoupili dobře, celý první poločas nám chyběly rychlost, dynamika a větší touha zápas zvládnout vítězně. Teplice skvěle a důrazně bránily a po zásluze nás potrestaly. Je zklamáním, že jsme rozjetou sérii bez prohry pokazili domácím utkáním. Musíme se sebrat a v posledních dvou zápasech základní části prohru s Teplicemi napravit. Takový je fotbal, jedeme dál a musíme se dobře připravit na příští zápas," hodnotil utkání trenér David Holoubek.

ČTK
08.04.202408:08

Jsem rád, že máme bod, řekl Holoubek

Mladá Boleslav včera remizovala 1:1 na Spartě a udržela se ve skupině o titul. "Viděli jste hodně emotivní utkání, červenou kartu a spoustu zajímavých situací. Měli jsme výborný vstup do prvního poločasu, sehráli jsme ho velmi slušně. Ve druhém poločase Sparta přidala na intenzitě, i když byla v deseti. My jsme šli trochu intenzitou dolů, i když jsme vystřídali. Sparta si musela body zajistit a šla si za tím strašně moc. Jsem hrdý na kluky, jakým způsobem zápas zvládli. Nebylo to nic jednoduchého, naopak to bylo hodně složité. Klobouk dolů před nimi. Jsem moc rád, že odsud s velkou pokorou odjíždíme s bodem," hodnotil utkání mladoboleslavský kouč David Holoubek.

ČTK
01.04.202410:42

Holoubek: Už jsem byl smířen s remízou

Trenér David Holoubek po vítězství se Zlínem projevil vděk hráčům, kteří se nesložili ze ztráty dvougólového vedení a díky Cedidlově vlastenci v utkání uspěli. "Krásný vstup do utkání, vedení 2:0. Trochu se tam lámal chleba. Kdybychom odskočili na 3:0, dohráli bychom zápas do vítězného konce v lepším rozpoložení. Bohužel se tak nestalo. Dostali jsme gól na 2:1, s týmem to lehce otřáslo. První poločas hodnotím kladně až na inkasovanou branku. Druhý poločas byl vyrovnaný, byli jsme možná trochu lepší v útočné fázi. Soupeř přeskupil řady, dal do útoku vysoké hráče a nakopával míče. Byla to hra vabank. Z jednoho propadnutého míče soupeř srovnal. V tu chvíli jsem byl v kómatu ve smyslu toho, že to bude remíza a nedá se s tím nic dělat. Vnitřně to tak cítíš. Tým ale divákům a trenérovi řekl, že takhle ne, že s tím zkusíme něco vymyslet. Kuba Fulnek dal výborným centrem míč do prostoru, kde kluci ukázali touhu a sílu přetočit zápas na naši stranu. Velký dík patří všem hráčům," řekl Holoubek po třetí domácí výhře v řadě.

ČTK
16.03.202422:34

Zasloužený vítězný gól, řekl Holoubek

Trenér David Holoubek chválil Olomouc za předvedený výkon, i tak považuje vítězství Mladé Boleslavi za zasloužené. "Jak naznačovalo postavení v tabulce, dalo se očekávat, že utkání bude velmi složité a komplikované. Za mě se hrálo o hodně. Potkaly se i týmy, které mají zajímavý způsob hry pro diváky. Tušil jsem, že to bude hodně o útočných hráčích. To se, myslím, potvrdilo. Olomouc sehrála velmi slušnou partii, musím smeknout klobouk, jakým způsobem hrají. Musím ale pochválit také náš tým, který to zvládl velmi dobře. Soupeř byl v deseti a kopala se proti nám penalta. Všichni hráči včetně těch střídajících do toho pak dali ještě větší intenzitu a ochotu. Rozhodující branka byla zasloužená. Když se na to podívám s odstupem, zápas jsme měli vyhrát. Byli jsme lepším týmem a měli jsme více brankových příležitostí," komentoval Holoubek.

