Fotbalisté Neapole vyválčili v minulém kole cenný bod s AC Milán a nyní mají zálusk na všechny tři body proti Staré dámě. Výhodou Neapole bude domácí prostředí a také nepříliš dobrá forma Juventusu. Bojovat se bude pochopitelně o evropské poháry.
Neapol v neděli překazila milánskému AC plány na to vyhoupnout se do čela ligy, když na San Siru předvedla velmi dobrý výkon a nakonec si i po právu odvezla jeden bod. Mazzarriho svěřenci byli dokonce lepším týmem a mohli i vyhrát. Neapol by mohl dobrý výkon z Milána nakopnout, neboť tento tým čeká už osm kol na vítězství, navíc nyní bude hrát v domácím prostředí proti trápícímu se Juventusu. Napolitáni jsou sice sedmí, ovšem na čtvrté místo ztrácejí pouze pět bodů. Celkově bude o kvalifikaci Ligy mistrů bojovat až osm celků, mezi nimi i Stará dáma.
Juventus v minulém kole opět prohrál a zdá se, že trenér Alberto Zaccheroni tým nikterak nepozvedl. Bianconeri porážkou 0:1 na hřišti Sampdorie Janov potrhli černý týden, který začal nečekanou domácí remízou s poslední Sienou, dále pokračoval těžkou porážkou s Fulhamem, z čeho vyplynulo vyřazení z Evropské ligy, a konečně poslední zápas se Sampdorií, o kterém už byla řeč. Jedinou branku Blucerchiati zaznamenal Antonio Cassano, jehož střela nečekaně skončila za zády veterána Chimentiho. Ten navzdory gólovému zaváhání předvedl dobrý výkon.
Walteru Mazzarrimu bude chybět Santacroce, Hoffer, Aronica a Dossena. Na druhé straně je opět zajímavá pozice brankáře, Chimenti sice odchytal poslední utkání, ovšem zranil se a nebude k dispozici. Naštěstí pro Starou dámu se již dal do pořádku Manninger a s týmem trénoval i Buffon, přednost by ale měl dostat rakouský brankář. Dále budou absentovat Caceres a Del Piero.
Oba celky už na sebe letos třikrát narazily, dvakrát v rámci Coppa Italia a jednou v lize. Zatímco v poháru se dařilo Juventusu, který po domácí výhře 3:0 postoupil do dalších bojů, v lize byla úspěšnější Neapol, ta dokázala vyhrát v Turíně 3:2.
SSC Neapol - pravděpodobná sestava:Serie A - preview 30. kola
Jedním zápasem se ve čtvrtek dohrává 30. kolo italské Serie A. Domácí Neapol přivítá Juventus a oba celky se poperou o možnost i nadále bojovat o účast v příštím ročníku Ligy mistrů...
De Sanctis - Campagnaro, Cannavaro, Grava - Maggio, Gargano, Pazienza, Zuniga - Hamšík, Quagliarella - Lavezzi Juventus FC - pravděpodobná sestava:
Manninger - Zebina, Cannavaro, Chiellini, Grosso - Camoranesi, Felipe Melo, Marchisio - Diego, Candreva - Trezeguet Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 2.30 - 3.25 - 2.95 Tip EuroFotbal.cz: 1 více informací
Consigli - Garics, Bianco, Manfredini, Peluso - Ferreira Pinto, Padoin, Guarente, Valdes - Chevanton, Amoruso Cagliari Calcio - pravděpodobná sestava:
Marchetti - Canini, Ariaudo, Astori, Agostini - Biondini, Conti, Lazzari - Cossu - Matri, Jeda Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 1.72 - 3.50 - 4.75 Tip EuroFotbal.cz: 10 více informací
Handanovič - Isla, Coda, Zapata, Lukovič - Sammarco, Lodi, Asamoah - Sanchez, Di Natale, Floro Flores Chievo Verona - pravděpodobná sestava:
Sorrentino - Frey, Morero, Yepes, Mantovani - Luciano, Rigoni, Ariatti - Pinzi - Pellissier, Granoche Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 1.60 - 3.55 - 5.75 Tip EuroFotbal.cz: 1 více informací
Andujar - Alvarez, Silvestre, Spolli, Capuano - Izco, Biagianti, Ricchiuti - Martinez, Maxi Lopez, Mascara ACF Fiorentina - pravděpodobná sestava:
Frey - De Silvestri, Natali, Kroldrup, Felipe - Santana, Bolatti, Montolivo, Gobbi - Jovetič, Gilardino Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 2.90 - 3.20 - 2.35 Tip EuroFotbal.cz: 2 více informací
Júlio Cesar - Maicon, Lúcio, Samuel, Zanetti - Muntari, Cambiasso, Thiago Motta - Quaresma, Eto'o, Panděv AS Livorno - pravděpodobná sestava:
Rubinho - Perticone, Rivas, Kněževič - Raimondi, Pulzetti, Filippini, Vitale - Di Gennaro - Tavano, Lucarelli Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 1.20 - 5.80 - 13.00 Tip EuroFotbal.cz: 1 více informací
Mirante - Zenoni, Zaccardo, Paci, Lucarelli - Valiani, Jimenez, Morrone, Galloppa - Biabiany, Crespo AC Milán - pravděpodobná sestava:
Abbiati - Zambrotta, Thiago Silva, Favalli, Antonini - Flamini, Pirlo, Ambrosini - Mancini, Borriello, Ronaldinho Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 5.00 - 3.60 - 1.67 Tip EuroFotbal.cz: 2 více informací
Amelia - Tomovič, Moretti, Bocchetti - Rossi, Milanetto, Zapater, Criscito - Palacio, Suazo, Sculli Città di Palermo - pravděpodobná sestava:
Sirigu - Cassani, Kjaer, Bovo, Balzaretti - Migliaccio, Nocerino, Bertolo - Pastore - Miccoli, Cavani Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 2.00 - 3.40 - 3.45 Tip EuroFotbal.cz: 10 více informací
Viviano - Raggi, Portanova, Moras, Lanna - Buscè, Mudingayi, Mingazzini, Modesto - Gimenez - Zalayeta AS Řím - pravděpodobná sestava:
Julio Sergio - Cassetti, Mexes, Burdisso, Riise - Pizarro, De Rossi - Taddei, Perrotta, Vucinic - Toni Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 4.30 - 3.40 - 1.80 Tip EuroFotbal.cz: 2 více informací
Gillet - Belmonte, A. Masiello, Bonucci, S. Masiello - Alvarez, Gazzi, Almiron, Koman - Meggiorini, Barreto UC Sampdoria - pravděpodobná sestava:
Storari - Zauri, Gastaldello, Rossi, Ziegler - Semioli, Palombo, Polli, Guberti - Pazzini, A. Cassano Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 2.85 - 2.90 - 2.60 Tip EuroFotbal.cz: 0 více informací
Muslera - Dias, Stendardo, Radu - Lichtsteiner, Brocchi, Ledesma, Mauri, Kolarov - Zarate, Rocchi AC Siena - pravděpodobná sestava:
Curci - Rosi, Cribari, Pratali, Del Grosso - Codrea - Reginaldo, Vergassola, Tziolis, Ghezzal - Maccarone Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 1.75 - 3.35 - 4.75 Tip EuroFotbal.cz: 02 více informací
SSC Neapol - Juventus FC (čtvrtek 20:45)
De Sanctis - Campagnaro, Cannavaro, Grava - Maggio, Gargano, Pazienza, Zuniga - Hamšík, Quagliarella - Lavezzi Juventus FC - pravděpodobná sestava:
Manninger - Zebina, Cannavaro, Chiellini, Grosso - Camoranesi, Felipe Melo, Marchisio - Diego, Candreva - Trezeguet Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 2.30 - 3.25 - 2.95 Tip EuroFotbal.cz: 1 více informací
Atalanta BC - Cagliari Calcio (středa 20:45)
Atalanta Bergamo bude chtít na domácím stadionu Atleti Azzurri d'Italia naplno bodovat proti Cagliari, neboť jedině zisk všech tří bodů jí přiblíží záchraně - remíza by příliš nevyřešila, ba naopak. Cagliari ale prohrálo s Laziem a to bude chtít v Bergamu odčinit.
Záchrana v nejvyšší italské soutěži je pro Atalantu stále možná, ale pokud možno je nutné už neztrácet a zvláště v domácím prostředí. Atalanta o víkendu porazila hladce Livorno 3:0 a přeskočila ho v tabulce. Pokud se chce tým z Bergama zachránit, měl by na toto vítězství pochopitelně navázat a nejen to, dá se totiž očekávat, že sedmnácté Lazio už bude stěží podávat tak nevyrovnané výkony jako tomu bylo doposud.
Cagliari nemá záchranářské starosti, nicméně poslední výkon z jeho strany nebyl zrovna optimální. Porážka 2:0 od Lazia se přeci jenom nečekala, navíc pro sardinský celek už to byla druhá ztráta všech tří bodů za sebou, předtím podlehlo Cagliari v přestřelce FC Janovu 5:3. Ostrované se momentálně nacházejí přesně ve středu ligové tabulky, s devětatřiceti body se ale stále mohou zapojit do bojů o evropské poháry. I když s tím už se příliš nepočítá.
Domácím budou scházet Barreto, Zanetti, Talamonti, Bellini a Doni, který nebude k dispozici ještě dvě utkání, neboť je v karetním trestu. Cagliari je na tom obdobně, na trávníku se neobjeví Pisano, Parola, Agazzi a distancovaný Lopéz.
Atalanta BC - pravděpodobná sestava:Záchrana v nejvyšší italské soutěži je pro Atalantu stále možná, ale pokud možno je nutné už neztrácet a zvláště v domácím prostředí. Atalanta o víkendu porazila hladce Livorno 3:0 a přeskočila ho v tabulce. Pokud se chce tým z Bergama zachránit, měl by na toto vítězství pochopitelně navázat a nejen to, dá se totiž očekávat, že sedmnácté Lazio už bude stěží podávat tak nevyrovnané výkony jako tomu bylo doposud.
Cagliari nemá záchranářské starosti, nicméně poslední výkon z jeho strany nebyl zrovna optimální. Porážka 2:0 od Lazia se přeci jenom nečekala, navíc pro sardinský celek už to byla druhá ztráta všech tří bodů za sebou, předtím podlehlo Cagliari v přestřelce FC Janovu 5:3. Ostrované se momentálně nacházejí přesně ve středu ligové tabulky, s devětatřiceti body se ale stále mohou zapojit do bojů o evropské poháry. I když s tím už se příliš nepočítá.
Domácím budou scházet Barreto, Zanetti, Talamonti, Bellini a Doni, který nebude k dispozici ještě dvě utkání, neboť je v karetním trestu. Cagliari je na tom obdobně, na trávníku se neobjeví Pisano, Parola, Agazzi a distancovaný Lopéz.
Consigli - Garics, Bianco, Manfredini, Peluso - Ferreira Pinto, Padoin, Guarente, Valdes - Chevanton, Amoruso Cagliari Calcio - pravděpodobná sestava:
Marchetti - Canini, Ariaudo, Astori, Agostini - Biondini, Conti, Lazzari - Cossu - Matri, Jeda Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 1.72 - 3.50 - 4.75 Tip EuroFotbal.cz: 10 více informací
Udinese Calcio - Chievo Verona (středa 20:45)
Těžko odhadovat, kdo by před sezónou tipoval, že Udinese se bude před závěrečným finišem pohybovat pod nováčkem z Chieva a navíc bude řešit sestupové starosti. Ty by mohly snad definitivně odeznít, kdyby Bianconeri ve středu právě Chievo porazili.
Udinese bude vzpomínat na poslední domácí zápas s Palermem, které porazilo 3:2 a po skvělé podívané se konečně odpoutalo od posledních míst. Týden nato sice prohráli v Římě, ale s AS určitě nesehráli špatnou partii. Chievo čeká na výhru už tři zápasy, naposledy remizovalo 1:1 s Catanií a právě o tomto zápasu se v médiích mluví jako o dohodnutém, avšak nic zatím nebylo potvrzeno. Nicméně Flying Donkeys jdou do zápasu s vědomím, že venku se jim proti níže umístěným týmům daří.