ČTK
13.03.202413:20

Mladá Boleslav bez Suchomela

Minimálně měsíc bude v sestavě fotbalistů Mladé Boleslavi scházet krajní obránce Martin Suchomel. Jednadvacetiletý zadák si podle klubového facebooku poranil ve víkendovém utkání proti Bohemians 1905 kotník a středočeskému týmu bude chybět čtyři až šest týdnů. Člen reprezentačního výběru do 21 let Suchomel má v lize na kontě 33 startů, z toho 17 v aktuálním ročníku. Skóroval dvakrát. V šestém týmu prvoligové tabulky hostuje z pražské Sparty.

ČTK
22.02.202418:59

Mašek zamířil na výpůjčku do Chrudimi

Devatenáctiletý Lukáš Mašek letos není stabilní součástí mladoboleslavské sestavy, středočeský celek se mu tak rozhodl sehnat angažmá o patro níže. Nově bude oblékat dres druholigové Chrudimi, kam byl zapůjčený na hostování do konce sezony. V prohlášení na webu prvoligového celku stálo, že je "velká tlačenice” na ofenzivních postech, a proto bylo Maškovi hledáno takové působiště, kde by herní minuty sbíral pravidelněji.

fkmb.cz
22.02.202417:16

Mladá Boleslav získala záložníka Filu

Mladá Boleslav během čtvrtka informovala fanoušky, že její řady dočasně opouštějí Matěj Vlk a Matyáš Vojta, zároveň ovšem posílila řady o záložníka Lukáše Filu z Jihlavy. Ten je odchovancem celku z Vysočiny. "Kluby se vstřícně dohodly a pro Lukáše je jistě tento posun do prvoligového prostředí pozitivem. K jeho osobnímu rozvoji to jednoznačně prospěje, aby své dovednosti nabrané v Jihlavě a reprezentaci v plné míře naplnil v nové sezóně české nejvyšší soutěže," okomentoval Filův přestup za agenturu ISM Pavel Kuka.

fkmb.cz
22.02.202416:13

Varnsdorf ulovil dvě zimní posily

Varnsdorf se před začátkem jarní části druhé nejvyšší soutěže v Česku dočkal dvou zimních posil, které získal formou hostování do konce sezóny z Mladé Boleslavi. Kádr středočeského celku opouštějí jednadvacetiletý obránce Matěj Vlk a devatenáctiletý útočník Matyáš Vojta. "Zaujali totiž Miroslava Holeňáka, současného trenéra druholigového Varnsdorfu. Stanou se tak novými spoluhráči Vojtěcha Stránského, který v tomto severočeském klubu také hostuje,” stálo v prohlášení prvoligového účastníka.

fkmb.cz
22.02.202414:02

České Budějovice získaly ještě Poulola

České Budějovice oznámily ve středu novou posilu v podobě Mateje Madleňáka z Ružomberoku a ve čtvrtek v poslední přestupový den v Česku hlásily ještě jednu. Jihočeský celek přivedl sedmadvacetiletého stopera Florenta Poulola, který reprezentuje Martinik, a to formou hostování do konce sezóny. Součástí dohody není možná opce na trvalý nákup hráče.

dynamocb.cz
05.02.202410:11

Sylvestre oslavuje čtyřicáté narozeniny

Ludovic Sylvestre v roce 2018 v rodné Francii ukončil kariéru, v českých krajích je každopádně známý ze svých působení ve Spartě, Plzni a Mladé Boleslavi. Za posledně jmenovaný celek odehrál v rámci české nejvyšší soutěži největší počet zápasů, dohromady jich mimochodem posbíral devadesát devět. A právě středočeský klub prostřednictvím sociálních sítí popřál svému bývalému hráči na dálku k pondělním kulatým čtyřicátým narozeninám.

twitter.com/fkmladaboleslav
03.02.202418:54

Mladá Boleslav - Razgrad 1:1

Přípravné utkání v Turecku:

FK Mladá Boleslav - Ludogorec Razgrad 1:1 (1:1)

Branky: 32. Ladra - 14. Tekpetey.