V základní sestavě Bianconeri nejspíše dojde k několika změnám, hráči si totiž potřebují odpočinout. Zejména Gokhan Inler vypadal v hlavním městě unaveně. V roli playmakera by se tak mohl ukázat Francesco Lodi, na stranách pak Asamoah se Sammarcem. Po roční pauze je však konečně fit Damiano Feronetti a pokud by měl i on nastoupit, odpočinek dostane i Asamoah. To by se totiž do zálohy posunul Isla. Změny proběhnou i v obraně. Giovanni Pasquale má ban, takže se do sestavy vrátí po bok Zapaty Coda. Lukovič se posune doleva a otázka akorát zůstává napravo, kde bude buď Isla nebo již zmiňovaný Feronetti. Útok by měl být stejný jako v Římě, ve složení Sanchez-Di Natale-Floro Flores.
Trenér Chieva Domenico Di Carlo smutní nad zdravotním stavem Michele Marcoliniho, jenž si proti Catanii poranil sval a mimo bude až měsíc. Na levé straně obrany bude suplovat Luca Araitti. Vzadu se po trestu vrací Mantovani a nastoupit se chystá i Santiago Morero. Takřka jisté je, že za útočníky nastoupí Pinzi a Pellissierovi bude vepředu sekundovat Granoche.
Udinese Calcio - pravděpodobná sestava:Udinese bude vzpomínat na poslední domácí zápas s Palermem, které porazilo 3:2 a po skvělé podívané se konečně odpoutalo od posledních míst. Týden nato sice prohráli v Římě, ale s AS určitě nesehráli špatnou partii. Chievo čeká na výhru už tři zápasy, naposledy remizovalo 1:1 s Catanií a právě o tomto zápasu se v médiích mluví jako o dohodnutém, avšak nic zatím nebylo potvrzeno. Nicméně Flying Donkeys jdou do zápasu s vědomím, že venku se jim proti níže umístěným týmům daří.
V základní sestavě Bianconeri nejspíše dojde k několika změnám, hráči si totiž potřebují odpočinout. Zejména Gokhan Inler vypadal v hlavním městě unaveně. V roli playmakera by se tak mohl ukázat Francesco Lodi, na stranách pak Asamoah se Sammarcem. Po roční pauze je však konečně fit Damiano Feronetti a pokud by měl i on nastoupit, odpočinek dostane i Asamoah. To by se totiž do zálohy posunul Isla. Změny proběhnou i v obraně. Giovanni Pasquale má ban, takže se do sestavy vrátí po bok Zapaty Coda. Lukovič se posune doleva a otázka akorát zůstává napravo, kde bude buď Isla nebo již zmiňovaný Feronetti. Útok by měl být stejný jako v Římě, ve složení Sanchez-Di Natale-Floro Flores.
Trenér Chieva Domenico Di Carlo smutní nad zdravotním stavem Michele Marcoliniho, jenž si proti Catanii poranil sval a mimo bude až měsíc. Na levé straně obrany bude suplovat Luca Araitti. Vzadu se po trestu vrací Mantovani a nastoupit se chystá i Santiago Morero. Takřka jisté je, že za útočníky nastoupí Pinzi a Pellissierovi bude vepředu sekundovat Granoche.
Handanovič - Isla, Coda, Zapata, Lukovič - Sammarco, Lodi, Asamoah - Sanchez, Di Natale, Floro Flores Chievo Verona - pravděpodobná sestava:
Sorrentino - Frey, Morero, Yepes, Mantovani - Luciano, Rigoni, Ariatti - Pinzi - Pellissier, Granoche Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 1.60 - 3.55 - 5.75 Tip EuroFotbal.cz: 1 více informací
Calcio Catania - ACF Fiorentina (středa 20:45)
Fiorentině po vypadnutí z Ligy mistrů zbyla již jen ligová soutěž a do ní teď musí dát všechno, protože chce skončit do čtvrtého místa, aby si nejprestižnější klubovou soutěž zahrála i příští rok. Jenže to je úkol extrémně náročný, Viola už nesmí zaváhat. A začíná v Catanii.
Právě Catania je se svojí pozicí určitě spokojena. Po příchodu Siniši Mihajloviče se klub vyhrabal ze sestupového pásma a nyní má na Atalantu náskok sedmi bodů. O víkendu v důležitém klání Catania remizovala s Chievem, ačkoliv byl tenhle zápas hodně propírán v médiích, údajně měl být domluven. Trenéra to ale nezajímá. "O tyto zvěsti se vážně nezajímám a jsem rád za remízu. Chybělo nám několik hráčů a já byl při zápase navíc nucen udělat tři střídání. Naše série bez prohry pokračuje a my v ní chceme pokračovat i proti Fiorentině."
Viola v posledním zápase pohodlně přehrála Janov, jednoho z konkurentů v boji o pohárové příčky. Nyní na šesté místo ztrácí čtyři body, na Ligu mistrů pak bodů šest. Dostat se na některou z těchto pozic však nebude vůbec lehké, konkurence je totiž obrovská. "Už nás odepisovali, ale my tu stále jsme a bojujeme," hlásí Alberto Gilardino. "Vítězství nad Janovem bylo výsledkem neuvěřitelné práce, kterou tu trenér Cesare Prandelli odvádí," vysmekl poklonu svému nadřízenému italský útočník a druhým dechem dodal. "Čtvrté místo zůstává naším snem a my uděláme všechno pro to, abychom se tam dostali."
Prandelli nemůže v Catanii počítat s Juanem Vargasem a Marcem Marchionnim, jen na lavičce asi bude muset začít Cristiano Zanetti. Naopak se vrací alespoň stoper Felipe. Několik absencí musí řešit i v domácím táboře, Mariano Andujar je zraněn a stoprocentně fit není ani Campagnolo, což znamená, že rukavice bude muset obléct až třetí gólman Tomáš Košický. Zraněný je i Ciro Capuano, takže nalevo začne Alvarez, na druhé straně pak Potenza. Pokud se nestihne uzdravit ani Martinez, nastoupí Izco.
Calcio Catania - pravděpodobná sestava:Právě Catania je se svojí pozicí určitě spokojena. Po příchodu Siniši Mihajloviče se klub vyhrabal ze sestupového pásma a nyní má na Atalantu náskok sedmi bodů. O víkendu v důležitém klání Catania remizovala s Chievem, ačkoliv byl tenhle zápas hodně propírán v médiích, údajně měl být domluven. Trenéra to ale nezajímá. "O tyto zvěsti se vážně nezajímám a jsem rád za remízu. Chybělo nám několik hráčů a já byl při zápase navíc nucen udělat tři střídání. Naše série bez prohry pokračuje a my v ní chceme pokračovat i proti Fiorentině."
Viola v posledním zápase pohodlně přehrála Janov, jednoho z konkurentů v boji o pohárové příčky. Nyní na šesté místo ztrácí čtyři body, na Ligu mistrů pak bodů šest. Dostat se na některou z těchto pozic však nebude vůbec lehké, konkurence je totiž obrovská. "Už nás odepisovali, ale my tu stále jsme a bojujeme," hlásí Alberto Gilardino. "Vítězství nad Janovem bylo výsledkem neuvěřitelné práce, kterou tu trenér Cesare Prandelli odvádí," vysmekl poklonu svému nadřízenému italský útočník a druhým dechem dodal. "Čtvrté místo zůstává naším snem a my uděláme všechno pro to, abychom se tam dostali."
Prandelli nemůže v Catanii počítat s Juanem Vargasem a Marcem Marchionnim, jen na lavičce asi bude muset začít Cristiano Zanetti. Naopak se vrací alespoň stoper Felipe. Několik absencí musí řešit i v domácím táboře, Mariano Andujar je zraněn a stoprocentně fit není ani Campagnolo, což znamená, že rukavice bude muset obléct až třetí gólman Tomáš Košický. Zraněný je i Ciro Capuano, takže nalevo začne Alvarez, na druhé straně pak Potenza. Pokud se nestihne uzdravit ani Martinez, nastoupí Izco.
Andujar - Alvarez, Silvestre, Spolli, Capuano - Izco, Biagianti, Ricchiuti - Martinez, Maxi Lopez, Mascara ACF Fiorentina - pravděpodobná sestava:
Frey - De Silvestri, Natali, Kroldrup, Felipe - Santana, Bolatti, Montolivo, Gobbi - Jovetič, Gilardino Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 2.90 - 3.20 - 2.35 Tip EuroFotbal.cz: 2 více informací
Inter Milán - AS Livorno (středa 20:45)
Inter si komplikuje cestu za pátým titulem v řadě každým kolem a pokud rychle nezabere, může se se Scudettem rozloučit, na paty mu totiž dýchají AC s AS Řím. Nerazzurri za posledních sedm zápasů jen jednou bodovali naplno, ale proti Livornu snad ani nic jiného než tři body chtít nejde.
Na druhou stranu, Inter konečně prorazil na evropské scéně, o což se pokoušel už léta a domácí soutěž jde trochu stranou. V osmifinále vyřadil José Mourinho svou milovanou Chelsea a míří vysoko, ačkoliv na domácí vrátka nezapomíná, protože zahodit titul v dobře rozjeté sezóně by byla škoda.
Na druhé straně stojí Livorno, které proti velkému favoritovi nemá co ztratit. Vždyť je poslední a už se spíše jen spekuluje, s kolika body že sestoupí. Po znovuzrození Sieny a hrozivé formy se tým vedený Serse Cosmim propadl na samotné dno soutěže a na záchranu ztrácí pět bodů. To je devět zápasů před koncem relativně dost.
José Mourinho se musí vypořádat s několika absencemi. Stále chybí Cristian Chivu, k němuž se nyní připojil Wesley Sneijder. Ten by však měl být do týdne fit. Kvůli trestu je mimo i Dejan Stankovič, a tak je otázkou, zda nebude v záloze váznout kreativita. Vše asi na sebe bude muset vzít Goran Panděv. Nenastoupí ani Mario Balotelli, jenž má s koučem problémy a není nominován.
Zranění se nevyhýbají ani Livornu, Cosmi řeší rozsáhlou marodku obrany. Chybá Miglionico, Esposito a Bernardini. V záloze nenastoupí Bergvold a karty do hry nevpustí Mora.
Inter Milán - pravděpodobná sestava:Na druhou stranu, Inter konečně prorazil na evropské scéně, o což se pokoušel už léta a domácí soutěž jde trochu stranou. V osmifinále vyřadil José Mourinho svou milovanou Chelsea a míří vysoko, ačkoliv na domácí vrátka nezapomíná, protože zahodit titul v dobře rozjeté sezóně by byla škoda.
Na druhé straně stojí Livorno, které proti velkému favoritovi nemá co ztratit. Vždyť je poslední a už se spíše jen spekuluje, s kolika body že sestoupí. Po znovuzrození Sieny a hrozivé formy se tým vedený Serse Cosmim propadl na samotné dno soutěže a na záchranu ztrácí pět bodů. To je devět zápasů před koncem relativně dost.
José Mourinho se musí vypořádat s několika absencemi. Stále chybí Cristian Chivu, k němuž se nyní připojil Wesley Sneijder. Ten by však měl být do týdne fit. Kvůli trestu je mimo i Dejan Stankovič, a tak je otázkou, zda nebude v záloze váznout kreativita. Vše asi na sebe bude muset vzít Goran Panděv. Nenastoupí ani Mario Balotelli, jenž má s koučem problémy a není nominován.
Zranění se nevyhýbají ani Livornu, Cosmi řeší rozsáhlou marodku obrany. Chybá Miglionico, Esposito a Bernardini. V záloze nenastoupí Bergvold a karty do hry nevpustí Mora.
Júlio Cesar - Maicon, Lúcio, Samuel, Zanetti - Muntari, Cambiasso, Thiago Motta - Quaresma, Eto'o, Panděv AS Livorno - pravděpodobná sestava:
Rubinho - Perticone, Rivas, Kněževič - Raimondi, Pulzetti, Filippini, Vitale - Di Gennaro - Tavano, Lucarelli Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 1.20 - 5.80 - 13.00 Tip EuroFotbal.cz: 1 více informací
Parma FC - AC Milán (středa 20:45)
Další možnost vystřídat na čele tabulky Inter, bude mít milánské AC na půdě Parmy. Domácí FC bude chtít na stadionu Ennio Tardini potřetí za sebou vyhrát, avšak AC Milán bude velmi těžkým oříškem, letos se mu totiž daří více venku, než doma.
Parma po dlouhé sérii špatných výsledků opět nabrala dech a v současnosti může, ačkoliv je ztráta na šesté místo sedm bodů, znovu útočit na evropské poháry, a když ne to, tak alespoň do jejich bojů výrazně promluvit. Jak už bylo výše zmíněno, Parmě se povedli dva domácí duely, proti Sampdorii a Atalantě, obě utkání skončila shodně 1:0. Dařilo se i venku, opět po shodných výsledcích 1:1 si Parma odvezla dva body ze Sieny respektive Bari.