Sestava M. Boleslavi: Trmal - Kostka, Král, Suchý, Suchomel - Kubista (80. Žitný), Karafiát (75. Buryán) - Ladra (75. Sakala), Mareček (75. Mašek), Kušej (61. Vaníček) - Pulkrab (61. Pulkrab). Trenér: Holoubek.

ČTK
03.02.202417:59

Kozel po sezoně do Mladé Boleslavi

Na nejvyšší českou soutěž se může těšit David Kozel, jenž podle serveru "infotbal.cz" v létě vymění Duklu Praha za Mladou Boleslav. Dvaadvacetiletý záložník mohl do prvoligového klubu zamířit již v zimním přestupovém okně, armádní klub ho však před jarním bojem o návrat mezi elitu nechtěl uvolnit, navzdory tomu, že po sezoně odejde bez finanční kompenzace.

infotbal.cz
31.01.202417:30

Mladá Boleslav - Podgorica 2:0

FK Mladá Boleslav - Buducnost Podgorica 2:0 (1:0)

Branky: 38. Kadlec, 68. Kušej.

Sestava M. Boleslavi: Mikulec - Kadlec (61. Kostka), Šimek (61. Suchý), Poulolo (61. Král), Fulnek (61. Suchomel) - Sakala (61. Mareček) - Vaníček (46. Pulkrab), Žitný (61. Matějovský), Kubista (46. Karafiát), Solomon (46. Kušej) - Jawo (61. Ladra). Trenér: Holoubek.

ČTK
27.01.202418:29

FK Mladá Boleslav - Čerkasy 5:1

FK Mladá Boleslav - Čerkasy 5:1 (1:0).

Branky: 57., 63. a 77. Pulkrab, 23. Karafiát, 80. Žitný - 83. Tyščenko z pen.

Sestava M. Boleslavi: Trmal (46. Mikulec) - Kostka (59. Fulnek), Suchý (59. Šimek), Král (74. Buryán), Suchomel (59. Poulolo) - Karafiát (59. Kubista) - Ladra (59. Vaníček), Matějovský (59. Žitný), Mareček (59. Mašek), Solomon (59. Kušej) - Jawo (46. Pulkrab). Trenér: Holoubek.

ČTK
17.01.202412:59

Mladá Boleslav - Varnsdorf 4:0

Přípravný turnaj Tipsport liga:

Skupina A (Mladá Boleslav):

FK Mladá Boleslav - Varnsdorf 4:0 (2:0)

Branky: 22. Suchomel, 39. Buryán, 67. Kodad, 74. Solomon.

Sestava M. Boleslavi:

I. poločas: Trmal - Kadlec, Suchý, Král, Suchomel - Matějovský, Karafiát - Kostka, Ladra, Buryán - Mašek.

II. poločas: Šeda - Kadlec (67. Suchomel), Šimek, Král, Fulnek - Mareček, Karafiát (71. Buryán) - Kodad, Mašek, Solomon - Jawo. Trenér: Holoubek.

ČTK
13.01.202413:00

FK Mladá Boleslav - Táborsko 2:0

Přípravné utkání:

FK Mladá Boleslav - Táborsko 2:0 (2:0).

Branky: 7. z pen. a 10. Pulkrab.

I. poločas: Mikulec - Kostka, Šimek, Karafiát, Fulnek - Poulolo, Mareček - Vaníček, Žitný, Solomon - Pulkrab.

II. poločas: Trmal - Kadlec, Šimek, Král, Suchomel - Poulolo, Mašek - Kodad, Ladra, Buryán - Vojta. Trenér: Holoubek.

ČTK
10.01.202417:56

Mladá Boleslav angažuje Dovalila

Jakub Dovalil se podle serveru "infotbal.cz" stane sportovním ředitelem Mladé Boleslavi. Bývalý trenér české jednadvacítky, jenž momentálně má kontrakt u lotyšských národních týmů do 18 a 19 let, ve funkci nahradí Pavla Hoftycha, který odešel do Viktorie Žižkov.