AC Milán jakoby nechtěl Scudetto ! Jeho úhlavní nepřítel Inter znovu ztratili a Milánu se naskytla skvělá příležitost vyhoupnout se do čela. Jenomže to by milánští nesměli hostit Neapol, nebo ještě lépe řečeno - nesměli by podat víceméně laxní výkon. Svěřenci trenéra Leonarda rozhodně nebyli lepším týmem a s Neapolí měli co dělat. Nicméně ztráta na Inter je stále jednobodová, ale Milánští si uvědomují, že už by neměli takto ztrácet body, zvláště když třetí AS Řím je rovněž ve hře o Scudetto.
Domácím budou scházet Dzemaili a Paloschi. Mnohem více starostí má trenér Leonardo, kterému budou chybět Beckham, Onyewu, Nesta, Bonera, Pato a Kaladze. Parmě se proti Milánu dlouhodobě nedaří, AC vyhrálo převážnou většinu vzájemných zápasů. Pro upřesnění - Parma slavila vítězství nad AC Milán naposledy v dubnu roku 2003 a na San Siru dokonce v únoru roku 1994.
Parma FC - pravděpodobná sestava:Parma po dlouhé sérii špatných výsledků opět nabrala dech a v současnosti může, ačkoliv je ztráta na šesté místo sedm bodů, znovu útočit na evropské poháry, a když ne to, tak alespoň do jejich bojů výrazně promluvit. Jak už bylo výše zmíněno, Parmě se povedli dva domácí duely, proti Sampdorii a Atalantě, obě utkání skončila shodně 1:0. Dařilo se i venku, opět po shodných výsledcích 1:1 si Parma odvezla dva body ze Sieny respektive Bari.
AC Milán jakoby nechtěl Scudetto ! Jeho úhlavní nepřítel Inter znovu ztratili a Milánu se naskytla skvělá příležitost vyhoupnout se do čela. Jenomže to by milánští nesměli hostit Neapol, nebo ještě lépe řečeno - nesměli by podat víceméně laxní výkon. Svěřenci trenéra Leonarda rozhodně nebyli lepším týmem a s Neapolí měli co dělat. Nicméně ztráta na Inter je stále jednobodová, ale Milánští si uvědomují, že už by neměli takto ztrácet body, zvláště když třetí AS Řím je rovněž ve hře o Scudetto.
Domácím budou scházet Dzemaili a Paloschi. Mnohem více starostí má trenér Leonardo, kterému budou chybět Beckham, Onyewu, Nesta, Bonera, Pato a Kaladze. Parmě se proti Milánu dlouhodobě nedaří, AC vyhrálo převážnou většinu vzájemných zápasů. Pro upřesnění - Parma slavila vítězství nad AC Milán naposledy v dubnu roku 2003 a na San Siru dokonce v únoru roku 1994.
Mirante - Zenoni, Zaccardo, Paci, Lucarelli - Valiani, Jimenez, Morrone, Galloppa - Biabiany, Crespo AC Milán - pravděpodobná sestava:
Abbiati - Zambrotta, Thiago Silva, Favalli, Antonini - Flamini, Pirlo, Ambrosini - Mancini, Borriello, Ronaldinho Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 5.00 - 3.60 - 1.67 Tip EuroFotbal.cz: 2 více informací
Janov CFC - Città di Palermo (středa 20:45)
K velké bitvě o poháry se schyluje ve vloženém italském kole. Palermo okupující čtvrtou pozici jede do Janova, jenž dá do zápasu vše za účelem vrátit se zpět do bojů o evropské poháry. K něm nyní potřebuje právě tři body.
Palermo sice nyní drží čtvrtou pozici zajišťující Ligu mistrů, ale do konce sezony se očekává velká a napínavá bitva. Vedle Rosanero se totiž o nejprestižnější klubovou soutěž uchází dalších až šest mužstev a bodové rozdíly jsou minimální, každá prohra vás může vystřelit mimo poháry.
Jedním z těch týmu je i Janov, který loni překvapil celou Itálii, když mu jen o vlásek unikla účast v Lize mistrů a letos na tyto výkony navázal. A nyní čeká Rossoblu zápas pravdy, který by mohl napovědět, zda letos Grifové do závěrečného finiše budou mít co říci. Na Palermo ztrácí pět bodů, ačkoliv jsou osmí. Naposledy sice svěřenci kouče Gian Piera Gasperiniho prohráli vysoko 3:0 ve Fiorentině, ale to nemůžeme brát jako směrodatný výsledek, protože to byl prostě zápas venku. A venku je Janov ani ne poloviční, což je jediná zásadní chyba jinak doma skvěle fungujícího mančaftu.
Letos však mají Grifone i druhý problém, inkasované branky. Obrana je děravá, až běda, góly se dostávají jak na běžícím pásu. Vždyť Janov má jen o dvě obdržené branky méně než donedávna poslední Siena. Přitom u střílení gólů problém není, tam jsou Rossoblu třetí nejlepší v celé soutěži. Proto každý janovský zápas slibuje velký počet gólů a nejinak tomu asi bude i ve středu. Od Gasperiniho se očekává jeho klasické rozestavení se třemi obránci a stejným počtem útočníků, na které jsou jeho svěřenci dokonale navyklí.
Gasperini bude ale muset vyřešit několik otazníků, přesněji řečeno, bude muset překonat absenci několika borců. V obraně se neobjeví zkušený Dario Dainelli, jenž toho zatím od ledna nenahrál tolik, jak by si představoval. Všichni si však od něj slibují, že po návratu dokáže zpevnit janovskou obranu. Bez fotbalu nadále zůstává Robert Acquafresca a dokonce celý zbytek sezóny vynechá jeho parťák z útoku, velký smolař Boško Jankovič. Karetní tresty si pak odpykají Sokratis Papasthatopoulos a Ivan Jurič.
Ani trenér Palerma Delio Rossi nemá před zápasem dobré spaní. Hned u třech důležitých záložníků mu totiž svítí červené. Fabio Liverani, Marco Bresciano, ani Fabio Simplicio nenastoupí, a tak záložní řada nastoupí v méně obvyklém složení. S útočníkem Levanem Mchedlidzem se již letos počítat nemůže, je zraněn.
Janov CFC - pravděpodobná sestava:Palermo sice nyní drží čtvrtou pozici zajišťující Ligu mistrů, ale do konce sezony se očekává velká a napínavá bitva. Vedle Rosanero se totiž o nejprestižnější klubovou soutěž uchází dalších až šest mužstev a bodové rozdíly jsou minimální, každá prohra vás může vystřelit mimo poháry.
Jedním z těch týmu je i Janov, který loni překvapil celou Itálii, když mu jen o vlásek unikla účast v Lize mistrů a letos na tyto výkony navázal. A nyní čeká Rossoblu zápas pravdy, který by mohl napovědět, zda letos Grifové do závěrečného finiše budou mít co říci. Na Palermo ztrácí pět bodů, ačkoliv jsou osmí. Naposledy sice svěřenci kouče Gian Piera Gasperiniho prohráli vysoko 3:0 ve Fiorentině, ale to nemůžeme brát jako směrodatný výsledek, protože to byl prostě zápas venku. A venku je Janov ani ne poloviční, což je jediná zásadní chyba jinak doma skvěle fungujícího mančaftu.
Letos však mají Grifone i druhý problém, inkasované branky. Obrana je děravá, až běda, góly se dostávají jak na běžícím pásu. Vždyť Janov má jen o dvě obdržené branky méně než donedávna poslední Siena. Přitom u střílení gólů problém není, tam jsou Rossoblu třetí nejlepší v celé soutěži. Proto každý janovský zápas slibuje velký počet gólů a nejinak tomu asi bude i ve středu. Od Gasperiniho se očekává jeho klasické rozestavení se třemi obránci a stejným počtem útočníků, na které jsou jeho svěřenci dokonale navyklí.
Gasperini bude ale muset vyřešit několik otazníků, přesněji řečeno, bude muset překonat absenci několika borců. V obraně se neobjeví zkušený Dario Dainelli, jenž toho zatím od ledna nenahrál tolik, jak by si představoval. Všichni si však od něj slibují, že po návratu dokáže zpevnit janovskou obranu. Bez fotbalu nadále zůstává Robert Acquafresca a dokonce celý zbytek sezóny vynechá jeho parťák z útoku, velký smolař Boško Jankovič. Karetní tresty si pak odpykají Sokratis Papasthatopoulos a Ivan Jurič.
Ani trenér Palerma Delio Rossi nemá před zápasem dobré spaní. Hned u třech důležitých záložníků mu totiž svítí červené. Fabio Liverani, Marco Bresciano, ani Fabio Simplicio nenastoupí, a tak záložní řada nastoupí v méně obvyklém složení. S útočníkem Levanem Mchedlidzem se již letos počítat nemůže, je zraněn.
Amelia - Tomovič, Moretti, Bocchetti - Rossi, Milanetto, Zapater, Criscito - Palacio, Suazo, Sculli Città di Palermo - pravděpodobná sestava:
Sirigu - Cassani, Kjaer, Bovo, Balzaretti - Migliaccio, Nocerino, Bertolo - Pastore - Miccoli, Cavani Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 2.00 - 3.40 - 3.45 Tip EuroFotbal.cz: 10 více informací
Bologna FC - AS Řím (středa 20:45)
AS Řím bude opět chtít snížit náskok milánských klubů, na půdě Boloni bude favoritem, ovšem domácí nehodlají prodat svojí kůži lacino. Čtrnáctý celek soutěže se bude chtít proti favoritovy vytáhnout, zvláště když hraje doma.
Bologna sice naposledy prohrála ale o sestup do nižší soutěže se bát nemusí. S pětatřiceti body jí patří čtrnácté místo, ovšem s desetibodovým náskokem před osmnáctou Atalantou. Nicméně porážka to ale byla nepříjemná, zvláště od do té doby poslední Sieny. Jenže Bianconeri tvrdě bojují o záchranu, a pokud v tomto tempu vytrvají, jejich záchrana je velmi reálná. Zpět však k Boloně, ta tedy prohrála ale celkově se může pochlubit velmi dobrou bilancí, za posledních deset kol to totiž byla teprve druhá porážka. Odčinit nelichotivý výsledek se Sienou budou chtít domácí s Římem, proti kterému nemají co ztratit.
Giallorossi v sobotu přestříleli Udinese 4:2 a do boje o Scudetto se s nimi musí počítat. Vždyť svěřenci trenéra Claudia Ranieriho ztrácejí na vedoucí Inter jen čtyři body, a navíc ho budou za nedlouho dobu doma hostit. Navíc zde varuje jedno přísloví: "když se dva perou, třetí se směje". To je nádherná ukázka situace na čele tabulky, Milán i Inter ve 29. kole ztratili, a toho využil právě třetí AS Řím. Ačkoliv je klub z věčného města blízko titulu, trenér i samotní hráči jsou v tomto velmi opatrní - milánské kluby mají totiž situaci stále ve svých rukou.
Zápas s Boloňou bude pro AS Řím velmi důležitý, Římané mohou být spokojeni s výkony Luky Toniho, který zase sází góly a také s Vučiničem, jenž si proti Udinese připsal hattrick. Starosti ale dělá trenéru Ranierimu Francesco Totti, jenž stále není k dispozici, počítat nelze ani s Juanem, ten je pro změnu v karetním trestu. Na straně domácích nenastoupí pouze Britos, pro něj platí totéž pro Juana.
Bologna FC - pravděpodobná sestava:Bologna sice naposledy prohrála ale o sestup do nižší soutěže se bát nemusí. S pětatřiceti body jí patří čtrnácté místo, ovšem s desetibodovým náskokem před osmnáctou Atalantou. Nicméně porážka to ale byla nepříjemná, zvláště od do té doby poslední Sieny. Jenže Bianconeri tvrdě bojují o záchranu, a pokud v tomto tempu vytrvají, jejich záchrana je velmi reálná. Zpět však k Boloně, ta tedy prohrála ale celkově se může pochlubit velmi dobrou bilancí, za posledních deset kol to totiž byla teprve druhá porážka. Odčinit nelichotivý výsledek se Sienou budou chtít domácí s Římem, proti kterému nemají co ztratit.
Giallorossi v sobotu přestříleli Udinese 4:2 a do boje o Scudetto se s nimi musí počítat. Vždyť svěřenci trenéra Claudia Ranieriho ztrácejí na vedoucí Inter jen čtyři body, a navíc ho budou za nedlouho dobu doma hostit. Navíc zde varuje jedno přísloví: "když se dva perou, třetí se směje". To je nádherná ukázka situace na čele tabulky, Milán i Inter ve 29. kole ztratili, a toho využil právě třetí AS Řím. Ačkoliv je klub z věčného města blízko titulu, trenér i samotní hráči jsou v tomto velmi opatrní - milánské kluby mají totiž situaci stále ve svých rukou.
Zápas s Boloňou bude pro AS Řím velmi důležitý, Římané mohou být spokojeni s výkony Luky Toniho, který zase sází góly a také s Vučiničem, jenž si proti Udinese připsal hattrick. Starosti ale dělá trenéru Ranierimu Francesco Totti, jenž stále není k dispozici, počítat nelze ani s Juanem, ten je pro změnu v karetním trestu. Na straně domácích nenastoupí pouze Britos, pro něj platí totéž pro Juana.
Viviano - Raggi, Portanova, Moras, Lanna - Buscè, Mudingayi, Mingazzini, Modesto - Gimenez - Zalayeta AS Řím - pravděpodobná sestava:
Julio Sergio - Cassetti, Mexes, Burdisso, Riise - Pizarro, De Rossi - Taddei, Perrotta, Vucinic - Toni Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 4.30 - 3.40 - 1.80 Tip EuroFotbal.cz: 2 více informací
AS Bari - UC Sampdoria (středa 20:45)
Bari přivítá v rámci 30. kola Sampdorii Janov, a ačkoliv je doma velmi silné, nečeká ho nic jednoduchého. Doria je totiž povzbuzená jednobrankovou výhrou nad Juventusem, po které se vyhoupla na páté místo, se stejným počtem bodů jako čtvrté Palermo.
Domácí fotbalisté mají za sebou nedělní remízu 1:1 s Parmou a s devětatřiceti body jim náleží jedenáctá pozice, ovšem ztráta na evropské poháry není tak velká, jak by se mohla zdát. Evropská liga ale není cílem číslo jedna, Bari chce pochopitelně sbírat body co to dá a to zejména na domácím stadionu San Nicola, ovšem klubové vedení se v pohodě spokojí s umístěním ve středu ligové tabulky. Na letošního nováčka je to rozhodně úspěch. Bari nyní přivítá Sampdorii Janov, se kterou nemá příliš zkušeností.
Sampdoria Janov opět zvýšila své šance na zisk čtvrtého místa, výhrou nad Juventusem Turín se posunula na páté místo. Hrdinou utkání se stal Antonio Cassano, který dalekonosnou střelou překvapil svého jmenovce v brance Juventusu Chimentiho. Blucerchiatti si jsou vědomi své pozice a několik kol před koncem ligy mají na dosah tolik vytouženou Ligu mistrů. Jenže na půdě Bari to bude hodně těžké, vždyť tu nedokázali vyhrát například fotbalisté mistrovského Interu Milán.
Donda, Kutuzov, Ranocchia, Langella, De Vezze a Allegretto, ti všichni budou chybět domácímu trenérovi Venturovi. Sampdoria je na tom lépe, brankář Castellazzi stále není k dispozici, totéž platí i o Pozzim a Lucchinim. V historii se oba celky potkaly jen jednou, v listopadu loňského roku se zrodila na stadionu Luigi Ferraris bezbranková remíza.
AS Bari - pravděpodobná sestava:Domácí fotbalisté mají za sebou nedělní remízu 1:1 s Parmou a s devětatřiceti body jim náleží jedenáctá pozice, ovšem ztráta na evropské poháry není tak velká, jak by se mohla zdát. Evropská liga ale není cílem číslo jedna, Bari chce pochopitelně sbírat body co to dá a to zejména na domácím stadionu San Nicola, ovšem klubové vedení se v pohodě spokojí s umístěním ve středu ligové tabulky. Na letošního nováčka je to rozhodně úspěch. Bari nyní přivítá Sampdorii Janov, se kterou nemá příliš zkušeností.
Sampdoria Janov opět zvýšila své šance na zisk čtvrtého místa, výhrou nad Juventusem Turín se posunula na páté místo. Hrdinou utkání se stal Antonio Cassano, který dalekonosnou střelou překvapil svého jmenovce v brance Juventusu Chimentiho. Blucerchiatti si jsou vědomi své pozice a několik kol před koncem ligy mají na dosah tolik vytouženou Ligu mistrů. Jenže na půdě Bari to bude hodně těžké, vždyť tu nedokázali vyhrát například fotbalisté mistrovského Interu Milán.
Donda, Kutuzov, Ranocchia, Langella, De Vezze a Allegretto, ti všichni budou chybět domácímu trenérovi Venturovi. Sampdoria je na tom lépe, brankář Castellazzi stále není k dispozici, totéž platí i o Pozzim a Lucchinim. V historii se oba celky potkaly jen jednou, v listopadu loňského roku se zrodila na stadionu Luigi Ferraris bezbranková remíza.
Gillet - Belmonte, A. Masiello, Bonucci, S. Masiello - Alvarez, Gazzi, Almiron, Koman - Meggiorini, Barreto UC Sampdoria - pravděpodobná sestava:
Storari - Zauri, Gastaldello, Rossi, Ziegler - Semioli, Palombo, Polli, Guberti - Pazzini, A. Cassano Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 2.85 - 2.90 - 2.60 Tip EuroFotbal.cz: 0 více informací
SS Lazio - AC Siena (středa 20:45)
Siena se v pravou chvíli chytila a srdnatě se bije se sestupovými vodami a čeká jí další zásadní mač a potřebuje vyhrát. Jenže to stejné chce i Lazio, které prožívá těžkou krizi a sestup nepřipadá v úvahu.
Robur se dlouhé měsíce topil na posledním místě tabulky a vypadalo to, že situace nemá prakticky žádné východisko. Jenže co se nestalo, klub převzal Alberto Malesani a Siena neprohrála už šest zápasů v řadě a škrábe se nahoru tabulkou. Sieně se paradoxně daří více venku, kde si připsala klíčové výhry nad Chievem a Livornem a zároveň zaznamenala nezapomenutelnou remízu na Juventusu.
Nyní jede Robur do Říma, kde hraje s Laziem. Stadio Olimpico Siena nedokázala nikdy dobýt, čtyřikrát zde remizovala, čtyřikrát tu prohrála. Jenže Lazio je letos vskutku tragické, a tak by nemusela jeho porážka znamenat utopii. V posledních čtyřech zápasech získali Biancocelesti doma jen dva body. Po posledních prohře s Bari dokonce klub svolal jakési předzápasové soustředění, protože situaci začala být vážná.
Prezident Claudio Lotito dokonce najal sportovního psychologa, což se však nesetkalo u hráčů a trenéra s dobrým ohlasem. "Jsem ohledně toho hodně skeptický. V současné chvíli se mi to nezdá moc vhodné," reagoval kouč Edy Reja, kterého prezidentovo jednání očividně namíchlo a dokonce prohlásil, že může odejít. "Od teď už nechci do mé práce žádné další zasahování, jinak taky klidně mohu odejít."
Nicméně zpět ke kempu, který přinesl chtěné ovoce. Lazio zabralo a překvapivě zvítězilo na půdě Cagliari a po více než měsíci vyhrálo. Doma však vyjma prvního zápasu nového kalendářního roku ještě nezvítězilo. Biancocelesti budou posíleni o útočníka Maura Zarateho, jemuž vypršel dvouzápasový trest. Naopak jeho místo na tribuně zaujme potrestaný Biava. Nenastoupí ani zranění Floccari, Dabo, Meghni, Foggia, Manfredini, Matuzalem, Siviglia a Bizzarri.
Siena ztratila pro střední duel Albina Ekdala, Francesca Parraviciniho a Lucu Rossettiniho.
SS Lazio - pravděpodobná sestava:Robur se dlouhé měsíce topil na posledním místě tabulky a vypadalo to, že situace nemá prakticky žádné východisko. Jenže co se nestalo, klub převzal Alberto Malesani a Siena neprohrála už šest zápasů v řadě a škrábe se nahoru tabulkou. Sieně se paradoxně daří více venku, kde si připsala klíčové výhry nad Chievem a Livornem a zároveň zaznamenala nezapomenutelnou remízu na Juventusu.
Nyní jede Robur do Říma, kde hraje s Laziem. Stadio Olimpico Siena nedokázala nikdy dobýt, čtyřikrát zde remizovala, čtyřikrát tu prohrála. Jenže Lazio je letos vskutku tragické, a tak by nemusela jeho porážka znamenat utopii. V posledních čtyřech zápasech získali Biancocelesti doma jen dva body. Po posledních prohře s Bari dokonce klub svolal jakési předzápasové soustředění, protože situaci začala být vážná.
Prezident Claudio Lotito dokonce najal sportovního psychologa, což se však nesetkalo u hráčů a trenéra s dobrým ohlasem. "Jsem ohledně toho hodně skeptický. V současné chvíli se mi to nezdá moc vhodné," reagoval kouč Edy Reja, kterého prezidentovo jednání očividně namíchlo a dokonce prohlásil, že může odejít. "Od teď už nechci do mé práce žádné další zasahování, jinak taky klidně mohu odejít."
Nicméně zpět ke kempu, který přinesl chtěné ovoce. Lazio zabralo a překvapivě zvítězilo na půdě Cagliari a po více než měsíci vyhrálo. Doma však vyjma prvního zápasu nového kalendářního roku ještě nezvítězilo. Biancocelesti budou posíleni o útočníka Maura Zarateho, jemuž vypršel dvouzápasový trest. Naopak jeho místo na tribuně zaujme potrestaný Biava. Nenastoupí ani zranění Floccari, Dabo, Meghni, Foggia, Manfredini, Matuzalem, Siviglia a Bizzarri.
Siena ztratila pro střední duel Albina Ekdala, Francesca Parraviciniho a Lucu Rossettiniho.
Muslera - Dias, Stendardo, Radu - Lichtsteiner, Brocchi, Ledesma, Mauri, Kolarov - Zarate, Rocchi AC Siena - pravděpodobná sestava:
Curci - Rosi, Cribari, Pratali, Del Grosso - Codrea - Reginaldo, Vergassola, Tziolis, Ghezzal - Maccarone Kurzy sázkové kanceláře bwin.com: 1.75 - 3.35 - 4.75 Tip EuroFotbal.cz: 02 více informací
Tabulka před začátkem kola
Tým | Zápasy | Výhry | Remízy | Porážky | Skóre | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ![]() | Inter Milán | 29 | 17 | 9 | 3 | 54:26 | 60 |
2. | ![]() | AC Milán | 29 | 17 | 8 | 4 | 48:27 | 59 |
3. | ![]() | AS Řím | 29 | 16 | 8 | 5 | 52:34 | 56 |
4. | ![]() | Città di Palermo | 29 | 13 | 8 | 8 | 41:35 | 47 |
5. | ![]() | UC Sampdoria | 29 | 13 | 8 | 8 | 36:34 | 47 |
6. | ![]() | Juventus FC | 29 | 13 | 6 | 10 | 45:40 | 45 |
7. | ![]() | SSC Neapol | 29 | 10 | 12 | 7 | 37:35 | 42 |
8. | ![]() | Janov CFC | 29 | 12 | 6 | 11 | 49:49 | 42 |
9. | ![]() | ACF Fiorentina | 29 | 12 | 5 | 12 | 39:34 | 41 |
10. | ![]() | Cagliari Calcio | 29 | 11 | 6 | 12 | 46:43 | 39 |
11. | ![]() | AS Bari | 29 | 10 | 9 | 10 | 35:35 | 39 |
12. | ![]() | Parma FC | 29 | 10 | 8 | 11 | 30:38 | 38 |
13. | ![]() | Chievo Verona | 29 | 10 | 6 | 13 | 27:29 | 36 |
14. | ![]() | Bologna FC | 29 | 9 | 8 | 12 | 33:39 | 35 |
15. | ![]() | Calcio Catania | 29 | 7 | 11 | 11 | 33:35 | 32 |
16. | ![]() | Udinese Calcio | 29 | 8 | 7 | 14 | 37:45 | 31 |
17. | ![]() | SS Lazio | 29 | 6 | 11 | 12 | 24:32 | 29 |
18. | ![]() | Atalanta BC | 29 | 6 | 7 | 16 | 25:39 | 25 |
19. | ![]() | AC Siena | 29 | 6 | 7 | 16 | 32:51 | 25 |
20. | ![]() | AS Livorno | 29 | 6 | 6 | 17 | 20:43 | 24 |
Komentáře (409)